Opinie o Tesco Serbska w Poznań Serbska 7

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tesco Serbska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Serbska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Serbska w Poznań Serbska 7

Lilka Nowy wpis

Czy ktoś kojarzy i może dodać opinię o Małgorzacie Sz-.G

Dorota Nowy wpis

Ktoś napisał, że po wypowiedzeniu miał bardzo duże problemy z firmą i z odzyskaniem dokumentów. Jak jest teraz? Czy firma nadal robi takie problemy?

Nordi Nowy wpis

Czy sklep funkcjonuje normalnie bo słyszałem niepokojące informacje o firmie?

Xy

W styczniu Menadzerka Menadzerka na mnie w doc nakrzyczla. Magazynier powiedział na mnie jak najgorzej A ukrainka kierowniczka powiedziała że nie pracuje. W doc biurze gdy ja chciałam powiedzieć to Menadzerka na mnie krzyczała że mam się zamknąć i że grozi mi dyscyplinarny zwolnieniem i krzyczala agresywnym glosem Menadzerka że magazynier ma prawo pracownikiem piekarni pomiatac. Ja odmówiła bo magazynier chodził i jaki zginal na magazynie A ja za niego towar miałam segregowac odmówiła. W tym samym dniu dałam wypowiedzenie. A Menadzerka na skała na mnie policję że swarzedza. A jak pracownicy z innego działu pytali co się stało. To Menadzerka z kierowniczka ukrainka wszystkim gadamy kłamstwa że to z mojej winy zostałam zwolniona. Kraków uwierzyli tylko Menadzerka słowa za mimo że napisałam wypowiedzenie to Kraków po 6 latach pracy dało natychmiastowe z zwolnienie bez odprawy. Menadzerka nakrzyczla na mnie bez świadków. Nie polecam tesco czekam aż tesco upadnie

Zzzz
@Xy

A po Polsku bardziej się da napisać ten komentarz ? Bo połowy się zrozumieć nie da. ????‍♀️

×y
@Zzzz

Z kim mam przyjemność z kimś z tesco. To zamknij sznupe i umyj (usunięte przez administratora) bo z niej wali nadleglosc czytać nie umiesz to do zerówki w sumie tesco to tylko chorzy psychicznie. I nie dojeby oraz paralitycy co mysla ze lepszej pracy nie znajda pracują i rzadza

Złoty deszcz Nowy wpis
@×y

Aha a co do menadzerki gochy ciekawa jestem skoro mi grozila dyscyplinarka bo jestem nie uleczarnie chora i musialam robic za magazynierow bo im się nie chciało robić na magazynie. I ja się zwolniła A Focha moje wypowiedzenie z mucha zniszczyly. I przez ponad dwa tygodnie nie miałam swiadectwa pracy ani za co kupić nie miałam leków to ciekawa jestem czy swoje nie specjalnie chore dziecko też tak traktuje czyli czy się jego wyzekla czy oddala do adopcji A może do hospicjum żeby się pozbyć problemu jak mnie. Nie dam się gnębic przez pracowników i szefostwo tesco zawsze jest masmedia i prawda wyjdzie na jaw jak nabyłam się wrzodow przez pracę w tesco

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tesco Serbska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

A gdy w czerwcu byłam na serbskie by mi do zusu personalna z serbskie wpisała to powiedziała że oni nie wypisują. I wszystkie papiery muszę wysyłać do Krakowa. Porażka w tesco to shweine pracuja

wesołek

Faktycznie nie można napisać o pracy w firmie czegoś pozytywnego?

Ukrainka
@wesołek

Ale są pozytywne strony pracy w Tesco. Duża wypłata, duże benefity dostaniesz na święta w postaci karty podarunkowe, oraz na przerwach dostaniesz dodatek do jedzenia, łatwy sposób można dojechać komunikacja poznańska do pracy. Jak w każdej pracy są plusy i minusy

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Tesco Serbska. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Ukrainka

Tak najgorsza praca. Tesco mi zniszczyło zdrowie. Prawie miesiąc walczyłam z Krakowem po moim wypowiedzeniu umowy o prace. By serbska przyslala mi swiadectwo pracy i kolejne 3 miesiace walczylam z krakowem by serbska oddala mi ksiazeczke z badaniami epidemiologicznymi. Poprostu na codzien bylam wysmiewana przez pracownikow bylam wyzywana o (usunięte przez administratora) . Odradzam tj. Oboz koncentracyjny pracy. Pracownicy i menadzerka sie smiali z mojej nieuleczalnej choroby

Co roku chcą od Ciebie jeszcze więcej, zdegradowany dyrektorek robi co mu karzą, biedny był regionalnym teraz wykazuje się w słowotoku i nieróbstwie, no i oczywiście pół godzinne zjebki to przyjemność dla niego

Xxx
@pracownik

Pan Dyrektor jest sfrustrowany, liczył chyba na awans a nie degradację. Jeśli nie odpowiada Ci jego zachowanie zawsze możesz porozmawiać z Regionalnym jest naprawdę życzliwi osobą i zawsze pomoże. A jeśli chcesz zawsze można przenieść się na inny format sklepu:)

Kierowniczka kas na Serbskiej jest do bani, trafiona ksywa- Czarna Mamba

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Serbska - Poznań

• Jak się pracuje w Tesco Serbska?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Serbska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tesco Serbska