Q-workshop Patryk Strzelewicz

Poznań

Opinie o Q-workshop Patryk Strzelewicz

zumzum

Produkty może i fajne, zarządzanie zespołem tragiczne. Panuje kompletna obojętność na to, co robią pracownicy, nawet jeśli nie robią zupełnie nic. Żadnych możliwości rozwoju, decyzje co do strategicznych działań podejmowane przez osoby, które nie mają o nich bladego pojęcia. Płaca niska, perspektywy żadne. Jedyny plus to umowa o pracę.

ceo
@zumzum 23.10.2016, 20:30

:) Pozdrawiam pracownicę, która "nie robiła zupełnie nic". Nie inwestujemy w pracowników, którzy mają postawę roszczeniową, a do pracy przychodzą "robić prywatne rzeczy". Pozdrawiam cały zespół , któremu ufam i wiem, że mam do czynienia z odpowiedzialnymi , samodzielnymi i żyjącymi pasją ludźmi.

Zostaw opinię o Q-workshop Patryk Strzelewicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Q-workshop Patryk Strzelewicz