Zakłady Mięsne Mielczarek

Komorniki

Opinie o Zakłady Mięsne Mielczarek

Ohnus

Wszystko jest już stare i do bani w tych sklepach Parówki z kości zamiast słoniny to łuj a reszta kiełbasa sama chemia szkoda czasu na pisanie

nickowa

Siedem lat temu pracowałam przez rok na osiedlu Czecha . Mobing , obgadywanie , wyśmiewanie, poniżanie przez kierowniczke Teresę W. szczególnie gdy kogoś nie lubiła ( a lubila bardzo mało osób ) Wiem , że jedna z dziewczyn opisała co dzieje się w tym sklepie , ale chyba nie dotarło do szefostwa :) " Elita ( Teresa ,Ania , Agnieszka Beata ) "owego sklepu potrafiła palić papierosy przez kilka godzin , przerwy sniadaniowe miały po 30-60 minut często razem , a reszta z zegarkkiem w ręku 10 minut . Odświeżacz powietrza szedł w ruch gdy miał przyjechac szef Jarek a pojawiał sie średnio raz w miesiącu z premią która dostawałyśmy do ręki . Szef zostawiał jakąs kwotę na nasze premie od utargu , ale jak podzieliła to Teresa to nie mamy pojęcia i ile brała dla siebie . Podobnie z utragiem dziennym , który zawsze liczyła sama na zapleczu . Owa " elita " potrafiła obcinac mięso a dokładnie były wtedy w sprzedaży końcówki żeberek ok 2 zł za kg więc po obcięciu mięsa miały gulaszowe badz na mielone za 2 zł . Również pamietam , że były torty , spaghetii z kasy sklepu , zawsze kupowane gdy była Beata . Zarówno Teresa jak i Beata zachowywały sie niczym Hitler stąd duża rotacja pracownic . Pewnie wielu rzeczy już nie pamiętam i o wielu nie wiem . Szkoda zdrowia i czasu na tą firmę . Zresztą wyroby mają marne wielkie szynki nadmuchane chemią , sztuczne wędliny .

nowa

Mam prosbe czy ktos mógłby mi napisać jak pracuje sie w tej firmie ,mam zamiar sie przyjac ,ale niewiem do ktorej pani Beaty czy Basi słyszałam ze sa kierowniczkami sklepów ,napiszcie u której lepiej . Dzieki

Oooo
@nowa 31.07.2017, 21:46

Odradzam beate idz pod basie

@nowa 31.07.2017, 21:46

Beata jest tyle warta co psie gówno które leży na trawniku odradzam bo to straszna zołza i ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi na dodatek okrada firmę a pracownicy płacą za nią manka

Jakość

Pracuję w tej firmie od niedawna i widze ze naprawde zle sie dzieje. Kierowniczki do du.. jak cos potrzebuja od ciebie to zrob to zaraz a jak ty cos chcesz to czekasz az wszystko sie uprawomocni. Zero wspolczucia dla innych. Jak macie mozliwosc nie zaczynajcie tej pracy. Wieczne szukanie pracownika za nedzne pieniadze a dzwigania i pracy od cholery.

Gok

Rambo to juz wszyscy wiedza zaraz nie bedzie mial kto pracowac bo dostaja wszyscy albo nikt w poznaniu nikt nie dostal ale tego tak nie zostawimy bo najwieksze opierdalacze i podpierdalacze dostaja a reszta to co

Rambo

Uwaga nie dajcie się oszukać w Luboniu na Poniatowskiego wszystkie dostały aneksy z podywżką.

Ryszard

Witam od jakiegoś czasu śledzę opinie o Mielczarku i czytam co ludzie tu piszą i pwiem wam że mają rację odwiedziłem sklep Pana Bystrego i wielki szacunek panu za takie wyroby a Mielczarek jest daleko w polu nie dorównuje Bystremu do pięt Ludzie uważajcie co kupujcie u Mielczarka bo sprzedaje przeterminowany towar i moja noga w jego sklepie już nie powstanie sam odradzam wszystkim znajomym jego sklepy i ludzie przyznają mi rację w sklepach syf i stary towar. Jeszcze raz szacunek dla Pana Bystrego byle tak dalej panie Bystry

Pracownica

Nowe przychodzą za wieksze pieniądze niż te co zapierdlaja kilka lat. Sprzątaczki więcej zarabiają !!!!!!!!!

isssssssssssssssssssssssssssssssss

Skoro mowa o Beacie J . Swego czasu przed okresem światecznym gdy pracowałysmy przez 2 tygodnie po 13 godzin dziennie z przerwa na sniadanie 10 minut owa Beata kupowała tort badz np spaghetii ( myslałam ze kazdy płaci z siebie) okazało sie ze to z kasy sklepu . Potem juz z tego nie korzystałam . Podobnie ze śniadaniami - ponoć szefostwo dawało jakies pieniadze na sniadanie dla pracowników - kto z tego kozrystał > Teresa W i Anna K i Agnieszka K . Reszta to juz chyba nie pracownicy . Może to były sniadania do elity ?/ he he

jakie bzdury wypisujecie ,wezcie sie do pracy a nie stale narzekacie

bvvbvbvbbv
@11111111 24.05.2017, 10:26
jakie bzdury wypisujecie ,wezcie sie do pracy a nie stale narzekacie

to miejsce na opinie o pracodawcy :)

isssssssssssssssssssssssssssssssss

To może ja równiez napisze coa na ten temat skoro pracowałam tam ponad rok tzn w sklepie na os Czecha , Dokaładnie jak pisze klooooo , zgadzam sie z tym . Klikę tworzyły : Teresa , Agnieszka , Ania , Beata J a wszystkie polecenia w firmie spelniała niejaka Pola oraz szef K . Te trzy pierwsze potrafiły siedziec godzianami na cmiakach , kto nie palił jego starata . Dym tez musiąłas wdychac .. bo jak sie nie podoba to wypad . Teresa biegała z odswiezaczem powietrza jak szef J miał przyjechac . Straszne obgadywanie , nasmiewanie sie , mialam tez wrazenie ze czesto przegladano mi torebke ( nie było indywidulanych szafek ) Mobing , mobing i jeszcze raz mobing , a Teresa rzeczywiscie niewiele umiała . Co do liczenia pieniedzy , tak to miało miejsce jak pisze kloooo - na zapleczu jedna osoba liczy utarg .U Agnieszki na zmianie były ciągłe braki , czy rzeczywiscie tak było ? nie wiem ! co do urlopu , chrobowego - zapomnij , ' one " moga wszystko reszta nic . Towar przechowywany niepotrzebnie w chłodni kilka dni . Ogólnie rzecz podsumowujac : NIGDY WIECEJ , czasami sie zastanawiam jak ja tam tak długo wytrzymalam !? Obecnie od 6 lat pracuje rwniez w sklepie miesnym firmowym zupelnie inna atmosfera zarówno szefostwa , kierownictwa czy kolezanek . Inna pensja , nik ne ma problemu ze zwolnieniem lekarskim czy urlopem . Jest miło i wyzsza pensja . Co do wyrobów Mielczarka sa bardzo sąłbej jakosci , strasznie nafaszerowane i te ogromne szynki jakby z dinozaura . Szczerze to szkoda mi szefa J ale skoro był ślepy i głuchy to go Beata urzadziła . Jak widze ogłoszenia o prace w sklepie to smieje sie kto koljeny zmądrzał i poszedł sobie ..... Duzo by tu pisac o tym cyrku .. ... nie warto naprawde nie warto !!! firma żadna i byle jaka a towar na tym samym poziomie .

Xxxxxxxxx
@isssssssssssssssssssssssssssssssss 23.05.2017, 07:48

Bzdury opowiadasz ja tam pracowałam i ten czas wspominam bardzo dobrze. A odnośnie braków też napewno kasowałaś i mogły być przez Ciebie.

@Xxxxxxxxx 23.05.2017, 10:05

braki w kasie powiadasz ? na kasie " stała " Teresa lub Agnieszka . Fajnie , że Tobie sie podobało , nadal tam pracujesz ? a w ajkich latach tam pracowałas /pracujesz ? może razem pracowałysmy ? - choc to niemożliwe !!!! no chyba ze jestes Anią , Teresa lub Agnieszka :) :) :)

r 234

Asia daj spokój ,czy tobie się to jeszcze nie znudziło przecież wiemy że to ty.

@r 234 15.05.2017, 22:55
Asia daj spokój ,czy tobie się to jeszcze nie znudziło przecież wiemy że to ty.

Macie pecha bo to nie ja pisze szukajcie winnych dalej

Kierownik

Nie polecam nikomu tego badziewia za to co sprzedaje Mielczarek to powinien do paki trafić razem z całym kierownictwem ja się pytam gdzie jest Sanepid i Inspekcja pracy

Gok

Zgadzam sie syf syf i jeszcze raz syf

Nie polecam zadnego sklepu mielczarka w luboniu wszedzie wszystko obslizgniete i sprzedawane ludziom poprostu syf zachecam do odwiedzenia sklep bystry rewelacja nigdy nie wcisna ci nic starego wszystko swieze u mielczarka pracownice nadete jakby byly tam za kare w brudnych fartuchach bez czepkow poprostu żenada az wypycha jak sie wchodzi odradzam kazdy sklep

malykurczak

brak ludzi do pracy a szef nie widzi problemu

Stały Klient

Witam wszystkich na ul.Poniatowskiego bardzo przemiła obsługa panie uśmiechnięte aż chcę się chodzić tak po zakupy.Kupuję tam od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do towaru rewelacja.A inne sklepy mięsne omijam szerokim łukiem.Pozdrawiam panie z Poniatowskiego

stała klijentka

Mila sympatycza obsługa na Poniatowskiego polecam wszystkim ten sklep.

Klient

Niestety na poniatowskiego obsluga rewelacja zawsze usmiechniete panie polecam ten sklep wszystkim bo takich sklepow jest naprawde bardzo malo niewiem ludzie co wy wypisujecie za bzury chcecie komus zaszkodzic czy co

Były klient

Witam proszę uważać co się kupuję w luboniu na Poniatowskiego bo np do mięsa mielonego dolewaja wodę i jest bardzo nie miła obsługa zachowują się tak jak by pracowały za karę i chodzą nie kompletnie ubrane albo brak czepia fartuchy gdzie jest kierowniczka !!!!!

stały klient
@Były klient 15.12.2016, 12:29

Nikomu nie dogodzisz. Ale to nie prawda ze obsługa jest nie miła. Dziewczyny chodzą jak na sprężynach ,zawsze miłe i uśmiechnięte i nie wydaje mi się żeby pracowały tam za kare . Ale cóż jaki klient taka obsługa mój drogi ,, BYŁY KLIENCIE "

Cezary

Witam wszystkich ja odradzam zakupy w Luboniu na ulicy Sikorskiego bardzo nie miła obsługa i wmuszają ludziom syf i starocie kilka razy obsługiwała mnie taka chuda kobieta jak by miała anoreksje druga ekspedientka zwracała się do niej po imieniu i wiem że na imię ma Magda uwaga na nią bo sprzedaje przeterminowany i śmierdzący towar.Postanowiłem zgłosić to do sanepidu bo tak dalej być nie może !!!!!!!! Były stały klient

Kilentka
@Cezary 30.11.2016, 15:25

Akurat masz pecha bo tam zawsze jest swiezy towar

Zosia

Ja takze pracowałam w tej firmie pare lat temu.Odradzam.Ciezka harowa za najn krajowa,Jak zrobiłysmy ponad 100tys n mc o musiałysmy sie prosic o 100 zl premii.Zenada.Dzwiganie ponad siły.Nigdy więcej,Buraki i tyle.Nie doceniaja pracownikow.Dlatego Bystry i Sobkowiak ich wygryzaja z rynku.Dzis panstwo Mielczarek trzeba o pracownikow dbac....

edk

jesli sadzicie ze w peryferyjnych sklepach mielczarka jest zle, to najwyrazniej nigdy nie byliscie w siedzibie firmy - w komornikach. Norma i standardem jest mobing i nieplacone nadgodziny (ktore sa defakto codziennie). Szczerze odradzam tej pracy o innych rzeczach ktore sie tam dzieja niewspominam bo by mi tu chyba nawet miejsca niestarczylo, to ze ta firma powinien zainteresowac sie PIP jest chyba najadekwatniejszym podsumowaniem.

do Beaty Jat.......

szczerze - to dziwię się , że Beata J nie wyciągnęła jeszcze wniosków z nieszczęscia , które miała kilka lat temu . Co siała to zebrała . nadal sieje ?

vbvbbbbbbbbbb
@PRACOWNICY 25.05.2017, 10:23
wiesz co, niewiem jdlaczego takie bzdury piszesz ,jak mozna !!!!!!!!!!!! puknij sie w ten swój pusty łeb,ktoś powinien sie t...

h a ha ha ale się usmialam :P :P : no rewelacja to co piszesz bu ha ha boki zrywac

@PRACOWNICY 25.05.2017, 10:23

Ty się puknij w swuj pusty łep bo bewnie jesteś przydupasem Beatki. J razem pewnie manka robicie i okradacie firme. A wziąść to się powinni za was. Ha ha ha w czym dorównać Beacie ?????chyba w głupocie !!!!!! bo w niczym innym.

kasik73

A jak się pracuje w sklepie na osiedlu Zwycięstwa?

jkjhklhoiutiyiuy
@kasik73 12.05.2016, 11:26
A jak się pracuje w sklepie na osiedlu Zwycięstwa?

Jak tam sie pracuje ? idź kilka razy na zakupy to od razu wyczaisz atmosfere , ??Najlepiej dowiedz sie która jest kierowniczka i wtedy zaobserwuj jak zachowuje sie do reszty załogi .

do kruka

Do kruka ----------> JAkos trudno zrozumiec Twój bełkot . To po pierwsze , a po drugie : są naprawdę normalne firmy , gdzie do pracy idziesz z przyjemnością , doceniają zaangażowanie i nie ma MOBINGU . Mało tego za większe pieniądze legalnie , a nie ćwierć pensji do ręki .

Opętana

firma Mielczarek to najwspanialsza firma na świecie.Kierowniczki są odjechane,pensje zajechane nie wyobrażam sobie pracy w innym zakładzie psychiatrycznym.Pozdrawiam

obczernia ? OMG chyba oczernia :P

hkhlk

gorszy dzień powiadasz ? to Teresa W. ze sklepu na os. Czecha w Poznaniu ma taki dzień codziennie :P Naprawde trezba byc ślepcem by nie widzieć Jej ułomności w kerowaniu ludzmi i sklepem .

Kozie i czecha

Dołaczam z obsługą klienta w Koziegłowach i na Czecha w Poznaniu . Tragedia

Z.Z

Drogi szefie poczytaj sobie naprawdę opinie i wyciągnij wnioski,bo tracisz wielu klientów przez obsługę,taki sklep na Starołęce a obsługa straszna,rzygać się chce robiąc tam zakupy,2 osoby są tam tylko które bym zostawił a resztę naprawdę zwolnił,jest coś takiego w firmach jak tajemniczy klient,zrób to w swojej firmie, a zobaczysz jak są traktowani klienci.... i tylko wyciągnij wnioski z tej kontroli...

kloooo

Mielczarek lubi tępaków :)juz dawno o tym pisałam . Pracuj pracuj i liż :) Nie dla mnie taki syf i tępactwo :) bay

M.M.

W edukacje to moze ty zainwestuj kloooooo,bo ja pracuje w Mielczarku a ty ?Takze szef nie trzymie tepaków .Widze ,ze masz jakis problem ze soba,nie radzac sobie ze soba obczerniasz innych .Rzuc na luz bo sie wykonczysz .Mam pytanie czy w nowej pracy tez zaczelas kogos obczerniac?

kloooooooooo

M.M zainwestuj w edukację , no chyba , że firma Mielczarek uwielbia takich tępaków . Ortografia sie kłania :P

M.M

witam cie kloooooo anonimowy zobacz czy ty masz równo pod sufitem bo wydaje mi sie że zamiast mózgu masz tik taka który zaczyna sie kruszyć ,a co chodzi do P.K to odemnie wara nieuwieżę w to co piszesz każdy wie jaka jest praca nikt tego nie ukrywa przy przyjeciu do pracy

kloooooooooo

MM i MT to jedna i ta sama osoba i sama sobie odpowiada he he . Czyli tzw lizus kierowniczek .... nawet wiem kto .....

MARYŚ

Zapomniałeś jeszcze dodać że o których mowa to sami kapusie!

Sędzia Dreed

Firma to jeden wielki syf, pracowałem to wiem, ci co faktycznie zasuwali na pełnych obrotach to zarabiali grosze,a wystarczy że ,,żgok" szepnął szefowi słowo to lesery typu ,,misza, bokser, mały itp." chodzili po kasę na piętro do szefa! Zainteresowani będą wiedzieć o kim mowa.

S.B

Witam wszystkich niewiem dlaczego tak źle mówicie o tych kierowniczkach i ja pracuję dopiero kulka miesięcy ale nigdy nie usłyszałam złego słowa od kierowniczki a i pani odpowiedzialna za sklep jest miła . P. LALECZKO może to ty masz problem sama ze sobą TRZEBA BYC DOBRZE NASTAWIONYM NA LUDZI A NA PEWNO DOJDZIESZ DO POROZUMIENIA Z KAŻDYM. JA SOBIE CHWALE TA PRACĘ. I NIE TRZEBA BYC DŁUGOLETNIM PRACOWNIKIEM. WYKONUJ SWOJĄ PRACĘ RZETELNIE I UCZCIWIE TO WSZYSTKO BĘDZIE OK

M.M

witam cie M.T. MASZ ZUPEŁNA RACJE ze tylko osoby tepe i te ktore matacza i kombinuja beda obczerniak inne osoby .Maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie a na p.BEATe te co gadaja to do piet jej nie dorastaja tak madrej i wspanialej kobiety jeszcze nie spotkałam zawsze jest otwarta do pracownika pomoze,doradzi.itd.A P.LALECZKO NAJPIERW MYSLIMY POTEM PISZEMY a mam lalo pytanie na kiedy masz umuwionego lekarza specjaliste

lalka

TE co mają odwagę się ujawnić MM,i MT bo widocznie to wy jesteście tymi starymi wygami ,które dobierają sobie pracowników,inaczej lizusy wszystkich ww kierowniczek.Powodzenia w przyszłości dorobienia się majątku..

M.T

M.M masz rację tylko ludzie tępi oczerniaja mi też się dobrze pracuje z tymi osobami . Mam pytanie dlaczego oczerniaja ci którzy kręcą i mataczą. A co do kierowniczki p. Beaty to jest super. A nadgodziny w tej firmie są zawsze zapłacone

M.M

Witam p.lalka pani tez ma strach ujawnic sie ,to co pani pisze to bzdety jakich jeszcze nie słyszałam ma pani probłem to wystarczy szczeze porozmawiac z szefowa sklepu od p.Tereski i p.Beaty wara nawet nie wiesz jakie to sa wspaniale osoby a co do nadgodzin to nie slyszałam zeby szef nie płacił ZNOWU JAKIS ANONIM CHCE OBCZERNIAC DOBRE OSOBY UJAWNIJ SIE MASZ Z TYM PROBLEM TO SA JESZCZE LEKARZE W KTORE LECZY TAKIE PRZYPADKI ..........

lalka

Zgadzam się całkowicie z Wami co opisujecie w tej firmie zaraz powinien się zabrać szef za wymianę kierowniczek każda z nich to stare długoletnie pracownice robią co chcą z kazdym świeżo zatrudnionym pracownikiem,jak tylko się odezwiesz to wypad,najlepiej robić nadgodziny za darmo.A już co do pracowników to nie tylko w luboniu są nie miłe sklep na Bohaterów,jak wejdziesz to z góry na dół cię zmierzą wzrokiem,jak wyglądasz tak cię obsłużą,niestety szefie jak tak dalej pójdzie sklepy Mielczarek będą sie zamykać,najwyższa pora szefie otworzyć oczy na panie kierowniczki wszystkie Tereski,Baśki,Beaty itd.i zrobić porządek na sklepach

P.K
@lalka 03.02.2016, 11:56

HEJ lalka wiesz co masz troche racji ,ale nadgodziny szefowie płaca dziwie sie ze szefowie nie chca rozmawiac z pracownikiem ,słucha sie tylko co powie kierowniczka sklepu. W SZczepan.jest kierowniczka ktora ZAWSZE SIE WYTŁUMACZY szefowej bo ona ma zawsze racje niewiemy czy szefowa nie chce widziec problemu az tak sa nierozdzielne? .My chcielibysmy porozmawiac z naszym szefem ale nie ma mozliwosci zawsze jest p. kierownik My jestesmy psychicznie i fizycznie wykonczone.PANI B.niech p.nas tez moze wysłucha ,jak odeszła jej kolezanka to robi sie coraz gorsza ,ze juz sie nie chce isc do pracy ,bo stale pretensje ,uwagi,jak nie zrobisz to zle itd.

M.T

M.M masz racje ja też uważam że to nie jest wina Ani kierowniczej Ani osób odpowiedzialnych za sklep co nie którzy biją się przyznać że to one są winne . NAJLEPIEJ OCZERNIAC NIEWINNE OSOBY

M.M

witam was wszystkich piszacych te bzdety moim zdaniem jezeli tak bardzo narzekacie i macie odwage opisywac te bzdury to dlaczego nie macie odwagi przedstawic sie kto to pisze OBCZERNIAK JAK NAJBARDZIEJ ALE UJAWNIĆ SIE TO NIE ha ha i mowisie ze jestescie dorosli wy nie macie problemu z szefowumi wy macie problem ze SOBĄ

użytkownik zarejestrowany

hkhlk

Widziałam ogłoszenia w " oknach" . Czegos " z umową " ??? Tam trzeba nosic wielkie kilogramy a umowa na poczatek na czas okreslony . ??Na stałe umowe dostaje sie przy dobrych wiatrach po dwóch latach . Widze , ze chcesz pzreżyc ekscytujacaca przygode :) powodzenia

kloooooooooo

i słynne powiedzenie Tereski : co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ......

kloooooooooo

Możesz sobie żyły wypruć , starać sie a ciągle kierowniczka od siedmiu boleści owa Teresa w. ciągle morda niezadowolona i patrzyła jak na złodzieja . Mobing to mało powiedziane . Dziecko chore z goraczka 40 stopni albo pracownica z zapaleniem płuc a na zwolnienie lekarskie nie mozna iśc . dlaczego ? bo kierowniczka sobie nie życzy i odpowiedz : tutaj pracuje sie z zapaleniem płuc albo wypad . Utarg liczyła zawsze kierowniczka na zapleczu , my w tym czasie sprzatałysmy sale sprzedazowa pod koniec naszej pracy przychodzi i mówi : brakuje np 100 zł . No to składka na manko .... Po prostu brak słow

do zapaszcza

to zapewne nie ten Mielczarek i nie Komorniki :)

@do zapaszcza 12.01.2016, 14:26
to zapewne nie ten Mielczarek i nie Komorniki :)

najnisza krajowa starsi jak chca kogos sie pozbyc do nadawaja kierowniczka i taka jest rzeczywistosc szef nie wie co sie na sklepach dzieje nie raz bardzo dobrzy sa zwalniani astare lewusy siedza bo liza

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Mielczarek - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Mielczarek