upc

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 83 ocen.

Opinie o upc

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie upc

Inspiracja

Po dwóch miesiącach pracy w tym zakłamanym małpim gaju odchodzę z powodu wielkiej inspiracji. Firma stara się pokazać pracownikom, że oni są najlepsi i tylko korporacyjna przyjaźń, a wkrótce i miłość wzajemna jest najważniejsza i jedyna. Wymyślono kolejny idiotyczny konkurs dla ludzi, których mózgi chyba już są tam mocno zlasowane, że od razu jak te głupie małpki skaczą i jeszcze to nagrywają bo tego chce firma. Wskazano nam drogę prawdy: inspirować nas mogą tylko i wyłącznie nasi współpracownicy, bo przecież to "najlepsi ludzi, jakich możemy spotkać" i to oni "inspirują nas do robienia czegoś więcej i bycia lepszym". Dużo piszą w necie o takich firmach, ale chyba trzeba wejść w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby naprawdę w to uwierzyć. Ja w każdym bądź razie dziękuję, ale nie inspiruje mnie towarzystwo z UPC i nie napiszę, że inspiruje mnie mój lider, bo jest mi jak matka i ojciec, który wskazuje mi świetlaną drogę przyszłości i dba o mnie na każdym kroku. Pytam , a gdzie normalne życie towarzyskie? Ale nie myślę o wymużdżającym clubbingu, zakopconych i rozwrzeszczanych pubach. Czy oni jeszcze potrafią zaprosić i serdecznie ugościć bliskich? Czy wiedzą, co słychać u rodziców, rodzeństwa, dziadków? Czy wiedzą, w jakim celu sprowadzają na świat swe dzieci? I nie żal mi tych ludzi. Są absolutnie warci takiego traktowania, jakie funduje im ich ukochana firma. Więc do widzenia i nie życzę powodzenia, ponieważ firma o Was zadba.

Not_so_long

Work begins to be hopeless and above all thoughtless, typically corporate. We are even afraid to translate to the management of the company from Warsaw for how we will not make the goal LOL :). Yesterday there were some stupid tasks in the absurd competition. We have to record commercials by phone ... No comment. Does anyone in this company get us seriously? It should be mentioned all leaders and management because this company needs young blood ...

Alexx_riposta

Alexx ale głupoty piszesz. Po pierwsze działy typu retention, sales, b2b zatrudniają na podstawie umowy agencyjnej bądź zakładasz własną działalność. Umowę o pracę to mają liderzy i konkretni specjaliści. Jak możesz po pierwszym dniu pisać, że cudowne zarobki jak jeszcze nie dostałaś wypłaty :). Pytanie, ile zarabiałaś wcześniej i jakie masz oczekiwania. 2 500 zł netto to dla niektórych szczyt zarobków, a przy działalności są jeszcze koszty !. Co do szkoleń i owszem jest ich sporo, ale to typowe korporacyjne szkolenia pod kątem tego co masz robić. W innej pracy nic Ci nie dadzą. Twoja rodzina tam pracuje to znaczy, że nie znaleźli lepszej pracy lub mają niskie kwalifikacje. Ja pracowałam w UPC 8 miesięcy i uważam to za stracony czas. Namówili mnie znajomi, którzy już też tam nie pracują. Szukałam pracy w Polsce i niestety zapis w CV o pracy w UPC nie pomógł mi w tym. Teraz siedzę sobie w Niemczech i godnie zarabiam. Nie pracuję na zmiany i mam wolne soboty.

Jobber
@Alexx_riposta 07.07.2017, 06:54
Alexx ale głupoty piszesz. Po pierwsze działy typu retention, sales, b2b zatrudniają na podstawie umowy agencyjnej bądź zakłada...

Potwierdzam to co piszesz. Dodatkowo dodam, że całkowita kontrola tego co robisz. Konkretny czas na posiłki, palenie. Zaraz do WC będziemy chodzić według harmonogramu. Mówię o nas konsultantach, bo inaczej mają się liderzy. Ich nikt nie kontroluje. Oni to spędzają dużo czasu w kuchni, na papierosku i modne są wśród nich również spacerki. Jest monitoring i nikt z zarządu tego nie sprawdzi ile czasu marnują, a nas za wszystko chcą karać. Nawet na stacji są kamery, więc może w końcu ktoś temu się przyjrzy. Są równi i równiejsi w tej firmie, a niby praca i cel ten sam...

Alexx

Ale Wy gadacie głupoty to mi szkoda czytać xD jestem pierwszy dzień. PIERWSZY. Dostałam umowę o prace. Zarobki cudowne. Atmosfera tez. Ludzie świetni. Szkolenia przez miesiąc - PŁATNE. Można się każdego o wszystko zapytac. Moja rodzina tam pracuje i NIKT nie powiedział złego słowa. :) Polecam

Adam D2D

Cześć, Ode mnie parę słów. PRAWDY... Pracuję już ponad 2,5 roku. Minusy takie, że wiadomo korporacja i czasami coś długo przechodzi, ale zawsze tak jest w takich firmach. Każdy PH ma swojego Lidera który ułatwia nam pracę. Więc obowiązkiem jest pozyskiwanie klientów. Jeśli chodzi o to co firma oferuje to- dobre prowizje (wiem bo pracowałem wcześniej w innych firmach tele...), atmosfera zespołów jest dobra, są PH pracujący 10 lat i PH którzy zaczynają. Z fajnych rzeczy: mam darmową kartę multisport, prywatną opiekę medyczną i pakiet UPC, do tego ubezpieczenie od wypadków. Ogólnie polecam, praca dla wyjadaczy D2D którzy działają już kilka/naście lat i chcą wyrobić pięciocyfrówkę jak i dla młodych bez doświadczenia którym zależy na zdobyciu umiejętności, stabilności i fajnej atmosferze, a zarobią też nie mało jeśli się przyłożą :)

do_b2bbbbbb

Odejmij sobie składkę ZUS, VAT, podatek, koszty dojazdu i policz ile Ci zostało. Dodaj jeszcze, że pracujesz wszystkie soboty. Po 1-2 latach takiej roboty zostaniesz zaszufladkowany na rynku pracy - tylko call center u konkurencji bądź bank. Wszystko to jednakowo tak ambitne, że hej. Jak myślisz o rodzinie bądź ją już masz to odpowiedz sobie na pytanie - co jest ważniejsze korpo czy rodzina. Naprawdę dobrzy sprzedawcy nie idą do korpo. Wciskanie ludziom takiego czegoś ( a jest parcie ) http://opiniuj.pl/upc-internet.html to chyba kpina.

b2bbbbbb

Pomimo kilku mankamentów tej firmy, czyli np. to że o wszystko musisz walczyć sam (z drugiej strony, jeśli jesteś dorosły i do tego masz własną działalność, to jakbyście chcieli, żeby to wyglądało?) to jest to firma, która daje zarobić. Mi się udaje zarabiać 6-9 tyś jako sprzedawca. Trzeba trochę pokombinować i dobrze sprzedawać i da się zarobić. Słabi sprzedawcy nie mają tutaj czego szukać, oraz ludzie którzy sami nie potrafią o siebie zadbać. Krótko i na temat.

byłam

Hej Iwo, pracowałam w UPC przez całe trzy miesiące. Wydaje mi się, że jest tam AVAIA. Nie rozumiem czemu to jest istotne, bo generalnie źle się pracuje. Pełno różnych systemów, Excelów. Jak czegoś nie wpiszesz to masz problem. Praca na działalności lub firma pracy tymczasowej. Musisz zarobić na ZUS, podatki lub inni z ciebie to ściągną i z twojej pensji potrąca więcej. Ostatnimi czasy znajoma mówiła mi, że są spóźnienia w przelewach za faktury. Płace spadły, a wymagania wzrosły. Praca również w soboty. Sądze, że mało ambitna praca i co najgorsze jak utkniesz na dłużej to już na rynku pracy jesteś skazany na słuchawkę. Jak umiesz sprzedawać i wciśniesz klientowi wszystko to masz pracę w UPC. Powodzenia.

DługoletniByłyNiewolnikUPC

UPCzrozpaczona, o jakiej liderce mowa? Z jakiego działu? UPC to nie jest ta sama firma co w latach 2000-2011. Wartości umarły, pozostało jedynie to co liczy się w większości korpo. Czyli ZYSK - wyłącznie. Złe traktowanie ludzi nie zawsze go przynosi, liczby muszą sie zgadzać. a jak się nie zgadzają to zaczyna się maltretowanie.

UPCzrozpaczona

Właśnie, po naprawdę długim okresie odeszła z naszego działu jedna z Liderek. Niestety UPC to już teraz typowa korporacja, dla której nie ma ludzi niezastąpionych. Nie masz wyników - czas na wymianę. Osoby, które liczą na super pracę i płace - zapomnijcie. Masz rodzinę tzn. męża i dzieci - zapomnijcie o nich - bo Ty masz być w Katowicach na Murckowskiej. Ta praca jest tylko i wyłącznie dla ludzi zaczynających swoją karierę, bez zobowiązań. UPC teraz woła "studenci chodźcie do nas" - a ich nie ma. Wkrótce może nasi sąsiedzi ze wschodu się pojawią, bo o takim pomyśle już się przebąkuje. Zmiany i jeszcze raz zmiany - niestety nie w tym kierunku zmierzamy kochane UPC... .

Iwo
@UPCzrozpaczona 31.03.2017, 17:21
Właśnie, po naprawdę długim okresie odeszła z naszego działu jedna z Liderek. Niestety UPC to już teraz typowa korporacja, dla...

Witajcie. Na jakim systemie CC pracuje się w UPC, AVAIA czy GENESYS

SuperHero

Nie ma co narzekać . Pracuję jak to ktoś ładnie określił w sekcji utrzymania klienta. Mamy spoko szefa. Często dostajemy jakieś nagrody - począwszy od czekoladek po firmowe plecaki. Liderzy nas motywują i wspierają poprzez coching. Z kasą różnie, ale da się żyć. Teraz np. robimy stroiki świąteczne na jakiś konkurs i jest niezła zabawa. Za to też będą nagrody. Nic tylko pracować :)

Sprzedawca

Rozmowa o pracę w sekcji utrzymania klienta. Współpraca na umowie zlecenie lub d.g. Brak podstawy. Tylko prowizja. Mam bogate doświadczenie w sprzedaży, ale absolutnie nigdzie nie spotkałem się z takimi warunkami. Według mnie, firma musi mieć poważne problemy. W jaki sposób miałbym zdecydować się na współpracę w oparciu wyłącznie o prowizję, nie znając zapotrzebowania rynku na usługi UPC w zderzeniu z konkurencją oraz sposobu wyliczania prowizji? Co ciekawe, usłyszałem, że w tym dziale panuje JESZCZE najlepsza atmosfera. Życzę wytrwałości i powodzenia.

upczamna

Pracowałem pół roku. Zarobki kiepskie. Firma generalnie oszczędza. Niby inwestycje, ale prawda jest taka, że już ich konkurencja wyprzedziła. Zatrudniają prawie wszystkich, nie ważne wykształcenie i doświadczenie. Jak umiesz sprzedawać i rozmawiać z klientem to masz pracę. Bardzo dużo rotacja pracowników. Praca na działalności, więc... . Typowa korporacja, czyli rób wynik. Pranie mózgów to normalka. Liderzy to już mocno sfiksowani ludzie. Niby wielka rodzina, a jeden drugiemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia. Jesteś normalny i z jajami to szukaj czegoś innego !

sonia
@upczamna 16.09.2016, 19:12
Pracowałem pół roku. Zarobki kiepskie. Firma generalnie oszczędza. Niby inwestycje, ale prawda jest taka, że już ich konkurencj...

reasumując, co Cię bolało, że zrezygnowałeś, bo nie rozumiem .. oczywiście, że ani wykształcenie ani doświadczenie jest nie istotne, jeżeli nie umiesz rozmawiać z klientem i nie umiesz sprzedać usług. Nie podajesz żadnych konkretów i przykładów. Zarobki kiepskie, czyli jakię ????. Nie istnieje firma, która nie oszczędza, to zwykłe prawo ekonomii, to podstawa. To działalność zarobkowa mająca przynosić zysk, aby każdy miał z czego żyć, a nie instytucja charytatywna. Obecnie właściwie prawie wszędzie w firmach jest podobnie, podobne problemy, podobni ludzie, trzeba umieć w twarz powiedzieć to co i kiedy trzeba, to ci nikt po katach obrabiał nie będzie... jak Ci tu obrabiają to gdzie indziej też będą, bo dajesz widocznie na to pozwolenie. Szukanie ciągle kolejnej pracy, będzie kończyć się tym samym, bo wszędzie jest podobnie. Dlaczego jest duża rotacja, ludzie odchodzą sami czy firma wypowiada umowy ?. To ważne, aby przyszłe osoby, które mają zamiar aplikować wiedziały jak jest.

tylniak

zarabia się tyle samo jako specialista telefoniczny co starsze babcie w orange w zwykłych infoliniach. nie ma co polecac; pieniadze niskie jak niskie moga być... no chyba że jesteś przedawcą i podczas rozmów umiesz sprzedawać to wtedy kilka złotych więcej

bas

Czytam i czytam opinie na temat UPC....chyba większość to słabi sprzedawcy?!!Pracuję w tej firmie 2 lata i nie zamieniłabym na inną.Atmosfera lużna i życzliwi ludzie.Jeżeli pilnuje się swoich obowiązków,lubi się konakt z ludzmi to sprzedaż usług idzie jak po maśle.Zarabiam sporo jak na 6,5 godz.pracy(dobre pare tysięcy).Tylko nie każdy złowiek się nadaje do tej pracy.Pozdrawiam.

2*m
@bas 18.02.2016, 20:21
Czytam i czytam opinie na temat UPC....chyba większość to słabi sprzedawcy?!!Pracuję w tej firmie 2 lata i nie zamieniłabym na...

a w jakim dziale pracujesz?

An-ka
@bas 18.02.2016, 20:21
Czytam i czytam opinie na temat UPC....chyba większość to słabi sprzedawcy?!!Pracuję w tej firmie 2 lata i nie zamieniłabym na...

Potwierdzam po 4 miesiącachok 10 tysięcy. Pytam po co mi wykształcenie? Zarabiam i z tego się cieszę. A studia, dla wlasnej satysfakcj

rats

Mega nieprofesjonalna rekrutacja, 6 tyg. oczekiwania na odpowiedź. Brak informacji zwrotnej, nie odpowiadają na telefony. Ogólnie nie polecam. Od innych osób również słyszałem, że podchodzą do tematu identycznie. Mocne wrażenie ustawionych stanowisk.

GOCAL

( usunięte przez administratora ) - Najlepsza oferta dla nowych klientów.

Janusz

A trener d2d ile może zarobić ? Warto jeździć po Polsce i szkolić ludzi ?

ciekawy

Mam pytanie? Ile zarobi się na start jako konsultant telefoniczy

Mobil
użytkownik zarejestrowany

UPC jest jedną z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych. Na rynku jest naprawdę ciasno, dlatego umiejętne wyodrębnienie fałszywych informacji dotyczących warunków świadczenia tego czy owego. Myślę, że każdy telefon zwłoki jest dla nich nielada wyzwaniem jak zachęcić klienta ;)

Rarytas

powiem tak, pracuje w dziale sprzedazy na ITS czyli polaczenia przychodzace :) Wedlug wielu ludzi jest to najlepszy dzial w upc jesli chodzi o zarobki :) polecam kazdemu ta firme, ja mam swietna grupe ze swietnym liderem, atmosfera great , nikt Cie nie cisnie i nie ma pretensji zazwyczaj :) Wiadomo swoje trzeba zrobic. Po 2 latach na dzialalnosci mam 7 tys na reke a jestem naprawde przecietnym sprzedawca, niektorzy sa conajmniej 2 razy lepsi i maja 2 razy lepsza wyplate :) Kto chce to uwierzy kto nie chce ten nei uwierzy i niech zapierdziela za 2 tys na kostce :) Płaca niewspolmierna do wykonywanej pracy ale tak jak mowie wiele zalezy od dzialu ;)

morfeusz

upece to dla mnie temat rzeka bo współparacuję z tą firma wiele lat ale to nie znaczy że nie jestem obiektywny …i tak będę pisał o samych wadach bo jest ich tyle że przyćmiewają największą zaletę firmy czyli stosunek ceny do oferty, po za tym z zaletami to już koniec będzie. ... firmę od środka trawi rak wyzysku co się przekłada na jakość pracy za czym idzie jakość usług(jaka płaca taka praca). To samo dotyka firm podwykonawczych współpracujących z upece, firmy te zainwestowały nie mało pod kątem świadczenia jakiejś usługi na ten przykład firmy z działu technicznego (mierniki dużo kosztują oraz wyszkolenie instalatora-serwisanta) stawki jakie proponuje firma są jakie są i trzeba na nie przystać albo się zawijać i zacząć myśleć o nowej drodze życia a takie firmy w Polsce działają dłużej niż sama upece (UPC zabija). To samo się tyczy firm które "regenerują" sprzęt dla upece i dobrze że chociaż im się opłaca przepakowywać. A na innych frontach jak marketing to kolejna masakra, tu żeby nie wyjść w plecy to trzeba mieć "charakter" jak masz zasady i trochę człowieczeństwa to nie szukaj pracy w dziale sprzedaży upece. Praca w upece i zarobki - jak oglądnąłem film ”dzień kobiet” to i tak uważam że np. biedronka to senatorium. Te stresy prędzej zabiją niż cokolwiek innego. System motywacji ...BUhaaha tu nawet nie będę robił pola żeby o tym cokolwiek napisać za to jest dobrze opracowany system kar, według firmy upece strach ma motywować - tak wnioskuję. Nie będę się tu więcej rozpisywał bo wyszłaby z tego książka. Głównie chodzi o to że "jeśli ktoś nie potrafi zadbać o własną rodzinę, to tym bardziej nie zadba ..." W firmie upece źle się dzieje i to się bardzo odbija na jakości usług, jak ktoś miał do czynienia z tą firmą to wie o czym mówię i się zastanawiam nad polityką bo jaki to ma sens na dłuższy dystans. Ludzie tą nazwę znienawidzą jak tpsa. Ja już jestem zgorzkniały dla tej firmy ale też zdaje sobie sprawę że w innych lepiej nie jest to też nadal korzystam z ich usług co by nie wejść z deszczu pod rynnę. Sam sprzęt upece to dramat. Jak chcecie mieć działający internet to polecam modem cisco 3212 lub 3208 ,żaden modem-router w myśl "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" a tu chłopaki nie nadążają z pisaniem soft-ów, firma wymaga od nich cudów (zrobić coś z niczego). Sam router można wydębić od firmy jak się jest przekonującym i wtedy będziemy mieć stabilną sieć domową ale to się może nie udać bo upece zależy na tym aby wam dać modemo’o rutery ponieważ te mogą rozgłaśniać bezprzewodową sieć „upc wi-free” ta zaś zbędna nadaje na tym samym kanale co nasza sieć macierzysta przy czym nawzajem się zakłócają, co prawda w niewielkim stopniu ale jednak tak czy siak korzyści jakie daje nam „upc wi-free” są niewspółmierne z kosztami i problemami związanych z utrzymaniem tej usługi (testują „to coś” tylko na Polakach, na zachodzie tego nie ma mimo że mogli mieć to o wiele wcześniej) . Dobre dekodery to Pace bo praktycznie bezawaryjne ale tu czasem nie reagują na pilota bo nie są odporne na zakłócenia z zewnątrz(interferencja-polecam zakleić lub zasłonić cześć przedniego panelu tam gdzie zegar i problem się rozwiązuje ). Dekodery z nagrywarką, hmm tu najlepsze są philipsy trochę szumiały ale jak się je wyczyściło to działały świetnie i szybko reagują, no ale ich już nie serwują a ciskacze z nagrywarka się psują nader często ,padają dyski i głowice po za tym mają syndrom „vista”. Dekodery horizon na obecną chwile to katastrofa. Mają multum niepotrzebnych pierdół, obsługa pilota jest uciążliwa no ale sami zobaczycie jak to wygląda w praktyce ja uważam że nie ma to jak coś prostego, szybkiego i przyjaznego w obsłudze a jak będę chciał sobie pisać na czacie,grać czy sprawdzać lokalizację to zawsze mam komputer który jest o wiele przyjemniejszy w obsłudze niż ten pilot. Tak zakończę choć to tylko namiastka. Powodzenia.

Marko

Witam, pytanie, niedługo zaczynam prace w biurze upc, obsluga klienta, sprzedaz usług i przedłuzanie umów, praca na umowe o prace, w biurze, stała podstawa plus prowizje za plany, ktoś już tak pracował? Jakieś opinie?

monter

poszukuje monterów pracujących w UPC z całego kraju

aNdrzej
@monter 23.06.2014, 15:38
poszukuje monterów pracujących w UPC z całego kraju

ja jestem. O co chodzi?

lu

kiedyś w upc było super, po 3 latach myślałem już tylko że dostaję adekwatna płacę za pracę, teraz mówię że pieniądze są kiepskie a inflacja przegania moje wynagrodzenie od kolejnych 3 lat, jedyny plus to atmofera grupy, aaa i nie zajmuję się ani sprzedaża ani marketingiem ani obsługa telefoniczna

D2D

Czy w upc są partnerzy zewnętrzni którzy prowadzą swoje biura D2D? Zastanawiam się nad zmianą branży i zaczynam szukać informacji na temat upc, chciałbym wystartować z zespołem ale nie moge znaleźć informacji jak door działa w upc?

SprzedawcaK-ce

Jeżeli ktoś nie potrafi złożyć dwóch zdań, to oczywiście w tej firmie nic nie zarobi. Natomiast jeżeli ktoś miał już doświadczenie w sprzedaży to spokojnie na 2 tyś może tu liczyć. Oczywiście to minimum. Nacisk na wynik? w porównaniu do innych miejsc jest na prawdę ok. Panuje tu bardzo dobra atmosfera.

student

Praca PH polega na roznoszeniu ulotek i pukaniu do drzwi-AKWIZYCJA!!!!!

PAn pikuś
@student 19.12.2013, 12:23
Praca PH polega na roznoszeniu ulotek i pukaniu do drzwi-AKWIZYCJA!!!!!

hehe , praca polega na pukaniu do drzwi, hehe. W stanach ZJedn. to lubią u nas najwyzej cie opie.. dolą i bedziesz miał dosc łazenia, znam takiego jednego co nawet jak nie otwierają to puka dalej i dusi za klamke, takich zapalencow i akwizytorów-(usunięte przez administratora)tutaj trzeba zebys mogl wyzyc, taka korporacja i zeby takie warunki dawała pracy to jest smiech, to te małe spolki nawet udostępnią tobie auto a tutaj sam sobie radz lub nastepny prosze, tak daleko nie zajadą, kiedys zmienią tok myslenia lub zlikwidują PH D2D

mira

zamykają D2D?

były racownik

Jeżeli chodzi o PH to 3m-ce umowa zlecenie z możliwością przedłużenia na kolejne 3 m-ce pożniej działalność. Jezeli sprzedasz 30 usług masz 3000 na umowie zleceniu jezeli sprzedasz 30 usług na dzialalności masz 1200 zl -(usunięte przez administratora) Odnośnie pracowników BOK teraz jest hit "dzialalnosc" + stawka godzinowa na 3 m-ce pozniej prowizja. Generalnie UPC zamyka sie odchodza masowo PH juz nie da sie zarobisc. Pozdrawiam Zarząd za wlsciwe ruchy w zamykaniu kanału D2D

SeniorCaparezza

Witam, Uprzejmie proszę o informację dotyczącą warunków pracy w dziale IT. Chodzi mi dokładnie o średnie wynagrodzenie i jak sprawdza się SCRUM w UPC.

xyz
@SeniorCaparezza 03.12.2013, 12:55
Witam, Uprzejmie proszę o informację dotyczącą warunków pracy w dziale IT. Chodzi mi dokładnie o średnie wynagrodzenie i jak s...

"Dobry z Ciebie Informatyk" i szukasz pracy na Infolinii w UPC :P To jakieś nieporozumienie chyba :D Na początku jak każdy szczur wyścigowy zaczynasz od 3/4 etatu, czyli 1.350 zł netto. Po roku i dobrych statystykach w excelu możesz dostać pełen etat. Sprzedawać usługi musi każdy ale wystarczy chyba 3 na miesiąc.

moi

Poradźcie proszę: zaproponowano mi posadę konsultanta technicznego (bodajże konsultant ds. usług cyfrowych), przeraża mnie jednak warunek sprzedaży usług. Jak to w rzeczywistości wygląda, tj. sprzedaż, płace, system zmianowy, elastyczność pracodawcy (dobry ze mnie informatyk, ale handlarz żaden) itd? Orientuje się ktoś?

umowy śmieciowe

anonim - 2009-05-21 11:29:03 Bardzo proszę o info na temat zarobków, atmosfery pracy itp. w katowickim UPC z góry dziękujęPodbijam,jak to wygląda od strony pracy jakoPH?

zer

zerknij na ich strone jest kilka ofert. wlasnie mam niebawe rozmowe, czego moge sie spodziewac? jakis testow? symulacji rozmow?? ile zarabiasz siedzac na infolini?

rekrut

Witam wszystkich, dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko koordynator ruchu telefonicznego w BOK Katowice. Czy ktoś orientuje się jakie realne zarobki są na tym stanowisku? Z góry dzięki za odp.

Doświadczona

Praca w UPC... na początek 9 dniowe BEZPŁATNE szkolenie, umowa zlecenie przez 3 miesiące bez podstawy za przepracowane godziny, jedynie prowizja od sprzedaży. Phi! Po 3 miesiącach trzeba założyć działalność gospodarczą. Beznadziejne warunki!

anonim

amaranth1985 - 2013-01-18 21:18:59 Mam do was pytanie. Czy jest ktoś, kto pamięta pytania z testu na dział techniczny?jesli kogos interesuje praca za pare setek to praca dla niego

amaranth1985

Mam do was pytanie. Czy jest ktoś, kto pamięta pytania z testu na dział techniczny?

ojoj sie porobiło taka korporacja

co tu duzo mówić, zero narzędzi do pracy, rotacja jak smok, wystarczy zajrzec na ogłoszenia , non stop na portalach poszukują Doradców /przedstawicieli, wiec jak ktos dobrze pomysli to sam oceni jak morze byc jak jest taka rotacja. Czyżby pracownik nie był taki jak być powinien czy to firma powinna cos zmienic, wydaje mi sie ze firma. Ale po co przeciez jest super. przedstawiciel najwyzej zmieni prace.

An-ka
@ojoj sie porobiło taka korporacja 07.01.2013, 19:20
co tu duzo mówić, zero narzędzi do pracy, rotacja jak smok, wystarczy zajrzec na ogłoszenia , non stop na portalach poszukują D...

Pracowałeś? Nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Takiego pracodawcy w swojej karierze nie spotkałam. Powodzenia w pracy za tysiaka

czarny222
@ojoj sie porobiło taka korporacja 07.01.2013, 19:20
co tu duzo mówić, zero narzędzi do pracy, rotacja jak smok, wystarczy zajrzec na ogłoszenia , non stop na portalach poszukują D...

Dla UPC w kanale D2D doradca jest mniej niż zero, ponosi koszty a nie ma gwarancji że coś zarobi,luty 2107 zmusił mnie do odejścia po 3 latach.brak koncepcji marketingowej, zmiany decyzji ,i to co niszczy najbardziej wewnętrzna konkurencja w preferowaniem Biur UPC i kanału on line. Szkoda mi tylko swojego lidera, z rotacją 50 osób rocznie wciąż musi szkolić ludzi którzy po 3 miesiącach odchodzą. Odchopsi bo firma ma ich w d... woli szkolić świeżaków zwiedzionych obietnicą wysokich zarobków

pracuje tam.

święta prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim

dobrze prawisz.

ade

Fajnie jest. zarobki jak na podobne firmy jest dosyc wysoki.

anon

Żenada

anonim

Bardzo proszę o info na temat zarobków, atmosfery pracy itp. w katowickim UPC z góry dziękuję

Zniechecony
@anonim 21.05.2009, 11:29
Bardzo proszę o info na temat zarobków, atmosfery pracy itp. w katowickim UPC z góry dziękuję

Właśnie sie zwalniłam po kilku miesiacach pracy. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc tak mozna okreslic prace tam. Obiecuja zlote gory, szkolenia, wsparcie a jak chcesz pomocy to jej nie dostaniesz. Chcesz zmienic lidera zapomnij. Podstawa przez 3 miesiace a braknie ci jednego połaczenia do celu i nie masz zapłacone za ten dzień. Soboty obowiazkowe ale za darmo siedzisz. Najgorszemu wrogowi odradzam tam pracowac!!!!

Zostaw opinię o upc - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie upc