Opinie o 4ride.pl - 4ride sp. z o.o. sp. k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4Ride Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4Ride Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Ride Sp. z o.o. w Katowice

Polecam od strony klienta i pracownika. Najpierw zaskoczyli mnie bardzo dobrą obsługą, a później dołączyłem do zespołu w Katowicach :)

Ktoś
@Były

Pracuje nadal (usunięte przez administratora) - osoba zajmująca się dostawami jak i zatowarowaniem oddziałów "współczucie dla pracowników magazynu" najniższa krajowa a (usunięte przez administratora) tyle pracy im że to nie mieście się w głowie , (usunięte przez administratora) co do premii hmm żadko lub nawet niekorzy wcale jej nie widzieli ..

Bartek

Pracowałem w sklepie półtora roku i śmiało mogę stwierdzić że jest to jedno z niewielu miejsc gdzie naprawdę przyjemnie się pracuje. Bardzo fajny kierownik tak jak i reszta szefostwa. Polecam wszystkim

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w 4Ride Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Marcin Nowy wpis

@4Ride to bardzo ciekawa firma. Pracowałem tam dwa lata i mogę śmiało powiedzieć, że jeśli chcesz prace, gdzie traktują cię jak człowieka i w każdej sprawie możesz się zwrócić do kierownika ze spokojną głową, to zachęcam do odwiedzenia tamtego miejsca. Praca z klientami ma wdy i zalety sam odpowiedz sobie na pytanie czy masz siłę i chęci do takiej pracy. Zdecydowanie nauczysz się handlu. Pomimo że jest, to sklep branża motocyklowa jest specyficzna i bardzo szeroka. Ekipa i Pracownicy, przynajmniej koleżanki i koledzy z oddziału w Katowicach, z którymi miałem okazje pracować to prawdziwe złoto. Ludzi i atmosfera w pracy to coś, czego nie da się podrobić. Przychodząc do pracy, przychodziłeś do znajomych pogadać z kawą w ręce, a prac leciała tak przyjemnie, że nie zauważałeś, kiedy przeleciała dniówka. Na szczególne uznanie zasługuje kierownik Bartek. Gwarantuje, że jeśli żyjesz z nim dobrze, to masz prawdziwego kumpla w pracy, który zawsze ci pomoże. Oaza spokoju i przykład jak kierownik powinien traktować pracowników. Pozdrawiam całą ekipę.

Bartek Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w 4Ride Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Magazynu?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
kingsajzfishing

Pracowaem na magazyniue w sklepie na żelaznej i było spoko. Najwazniejze ze kasa na czas i na wolne mozna bylo sie dogadac jak tylko cos wypadlo. Pozdro dla Bartka

MKGT

Pracowałem 2 miesiące i podziękowałem. Na rozmowie kwalifikacyjnej z (usunięte przez administratora)obiecywano złote góry i super pracę, a zrobiono mnie w bambuko za przeproszeniem. Kolega (usunięte przez administratora)się wtedy wywalił na LQuattro i pracowałem za dwóch za śmieszną najniższą. Robota niewdzięczna, wieczna bieganina, szkoda po prostu gadać. Większa kasa jest jedynie dla przybocznych Pana (usunięte przez administratora). Nie polecam :)

L

Nie polecam !!!! Sklep to totalna kpina przy zakupie towaru wciskają co najdroższe nieważne czy dobry producent czy nie ważne by tylko wcisnąć drogi asortyment a o jakiejkolwiek reklamacji można później zapomnieć….

Kogut
@L

Czy to nadal portal dla szukających pracy i opinii o pracodawcy oraz firmie? To po co tutaj opinie sprzedażowe? Jak będę czytać np. o Auchanie, to będą opinie, że makaron niesmaczny? Ludzie, co to ma do rzeczy? Jesteś sfrustrowany, idź i pobiegaj po lesie, a nie zaśmiecaj portalu tematycznego. L - a Ty co taki znawca? To wiesz, że "niedobry producent", ale dałeś sobie "wcisnąć towar"? to w końcu znasz się, czy nie znasz? :) Chcę się dowiedzieć konkretów, np. co z chorobowym, czy są problemy, jak z odbieraniem urlopów, czy dużo nadgodzin. Ktoś powie merytorycznie, czy wszyscy tylko zawodzą, bo się nie sprawdzili

Kurczak
@Tomek

Przecież żaden Tomek aktualnie u was nie pracuje i w ostatnim czasie nie pracował

Były
@Kurczak

Pracował kilka lat temu, jak jeszcze było w tym miejscu dobrze.

Ktoś
@Były

Praca w sklepie jak w każdym innym tylko asortyment inny. Mnie osobiście właśnie nie podszedł asortyment do sprzedaży, ale poza tym praca spoko. Podobało mi się że była duża swoboda rozmowy z klientem bez bezsensownych skryptów jak w innych sklepach.

KIki

haha. Kolejny płacz osoby, która sobie zwyczajnie nie poradziła i ma pretensje do każdego tylko nie do siebie. Nie wiem jak inni, ale Ja nie zarabiam najniższej krajowej, a pracuje jako szeregowy na salonie.

Biuro
@KIki

Na salonie zarobisz dobrze jak jest sezon i masz premie wypłacaną, a tak to też marna kasa. W biurze natomiast zarobisz najniższą, chyba że masz dobre układy z "górą"

@KIki

Ciesz się, że nie da się tutaj dodawać zdjęć bo bym Ci screen shota z konta bankowego podesłał. Firma sobie świetnie radzi, a ludzie się co rusz zwalniają. Nie macie w pracy już lepszych argumentów? Ciekawe skąd te ciągłe rekrutacje.. Zacznijcie szanować pracowników to nie będziecie tracić czasu na odpowiadanie przy negatywnych opiniach.

Byly
@KIki

Również moje zarobki tam były ok, ale nie za dodatkową pracę, która trzeba było tam robić i okropna atmosferę po przenosinach. Ci najlepsi odeszli stamtąd jeszcze przed przeniesiem sklepu

Czy pracując w firmie 4Ride Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Byly

Na sklepie nie, bo nie ma na kogo awansować

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w 4Ride Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 11 kwietnia kilka ogłoszeń.

Karolina12

Cześć, Pracuje w 4ride od początku roku. Zależy na jakie stanowisko. Znam z autopsji rozmowę na handlowca. Rozmowa, podobnie jak sama atmosfera w ekipie jest bardzo fajne. Z początku się stresowałam, ale później już poleciało :)

Dobry pracodawca oferujący uczciwe warunki pracy. Dynamiczny i młody zespół, w którym dobrze i łatwo można się odnaleźć. Jak jesteś pracowity i ambitny z łatwością osiągniesz tutaj fajne wyniki= $$$

Deszcz
@Ania

Co oznacza według Ciebie dobre warunki pracy? Najniższa krajowa i traktowanie ludzi z góry?

@Ania

Update Niestety ja również dałam się oszukać... obiecują świetlaną przyszłość, a kończy się jak zwykle, na najniższej krajowej i okropnie sztucznej atmosferze

Dasa

Pracuję w sklepie internatowym i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że praca jest satysfakcjonująca. Kierowniczka przeprowadza dobre szkolenie przygotowujące do pracy i obsługi systemu, atmosfera jest dobra wszyscy w firmie mówią sobie po imieniu. Szczerze polecam :)

@Dasa

Hahaha a potem się budzisz,atmosfera fałszu wykorzystywanie i zero perspektyw na podwyżki,i bujanie się na takim patencie od lat naobiecywac wykorzystać stworzyć zespół,jak się pozwalają,to znów rekrutacja obiecanki i tak w koło Macieju

Żenada nie firma opinie zle usuwane dobre komentarze sami piszą,śmiech na sali najnizsza krajowa i nic po za tym,wykorzystywanie pracowników darmowe nadgodziny i iwenty odradzam,do pipu trzeba z nimi

Phililips

Drodzy przyszli kandydaci na stanowiska w tej firmie, zanim was dobrze zmanipulują w pracy, opowiem o plusach i minusach firmy. Jedyne wynagrodzenie na jakie możecie liczyć to (usunięte przez administratora) +premia którą będziecie wyrabiać jak się w firmie zrobi gorąco i ludzie zaczną się zwalniać, oczywiście przez cały czas będziecie klepani po plecach i słuchali bajek o dużych pieniądzach. W firmie również każdy mówi sobie po imieniu, jak wspomniano w opinii niżej, który napisała Pani Kierownik, należy jednak pamiętać, że pod tymi uśmiechniętymi twarzami są ludzie którzy traktują Cię z góry. Osoby pracujące tam najdłużej zwane mianem "rodziny" mają dodatkowe przywileje,(usunięte przez administratora) Atmosfera zależna od humoru, jeżeli w firmie jest nie ciekawie to odbija się to na pracowniku. Jeżeli myślisz, że będziesz traktowany równo to muszę Cię rozczarować, będziesz chłopcem od posyłek. Plusów nie będzie. Wnioski wyciągnijcie sami.

Pele2345

Praca na sprzedaży w sklepie fajna, zwłaszcza że mam porównanie z innymi sklepami w tej branży. Kasa na pewno dobra, a jak mocno ciśniesz to bardzo dobra ;) Chętnie bym pracował dalej, ale wyjeżdżam za granicę.

Piotrek
@Pele2345

Możesz napisać dokladnie albo chociaż przedział jakich pieniędzy mogę się spodziewać? Aktualnie pracuje w podobnej pracy ale nie chce jej zamienić na gorszą... z kierownikami jest ok? Nie ma problemów czy urlopach?

Były
@Piotrek

Najnizsza krajowa plus premia, która jest zależna od tego, czy sklep wyrobi normę oraz ile ty zarobiłeś dla sklepu

Krzysiek

Jeśli szuka się pracy typowo na sezon marzec-wrzesień to super opcja bo idzie dobrze zarobić. Po sezonie jest niestety gorzej. Ogólnie spoko, także polecam.

Sebek

Polecam prace na stanowisku sprzedawca zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim ze względu na fajną prowizję :)

@Sebek

A kiedy tam pracowałeś, bo nie było tam żadnego Sebastiana w okresie wiosenno-letnim?

Kamil S

Sklep (usunięte przez administratora) Kupiłem kask firmy HJC, producent do kasku dodaje pinloka w cenie! Sklep jawnie go odkleja w kartonie i nie dodaje do kasku! Za wyżej wymieniona cześć życzą sobie 250zl! Która wcześniej wyciągnęli! Nie polecam, banda (usunięte przez administratora) Pani która pomagała w doborze kasku tez była niekompetentna, udawałem osobę która się nie zna. Wtopa totalna. Szkoda, ze wcześniej nie zorientowałem się czy producent dodaje pinloka do kasku… w kartonie widać jak został odklejony (został ślad po taśmie)

Zostaw merytoryczną opinię o 4Ride Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4Ride Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Ride Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Ride Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4Ride Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4Ride Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4Ride Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Pokoju 17
    40-859 Katowice