Opinie o Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego w Katowice

J.S.

Bardzo jakościowa współpraca. Wymagania wysokie, adekwatne do wynagrodzeń. Bardzo doceniają pracowitość i zaangażowanie :)

Czy Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego organizuje staże dla studentów?

Ola

Tak, organizujemy odpłatne staże dla studentów prawa, administracji, a także innych kierunków studiów.

Pytanie 2
@Ola

A ilu studentów decyduje się na staż, kiedy dowiadują się jaka jest faktyczna lokalizacja biura?

Ola Nowy wpis
@Pytanie 2

Kancelaria LEI cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony Mecenasów i Doradców podatkowych. Działamy na terenie całej Polski i nasi Specjaliści pochodzą z róznych części kraju, również młode osoby aspirujące do zawodu prawnika czy doradcy. Bardzo nas cieszy, że do Zespołu dołączają również osoby młode, z ogromnym potencjałem i otwartym umysłem.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego na stanowisko Doradca Podatkowy? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Monika Nowy wpis

Aplikowałam 2 razy i za drugim razem udało mi się załapać na praktykę na 5 miesięcy. Potem musiałam zrezygnować ze względu na egzaminy na aplikację. Ale od czasu do czasu wykonuje dla LEI zlecenia. Stawki są wyższe niż na rynku jelsi chodzi o aplikantów i praktykantów. Fakt, mają wysokie wymagania. Ale jak ktoś się postara i włoży wysiłek, to jest to bardzo fajny pracodawca. Mnie osobiście praca tam dała dużo.

J.S. Nowy wpis

Nicola

Czy w kancelarii są jakieś dodatki dla pracowników ?

Edward

Umowa zlecenie nie jest zbyt korzystna, bo nie daje możliwości płatnego urlopu i chorobowego. Czy jest szansa przy dłuższej współpracy na zmianę kontraktu na bardziej korzystny dla pracowników?

Kancelaria LEI

Szanowna Pani "Ewelino", Przykro nam, że nie dostała się Pani do naszego Zespołu i swą frustrację wylewa Pani pod fałszywym imieniem, co gorsza podając nieprawdę, m.in. co do stawki. Jako przyszły prawnik powinna Pani wiedzieć, że pomówienie jest przestępstwem. Ponadto szkaluje Pani nasze dobre imię, a tego pozostawić bez odzewu nie możemy. Wobec powyższego, zleciliśmy weryfikację Pani IP do wywiadowni, więc skontaktujemy się niebawem. Kancelaria LEI

@Kancelaria LEI

O, to może chcielibyście przeczytać opinie faktycznego byłego pracownika? Obiecuję nie kłamać o stawce :)))

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
W.

Ok

Dominik

Praca dla ambitnych i myślących. Jak ktoś chce parzyć kawę, to nie tutaj.

T.

Mam pozytywne doświadczenia. Duża elastyczność zatrudnienia, praca zdalna, duża samodzielność. Godziny pracy mogę regulować - to było dla mnie ważne. Nie trać czasu na dojazdy do biura, mogę pracować z domu, liczy się wykonanie pracy. Dobrze się pracuje.

@T.

Potwierdzam. Firma idzie na rękę. Zadaniowy tryb pracy. To nie jest typowa kancelaria, nie przekłada się bez sensu papierów w segregatorach. Każdy dostaje swobodę działania, ale robota ma być zrobiona w terminie. Płacą dobrze.

Artur

Współpracujemy z LEI od 2 lat. Wdrażamy w kolejnych już latach ulgę badawczo-rozwojową. Są bezkonkurencyjni w kontaktach z urzędem skarbowym. Są bardzo skuteczni.

Zdecydowanie nie polecam... Praktykanci a nawet zwykli prawnicy są traktowani bardzo przedmiotowo, stawki wręcz głodowe (i nie dopłacają za nadgodziny). O tych premiach wyżej to chyba pisze prezes we własnej osobie, bo ja nigdy takiej na oczy nie widziałam. Nie wspomnę już o innych kwestiach(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Po pierwsze - fałszywa tożsamość. Nigdy nie był Pan/Pani naszym pracownikiem. Przede wszystkim, żadna Aleksandra (POZA MNĄ) nigdy w naszej Firmie nie pracowała. Po raz kolejny Pani/Pan wrzuca, z niezrozumiałych przyczyn, taką krzywdzącą i nieprawdziwą treść. Wcześniej podpisał się Pan/Pani Ksawery i Ewelina. Pański komentarz został wówczas usunięty. Również i tym razem zgłaszam sprawę do Administratora. Jako przyszły prawnik powinien Pan/Pani wiedzieć, że zniesławienie jest przestępstwem. Nie możemy pozostawić wpisu bez reakcji.

T.

Nie wiem kto wypisuje te bzdury, ale wątpię, żeby kiedykolwiek pracował dla LEI. Raczej ktoś, kto się nie dostał tam do pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego?

Ola

Podstawa uzależniona jest od kilku czynników, m.in. stanowiska i wykonywanych zadań, czy doświadczenia zawodowego. Jest również możliwość uzyskania bardzo wysokiego udziału w zysku.

Stanisław

Brałem udział w rekrutacji i otrzymaliśmy zadania do wykonania. Były 2 etapy. Za każdy etap, tzn. wykonane zadanie, dostaliśmy normalnie wynagrodzenie. Stawka przyzwoita jak na próbę. W innych kancelariach można zapomnieć, że ktos zapłaci za zadanie rekrutacyjne, więc zasady naprawdę fair. Potem wykonałem niezależną opinię i zostałem godnie opłacony, zgodnie z poświęconym czasem i zaangażowaniem.

Czy Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ola

Dziękujemy za kontakt. Oferujemy różne formy współpracy, w tym również umowy z uwzględnieniem wszystkich składek ZUS. Nasza działalność opiera się jednak głównie na współpracy B2B, jako najbardziej efektywnej i motywującej formie (bardzo wysoki udział w zysku).

paweł

fajna kancelaria. robią grube skomplikowane tematy

Gregor

Praktyki w Kancelarii LEI to bardzo ciekawa przygoda. Dzięki współpracy z fachowcami wiele można się nauczyć - czy to prawa podatkowego i handlowego czy też marketingu kancelarii prawnej. Co do wynagrodzenia, miałem płacone ok. 15 zł/h, a dodatkowo można było liczyć na premie.

EWA

Odbywałam w Lei prawie roczną praktykę 2018/2019. Postanowiłam opisać moje doświadczenie po tym jak zobaczyłam w mojej ocenie opinię szkalującą tą firmę. Jakie 3,5 zł? Wszyscy praktykanci dostawali wtedy 15 zł godzinę co było powyżej minimalnej. Poza tym prezes nieraz dawał nam sam z siebie "premię" 200-300 zł. I w ogóle co to za bzdury o złym traktowaniu kobiet? Nie wiem kto to napisał, ale na pewno nikt kto tam pracował.

Kancelaria LEI

Szanowna Panie "Ksawery", Powinien podpisać się Pan swym prawdziwym imieniem, szczególnie kiedy obraża i pomawia Pan inne osoby. Jako przyszły prawnik powinien Pan wiedzieć, że zniesławienie jest przestępstwem. Nie możemy pozostawić Pana wpisu bez reakcji. Wobec powyższego, zleciliśmy weryfikację Pana IP do wywiadowni, więc skontaktujemy się niebawem. Kancelaria LEI

Robert

Może ktoś z pracownik skusi się żeby zamieścić aktualne info o pracy, czy warto aplikować?

Współpracuję z Grupą LEI od 2017 roku i oceniam współpracę jak najbardziej pozytywnie. Jakość współpracy wysoka. Działają z rozmachem.

Stella

Może jednak ktoś podpowie kilka informacji?

Odbywałam tam praktykę pod koniec studiów. Nigdzie nie nauczyłam się tak dużo, w żadnym sądzie, w żadnej kancelarii (pracowałam poza tym w 2 innych kancelariach). Tematy są ciekawe i od razu zostałam wrzucona na głęboką wodę. Zatrudniają świetnych i znanych specjalistów. Jest się od kogo uczyć. Wynagrodzenia b.dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego - Katowice

• Jak się pracuje w Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria LEI sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego
3.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Jana Iii Sobieskiego 11 lok. 18
    40-082 Katowice