Opinie o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Ślusarz

Pracuję od dawna w tej firmie. Szefostwo jest może wymagające, pilnuje jakości ale jak znasz dobrze swój fach nie masz większych problemów. Po przyjęciu dodatkowych kierowników jest większy porządek i każdy wie co ma robić.

Firma z roki na rok robimy postępy, obecnie instalują bardzo nowoczesną automatyczna szwajcarską lakiernię proszkową. Jeśli ktoś jako lakiernik chce się rozwijać i pracować z najlepszymi rozwiązaniami na rynku, to miejsca dla niego.

Robert

Pracowałem kilka lat w tej firmie przed wyjazdem za granicę jako spawacz. Nie mialem wiekszych zastrzeżeń, firma działa na rynku od dawna i trzyma poziom.

Lakiernik

Kierownicy są bardzo pomocni, wszystko zostaje jak nalezy wyjasnione, odpowiednie szkolenie. Praca dobrze zorganizowana, dostaje się zlecenia / rozpiski ze wszystkimi potrzebnymi informacjami, produkcja skomputeryzowana. Bardzo nowoczesna i porządna lakiernia. Mogę polecić to miejsce pracy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Stały pracownik

Pracuję od ponad 12 lat - nie zamierzam zmieniać roboty. Pieniądze na czas, stawki mogłyby być nieco lepsze ale nie ma tragedii. Firma idzie mocno do przodu

Stanisław

Wszędzie hejterzy. Firma od wielu lat na rynku, zawsze kasa na czas, robota przez cały rok, warunki pracy przyzwoite. Jak ktoś zna swoją robotę, nie będzie narzekał.

Men

METPOL to spoko firma tylko niektóre osoby mają problem z chęcią do pracy a raczej z jej brakiem! Jestem pracownikiem od dawna i wiem co piszę, na szacunek trzeba zapracować!

adam
@Men

to skąd ta rotacja od roku czasu?

prawda
@Men

Potwierdzam to co napisał Adam, od jakiegoś czasu szukam pracy jako operator wózka widłowego i ich ogłoszenia widzę bez przerwy, a to mówi samo za siebie. Jest prosta prawidłowość: duża rotacja = kiepska firma/praca (usunięte przez administratora)

@adam

Co za bzdura, obecnie w wielu firmach zwłaszcza budowlanych i produkcyjnych brakuje ludzi i stale poszukuje się pracowników, stąd tak wielu Ukraińców, nawet w sklepach spożywczych. Czy to znaczy, że firmy stale poszukujące ludzi są kiepskie ? Co za idiotyzm ! Kłania się podstawowa wiedza o rynku pracy, w budowlance brakuje obecnie ludzi i nawet najlepszy firmy stale rozglądają się za pracownikami.

Przemo

Witam..widziałem ogloszenie na stanowisko lakiernik proszkowy?Warto składać cv..?..pracuje akt.jako lakiernik proszkowy doświadczenie mam 2 letnie..jak z umowa?stawkę jaką mogą na początek zaproponować?

Leon

Powiedzcie czy mam szansę na pracę w firmie? Czy dobrze się pracuje, jakieś dodatki do podstawy?

Men

Firma rozwija się , maja dużo zamówień bo takie ogrodzenia dobrze sie sprzedają, więc weźcie się do pracy.

Pan P.

Firma dziwna. Fakt, rozwijają się cały czas ale to raczej nie ich zasługa tylko potrzeba rynku. Cała branża ogrodzeń się rozwija dynamicznie. Jedyny problem w tej firmie to to że nie funkcjonuje jak normalna firma produkcyjna. Przy takich zyskach żałuję się na dobry system do obsługi produkcji, który znacznie by przyspieszył i ułatwił pracę.(usunięte przez administratora) Kilka lat temu pracował kilka miesięcy jeden kierownik który poukładał ten bałagan ale widocznie nie mógł wytrzymać(usunięte przez administratora) I to jest właśnie główny problem Metpolu. Nie może się tam utrzymać żaden normalny człowiek , który chciał by się skupić na swojej pracy tylko musiał znosić wieczne czepianie się i pretensje. Jeżeli chodzi o płatności to z tym nie ma problemu. Co do stawek to jak ktoś coś umie to może zarobić. Fakt że jest obecnie mało ludzi do pracy i to też jest jakiś efekt tych ciągłych ofert pracy.

Julek

METPOL ma już wypracowaną opinię na rynku i nawet takie dyrdymały pisane na siłę bez konkretnych dowodów nie zmienią nic.

Pablo

witam dlaczego od roku czasu oferujecie Państwo prace na tych samych etatach? to az taka rotacja jest ?

Hanna

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzania fanpaga P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski: https://www.facebook.com/metpol.ogrodzenia/

Spawacz

A jak kierownictwo?Rozsądni ludzie czy psychole? Czy atmosfera w pracy jest dobra?Dużo ludzi zatrudniają? Jaka stawka dla spawacza?piszcie.

Natalia

@Rozsądny Nie zgadzam się z Tobą. Firma jest rozwojowa, przybywa nowych kontraktów to i ludzi do pracy potrzeba. Nie jestem właścicielem firmy a tylko pracownikiem i złoszczę się jak piszecie takie dyrdymały,.

Hanna

Zastanawiasz się jakie korzyści płyną ze współpracy z P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski? http://www.metpol-ogrodzenia.pl/dystrybucja/ znajdziesz tu wszelkie niezbędne informacje! Pomocne? ;)

Menio

Przed złożeniem cv postanowiłem poczytać opinie na forum i myślę, że prawda jest po środku. Kto chce pracować jest mu dobrze i firma dla niego jest ok. natomiast ludzie nie zwiazani z firmą widzą same mankamenty.

Kala

Pracuję. Nie narzekam. Umowa o pracę. Terminowo wypłacane wynagrodzenie. Firma się rozbudowuje, poszukują nowych pracowników. Wiadomo, że jak sie komuś nie chce pracować to zawsze będzie mu źle.

Menio

Stabilna i sumienna firma a ja tu pracuje i wiem co piszę. Dziwi tylko, że ludziom nie chce się pracować i jeszcze oskarżają firmę o złe traktowanie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski