Suzo Happ

Opinie o Suzo Happ

Tiruiriru

Ludzie po zecie lepiej zarabiają bo mają jakiś fach wyuczony i jakoś nie stekaja. A co do mnie lubie to co robie i nie piszę na forach jak mi jest zle i mam glodowa pensje :) plus jest taki ze jest możliwość zarobienia w krotkim czasie fajnej kasy fakt trzeba sie napracować ale coś za coś :) a wy tylko jeczycie jak wam bardzo źle w tej firmie nie martwcie sie moze wam dadzą za 2 lata cos brutto to znów bedziecie chwalić firme :) pozdro

Miły
@Tiruiriru

Cieszy nas że jesteś szczęśliwy.Wszystkiego dobrego.

Tiruiriru

Akurat zajmuje sie wykończeniem wnetrz i z zarobkow jestem zadwolony :) robiłem kiedyś tak samo w magazynach i te stawki byly mizerne więc postanowilem to zmienic a nie narzekac jak jest zle w firmie..niestety ale przy 8h nie zbijecie kokosow... cos za cos albo robisz dwa etaty w jednym i masz 4.500 albo sie przebranzawiasz i zarabiasz więcej..

Nie z tej Ziemi
@Tiruiriru

No proszę, murarz, tynkarz, akrobata postanowił zabawić się w adwokata diabła. Trzymający fach w ręku, któremu odpowiada 4.500 zł za dwa etaty, chce nas pouczać. Weź korepetycje z matematyki bo najwyraźniej masz problem z wyliczeniem stawki godzinowej. W tym przypadku wcale mnie nie dziwi, że nie spotkałeś firm sypiących po 4 tyś no chyba, że na dwa etaty :)

Ppr
@Tiruiriru

Czyli jestes robolem ktory robi to czego nie chce się robic Tym o których piszesz. Nie trudno było to wywniskowac po twojej wczesnieszjeszej wypowiedzi. Łatwo było wywniskowac po twojej ostatniej wypowiedzi . Wnioskuje, że ZSZ konczyles wieczorowo nic w tym złego. Pamiętaj tylko ,żebyś jutro posprzątal po sobie jak już zamatujesz mi WC bo masz z tym problem...Pamiętaj klient twój Pan hehe. Dzban to twoje imię

Tiruiriru

Haha tak sobie was czytam to mega beka z tego:d czy wy macie jakis fach w reku? Ze chcecie zarabiac nie wiadomo ile? To normalne ze takie firmy placa krocie zwyklym ludziom produkcyjnym lub magazynierom..moze zamiast narzekac na te zarobki w firmie to zrobcie jakis fach i wtedy możecie stawke negocjować...nie spotkalem sie jeszcze z firmami by sypali po 4 tyś chyba ze zrobi sie 2 etaty w jednym..zatrudnic Ukraińców oni sa zadowoleni z 3000zl :)

Pospolitos

A ty masz fach?

Fachowiec
@Tiruiriru

Pytanie do tego co twierdzi, że Ukraińcy są zadowoleni z niskich stawek: jaki ty masz fach?

Czy w Suzo Happ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Papia

Działa to dokładnie tak jak w świecie dorosłych ludzi. Zgłaszasz problem i ktoś się nim zajmuje (fajnie przy tym dodać swoją sugestię, jeśli taka jest). Skutecznym działaniem nazwałabym podejście do problemu w ogóle. Samo działanie lub jego brak będące następstwem analizy może oczywiście Cię nie zadowolić, ale będą przemawiać za tym jakieś argumenty reprezentantów firmy. Chcąc poddać w wątpliwość poczynania firmy w zakresie rozpatrywanej sprawy zgłoś się z kontrargumentem, a wtedy koło się zatoczy i znów ktoś się tym zajmie i tak dalej ;)

Papia

Wrzucą twój problem do Excela i zrobią Ci wykres twojego problemu.

Takdalej
@Papia

Ale to już tak działa od lat. Ciągle jesteśmy na etapie "i tak dalej". Jak chomika nie wyjmiesz z kołowrota, to zajedzie się na śmierć.

Magazynier

Z wielkimi problemami. Coś mówił o zdjęciu na regale. Dokładnie sam nie wiedział rekrutujący co mam powiedzieć. Plątał się w swojej wymowie na temat zarobków. Brak konkretów co do obowiązków.

Czy zmienicie osoby rekrutujące?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Koronowany

Dla tych którym obcięli pensje (nie dotyczy menedżerów) jest dobra wiadomość. Podwyższony zasiłek dla bezrobotnych plus dopłata solidarnościowa dają już większy hajs niż w Suzo na etacie. (usunięte przez administratora)

Coolture

Zacznijcie sprzątać po sobie wWC! Tak cieżko? Gdzie waszakultura? Dbajmy o wspólne dobro Firmy!

......
@Coolture

Jaki ty nowoczesny. Taki "Cool".

Sss
@Coolture

Higieny nigdy tu nie było, brud że można się przykleić

Grodziska gazowana cytrynowa

Dziwna polityka firmy zwalniają dla oszczędności a emerytów na produkcji zostawiają,gdzie tacy ludzie sobie poradzą bardziej od bezrobotnego.Po drugie źle świadczy o firmie skoro poszli drogą zwolniej niż poczekać na pomoc Państwa,no ale tak jest jak nie potrafią zarządzać !!!

My
@Grodziska gazowana cytrynowa

Słaba firma skoro tak postępuja

Lucky

Bez przesadzania! firma spoko, jakoś dajo radę na ten trudny czas, byleby juz nie zwalniali ludzi bo to jest...

Xxx

Obowiazkowe okulary narciarskie ? To tylko kwestia czasu zanim stanie sie tragedia podczas pracy na wozku widlowym... ŻART

Solidarność

Proponuje wprowadzić 7 godzinny czas pracy w tym trudnym okresie dla firmy, oczywiście przy zachowaniu normalnej wypłaty, niech zarząd firmy zacznie myśleć o ludziach, z każdym dniem jest nas coraz mniej w zakładzie.

nick
@Solidarność

(usunięte przez administratora) może najlepiej niech nikt nie pracuje a wypłata zostanie ???? jak ci człowieku nie pasuje to się zwolnij i idź tam gdzie jest lepiej.

Stara gwardia

Mam nadzieje że nowy dyrektor, doceni w formie pienieznej ta garstkę ludzi która przychodzi do pracy i generuje zysk dla właścicieli, mimo zagrożenia które nasz czeka, duzo oczekuje od pracowników, a my robimy co możemy, narazamy się na wybuch epidemi dla zysku firmy, ale my też oczekujemy, że doda pare stówek do premii z zakładowej kasy.

Minister

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że jak wrócisz np. za miesiąc z l4, to może nie być dla Ciebie pracy i Tobie podziękuja za wspaniałą współpracę.

Dolina

Ustnie, to dyro może inne rzeczy robić. Wynagrodzenie za pracę odbiera się z bankomatu. Po plecach to nas już kilku dyrektorów klepało. Kiedy podwyżki będą?!

starzy

nikt nikogo do niczego nie zmusza, starzy też mogą iść na l4.

Big Security

Czy nasz nowy wódz zacząłby w końcu myślec nad zamknieciemfabryki na czas wielkiej pandemii? Wiele firm już to zrobiło lub zrobi za moment, lada dzien. Ludzi ubywa! Zobaczcie co sie tudzieje.Jest nas coraz mniej. Zdrowia!!

Ktoś

Doszły mnie słuchy, że straciliśmy zamówienie od jednej niby ważnej firmy która nas dymała w (usunięte przez administratora)każdym kroku? Nowy dyro i dział jakości polegli. Cóż kolejnym klientom może już nie będą wchodzić w d..e bez wazeliny.

ZaniepokojONA

A mnie interesuje temat wszystkim dobrze znany koronawirus.. Co suzo ma na ten temat do powiedzenia? W TV i internecie trąbią na okrągło żeby zostać w domu, być zdala od skupisk ludzi. Ciężko to zrobić będąc w firmie która liczy około 200 pracowników. Pomijam fakt higieny w WC która jest katastrofą. Kolega lub koleżanka kichnie to mamy wpadać w panikę czy jeszcze nie?

O ooo
@ZaniepokojONA

Już dawno odgórnie powinien być postój. Max 50osob w skupisku,a tu jeden obok drugiego pracuje. Przerwy po 5osob nie pomogą

Onacorona
@ZaniepokojONA

Są w firmie płyny antybakteryjne, zachowując bezpieczną odległość od innej osoby krzywdy Ci nie zrobi.. Kichanie nie oznacza tego u osoby zarażenia wirusem, może być przeziębiona/y może mieć grypę.. A grypa ma podobne objawy co coronawirus

polecam

Ja tam osobiście polecam. Firma ma swoje widzimisię, ale to tak jak każda. Najwięcej narzekają Ci którzy chyba nic nie robią i się nudzą na zmianie. Jeśli komuś się coś nie podoba to zawsze może sobie poszukać innej pracy, nikt na siłę nie trzyma. Wypłaty są na czas, a to chyba jest najważniejsze. Co do ich wysokości to jaką kto sobie wywalczył to taką ma.

Niepolecam
@polecam

Minimalna pensja w Holandii po waloryzacji z 1 stycznia 2020 to 1656 euro. Licząc po średnim kursie NBP z dnia 12.03.2020 (4,30) daje to 7120 złotych. Płaca magazynowa w Suzohapp 3300 brutto. Czyli jakieś 2400 na łapę. Wniosek? Sprzątaczka lub śmieciarz w NL pracujący za najniższą stawkę zarabia o 4700 złotych więcej niż my. Mamy pensje na poziome zasiłku dla bezrobotnych w EU i mamy być wdzięczni, że są na czas? Za wodę do spłukiwania WC i światło na hali też mamy być wdzięczni?

Wyjazd
@Niepolecam

To kiedy jedziesz do NL?

Niepolecam
@Wyjazd

Jadę. W maju a co?

A szkoda strzępić....

No i teraz widać czym zajmuje się pszczółka. Zajęła by się sprawami firmy , a nie czarowała na goworku i pisała do administratorów o usunięcie wpisu. Tym się zajmuje dział HR. Prawda boli i trzeba się bronić. Niestety nawet usunięcie mojego wczorajszego postu nic nie zmieni. Wystarczy się zatrudnić i po miesiącu widać jak żenująca jest to firma. Zajmij się w końcu tym czym musisz , a nie czatowanie na goworku bo na to czas jest, ale żeby pomoc pracownika to nie ma na to czasu nigdy. Śmieszne jest to wszystko , ale taka jest prawda. LUDZIE NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TU JEŚLI ZDROWIE I NERWY WAM MIŁE. Pozdrawiam. Jutro i tak pewnie zostanie to usunięte hahahahaha

Pimpek
@A szkoda strzępić....

Oj durny magazynierze my już wiemy kim jesteś i dlaczego tylko w swoim imieniu piszesz Śmieszy nas wszystkich ale tylko was magazynierów boli

Apropos
@A szkoda strzępić....

Zobacz koleżanko z pasieki, jak o usuwaniu wpisów przez pracodawcę wypowiedział się publicznie sam szef portalu GOWORK. Post o nicku Olejwgłowie kilka wątków niżej. I ty wiesz na czym polega HR?

Edward
@A szkoda strzępić....

Forum Gowork.pl służy przede wszystkim do zostawiania opinii o warunkach zatrudnienia, więc jeśli możesz napisz jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom. Pracodawca podpisuje długoterminowe kontrakty, czy raczej na początek umowa zlecenie?

Z firmy sh
@Edward

Na początek umowa na 3 miesiące później na 2 lata

wyrobnik

Spieszmy się czytać recenzje tak szybko znikają

Ocenzurowani
@wyrobnik

Wpisy znikają szybciej niż opozycja w Korei Północnej. Na tych nowych monitorach proponuję wyświetlić hasło "Średnie wyrównanie inflacyjne w Suzohapp 0,25% rocznie" i walnąć adekwatny słupek, czyli płaską, poziomą linię leżącą smętnie u dołu ekranu. To nas zmotywuje aby efektywnie zasuwać na premie dla zarządu i udziałowców. P.S. Ciekawie kiedy zniknie ten wpis? Ile dni obstawiacie?

Olejwgłowie
@wyrobnik

Cytat z szefa portalu GoWork (Bussines Insider Polska) z dnia 04.03.2020 "Czy wierzyć internetowym opiniom o pracodawcah"? " To wielka szansa w czasach, w których rekrutacja jest coraz trudniejsza. Sposób, w jaki odpowiada się na krytykę, świadczy przecież o firmie - mówi szef GoWork. Problem jednak w tym, że wciąż zbyt mało pracodawców rozumie, że w czasach Internetu nie można obrażać się na pracowników, którzy piszą negatywne posty ale trzeba umieć na nie reagować i wyciągać wnioski. Wiele firm walczy z nimi w nieskuteczny sposób. Zamiast zmierzyć się z problemem wolą usuwać negatywne komentarze, zupełne je ignorować, sztucznie dodawać opinie pozytywne, stawać okoniem albo wchodzić w polemiki z komentującymi. Wszystkie te działania przynoszą firmom więcej szkód niż korzyści"

a szkoda strzępić....

Ogólnie powiem tak. 3300 brutto na magazynie wysokiego składowania? Żenada i do tego jeszcze ciągłe nadgodziny. W tej firmie każdy robi co chce. Ludzie myślą , ze krzykiem coś zdziałają. Praca nie jest zła , ale zarobki to jest śmiech. Wymagania , a dla ludzi gów... Ty masz tyrać jak wół i nie zadawać pytań. Jak się odezwiesz to zostaniesz zjedzony przed ludzi na stanowiskach którzy znaleźli się tam przez pomyłkę lub za lizanie zadka. Dział HR tam to w ogole nie warto się pokazywać , ponieważ wchodząc tam i prosząc o pomoc, zadając pytania to tak jakbyś wchodził do pustego pokoju i rozmawiał sam ze sobą. Żenująca firma i nie polecam nikomu. Poza jedna zmiana nie ma nic w tej firmie oprócz wiecznych nadgodzin bo komuś innemu nie chciało się robić i Ty teraz musisz (usunięte przez administratora) na nadgodzinach aby wyrobić normę. SZKODA GADAĆ NAPRAWDĘ BRAK SŁÓW!!!

Ten Juzek co pcha wózek

Żart. Te nadgodziny to jakiś żart. Pracownicy muszą tyrać, bo firma sobie nie radzi i nie potrafi podejść do sprawy logistycznie. Przychodzisz w sobotę, bo jak nie to w tygodniu robisz po 10h. Nie podoba się? To trzymaj to na piśmie i teraz masz taki obowiązek. Ha. Te tablice z różnymi kolorami markera, które mają świadczyć o jakże inteligentnym i taktycznym podejściu do sprawy. Otóż nie. Skłaniam się raczej ku temu, że zabrakło czarnych pisaków, bo pewnie nawet tego brakuje na stanie. Przemowy na zebraniach, motywacyjny ton i wpajanie do głów wszystkich pracowników, że to właśnie jest nasz cel, to właśnie nasza misja. Próba wymuszenia na pracowniku uczucia, że to przecież na tym na zależy najbardziej. Rodzina? Czas wolny? Plany na weekend czy popołudnie? Zapomnij. Robota się sama nie zrobi. Co to kogo obchodzi, że Ty masz lekarza. Jasne, możesz się zwolnić wcześniej, ale pamiętaj że wtedy jesteś na celowniku, bo za dużo byś chciał. Serwis pracuj . pl to chyba najchętniej odwiedzana strona przez każdego, mającego zdrowy umysł pracownika tej firmy. Zawsze jednak we wszystkim co złe, musi być dobry element. Jeśli pracownik ma jakiś problem, śmiało można przejść się do HR'u gdzie Pani M. na pewno Ci pomoż.... Hahahaha. O tym też zapomnij. To nie HR jest dla Ciebie, tylko Ty dla HR'u. Ktoś musi pracować na czyjąś wypłatę, prawda? Gdyby każdy miał taką możliwość i mógł zrobić to z dnia na dzień, pewnie 95% tej firmy odeszło by w mgnieniu oka, ale nie każdy przecież jest w stanie to zrobić. Firma w końcu upadnie, czy stanie się to prędzej czy później, ludzie zaczną zauważać jak bardzo wyniszcza to każdą pozytywną emocje w organizmie człowieka. Nie polecam tej firmy żadnej osobie, która liczy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45 - 14:45. To chyba tylko chwyt marketingowy. (Nie)Pozdrawiam.

Wózek co go pcha Juzek
@Ten Juzek co pcha wózek

Totalnie, kompletnie, dokładnie się zgadzam. Sama prawda.

A czy wózek pcha Juzek?
@Ten Juzek co pcha wózek

Porażka totalna porażka. Mało tego osoby które nie powinny zostają tymi „najważniejszymi” , w ich własnym mniemaniu, w firmie. Krzykiem i mówieniem o tym jakim jest się ważnym i zapracowanym - standard dzienny. Nie pozdrawiam

Beksa
@A czy wózek pcha Juzek?

Niektórzy to płaczem i histeria że jest się nie docenianym próbują wymusić na przełożonym stanowisko i nawet im się to udaje. Wazeliniarstwo na nowym dziale to podstawa! Pozdrawiamy gwiazdy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Suzo Happ?

Greta Tumberg

Ogólnie podejście nie jest złe, ale czasami trzeba im przypominać że oprócz pracy jest jeszcze dom, rodzina, hobby- po prostu życie. Efektywność bierze się ze sprytu, nie z zaciskania zębów i gonienia planów produkcyjnych.

Mastrcard

Wydaje się że normalne. Odnoszę pozytywne wrażenie.

Robol

Pańszczyźniane

Zostaw merytoryczną opinię o Suzo Happ - Gądki

• Jak się pracuje w Suzo Happ?

Zobacz opinie na temat firmy Suzo Happ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suzo Happ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 22 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Suzo Happ?

Kandydaci do pracy w Suzo Happ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Suzo Happ