Opinie o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Robson

Robilem w tej firmie dosc dlugo jako spawacz ale potem zdecydowalem sie na wyjazd za granicę. O Metpol zlego slowa nie moge powiedziec raczej dobrze mi sie tam pracowalo. Kolega mowi mi ze firma sie od tego czasu jeszcze bardziej rozwinela i warunki w zakladzie tez lepsze. Zobaczymy moze kiedys wroce jak beda szukali spawaczy mostow nie popaliem

Leszek

Kolega mi polecił kilka lat temu pracę tutaj i do dziś jestem zatrudniony. Uważam że firma zapewnia dobre warunki do pracy. Pomimo COVID i zmniejszonej liczby zamówień nikogo tutaj nie zwolniono ani nie zmniejszono wynagrodzeń tak jak w różnych innych firmach. Przyjemnie jest pracować w firmie która robi porządne produkty, nie taki badziew jak w marketach.

@Leszek

Zgadza się z tobą. Też dobrze oceniam to miejsce.

Artek
@Leszek

Firma daje radę. Z poprzednich firm jeszcze nie doczekalem sie pieniedzy a tutaj wszystko jak uzgodniono

Pracownik zbrojenia
@Leszek

to fakt produkty maja naprawdę dobrze zrobione

Czy pracodawca P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cichy

Nic nie organizuje!

@Cichy

Oczywiście że jest szkolenie od starszych pracowników i kierownika danego działu

Robert

Potwierdzam sa szkolenia i wszystko przekazywane przy rozpoczeciu pracy

Szkol
@Robert

Chyba chodziło o szkolenia kompetencyjne , rozwijające pracownika , organizowane przez firmy szkoleniowe . Szkolenia na stanowisku pracy, to obowiązek pracodawcy.

Yurij_z_hary

Bardzo dużo ktoś powrzucał pozytywnych opinii, jak by ten sam styl i ta sama osoba w podobnym czasie. Nic tylko się zatrudnić i przekonać samemu jak tu jest cudownie :) Powodzenia życzę

Jaro
@Yurij_z_hary

Śmieszny jesteś trollu że chce ci się hejtować ciągle pod różnymi nazwami

Yurij_z_hary
@Jaro

Śmieszne to są posty zdesperowanych pracodawców :) wychwalających samych siebie miłego dnia życzę, Yurij

Robert
@Yurij_z_hary

Yurij wylali cię z kolejnej roboty i masz za dużo wolnego czasu na pisanie głupot ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Artek

Dobra organizacja pracy, płaca OK, warunki przyzwoite.

Czy P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski zatrudnia studentów?

tak

Ogłoszenie na kierownika wisi już przez około 3 lata. Pytanie dlaczego? Nie wierzę że na rynku nie ma dobrych menadżerów. Ciekawi mnie co jest nie tak w firmie. Chciałbym aplikować, ale mam pewne obawy...

@Zainteresowany

Jak wychodzi się z założenia, że w firmie coś nie tak , bo ogłoszenie na stanowisko kierownika jest ponawiane, to lepiej nie aplikować. Osoby które są zainteresowane objęciem tego stanowiska na podstawie opinii na portalu Go Work niech lepiej nie aplikują.

Maro
@Zainteresowany

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie... Dobrze myślisz, nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

@Zainteresowany

Pracuje już w tej firmie kilkanaście lat, dla mnie kierownik był tylko jeden.... SD. To już nie jest to samo co było. Tych dwóch co zostało to tylko ze sobą rywalizują (usunięte przez administratora). Jeżeli właściciel to czyta to proszę niech zrobi wszystko żeby wrócił - to jest chyba zdanie wszystkich pracowników ( tych z Polski ) i tych z biura też , którzy jeszcze pracują. Czekamy na powrót

Bruno
@Zainteresowany

Może dlatego, że firma zwiększa liczbę kierowników w związku z większą sprzedażą, obecnie jest trzech kierowników, a przydałby się i czwarty pewnie.

ktoś
@Bruno

A szukają inteligentnych kierowników czyli pracujących inteligentnie czy robotnych tz. nie ważne jak pracuje byle mocno siłowo i rzucał mięsem?

Technolog
@Zainteresowany

Byłam na rozmowie tam. Było widać, że właściciel zwrócił uwagę na moje szerokie kwalifikacje. Nawet powiedział wprost, że ma kogoś kto wykształcił się na lakiernii ale szuka kogoś z szeroką wiedzą. Miał dac odpowiedź, za tydzień i coś zaproponować. Twierdził, że ma jeszcze kilka rozmów w tym tygodniu. Odpowiedzi nie ma dotychczas, ale brak odpowiedzi to odpowiedz negatywna. Do tego na stronie pracuj.pl pojawiło sie ogłoszenie o pracę ale na stanowisko mistrza/brygadzisty z dokładnie tym samym zakresem obowiązków. Jak ktoś sledzi rynek pracy w tym zawodzie to widać co wyprawiają pracodawcy. Moze sie skusi pracownik na stanowisko mistrza, moze na lakiernika, a moze na kierownika. Serio?? Trzeba byc laikiem chyba zeby nie wiedzieć, że kazde stanowisko w tym zawodzie jest inaczej ukształtowane i są inne wymagania. Pytania standardowe np. dlaczego Warszawa? , pytania o poprzednie prace. Rozmowa prowadzona w sposób lajtowy az wiec dziwny.

Gal Anonimus

@ktoś

W punkt

Miłek
@Zainteresowany

firmy w ten sposob sprawdzają zapotrzebowanie rynku

Obcy
@Zainteresowany

Znowu jest ogłoszenie na kierownika produkcji. Faktycznie szukają czy to odgrzany kotlet. Nie spotkałem jeszcze firmy, której ogłoszenie na to samo stanowisko tak często pojawia się. Co tam się dzieje. Czy warto tam aplikować ?

były kierownik
@Zainteresowany

Pracowałem w tej firmie kilka lat i moim zdaniem wcale nie jest łatwo znaleźć dobrych kierowników na rynku znających temat lakierni czy spawalni od podszewki. Ja zmieniłem pracę w związku ze zmianą miejsca zamieszkania na dużo bardziej odległe -nie mogłem tyle czasu poświęcić na dojazdy. Firma moim zdaniem jest generalnie w porządku, dużo wymagają bo bardzo pilnują jakości swoich produktów.

Pracownik biura
@Zainteresowany

Odpowiedź jest prosta - firma wykupuje co roku pakiet nielimitowanych ogłoszeń o pracę, może je zatem wywieszać przez cały rok, niezależnie czy ma aktualnie obsadę na danych stanowiskach czy nie. Tak jak osoby zatrudnione przeglądają sobie czasem oferty pracy, tak i pracodawcy przeglądają oferty zgłaszających się kandydatów na pracowników - oto wielka tajemnica. W rzeczywistości w tej branży wcale nie tak łatwo jest znaleźć kierowników pewnych działów produkcji, którzy dobrze ogarnialiby temat i potrafili jeszcze rozwinąć, udoskonalić funkcjonowania podległego im działu. Firma stawia na wysoką jakość produktów i kieruje swoją ofertę do wymagających klientów - nie każdy kierownik się w tym odnajduje, zwłaszcza gdy pracował u konkurencji, gdzie bylejakość wykonania była normą. Większość osób w tej firmie zatrudnionych na różnych stanowiskach pracuje co najmniej po kilka lat, niektórzy dłużej, są także pracownicy o ponad 10 letnim stażu - gdyby było źle, to te osoby już dawno pracowałyby gdzie indziej. Mam nadzieję, że pomogłem odpowiedź na zadane pytanie.

Info z kadr

Jak wyjaśnia sam serwis Go Work, negatywne opinie to zwykle zmyślenia osób zwolnionych z pracy, które ordynarnie kłamiąc i oczerniając chcą zemścić się na pracodawcy za swoją porażkę. Szkoda, że osoby hejtujące nie mają odwagi przyznać za co wyleciały z pracy, a główne powody rozstania się z METPOL to stawianie się do pracy pod wpływem alkoholu lub narkotyków, powtarzające się nieusprawiedliwione nieobecności, stwierdzony brak kwalifikacji i umiejętności które deklarowało się pracodawcy przy podejmowaniu pracy, powtarzające się poważne błędy i wady wykonania produktów wynikające z braku elementarnej staranności, narażające pracodawcę na potężne straty, niszczenie sprzętu i narzędzi powierzonych do pracy, uchylanie się od wykonania zleconych prac. "3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii." https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

Pracownik lakierni

Lakiernia nowoczesna z porzadnym sprzętem. Produkcja poukładana i na dobrym poziomie. Atmosfera i warunki płacowe OK. Starzy pracownicy potrafią na początku zniechęcić jak przychodzi nowy i robi im konkurencje ale jak ktoś dłużej porobi i się przyjmie to zobaczy że generalnie jest dobrze

AnonymousA

Są tacy którzy pochylą się nad uwagami czy sugestiami pracowników. Inni za punkt honoru stawiają sobie... usunięcie za wszelką cenę nieprzychylnego komentarza. Proszę spojrzeć inaczej na swoich pracowników, nie jak na chłopów pańszczyźnianych na swoim folwarku. Miłego weekendu, GoWork nie kasuje ,,chyba,, komentarzy w weekendy.

@AnonymousA

Zgadzam się z przedmowcami.Nie zawracajcie sobie głowy tą "firmą" To PGR na terenie Warszawy. Właściciel inwigiluje pracowników, śledzi każdy krok przez monitoring.Podkłada świnie żeby rozwiązać umowę z pracownikiem. PORAŻKA!!!!! Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem! Bo będziecie żałować!

Borek

Przyznaj się za co wyleciałeś oszołomie, zachowujesz się jak skończona świnia to i dostajesz kopa w (usunięte przez administratora) !

Pawlo

Ty chyba siedzisz w domu z czapeczką foliową na głowie i cały dzień wypisujesz te bzdury ;) ;) ;) Kamery to masz w każdym sklepie praktycznie gdzie indziej ci nie przeszkadzają ? Ja pracuję tu od dość dawna i nie mam z tym problemu bo normalnie wykonuję swoją pracę. Tu nie ma wyśrubowanych norm jak w Amazon gdzie latasz jak kot z pęcherzem albo w firmach co na markety robią i wszystko na akord leci a normy są z kosmou. Da się w Metpol przyzwoicie zarobić a szefostwo odnosi się normalnie do pracowników, nie wiem o jakiej firmie piszesz ale coś ci się pomyliło

Stary pracownik

Jesteś płatnym trollem że wypisujesz takie głupoty ? czy może jesteś z konkurencji i obsamorowujesz firmę która sobie lepiej od ciebie radzi ?

Kadrowa

Chłopie bujną masz wyobraźnię. Nie wiem gdzie ty pracowałeś ale na pewno nie tutaj skoro takie bzdety piszesz.

Ślusarz

Pracowałem tutaj jak jeszcze zakład był w innym miejscu na Targówku wiec znam firme dobrze i widzialem jak się rozwijała. Powiem tak jak byla stara kadra polskich pracownikow spawaczy i ślusarzy to produkcja szła sprawnie i bez większych wpadek ,nie potrzeba było Bóg wie ilu kierownikow. Czasami oni robili większy zamęt niż to warto. Bramy i ogrodzenia firma robi dobre, nie to co ten szajs w marketach co niby tani a rozpada sie w rekach.

Stary pracownik

Pracuję na zbrojeniu bram, furtek i przęseł. Jest robota przez cały rok wynagrodzenie OK. Na pewno trzeba porządnie wykonywać swoją pracę bo firma dba o jakość wyrobów i nie przymyka oka na fuszerki. Kierownicy i właściciele często chodzą i sprawdzają jak są produkty wykonane czy wszystko OK. Można bez problemu przekazać właścicielom swoje uwagi i problemy jak kierownik coś ignoruje. Ja jestem zadowolony z pracy tutaj i nie zamierzam rozglądać się za czymś innym.

Alex

Pracowałem już w różnych firmach z tej branży i w METPOL według mnie są dobre i stabilne warunki. Nikt tutaj nie wyzyskuje ani nie pomiata ludźmi przynajmniej jak nic takiego nie widziałem ! Powiem więcej jak się starasz albo właściciel albo kierownicy prędzej czy później to zauważą i docenią. Zabawne jest to że jakby poczytać tu opinie anonimowych hejterów plujących jadem to komuś kto tu nie pracował nigdy może się wydawać że to jakieś straszne miejsce a przecież większość pracowników zatrudniona jest tu od dawna i raczej nie narzeka a jakby chcieli bez problemu zmieniliby pracę. Nowym dam dobrą radę: przyjdź popracuj miesiąc i dopiero oceniaj.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

memory

To jest jeden wielki dramat, darcie mordy i zero wiedzy, o nic nie można zapytać, jeden mówi co innego, drugi jeszcze coś innego, a na końcu pretensje że źle zrobione. Totalny chaos. Byłem tam prawie 3 m-ce, ale starzy pracownicy mówią, że tak jest od zawsze. Kierowniki od ślusarni - do wyje.........a, gdzie oni ich znajdują.

kolega
@memory

Nikt nie może bezpodstawnie oskarżać i uderzać w jego dobra osobiste oraz naruszenie godności.Kolego usuń ten wpis, bo odpowiedzialność za ten obelżywy komentarz należy do Ciebie, a z tego wpisu wynika, że kierownik jest tylko jeden i jak dowie się o tym wpisie to może być problem. Tak działa prawo.Pomyśl w drugą stronę , jak ktoś może Cię oceniać i co możesz z tym zrobić.

TIG
@kolega

Niestety to co pisze @memory to prawda, głównie ten (usunięte przez administratora)kier z lak, sam coś schrzani a później żeby JL go nie zrugał to szuka wymówki i winnych. Dobrego słowa tam nie usłyszysz.

Mac Ma

Pracuje ok roku. Kierownictwo jest pomocne i ma bardzo dużą wiedzę, duzo rzeczy się nauczylem. Wszystko wyjaśnione ze spokojem. Myślę ze popracuję tu dluzej. Na produkcji dbają o dobrą admosfera i każdy czlowiek jest szanowany.

Spawacz A
@memory

Trochę to śmieszne co piszesz bo większość ludzi na spawalni tutaj pracuje od wielu lat i nie mają takich problemów. Pracownik dostaje konkretne zlecenie produkcyjne gdzie wszystko jest opisane i są też karty techniczne z rysunkami wyrobów i wymiarami. Jak ty osiołku nic nie ogarniasz to przestań zgłaszać się do roboty jako spawacz do bram i przęseł bo nie znasz fachu i tyle ci powiem !

Nowy pracownik

Pracuję od kilku miesięcy na umowę o pracę w METPOL, wcześniej zatrudniony byłem przez agencję ale chciałem bezpośrednio. Firma godna polecenia naprawdę nie rozumiem hejtu jaki tu się wylewa. Sfrustrowane osobniki mają jak zwykle najwięcej do powiedzenia bo wyleciały za alkohol, nieobecności albo błędy przez które firma płaciła spore frycowe. Oczywiście do tego się nie przyznają.

Płot

(usunięte przez administratora)Umowy zlecenia i ciągła rotacja w firmie .Atmosfera to ciagle krzyki i awantury bo to firma rodzinna i się kłócą między sobą .Brak szacunku dla człowieka .

Długoletni pracownik kadr
@Płot

Od razu widać że oszukujesz bo wszyscy pracownicy po okresie próbnym dostają tutaj umowę o pracę, nie ma żadnych podsłuchów, pensje wypłacane są zawsze na czas, firma jest solidna. Kamery to masz i w Biedronce i każdym większym obiekcie obecnie, wszędzie jest informacja o monitoringu tak więc nie bardzo wiadomo o co się prujesz

Czy w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

pracujący

Ta opiernicz jeszcze dostaniesz

Jan
@pracujący

Czyli sugerujesz, że lepiej się nie odzywać i siedzieć cicho? Jak ocenisz relacje na linii pracodawca - pracownik? Twoim zdaniem są one właściwe i godne polecenia?

Odpowiedź

W związku z umeszczaniem w serwsie GO WORK nieprawdziwych informacji firma PPH Metpol złożyła już do serwisu zawiadomienie . W nastęnej koleności złoży zawiadomienie do odpowiednich organów , aby dochodzić odpowiedzialności od osób , które rozpowszechniają nieprawdziwe informacje.W pierwszej kolejności wpis kandydata Warsaw , Psikutas.!Panowie jesteście odważni w oczernianiu firmy, ale poczekamy na końcowy efekt.Myslicie,że można wypisywać bezkarnie wszystko ., To Wy bierzecie na siebie odpowiedzailnośc za umieszczanie nieprawdziwych wpisów i bezzasadne oczernianie firmy!

Byłem dzisiaj na dniu próbnym i wszystko było ok. Zaproponowano mi prace.

Grzegorz Sorosz

(usunięte przez administratora)Ludzie strzeżcie się! Wykorzystywanie i brak szacunku do pracownika niskiej rangi, do tego inwigilacja(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski