Suzo Happ

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Suzo Happ

Nak

Ja nie rozumiem waszych komentarzy. Firma jest wspaniała. Słodkie wtorki, owocowe czwartki, premie, jak pracownik czegoś potrzebuje to otrzymuje wsparcie. Fantastyczne zarobki. Naprawdę jest to porządna firma. Sociale, opieka. Niestety, ale zawsze będzie źle. Firma idzie do przodu, rozwija się i umożliwia nam wspaniałe warunki do pracy. Ja jestem zadowolona :)

Przepraszam, czy tu biją?
@Głuptak

Co to znaczy poniżej rynku? To znaczy jakie widełki?

Konsultant biznesowy

Czy to prawda że firma przechodzi proces restrukturyzacji prowadzony przez firmę Mtg ?

Nowy wpis

@Konsultant biznesowy

Dzień dobry. Od stycznia zmienił się Dyrektor Operacyjny w Paycomplete. Nie jest on zakontraktowany przez firmę MTG.

Grigori fromFloryda Nowy wpis

To nie prawda ponoć 50 tys poszło na naprawę a co najlepsze 500000 zł poszło na linię produkcyjną która rok później wyrzucono na (usunięte przez administratora)

Ekonom Nowy wpis

Nowy, szósty z kolei wódz zdecydował: nie będzie wyrównania inflacyjnego. Na pytanie czy będą zwolnienia odpowiedział: jeśli chcemy się rozwijać muszą być zmiany. Reasumując: HR będzie nadal się zajmował przygotowywaniem wypowiedzeń i aneksów do umów kiedy najniższa krajowa przegoni nasze pensje. Wódz podobnie jak poprzednicy jest też fanem studentów "bo nie trzeba im płacić". Innymi słowy kontynuacja działań wcześniejszych kapitanów. Przewyższa ich w jednej dziedzinie. W przeciwieństwie do byłych wodzów ten ma praktyczne doświadczenie w zamykaniu firm, więc głowa do góry!

Jagna

Na każdym stanowisku jest możliwość pracy zdalnej, tak jak tam na kafelkach pod ogłoszeniem się pokazuje? Interesuje mnie ogółem Purchasing Supervisor. Jakbym chciała pracować z domu to będę miała taką opcję? Dajcie znać, jeśli wiecie.

@Jagna

Dzień dobry. Na tym stanowisku obowiązuje okazjonalna praca zdalna, a możliwość pracy zdalnej podyktowana jest aktualnymi potrzebami firmy i produkcji.

SU
@Suzo Happ

Dziękuję za odpowiedź, właśnie szukałem tej informacji. A proszę mi powiedzieć, można pracować wyłącznie z domu czy jest to łączone i np. w niektóre dni trzeba pojawić się w biurze? Zapewniacie Państwo sprzęt do pracy?

@SU

Dzień dobry. Na tym stanowisku obowiązuje okazjonalna praca zdalna, czyli 24 dni w ciągu roku. Możliwość pracy zdalnej jest dyktowana potrzebami działu produkcyjnego. Pracodawca zapewnia niezbędny sprzęt do pracy.

Magazynier

Z wielkimi problemami. Coś mówił o zdjęciu na regale. Dokładnie sam nie wiedział rekrutujący co mam powiedzieć. Plątał się w swojej wymowie na temat zarobków. Brak konkretów co do obowiązków.

Czy zmienicie osoby rekrutujące?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Światowy Rekruter
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jaki jest średni okres zatrudnienia w organizacji ?

Dzień dobry. Nasze aktualne rekrutacje znajdują się na stronie pracuj pl, a pracownicy mogą zobaczyć oferty również na tablicy ogłoszeń znajdującej się w biurze. Kontakt w sprawie rekrutacji można nawiązać poprzez maila rekrutacja@paycomplete.com .Pozdrawiam.

Reformator

Ile osób zwolniono w 2023roku ?

CW
@Reformator

A skąd taka informacja ze ktoś został zwolniony ? Bo właśnie nie widzę żadnych nowych ofert a skoro były zwolnienia to chyba powinny być? Czy może firma zmniejsza ilość pracowników a nie wymienia ? Daj znać bo jeszcze w grudniu kogoś szukali a teraz żadnej oferty

@Reformator

W ostatnim roku przeprowadziliśmy dostosowania w strukturze organizacyjnej, aby lepiej dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych i podejmujemy kroki mające na celu utrzymanie stabilności firmy oraz długoterminowego sukcesu. Nasze aktualne oferty pracy znajdują się na stronie pracuj pl, a kontakt w tej sprawie można nawiązać poprzez rekrutacja@paycomplete.com .

G

Witam :) Szukają planisty produkcji, co myślicie o stanowisku? Warunki są w porządku? Szkoda, że nie podali widełek, bo widzę, że w pozostałych ofertach są. Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać, jeśli wpasowujesz się w ich kryteria? Jak wygląda u was współpraca z działami obsługi klienta, zakupów, produkcji, magazynu? U mnie w poprzedniej firmie też współpracowaliśmy międzydziałowo, ale niestety negatywna atmosfera bardzo to utrudniała. Tu jest lepiej?

@G

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko planisty produkcji. Nasi pracownicy zespołu planowania współpracują z różnymi działami wewnatrz organiacji, a także miedzynarodowo - pracujemy z zespołami globalnymi. Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na pracuj pl lub do bezpośredniego kontaktu z działem HR na rekrutacja@paycomplete.com.

AQ
@Suzo Happ

Przeglądam ofertę pracy na to stanowisko i widzę, że możliwa jest praca zdalna. W 100%? Od pierwszych dni? Firma zapewnia niezbędne narzędzia? I jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to są po prostu jakieś ramy czasowe, w których trzeba zacząć zmianę?

@AQ

Pracodawca zapewnie niezbędne narzędzia pracy. Praca w 100% zdalna nie jest możliwa na stanowisku planisty produkcji. W firmie funkcjonują ramy czasowe w których należy zacząć pracę (na stanowiskach administracyjnych).

BZ
@Suzo Happ

To w jakiej części można pracować zdalnie? Ile dni w tygodniu można poświęcić na pracy w trybie home office? Jakie ramy czasowe funkcjonują w tej firmie? Proszę o szczegóły :)

@BZ

Dzień dobry. Na tym stanowisku obowiązuje okazjonalna praca zdalna, a możliwość pracy zdaklnej podyktowana jest aktualnymi potrzebami firmy i produkcji. Pracownicy administracyjni rozpoczynają pracę do godziny 9:00.

Kapitalista inkluzywny

Jaki fundusz jest obecnie właścicielem firmy ?

@Kapitalista inkluzywny

Dzień dobry. SUZOHAPP jest własnością ACON Investments, LLC, międzynarodowej firmy inwestycyjnej z siedzibą w Waszyngtonie.

paniMarta

Czy firma w nowym roku będzie oferować wsparcie psychologa po nagłej utracie pracy ?

M. Misiewicz
@paniMarta

Dobre pytanie. To tylko p. kadrowa może na nie odpowiedzieć. Ale fajnie, takie wsparcie było mile widziane.

@paniMarta

Dzień dobry. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten aspekt. Rozumiemy że kwestie psychologiczne są ważne, zwłaszcza w trudnych sytuacjach. Bierzemy to pod uwagę i będziemy rozważać różne opcje wsparcia dla pracowników.

Jaki jest styl zarządzania w Suzo Happ?

Marzena

TPS Toyota Production System, Drogi w utrzymaniu i nieefektywny ale za to efektowny.

@Marzena

Dzień dobry! Toyota Production System nie został "wdrożony" w Suzohapp Poland/Paycomplete. Obecnie na niektórych stanowiskach zarządzających znajdują się eksperci w dziedzinie tego systemu, a ulepszenia wprowadzone w firmie opierają się o ich wiedzę i doświadczenie. Usprawnienia biznesowe przybierają różne formy i różnią się w zależności od sektorów i wymagań. Obecna sytuacja na rynku może wymagać szybkich i ukierunkowanych ulepszeń, a zasady Systemu Produkcyjnego Toyoty mogą zapewnić systematyczne i zrównoważone podejście do długoterminowego sukcesu organizacji. Znalezienie równowagi między bieżącymi potrzebami a wdrożeniem TPS może zapewnić firmie produkcyjnej odporność i konkurencyjność na zmieniającym się rynku.

M. Misiewicz
@Suzo Happ

System jest wspaniały. Nasi zarządzający Misiewiczowie, "wdrażają" niesamowite procesy które polepszają jakość i wydajność naszej organizacji.

Radek
@M. Misiewicz

Też tak uważam...

MA

Szukam pracy w okolicy dla siebie j trafiłam na firmę i Widzę super opinie. Niestety nie widzę żadnej otwartej rekrutacji. Myśle żeby tam przedzwonic ale zanim to zrobię chciałabym dowiedzieć się od ludzi czegoś o stanowiskach pracy? Na jakich pracujecie? No i jakie umowy macie ??

@MA

W tym momencie nie mamy wolnych wakatów na stanowiska produkcyjne, natomiast zatrudniamy na stanowiska administracyjne. Nasze oferty pojawiają się na stronie pracuj pl. Zapraszamy do aplikowania.

KK

Czy ktoś opowie coś o pracy na produkcji? Bo w necie widziałem tylko ofertę sprzed kilku lat, zastanawiam się czy aktualnie kogoś nie szukają właśnie na pracowników produkcji? Pisaliście tu że na innym stanowisku jest zatrudnienie przez agencję, a na tym jak? Też? Czy przez firmę zatrudniają? Bo w sumie to dla mnie duża różnica.

@KK

W tym momencie nie mamy wolnych wakatów na stanowiska produkcyjne. Nasze ogłoszenia pojawiają się na stronie pracuj pl. Niemniej, zachęcamy do przesyłania CV na adres rekrutacja@paycomplete.com.

Kamil

Hej, kto jest obecnie dyrektorem tego zakładu ?

Porządny narząd
@Kamil

Jo jestem. A po co pytasz się?

L

Co myślicie o stanowisku Inżyniera Jakości? Oferta jest aktualna tylko przez 5 dni, narzeczony nadal waha się co zrobić. Aplikować czy nie? Co doradzacie? Piszą o ryczałcie na paliwo, w jakiej część to pokrywają? Praca zdalna również obowiązuje na tym stanowisku? O co pytają na rozmowie?

@L

XYZ
@Monika

Mogłabyś doprecyzować te zarobki, fantastyczne, tzn. jakie? Podaj proszę przedział :) Bo jak jest aż tak kolorowo to trudno w to uwierzyć... Jak możesz, to napisz też w jakim systemie pracujecie - ile jest zmian, w jakich godzinach i czy pracujecie też na nocki?

Dorota
@Monika

Od kogo to wsparcie, od przełożonych czy od innych pracowników? Wymienisz co dają w socjalu? Zdradź jeszcze jakie stanowisko obejmujesz?

Nak

Głuptak
@Nak

Zarobki poniżej rynku

Przepraszam, czy tu biją?
@Głuptak

Co to znaczy poniżej rynku? To znaczy jakie widełki?

Czy w Suzo Happ występują paczki/bony świąteczne?

Majkel

Witam...czy praca w sobotę zdarza się często i czy są to nadgodziny normalnie płatne...???...i jak wyglądają premie miesięczne w tej firmie...???...proszę o konkretną odpowiedź... pozdrawiam

Iguana
@Majkel

Możesz, się podzielić gdzie znalazłeś ogłoszenie z tej firmy?

Santos
@Iguana

Na olx szukają montera przez agencję pracy tymczasowej, a pracowników administracji przez pracuj.pel

Zbychu
@Santos

Jest możliwość po jakimś czasie z montera przez agencję pracy stać się monterem pełnoetatowym? Tak wiesz zatrudnionym przez firmę. Bo w sumie zawsze ciekawi mnie po to firmy przez agencję pracy zatrudniają. Stawkę może wiesz jaką oferują, jak coś?

Joanna

Był jakieś zmiany w zarządzie, tak jak wspominaliście? Czy to tylko nietrafne przypuszczenia? Jeśli jednak coś się pozmieniało, dajcie znać jak teraz wygląda praca w firmie. Chodzi mi o magazyn konkretnie ;) Ktoś wspominał, że w tym roku powinny być jakieś podwyżki. Dostaliście je? Ile %?

Born to Win

Dla wszystkich fanatyków awansów w tej firmie polecam książkę Szybciej, wyżej, dalej. Skandale Volkswagena, Większość tych wyróżnień nic nie wnosi do organizacji, ba nawet często wpadają w samozachwyt. Prawie codziennie przegrywamy jako zespół i nikt nie wyciąga odpowiednich wniosków z tej sytuacji. Więc co dalej ?

Edward

Od jakich rybek? To jakieś porównanie bo nie do końca przeze mnie zrozumiałe. Lepiej powiedz jak często zdarzają się tu awanse wewnętrzne? Jakaś jasna ścieżka jest?

Curve face
@Edward

Idź do swojego przełożonego i poproś o rozmowę na temat. "Jakie warunki muszę spełnić by awansować". Rybki są tu nie ważne. Masz ambicję na awans to rozmawiaj i realizuj postawione przed Tobą zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o Suzo Happ - Gądki

• Jak się pracuje w Suzo Happ?

Zobacz opinie na temat firmy Suzo Happ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suzo Happ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Suzo Happ?

Kandydaci do pracy w Suzo Happ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Suzo Happ