Opinie o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Mielczarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mielczarek w Komorniki

Sprzedano mi zepsuta kiełbasę w Mosinie

Sonia
@Justyna

To wszystko na umowie jest? o jakich kosztach mowa? umowne jakieś? Jest to pewien % od start? w jaki sposób to wyliczają, jakie mogą to być kwoty maksymalne?

Antośka

Hej wam, czy widełki na stanowisku sprzedawcy 3 300–3 600 zł zawierają już w sobie premię? Nie jestem pewna jak to podali, czy może to sama podstawa? Bo niby jest zawarte info o możliwości premii. Na jakiej zasadzie ją przyznają? Jest uznaniowa? Jak tam teraz u was atmosfera wśród pracowników, relacje z kierownikiem? Jest ok, czy to różnie bywa?

@Kiki

Koordynator - fakt również uważam że jest niepotrzebny. Kierowniczki owszem stoją za lada same ale przynajmniej nie pokazują wyższości i uważam że to fajna integracja między kierowniczka a pracownik :) Paskudna atmosfera? Najwidoczniej z tobą również jest coś nie tak, bo właśnie my jako pracownice danego sklepu tworzymy tą atmosferę :) i to czy się dogadasz na sklepie to zależy tylko od ciebie samej :) wystarczy dobre nastawienie i chęci. Wesołych świąt ????

Ile jest zmian w Zakłady Mięsne Mielczarek?

@Urszula

Za nadgodziny masz 18 zł nie miałam doświadczenia wszystkiego nauczą cię dziewczyny na sklepie które pracują. Naprawdę nic strasznego:)

Klient

Widać nowe rozdanie na Naramowickiej. Nowe twarze i od razu lepiej , tej Pani w blond włosach wszyscy mieli dosyć. Teraz miła obsługa , świeżutki towar aż chce się przychodzić. Mam nadzieję że już jej tutaj nie będzie bo dołowała ten sklep nie miłą obsługą i głupimi komentarzami.. Brawo firma .

Bolo

Tak tak oczywiście.......robię akurat tam zakupy i jeśli jest coś nie tak mówię wprost w tym czy innym sklepie,tutaj widać ewidentnie że ktoś tu jest znajomym tej starszej nie miłej blondynki .......,a jeśli jesteś klientem heheh w co wątpię bo raczej ktoś tutaj celowo to robi .......to czemu nie podejdzie się do danych pracownic czy pracownicy i nie powie się tego wprost ...??????no ale ciężko by było by pracownik podszedł do pracownicy czy bylej kolezanki ....

Agnieszka Nowy wpis

Cześć, po komentarzach widzę, że debata na temat premii już w zeszłym roku tu trwała. Chce się jednak dowiedzieć jak wygląda sprawa w tym bieżącym. Teraz jak jest ogłoszenie do sklepu z mojego miasta to napisano tylko, że oferowane są premie. ale kwotowo jak teraz wychodzą?

SPRZEDAWCA Nowy wpis
@Agnieszka

PREMIA UZALEŻNONA OD OBROTU DO PODZIAŁU DLA CA ŁEGO ZESPOŁU. , POD WARUMKIEM BRAKU L4

Rysiu Nowy wpis
@SPRZEDAWCA

Witam serdecznie, jest teraz oferta dla sprzedawcy na nasz sklep i żona będzie aplikować. proszę jeszcze o wyjaśnienie tej premii, czy aby na pewno dobrze ją rozumiemy. Jeśli w sklepie pracuje na przykład 6 osób a 2 byłyby na zwolnieniu to cala premia z obrotu będzie do podziału na pozostałe 4, czyli te osoby dostaną to co potencjalnie mogłyby mieć te, które jednak poszły na zwolnienie?

Nowa22 Nowy wpis
@Rysiu

Chemia jest na sześć dziewczyn jeżeli któraś z dziewczyn ma L4 na przykład jedna dziewczyna to wtedy premia to wtedy premia przychodzi na te pięć dziewczyn no iż pracowała na przykładowo przez cały miesiąc a pod koniec miesiąca i jej nie było w pracy bo miała L4 przez tydzień czasu to wtedy premia tak i tak przychodzi na te pięć dziewczyn a ona nie dostaje nic

Małgosia

Chciałam podziékowac,fantastycznym kobietom z Dąbrowskiego,za super obsługé,empatię.Niech każdy mówi co chce,mam porównanie z innymi sklepami.W życiu nikt tak mnie nie obsługuje jak na Jeżycach.Te panie to petarda.Z takim humor,podejście do ludzi to rzadkość.Tam się idzie z przyjemnoscią.Gratuluje pracodawcy personelu,bo proszę mi wierzyć robią te kobiety kawał dobrej roboty.Pozdrawiam.Ta opinia nie jest tylko moja,kogo nie zapytam każdy zadowolony.

SandraN

Byłam dziś w godzinach porannych pierwszy raz na zakupach w Luboniu po drodze obsługa szybka nie czekałam długo w kolejce tak jak na innych sklepach panie świetnie polecają towar swoim klientom słyszałam też jak polecają kiełbasę biała surowa która jest dwa razy do roku kupiłam dziś te kiełbasę pierwszy raz aby spróbować bardzo pyszna polecam bardzo netto w Luboniu jest tam młoda dziewczyna która naprawdę potrafi polecić towar inne panie też cudowne mimo zmęczenia i zamieszania dawały radę podziwiam i życzę aby na innych sklepach też był taki cudowny zespół a nie tylko krzywe miny aż strach o co kolwiek poprosić

Xxx

Dużo tu opinii klientów oraz jakieś stare komentarze niezadowolonych pracowników z powodu kierownictwa sklepu, poprawiła się już atmosfera? Mnie interesowałby punkt w Poznaniu, jak tam oceniacie pracę? Jakie wynagrodzenie teraz jest? Bo lata temu było 3000 brutto, a przynajmniej tak w necie pisali. Grafik można ułożyć pod potrzeby?

@Xxx

Na umowie masz aktualnie 3600 zł plus premie która sobie wyrobisz i nadgodziny. Co do grafiku owszem idzie się dogadać. Nie ma z tym problemu.

Xxx
@Justyna

Pracowałam przed świętami po 13 godz nikt nigdy nie wypłacił nadgodzin !!!! Premia ? Nie ma !!!!

@Xxx

Stek bzdur. Pracuje aktualnie już kolejny rok i nie było takiej sytuacji nigdy. Nie można zarzucić firmie , bo pieniądze zawsze na czas umowa również odpowiednia dla zatrudnienia ;) premia również wypałacana do 10 każdego miesiąca od utargu sklepu.

@Pracodawca
@Xxx

Wszystko jest na czas wypłata premia i nadgodziny więc trochę coś ściemniasz pod tym względem nie można nic zarzucić

Wercia
@@Pracodawca

A te nadgodziny jakoś często się tworzą tak w ogóle? kiedy w ofercie widziałam, że pracuje się na dwie zmiany 5:30-13:30 oraz 13:15-21:15. Te nadgodziny jeśli już to na tej drugiej się robią? Zastanawiam się czy jest ktoś jeszcze do pomocy

Pierwsze spotkanie bardzo organizacyjne plus mały wywiad z mojej dotychczasowej kariery zawodowej. Dokumentacja do wypełnienia oraz wniosek na badania. Za badania płacę sama w momencie podpisania umowy firma zwraca koszty.

Czy pracowałam w handlu , czy miałam do czynienia z branżą mięsną , jak szybko radzę sobie z obsługa komputera itd.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Łukasz

Witam kupuje u pań w Luboniu w netto towar szczerze mówiąc muszę to napisać z całym szacunkiem podziwiam panie które tam sprzedają obsługa klienta rewelacja szybka obsługa klienta i panie zawsze uśmiechnięte towar świeży zawsze wszystko mają pozdrawiam serdecznie ????

Inga

A jak to jest teraz z organizacją pracy? w tamtym roku został poruszony taki wątek, w którym klient 40 minut przed docelowym zamknięciem nie mógł już niczego kupić. Teraz wszystko jest przesunięte i ewentualne sprzątanie liczy się jako nadgodziny?

Sprzedano mi zepsuta kiełbasę w Mosinie

@Pola

Każdy klient ma prawo do reklamacji , należy zwrócić towar i reklamacja będzie uznana , a takie pomówienia są nie na miejscu.

Irena

Tylko przypadkiem nie jest to po prostu stwierdzenie, a nie jakieś “pomówienie”? Po prostu napisała, że kupiło jej się zepsutą kiełbasę, czasami chyba to się zdarza, skoro możliwa jest reklamacja? Są częste? Jak długo się je obsługuje i kto tu zarządza towarem obecnie?

Katarzyna

Pani chyba żartuje. Sprzedawca nie ma prawa włożyć do lady starej kiełbasy. Musicie sprzedawać towar z dobrą datą ważności a nie wypakować z worków towar po terminie i wciskać ludziom

Aga
@Katarzyna

To prawda . Ale biorąc pod uwagę że pracownice płacą za straty i inwenture boją się cokolwiek spisywać. To nie usprawiedliwia oczywiście zepsutego towaru w ladzie

@Aga

Zepsuty towar nie ma możliwości bycia w ladzie. Codziennie są zwroty miesa kiełbas i szynek. Codziennie. I nie ponosisz żadnych kosztów za to . A inwentury owszem jak wpiszesz źle czy coś się dzieje nie tak sklepie to ponosisz koszta

Sonia

Dominik

Szczerze robię zakupy u pań na netto w Luboniu miłą obsługa uśmiechnięta młoda pani która obsługuje mnie prawie codziennie widać że coś ja gnębi ale mimo wszystko się uśmiecha poleca nowości i pomaga wybrać dobry towar który smakuje za każdym razem co przychodzę proszę aby poleciła mi coś na próbę abym mógł spróbować od kilku dni nie widzę tej pani na sklepie. Ale obsługa sam fact super polecam bardzo ten sklep jestem bardzo zadowolony z obsługi tam pozdrawiam dziewczyny z tego sklepu.

Klient czerwona torebka

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć dlaczego dziś tj.22.12.2023 Sklep na czerwonej torebce o godz. 17.25 miał już praktycznie pusto w ladach? Rozumiem okrojony asortyment przez czas świąteczny ale chyba kiełbas i wędlin nie brakuje w sklepie. Sklep czynny do 18-a szanowne panie już 17.55 poza drzwiami sklepu =sklep zamknięty. Czy te kamery oby napewno działają i szefostwo ma kontrolę co się dzieje na sklepie ? To nie pierwsza taka sytuacja w danym sklepie, a i towar w ladzie w dzień powszedni daje wiele do życzenia.

Antośka

@Antośka

3600 na umowie bez premi premia zależy od ilości zrobienia utargu na danym sklepie :) Jeżeli masz choć 1 dzień L4 w miesiącu nie należy ci się premia jest do podziału na Dziewczyny na sklepie. Kierowniczki są 4 różne i każda inna :) najlepsza pani Beata :)

Lila
@Justyna

A o tych utargach cos napiszecie więcej? tak dla jasności który ze sklepów ma teraz najlepsza pod tym względem lokalizacje? i właśnie interesuje mnie teraz to co może w święta się zadziać? Wtedy jakie premie zazwyczaj wpadają? Jest teraz oferta do Skórzewa i podają podstawę od 4 do 4,1 tys. to już poprawka na podwyżki?

@Lila

Posłuchaj na każdym sklepie inaczej premiia jest wyrabiana. Zależy od obrotu sklepu utargu i jak dopisuje klient. Oczywiście że nowy pracownik ma na umowie na start więcej. Złóż dokumenty jeżeli faktycznie jesteś zainteresowana praca. I się przekonasz zawsze jak ci się nie spodoba możesz dać wypowiedzenie. Za leżenie nikt ci nie da kasiorki o taka jest prawda :) także

@Justyna

Ok, racja. Ale ja mam pytanie, czy jak składa się cv, to składa się je do konkretnego sklepu? Czy składa się je do centrali i tam jakiś rekruter wysyła danego kandydata do sklepu i nie ma tu opcji wyboru miejsca pracy?

@Pola

Możesz podejść obojętnie gdzie do sklepu u zostawić cv. Dziewczyny podawają je kierowniczce i potem ona się z tobą kontaktuje. Mamy tez stronę na Facebooku i tam również są podobne numery do kierowniczek możesz zadzownic i powiedzieć że jesteś zainteresowana praca

Kasandra
@Justyna

Hej:) Czytam co piszesz o pracy tutaj. Wielkie dzięki, bardzo pomocne i konkretne informacje podałaś. Dobrze wywnioskowałam, że jesteś zadowolona z pracy? Długo tu już pracujesz? Jak rotacja, sporo dziewczyn się już przewinęło tu u was, czy zespół jest raczej stały? Ciekawi mnie też w sumie, jak na pracę waszą wpływa fakt, że macie az cztery panie kierowniczki?

@Kasandra

Zadowolona jestem owszem praca fajna lubię kontakt z klientem ;) Co do 4 kierowniczek to nie masz styczności że wszystkimi ???? masz swoja kierowniczke na sklepie i z nią masz kontakt każda kierowniczka ma swoje sklepy. Pracuje dość długo a rotacja wszystko zależy od załogi na sklepie jak umiesz się dogadać i nie jesteś konfliktowa to ekipa zgrana i pracujesz w danym zespole ile uważasz za słuszne że tak powiem ????

Kiki
@Kasandra

Rotacja jest ogromna, praca ciężka a pieniądze żadne. Co do kierowniczek to zbędne stanowisko, same z braku ludzi stoją za lada i dobrze. Atmosfera na sklepach paskudna, i jeszcze koordynator kolejne zbędne stanowisko

@Kiki

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Zakłady Mięsne Mielczarek dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kasjer.

Opinia towaru do sprzedarzy .

Witam-dzisiaj chcialem zakupic w Sklepie Mielcarek,zlokalizowanym w Kauflandzie -Poznan,ul Szymanowskiego-Golonki peklowane.Towar przeznaczony do sprzedarzy,nosil znamiona,nasączonej Wodą sztuki mięsa w proporcji 60/40.Zaznaczam ze nie pierwszy taki towar przeznaczony jest do sprzedaży.Zanaczam ze owe Golonki oferowane byly w sklepie Fabrycznym.To jest zwykłe naciąganie klienta.

Witam jestem stałym klientem w waszym sklepie na netto i jakie było moje żdziwienie gdy w wielką sobote poszedłem po zakupy a była 11,20 i już nic nie mogłem kupić wszystko posprzątane i pusto chociaż kartka wisiała że czynne do 12 co wy sobie jaja z ludzi robicie

@Paweł

Yyy .... To są żarty ... To portal o Pracodawcach ??! Nie o konkretnych sklepach .... Co tu się wyprawia .... Same nagonki na sklepy .... Ehh ....taki to był problem ?? Wielka Sobota .... Czyli dzień do wyprzedaży towaru !!! Wszyscy zakupy robią rano ! Nie oczekujmy że towar będzie do samej 12.00 ..... No ludzie !!! Trochę realizmu ! Szanowny Panie Pawle .... Może warto wcześniej robić zakupy , a nie mieć pretensje do wszystkich tylko nie do siebie ! Trochę więcej empatii ????

Rek
@Michał

Do pracodawcy ? A za brak towaru to pewnie klient odpowiada wybór ???????????????? Michale trzeba umieścić kartkę , że sklep czynny , ale w ladzie pusto . Albo kto pierwszy ten lepszy . Dbanie o klienta to wybór produktów podczas godz otwarcia sklepu .

Aga
@Rek

To nie wina pracowników tylko kierownictwa . Każą pisać że sklep ma być np. Do 12 ale z tym że o 12 już ma być pracownik za drzwiami i wbity alarm. Inaczej dzwonią dlaczego pracownik jest jeszcze na sklepie. Więc pracownice sprzątają dużo szybciej żeby się wyrobić .

Ile jest zmian w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Dwie zmiany ranna i popołudniowa :) Czasem zdarzają się między zmiany :p

Daga
@Justyna

Między zmiany? A co to znaczy? Ile pracowników jest na jednej zmianie? :) Widzę po wpisach, że nowe twarze się pojawiły, czyli spóźniłam się z rekrutacją? Czy nadal są wakaty? Polecasz obserwować to miejsce pracy? Jesteś zadowolona ze stawki i warunków? Atmosfery? Trochę się tych pytań uzbierało, wybacz :p

@Daga

Pracujesz 2na 2. Między zmiana dochodzi jako 3 :) Czyli jest pół zmiany z ranna a pół popołudnia i tak jest w soboty na marketach* Na sklepach są 4 osoby zazwyczaj. Ale są też stoiska Mielczarkowskie gdzie pracuje po 6 i więcej dziewczyn. To zależy na jaki sklep trafisz gdzie potrzebują i jaki jest ruch :)

@Daga

Do pracy potrzebują ludzi zobacz na stronie na Facebooku ;) tam podają sklepy na które potrzebują:) Jestem pracownikiem i jestem zadowolona umowa normalna pieniądze na czas. Fakt faktem mogliby podnieść za nadgodziny i wypłatę ale wiadomo jak to wszędzie wygląda :) Aplikuj o pracę nie spróbujesz się nie przekonasz :) Jeden powie super drugi powie weź omijaj ja pracuję już kilka lat i jest ok :)

Urszula
@Justyna

A mogłabyś napisać widełki?:) Za nadgodziny jest płatne po normalnej stawce godzinowej, czy coś więcej? Miałaś już doświadczenie duże, gdy się tu przyjmowałas? U mnie z nim ciężko i nie wiem jak to będzie przy aplikowaniu ;(

@Urszula

Yyyy

Zgadzam się z tą opinią! Ostatnio byłem w sklepie i miałem nie ( przyjemność) być obsługiwany przez tą panią w ciemnych włosach farbowanych z blond .Opryskliwa, pracująca za karę.Osobiście polecam firmie wymianę personelu. Więcej nie przyjdę do tego sklepu na naramowicach.

@Yyyy

Widać że ktoś ze znajomych od tej pani blond co już nie pracuje daje te komentarze,......bylo widac ze ta starsza blondynka i taka grubsza atakowaly ta pania w czarnych wlosach,wysmiewaly aroganckie i nic nie robily czuć to na kilometr ze ktoś od tych Pan to pisz lub owe Panie same to wpisują,ale nic w sieci nie ginie....

Klient

Witam jestem stałym klientem sklepu Mielczarek na osiedlu czecha zawsze tam było miło i przyjemnie jak w rodzinie ... ale ostatnio spostrzegłem ze Pani (usunięte przez administratora)bardzo się zmieniła zaczęła tak rozporządzać dziewczynami jakby to był jej biznes ... karze im robić rzeczy które sama by mogła zrobić a wysługuje sie koleżankami jeszcze zrozumiałbym gdyby poprosiła ale mówi to takim tonem ze bylem w szoku .... bardzo źle się oddzywa na sklepie do Pani (usunięte przez administratora)a przecież to taka miła i sympatyczna osoba jedna z z nielicznych . Jak to czyta kierownik bardzobym prosił o jakąś zmianę bo ja przestanę tam chodzić. Dziwne ze na zmianie Pani (usunięte przez administratora)potrafi być luźna i sympatyczna atmosfera a na zmianie Pani (usunięte przez administratora) niestety tak nie jest widać gołym okiem ze coś z nią nie tak skoro dziewczyny nawet nie potrafią się uśmiechnąć bo widocznie się boją...

Klientka/pracownik
@Klient

Moja Droga , już po paru wersach widać że jesteś pracownikiem firmy i zapewne pracujesz w tym sklepie , klienci nie piszą takich dyrdymałów nie chodzą rano i wieczorem na przeszpiegi i nie piszą bzdur na forum . Polska to piękny kraj , jak się Tobie praca znudziła to jak po prostu ją zmień. Nie donoś na koleżanki , nie wywlekaj brudów na zewnątrz inie rób ....w swoje gniazdo. Klimat jest ok , obowiązki trzeba wykonywać , rodzinną atmosferę masz w domu w pracy trzeba być obowiązkowym i kompetentnym do tego co ma się robić , daj sobie spokój i wiedz że hej też jest karany , a po IP można szybko dojść kto to wpisuje.

Zan

Chciałam na forum Państwa firmy powiedzieć,że nie wiem skąd taki personel na Dąbrowskiego.Jednym słowem dla tych Pań pełen szacun.A prezes może być dumny.To jak obsługują,jakie jest podejście do nas klientów,bajka.Jak dobrze że takie ekspedientki istnieją.Jestem pod wrażeniem i świeżości towaru,oraz podejścia do nas jako klientów.Niesamowite.Nigdzie takiej obsługi nie ma.Gratulacje i oby tę Panie były jak najdłużej.To nie jest tylko opinia mnie młodej,mama,dziadek wszyscy tam pędzimy.A i nasze pieski.Zawsze coś też dostaną.Fantastycznie.

Danuta i Paweł

Dobry wieczór, jesteśmy klientami Pana Mielczarka na Alejach Solidarności w Netto, zwracaliśmy jakiś czas temu się z prośbą o przywrócenie pani Agnieszki do pracy na Aleje Solidarności, i do tej pory nie udało nam się uzyskać odpowiedzi . Bardzo bardzo bardzo prosimy aby Pani Agnieszka wróciła do Pana na stoisko w Netto na Alejach Solidarności. Z poważaniem stali klienci Danuta i Paweł.

Klientka

Byłam wczoraj wieczorem na zakupach w Netto w Komornikach tam była bardzo miła.i sympatyczna pani w rudych.włosach.umie bardzo polecić towar zawsze będę tam przychodziła na zakupy.

Danuta i Paweł

Dzień dobry, jesteśmy stałymi klientami pana Mielczarka na stoisku w sklepie Netto al. Solidarności. Od paru dni , nie widzimy p. Agnieszki , aż w końcu, zapytaliśmy grzecznie czy coś się stało p. Agnieszce, bo wiemy iż ta pani jest po ciężkich operacjach, myśleliśmy że znowu zachorowała, jakież było nasze zdziwienie że ów pani , została przeniesiona na inny sklep. Bardzo bardzo prosimy aby p.Agnieszka wróciła na sklep na Solidarności, ponieważ jest to osoba uśmiechnięta, bardzo uprzejma, zawsze frontem do klienta, nigdy nie zostaliśmy źle obsłużeni.Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mielczarek - Komorniki

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Mielczarek?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Mielczarek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Mielczarek
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Komornicka 22 lok. 24
    62-052 Komorniki