Opinie o Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała w Katowice

Inwestor Nowy wpis

Nie polecam usług tej firmy. Przeciekajacy dach, nieszczelności przy kominach. Źle ułożone łaty, zniszczona blachodachówka. Jedn połać dachowa zdejmowania była w połowie. Na zgłaszane usterki brak reakcji. Nic nie jest naprawiane kompleksowo, wszystko po łepkach i ucieczka z budowy. Jest dokładnie rok i trzy miesiące od zgłoszenia awarii i dalej nie została ona usunięta. Czarownice, mydlenie oczu i tyle.

Czy pracownicy w Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała dogadują się między sobą?

Szymon Nowy wpis

Firma wykonywała dla mnie zarówno usługę wymiany pokrycia dachowego jak i drobne wykończeniówki - jestem zadowolony, bo zarówno jakość wykonania jak i terminowość była zachowana. Przy wykończeniówkach byłem bardzo "czepliwy" to właściciel firmy dzielnie to znosił i chętnie dokonywał wszelkich poprawek mimo, ze mógł mnie olać czy po po protu stwierdzić, że przesadzam, bo czepiałem się każdego najmniejszego szczegółu. Nie spodziewałem się takiej dobrej współpracy. Zdecydowanie polecam

Klientka

Polecam firmę i na dach jak i na remont mieszkania

Mariusz
@Klientka

Robili ci dach i remont? A jak z terminami? Dotrzymywane i nie przeciągali w nieskończoność? Bo szukam takiej ekipy tylko zależy mi na czasie. Podpowiesz coś?

klient Nowy wpis
@Klientka

mozesz rozwinąć czy ta firma jest godna polecenia

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała na stanowisko OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Klientka

Ja polecam firmę współpracujemy od lat i nie narzekam

@Klientka

Mogę coś więcej na temat tej współpracy? Jestem zainteresowana ich ofertą ale wszędzie pełno negatywnych informacji. A mam dach do wykonania

@Klientka

Może były klient cos konkretnego napisac o jakości prac tej firmy?

Jolanta
@Zainteresowany

Też ciekawa właśnie jestem, bo widzę że rozbieżność tutaj powstała jakaś. A skąd o nich wiesz?

Łukasz

Nie polecam prac dekarskich Dach nieszczelny- leje się. Pan Bogusław nie wywiązuje się z umowy. Mimo zgłaszanych zastrzeżeń, wysyłanych zdjeć ,olewa sprawę. Nie polecam

Daro
@Łukasz

proszę o namiary pana chciałabym spytać bardziej szczegółowo gdyż chciałem nawiązać z ta firmą współpracę właśnie

@Łukasz

@trish

Może były klient cos konkretnego napisac o jakości prac tej firmy?

Klient

Ta firma to porażka i (usunięte przez administratora) jakich nie znam, nie polecam a wręcz ostrzegam przed tą pseudo firmą

Wojtek

@klient czekam na konkrety?

Klient
@Wojtek

Jeśli chcesz stracić mnóstwo nerwow I pieniędzy to jak najbardziej ta firma jest odpowiednia.

Łucja
@Klient

A czy możesz napisać trochę więcej szczegółów na ten temat? Dlaczego uważasz, że można stracić mnóstwo nerwów i pieniędzy? Nie dodałeś żadnego konkretnego wyjaśnienia na potwierdzenie swoich słów więc sama nie mogę wywnioskować o co dokładniej może chodzić.

Bartek

W parze z dobrą firmą dla klientów jest również dobry pracodawca!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała - Katowice

Zakład Usługowo-Handlowy Specbud Bogusław Stępała
  • Kozielska 12 lok. 2