Opinie o F.H. Tadar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H. Tadar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Tadar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Tadar w Poznań

Obcy 8 pasażer

Najwyraźniej jest kilku zawistników w firmie którzy nie wiedzą że firmę tworzą ludzie . Co ma szef i dyrekcja do tego że kilku pracowników rąbie komuś d..ę. Załatwiajcie swoje sprawy między sobą a nie na tym forum.Zawsze znajdzie si (usunięte przez administratora) malkontent.

Benigna
@Obcy 8 pasażer

co ma szef i dyrekcja ? to Wy najwięcej rąbiecie wszystkim (usunięte przez administratora) To wy propagujecie i promujecie taka atmosfere w pracy i styl zarzadzania. To wy akceptujecie takie warunki i wyrażacie na to przyzwolenie.

Felek

Firma zarządzana od przypadku do przypadku.wiekszosc zarządzających to rodzina o umiejętnościach i wiedzy przeciętnej. Kilka zaangażowanych osób reszta się wozi.mam przekonanie graniczące z pewnością iż odejście jednej osoby spowoduje zachwianie tego kolosa na glinianych nogach.rodzinka tego nie pociągnie nie ma najmniejszych szans.

Ola.
@Felek

Następny gównozjad coś próbuje...bez skutku. Nie ma ludzi niezastąpionych.

M.

Atmosferę na magazynie tworzą pracownicy więc pretensje możecie mieć sami do siebie. Przestańcie gadać tylko zacznijcie pracować a będzie spokój i nie będzie czasu na gadanie pierdół :)

Pipi
@M.

Praca u Kim Dzong Una jest niezapomniana

jack

Pracuję i nie narzekam , staram się , więc mam spokój . Niestety przychodzą nowi i okazuje się że są słabi , bo starzy pracują za szybko . Potem wylewają żale jak to się ciężko pracuje w tej firmie i sieją ferment . NIE przyjmować gównozjadów to będziemy mieli spokój . Ale który to jest- no właśnie. Trzeba poznać a na końcu spłukać w toalecie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H. Tadar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Czarny

Szalony Kefir...Ruda kogos napuscila by se dupsko bronic widac teraz jak czesto tu przesiaduje :-)

Jack
@Czarny

Witam. Długo nosiłem się z myślą napisania czegokolwiek tutaj na forum, gdyż nie jestem zwolennikiem wylewania żali publicznie zwłaszcza, że jest to strona poświęcona opiniami o firmie, lecz czytając te Wasze wypociny aż korci by coś napisać . Drogi Czarny, Horton i reszta frustratów nie mających jaj, by powiedzieć prosto w oczy co Was boli, uświadomcie sobie jedno , to właśnie tacy ludzie jak Wy psujecie opinie o ludziach i firmie w której pracujecie bądź pracowaliście. Czarny, nikogo nie musiała napuszczać poprostu nie dobrze się robi czytając takie bzdury. Zaraz pewnie będzie fala hejtu z Waszej strony, że taki czy siaki ale wiecie co? Mam to w d.... :-) P.s pozdrawiam wszystkich normalnych pracujących w Tadarze, może trudno w to uwierzyć po tych wszystkich wpisach ale tacy ludzie też tam pracują i wbrew pozorom jest ich całkiem sporo :-)

Pablo
@Jack

Oczywiście że pracują i jest ich wielu. Nie rozumiem tylko co ich tam trzyma. Pensja? Atmosfera? Chyba nic z tych rzeczy. W dzisiejszych czasach polecam wam poszukać innej pracy. Jeżeli macie choć troszkę oleju w głowie to szybko zorientujecie się że są firmy gdzie szanuje się pracownika, dba się o dobrą atmosferę a pensja jest przyzwoita.

Szalony kefir

Jaki jest pracodawca to wszyscy doskonale wiedzą. I otacza się ludźmi takimi jak on. Więc przydu...y nie gadajcie tu takich glupot bo w to i tak nikt nie wierzy i nie uwierzy.

Horton

Która z was dziewczyny robi oszczerstwa w stosunku do poszczególnych pracowników tłumacząc nowo przyjmujących się na kogo mają uważać ??? Może to być Marta albo Paulina prawda..... ??? To się nazywa zniesławienie osoby współpracującej, bywa że jest to karane więc proszę się zastanowić nad swoim postępowaniem. Praca ogólnie fajna tylko trzeba się wykazać.

Szalony Sweeney
@Horton

Zniesławieniem osób współpracujących to chyba jest ten komentarz , w którym oskarżasz bezpośrednio dwie osoby o coś czego zdaje się nie jesteś w stanie udowodnić , a tylko tak zakładasz.Wyglada mi to na jakieś pobudki osobiste , nie masz odwagi powiedzieć prosto w oczy co Cię boli i starasz się zaszkodzić tym osobom na forum publicznym co świadczy tylko i wyłącznie o niskim poziomie Twojej osoby. Na ty forum ocenia się pracę i pracodawcę , a nie wylewa swoje osobiste żale na temat osób których się nie lubi.

Ruda Marta
@Szalony Sweeney

Dziękuję z całego serducha

Szalony kefir
@Szalony Sweeney

W tej firmie żywią się oskarżaniem ludzi. Zgadzam się z opinią.

Magazynier

Praca byla fajna.ogolnie od dluzszego czasu nie mam checi tam przychodzic....mysle jak wiekszosc o odejsciu z tej firmy...za zetke nie mam zamiaru zostawac.pzd. i milego.

Angelus

premie swiateczne... właściciel predzej by sepuku popełnił niż premię świąteczną wypłacil

Arczi

@Braveran w sumie masz racje ale ale.najczesciej jest tak ze zganiaja swoja wine na innych zwlaszcza Ruda Marta hehehe trzymajcie sie jej blisko a napewno pojdziecoe dalej.pzd.

Jery

Firma taka że tylko pozazdrościć wszystkim którzy tam pracują - tak się przynajmniej wydaje czytając większość wpisów.

Magazyn

Szkoda ze nie ma u nas żadnych premi świątecznych.....a było by bardzo miło z ich strony.Ale ogólnie praca spoko.pzd

zadowolony

Najlepsza moja praca jaka miałem :)

Angelus
@zadowolony

No to ci wspolczuje jak to twoja najlepsza praca

xgxgc

Chcialbym tam pracowac ale raz pojechalem z kolegami skladac cv i nikt z nas sie nie dostal nawet nie zadzwonili i podejrzana ta firma bo szukaja pracownikow a nie przyjmuja

df

@Franc no wiesz taka jest prawda że w pracy to zawsze jednak trzeba się czymś wykazać nie uważasz?

Franc
@df

No ale wielu tego nie rozumie

Franc

Największym problemem są nygusy i półgłówki którzy nie rozumieją że czas dorosnąć i że do pracy przychodzi się żeby coś zrobić a nie pierdolic o niczym . Róbcie swoje a nie psujcie atmosferę waszymi nazekaniami . Wydaje mi się ze te wpisy to pewnie tych co zwolnili za lewe łapy i nierozwinięte półkule mózgowe.

Babel

Miałem okazję tam pracować masakra jeden donosi na drugiego. A najlepszy z nich jest PAN kierownik Marek buc jakiego jeszcze nie spotkałem . Myśli że wie wszystko a (usunięte przez administratora) wie o tym co się dzieje na magazynie . Kolejnym zadufanym w sobie jest brygadzista Jarek który nadziera mordę cały dzień i nic więcej nie ie robi . Typ pracownika czy się stoi czy się leży 2000 się należy . Pozostaje jeszcze żona dyrektora ,, gumowe ucho ,, która powiedzmy że udaje pracuje na magazynie a w rzeczywistości podsłuchuje i donosi . Ta firma to jedno wielkie do nosicielstwo

Marian

Witam.zróbcie coś z tymi ludźmi i jakieś porządne zebranie a nie 5 minut bo zacYnaja się tam disc dziwne rzceczy.Gosia ma ta je na temat Jarka Adamosa Kierownika i Arka.Ludzie bez zaufania.powodzenia i pozdrawiam .M

Kuźwa

Trzeba coś zrobić z tą atmosferą bo zaczynają się dziać dziwne sytuacje.Ludzie zróbcie tam porządne zebranie a nie pieprzenie bez sensu przez 5 minut nieznajacego się na niczym kierownika.Płoty które opowiada Gosia o pracownikach o poszczególnych osobach(Jarek,Kierownik,Adamos,Arek)itp.są prawda.Pozdrawiam i powodzenia.

lol

Coraz słabszy ten Tadar, to nie to co kiedyś...

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Tadar - Poznań

• Jak się pracuje w F.H. Tadar?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Tadar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Tadar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H. Tadar