Opinie o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

@Beny a Tobie się coś takiego przytrafiło podczas pracy?

Beny

Czy ktoś na tym forum w swojej karierze słyszał żeby "szefowa" nawyklinała pracowników ? mam ponad 20 lat pracy i tylko tu takie przedstawienia..jak ktoś lubi komedie to polecam.

Bogdan

Praca w firmie bardzo mi odpowiada, naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić. Jeśli nie spóźniasz się do pracy i nie przychodzisz pod wpływem, robisz swoją robotę porządnie to raczej nikt tutaj nie ma problemów. Polecam.

mądrala

@ktoś Prawda jest taka, że młodzi to pokolenie roszczeniowe . Przy małym trudzie oczekuje dużych zarobków!

Technolog
@mądrala

No sorry ale ja akurat mam 34 lata i swoje frycowe zapłąciłam w trzech firmach. Przypłaciłam to brakiem rodziny własnej i zwerwanymi relacjami z rodziną rodzoną. Pozatym jestem po dwóch przeprowadzach za praca po Polsce wiec sorry ale ciezko mówic w moim przypadku o pokoleniu roszczeniowym wiec nie zycze sobie oceniania mnie przez pryzmat pokolenia roszczeniowego. Pozatym dawno doszłam do wniosku ze trzeba pracowac madrze a nie ciezko i jestem technologiem wychowanym jeszcze na starych zasadach czyli pracuje oczami i fach mam w reku i oczach a nie w cyferkach ale i je widze. Pozatym po 9 latach pracy w tym zawodzie chyba nie dziwi fakt, ze po pierwsze nie chcesz zarabiac mniej niz w pierwszej firmie a po drugie ze chcesz pracowac madrze a nie ciezko. Nie po to sie łoiło w trzech firmach a najciezej w dwóch pierwszych by potem zaczynać wszystko od poczatku i cos udawadniac w jakiejs firmie i w ogole dawadniac swoja wartość. Juz w pierwszej pracy powiedzialam dyrektorowi na jego pytanie czy ja wiaze przyszłosc z ta firma pytaniem czy on wiaze moja przyszłosć z tą firmą. Zacznijcie szanowac ludzi i dawac im mozliwosc pracy z mozgiem a nie łojenia jak przy kilofie. Praca lakierników to praca ludzi ktorzy musza rozumiec to co robia. Ja wiem ze od lat jest coraz mniej takich osób na rynku pracy ale nie mozna wrzucac kazdego do jednego worka. Pozatym akurat moje referencje mozna łatwo sprawdzic :) A w pierwszej firmie zarabiałam 3000 zł netto wiec sorry . Jak bedzie trzeba to odejde z tego zawodu bo pracowac z kretynami co nie rozumieją co robia to mnie sie tez coraz mniej chce. Z przelozonymi ktorzy wymagaja bezwzglednego posluszenstwa i wykonywania poleceń zamiast myslenia i pomysłów i samodzielnej pracy tez mi sie chce coraz mniej. Chyba wole wyjechac za granice jak mam pracowac z takimi ludzi bo mnie to juz akurat coraz bardziej frustruje i wkurza. Brak odpowiedzi, czytanie e-maili podczas rozmów, wiecznie potwierane laptopy zamiast skupieia na rozmówcy tez mnie wkurza.

pppp
@Technolog

witam jestem byłym pracownikiem i zgadzam sie z wszystkim co piszesz

Edyta
@Technolog

Z tego co piszesz widać, że masz duży staż pracy w METPOL jednak jedyne co tu wymieniłaś to negatywy związane z pracą w tej firmie. Skoro udało się Tobie przepracować tu 9 lat to czy rzeczywiście nie masz niczego dobrego do powiedzenia na temat tej firmy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Wienio

Śledzę losy tej firmy od dosc dawna i jako osoba co z niejednego pieca chleb jadla powiem że trudno miec jakies powazne zastrzezenia do pracy w tym miejscu. Oczywiście młodemu pokoleniu nie chce się w ogóle pracować więc na każdą robotę psioczą i kazda stawka jest zla, maja słomiany zapal.

ktoś
@Wienio

Co rozumiesz, ze młodemu pokoleniiu nie chce sie w ogole pracowac? Jak wg Ciebie powinna wyglądac praca tz. opisz dzień pracy i co rozumiesz przez pracę?

Pracuję w montażu i jest dobrze, nie narzekam, pracy dużo, ale też bardzo dobrze płacą. Jak ktoś chce pracować to dla niego praca na pewno się znajdzie. Wypłata zawsze na czas

Wuj

Pracuję w tej firmie od kilkunastu miesięcy i jest ok. Jak ktoś dobrze pracuje to pracodawca to docenia, warto się starać. Polecam

Robson

Pracuje sie bardzo dobrze. Coraz wiecej Polakow z zespole na produkcji. Na wynagrodzenia nie mozna raczej narzekac.

Stary pracownik

Godna polecenia i profesjonalna firma, Ci co pracują tu ponad 10 lat potwierdzą moje słowa

Agronom

Pracuję czwarty miesiąc w te j firmie i jestem zadowolony. Praca dobrze zorganizowana, wypłaty jak w zegarku, stawka przyzwoita.

spawacz

Witam , jakie stawki firma proponuje spawaczom ?

Hanna
@spawacz

Ostatnio zabierałeś tu głos we wrześniu, a więc do tego czasu może już udało Ci się uzyskać interesujące Cię informacje. Z Twojego posta można było wywnioskować, że chciałbyś aplikować do firmy P.P.H. METPOL. Zrobiłeś to zatem?

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Stefan

Witam , firma aktualnie prowadzi rekrutacje na różne stanowiska.Zapraszamy do siedziby firmy. Nie wiem czy dobrym sposobem jest szukanie na portalach wiadomości "na jaką umowę zatrudniają"? Jak jest Pan zainteresowany pracą ,to powinien Pan nas odwiedzić . Zapewniam,że udzielimy Panu wyczerpujących informacji.

Jasiek

Zapewne to, że firma jest w porządku wobec pracowników...Na portalach tego typu piszą tylko niezadowoleni lub konkurencja.Ot cała filozofia.

Witek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Jak się pracuje?

@Witek

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą ,to proszę nas odwiedzić, udzielimy pełnej informacji.

Daniel

Może ktoś podpowie jaka umowę dostaje się na starcie? Czy jakieś benefity?

Polk

Co chwila pojawia się na portalu praca.pl ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko kierownika produkcji. Dlaczego tak często pojawia się to ogłoszenie?

@Polk

Firma się rozwija i potrzebuje dodatkowych doświadczonych osób.

Mirek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma i mam pytanie czy prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Aneczka

Solidna firma, pracowałam tam kilka lat. Pracodawca wymagający, ale dba o pracowników

Stary pracownik

Przez lata sporo się zmieniło moim zdaniem na plus. Warunki pracy poprawiają się, faktycznie wszystko jest lepiej zorganizowane. W sezonie sporo roboty i tempo konkretne. Mi tutaj pasuje, kiedys pracowalem w firmach gdzie wyplata spozniala sie po kilka tygodni albo za byle co potracali z pensji. Tutaj nie ma problemu - jak ktos dobrze pracuje pieniadze dostaje jak w zegarku i na premie mozna liczyc.

Poszukujący

Co to znaczy nowych kierowników, kiedyś już tam pracowałem i być może chciałbym wrócić. to ilu ich tam teraz jest, kiedyś był jeden niezły czubek ,ale maszyna do pracy, napiszcie coś więcej

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski