Mera Hurtownia Maria Meresińska

Tychy

Opinie o Mera Hurtownia Maria Meresińska

Gość

Nie poleacam , dopuki jesteś "chodzącym " klientem to o Ciebie zabiegają o ile czują , że coś kupisz , potem mają cię gdzieś . Zakupiona umywalka była brudna i zakurzona, na postument czekałam około 3 m- cy.

Bastek

Polecam zakupy w tym sklepie, towar dobry jakosciowo, mila obsluga, terminowa dostawa. Wspolpraca z projektantami na wysokim poziomie

Mariusz

Wsklepie mera Tychy sprzedają słabo jakościowy towar a piszą że wysoko jakościowy bzdury brak słów o tym sklepie nie radze kupować u nich

Ja 30

Co sucha w Merze w Tychach jak zarobki i jaka atmosfera ?

Tomek

Szczerze nie polecam tego sklepiku . Reklamy piszą o super wielkim sklepie , a to zwykły skład budowlany .

Zostaw opinię o Mera Hurtownia Maria Meresińska - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mera Hurtownia Maria Meresińska