Opinie o Upc w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Upc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Upc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upc w Katowice

Rarytas

powiem tak, pracuje w dziale sprzedazy na ITS czyli polaczenia przychodzace :) Wedlug wielu ludzi jest to najlepszy dzial w upc jesli chodzi o zarobki :) polecam kazdemu ta firme, ja mam swietna grupe ze swietnym liderem, atmosfera great , nikt Cie nie cisnie i nie ma pretensji zazwyczaj :) Wiadomo swoje trzeba zrobic. Po 2 latach na dzialalnosci mam 7 tys na reke a jestem naprawde przecietnym sprzedawca, niektorzy sa conajmniej 2 razy lepsi i maja 2 razy lepsza wyplate :) Kto chce to uwierzy kto nie chce ten nei uwierzy i niech zapierdziela za 2 tys na kostce :) Płaca niewspolmierna do wykonywanej pracy ale tak jak mowie wiele zalezy od dzialu ;)

morfeusz

upece to dla mnie temat rzeka bo współparacuję z tą firma wiele lat ale to nie znaczy że nie jestem obiektywny …i tak będę pisał o samych wadach bo jest ich tyle że przyćmiewają największą zaletę firmy czyli stosunek ceny do oferty, po za tym z zaletami to już koniec będzie. ... firmę od środka trawi rak wyzysku co się przekłada na jakość pracy za czym idzie jakość usług(jaka płaca taka praca). To samo dotyka firm podwykonawczych współpracujących z upece, firmy te zainwestowały nie mało pod kątem świadczenia jakiejś usługi na ten przykład firmy z działu technicznego (mierniki dużo kosztują oraz wyszkolenie instalatora-serwisanta) stawki jakie proponuje firma są jakie są i trzeba na nie przystać albo się zawijać i zacząć myśleć o nowej drodze życia a takie firmy w Polsce działają dłużej niż sama upece (UPC zabija). To samo się tyczy firm które "regenerują" sprzęt dla upece i dobrze że chociaż im się opłaca przepakowywać. A na innych frontach jak marketing to kolejna masakra, tu żeby nie wyjść w plecy to trzeba mieć "charakter" jak masz zasady i trochę człowieczeństwa to nie szukaj pracy w dziale sprzedaży upece. Praca w upece i zarobki - jak oglądnąłem film ”dzień kobiet” to i tak uważam że np. biedronka to senatorium. Te stresy prędzej zabiją niż cokolwiek innego. System motywacji ...BUhaaha tu nawet nie będę robił pola żeby o tym cokolwiek napisać za to jest dobrze opracowany system kar, według firmy upece strach ma motywować - tak wnioskuję. Nie będę się tu więcej rozpisywał bo wyszłaby z tego książka. Głównie chodzi o to że "jeśli ktoś nie potrafi zadbać o własną rodzinę, to tym bardziej nie zadba ..." W firmie upece źle się dzieje i to się bardzo odbija na jakości usług, jak ktoś miał do czynienia z tą firmą to wie o czym mówię i się zastanawiam nad polityką bo jaki to ma sens na dłuższy dystans. Ludzie tą nazwę znienawidzą jak tpsa. Ja już jestem zgorzkniały dla tej firmy ale też zdaje sobie sprawę że w innych lepiej nie jest to też nadal korzystam z ich usług co by nie wejść z deszczu pod rynnę. Sam sprzęt upece to dramat. Jak chcecie mieć działający internet to polecam modem cisco 3212 lub 3208 ,żaden modem-router w myśl "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" a tu chłopaki nie nadążają z pisaniem soft-ów, firma wymaga od nich cudów (zrobić coś z niczego). Sam router można wydębić od firmy jak się jest przekonującym i wtedy będziemy mieć stabilną sieć domową ale to się może nie udać bo upece zależy na tym aby wam dać modemo’o rutery ponieważ te mogą rozgłaśniać bezprzewodową sieć „upc wi-free” ta zaś zbędna nadaje na tym samym kanale co nasza sieć macierzysta przy czym nawzajem się zakłócają, co prawda w niewielkim stopniu ale jednak tak czy siak korzyści jakie daje nam „upc wi-free” są niewspółmierne z kosztami i problemami związanych z utrzymaniem tej usługi (testują „to coś” tylko na Polakach, na zachodzie tego nie ma mimo że mogli mieć to o wiele wcześniej) . Dobre dekodery to Pace bo praktycznie bezawaryjne ale tu czasem nie reagują na pilota bo nie są odporne na zakłócenia z zewnątrz(interferencja-polecam zakleić lub zasłonić cześć przedniego panelu tam gdzie zegar i problem się rozwiązuje ). Dekodery z nagrywarką, hmm tu najlepsze są philipsy trochę szumiały ale jak się je wyczyściło to działały świetnie i szybko reagują, no ale ich już nie serwują a ciskacze z nagrywarka się psują nader często ,padają dyski i głowice po za tym mają syndrom „vista”. Dekodery horizon na obecną chwile to katastrofa. Mają multum niepotrzebnych pierdół, obsługa pilota jest uciążliwa no ale sami zobaczycie jak to wygląda w praktyce ja uważam że nie ma to jak coś prostego, szybkiego i przyjaznego w obsłudze a jak będę chciał sobie pisać na czacie,grać czy sprawdzać lokalizację to zawsze mam komputer który jest o wiele przyjemniejszy w obsłudze niż ten pilot. Tak zakończę choć to tylko namiastka. Powodzenia.

Marko

Witam, pytanie, niedługo zaczynam prace w biurze upc, obsluga klienta, sprzedaz usług i przedłuzanie umów, praca na umowe o prace, w biurze, stała podstawa plus prowizje za plany, ktoś już tak pracował? Jakieś opinie?

monter

poszukuje monterów pracujących w UPC z całego kraju

aNdrzej
@monter

ja jestem. O co chodzi?

Przedstawiciel Handlowy

rozmowa to smiech biora kazdego z ulicy bo to jest akwizycja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
lu

kiedyś w upc było super, po 3 latach myślałem już tylko że dostaję adekwatna płacę za pracę, teraz mówię że pieniądze są kiepskie a inflacja przegania moje wynagrodzenie od kolejnych 3 lat, jedyny plus to atmofera grupy, aaa i nie zajmuję się ani sprzedaża ani marketingiem ani obsługa telefoniczna

D2D

Czy w upc są partnerzy zewnętrzni którzy prowadzą swoje biura D2D? Zastanawiam się nad zmianą branży i zaczynam szukać informacji na temat upc, chciałbym wystartować z zespołem ale nie moge znaleźć informacji jak door działa w upc?

SprzedawcaK-ce

Jeżeli ktoś nie potrafi złożyć dwóch zdań, to oczywiście w tej firmie nic nie zarobi. Natomiast jeżeli ktoś miał już doświadczenie w sprzedaży to spokojnie na 2 tyś może tu liczyć. Oczywiście to minimum. Nacisk na wynik? w porównaniu do innych miejsc jest na prawdę ok. Panuje tu bardzo dobra atmosfera.

student

Praca PH polega na roznoszeniu ulotek i pukaniu do drzwi-AKWIZYCJA!!!!!

PAn pikuś
@student

hehe , praca polega na pukaniu do drzwi, hehe. W stanach ZJedn. to lubią u nas najwyzej cie opie.. dolą i bedziesz miał dosc łazenia, znam takiego jednego co nawet jak nie otwierają to puka dalej i dusi za klamke, takich zapalencow i akwizytorów-(usunięte przez administratora)tutaj trzeba zebys mogl wyzyc, taka korporacja i zeby takie warunki dawała pracy to jest smiech, to te małe spolki nawet udostępnią tobie auto a tutaj sam sobie radz lub nastepny prosze, tak daleko nie zajadą, kiedys zmienią tok myslenia lub zlikwidują PH D2D

mira

zamykają D2D?

były racownik

Jeżeli chodzi o PH to 3m-ce umowa zlecenie z możliwością przedłużenia na kolejne 3 m-ce pożniej działalność. Jezeli sprzedasz 30 usług masz 3000 na umowie zleceniu jezeli sprzedasz 30 usług na dzialalności masz 1200 zl -(usunięte przez administratora) Odnośnie pracowników BOK teraz jest hit "dzialalnosc" + stawka godzinowa na 3 m-ce pozniej prowizja. Generalnie UPC zamyka sie odchodza masowo PH juz nie da sie zarobisc. Pozdrawiam Zarząd za wlsciwe ruchy w zamykaniu kanału D2D

SeniorCaparezza

Witam, Uprzejmie proszę o informację dotyczącą warunków pracy w dziale IT. Chodzi mi dokładnie o średnie wynagrodzenie i jak sprawdza się SCRUM w UPC.

xyz
@SeniorCaparezza

"Dobry z Ciebie Informatyk" i szukasz pracy na Infolinii w UPC :P To jakieś nieporozumienie chyba :D Na początku jak każdy szczur wyścigowy zaczynasz od 3/4 etatu, czyli 1.350 zł netto. Po roku i dobrych statystykach w excelu możesz dostać pełen etat. Sprzedawać usługi musi każdy ale wystarczy chyba 3 na miesiąc.

moi

Poradźcie proszę: zaproponowano mi posadę konsultanta technicznego (bodajże konsultant ds. usług cyfrowych), przeraża mnie jednak warunek sprzedaży usług. Jak to w rzeczywistości wygląda, tj. sprzedaż, płace, system zmianowy, elastyczność pracodawcy (dobry ze mnie informatyk, ale handlarz żaden) itd? Orientuje się ktoś?

umowy śmieciowe

anonim - 2009-05-21 11:29:03 Bardzo proszę o info na temat zarobków, atmosfery pracy itp. w katowickim UPC z góry dziękujęPodbijam,jak to wygląda od strony pracy jakoPH?

zer

zerknij na ich strone jest kilka ofert. wlasnie mam niebawe rozmowe, czego moge sie spodziewac? jakis testow? symulacji rozmow?? ile zarabiasz siedzac na infolini?

rekrut

Witam wszystkich, dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko koordynator ruchu telefonicznego w BOK Katowice. Czy ktoś orientuje się jakie realne zarobki są na tym stanowisku? Z góry dzięki za odp.

Doświadczona

Praca w UPC... na początek 9 dniowe BEZPŁATNE szkolenie, umowa zlecenie przez 3 miesiące bez podstawy za przepracowane godziny, jedynie prowizja od sprzedaży. Phi! Po 3 miesiącach trzeba założyć działalność gospodarczą. Beznadziejne warunki!

amaranth1985 - 2013-01-18 21:18:59 Mam do was pytanie. Czy jest ktoś, kto pamięta pytania z testu na dział techniczny?jesli kogos interesuje praca za pare setek to praca dla niego

amaranth1985

ojoj sie porobiło taka korporacja

co tu duzo mówić, zero narzędzi do pracy, rotacja jak smok, wystarczy zajrzec na ogłoszenia , non stop na portalach poszukują Doradców /przedstawicieli, wiec jak ktos dobrze pomysli to sam oceni jak morze byc jak jest taka rotacja. Czyżby pracownik nie był taki jak być powinien czy to firma powinna cos zmienic, wydaje mi sie ze firma. Ale po co przeciez jest super. przedstawiciel najwyzej zmieni prace.

An-ka
@ojoj sie porobiło taka korporacja

Pracowałeś? Nie (usunięte przez administratora) Takiego pracodawcy w swojej karierze nie spotkałam. Powodzenia w pracy za tysiaka

czarny222
@ojoj sie porobiło taka korporacja

Dla UPC w kanale D2D doradca jest mniej niż zero, ponosi koszty a nie ma gwarancji że coś zarobi,luty 2107 zmusił mnie do odejścia po 3 latach.brak koncepcji marketingowej, zmiany decyzji ,i to co niszczy najbardziej wewnętrzna konkurencja w preferowaniem Biur UPC i kanału on line. Szkoda mi tylko swojego lidera, z rotacją 50 osób rocznie wciąż musi szkolić ludzi którzy po 3 miesiącach odchodzą. Odchopsi bo firma ma ich w d... woli szkolić świeżaków zwiedzionych obietnicą wysokich zarobków

pracuje tam.

święta prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Upc - Katowice

• Jak się pracuje w Upc?

Zobacz opinie na temat firmy Upc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Upc?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Upc?

Kandydaci do pracy w Upc napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Upc