Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

jaja

To jest kontrola którą wezwał nasz kolega PRACOWNIK, mają sprawdzać wszystko do końca marca. O rezultatach poinformujemy :)

Maniek

Czy ktoś wie co to za kontrola z PIP była?

BOB MARLEY!!!

Nadgodziny? ... :) :* :*

Lakiernia

Panowie macie jakiś pomysł? Tak nie moze być ze mamy dodatkowa kwotę a zabierają nam to z nagrody. Działajmy cos

ronal 2
@Lakiernia

jestem za tym aby działac zróbmy z tym porządek w nas siła zgłośmy to gdzie tylko się da tak nie może być ze nas okradaja

Lakier...
@ronal 2

Głąby z was!!! Daliście się sfrajerować. Specjalnie obniżyli zarobki, a teraz wymyślili 400 + i na to samo wyszło. Dalej mają za darmo człowieka na nadgodzinach. Nawet ci co najgłośniej krzyczeli, że nie będą robić nadgodzin chodzą, chociaż im się to nie opłaca bo za paliwo się nie zwraca. Teraz gorzkie żale, pretensje możecie mieć tylko do samych siebie. RĘCE OPADAJĄ. OGARNIJCIE SIĘ W KOŃCU!!!

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Obserwator

Powiedzcie mi jak to jest ze człowiek stara sie i zapierdziela na stole ( chodzi mi o ręczną OM w W10) wyrabia norme powiedzmy 100% i dostaje jakąs tam kase (ale trzeba sie nayebac jak wół) a te matoły z automatów robią na bieżonco czasami, siedzą grają w ciula i na tel. w gierki grająi zarabiają tak samo lub więcej? nie wspomne o chłopakach z kopiowania bo musza zasuwać na dwie maszyny i też mniej biorą, no jak to jest niech mnie ktoś oswieci

Automaty
@Obserwator

Poleciałeś po całości, dzięki komu masz te kola? Kto jest odpowiedzialny za cala produkcje, za wymiary, ciągłość produkcji? Dzięki nam! A co my się nie staramy ? Nie zapier_dalamy? Jak trzeba wrzucać kola to ciebie lub kogoś z ręcznej wołają ? Nie zapierda_lam sam! To nie nasz wina ze robimy na bieżąco, a kola na placu się odkładają tylko "planisty". Zdaje sobie sprawę ze również zapierd_alacie ale sami sobie jesteście winni (podziękujcie tym co pokazali ze można robić ponad normę, nawet po ich podniesieniu a normy i tak beda stale rosły) "MATOŁY". Co do kopiowani popieram w 100% oni maja przerąbane :(

Ronal 2

No brawo ronal daliscie popis wyplaty w dol o 400 plus my tego tak nie zostawimy !!!!! Gratuluję panie kiero.. .jak to się mówi obiecanej cacanki a głupie mu radość. Znów z nas kretynków zrobili !!!!!

Ronal

Jak widać program +400zl zmniejszył nasze wypłaty. Brawo Ronal.

Pimpek

Panowie zastanówcie się przed przyjęciem do Ronala, ta firma się już skończyła, dlaczego doświadczeni ludzie się zwalniają i odchodzą do Gerlitz do Borbetu bo tam zarobią 3 razy tyle i wszystkie soboty i niedziele mają wolne. A tu praca na czterobrygadówki w dwie soboty i dwie niedziele po 12 godz. jednym słowem to wykańczalnia zdrowia jak jeszcze je macie. Zarobki idą w dół, żadnych podwyżek od kilkunastu lat, praca ciężka i bardzo szkodliwa bardzo dla zdrowia chemia i opary aluminium ( udowodnione naukowo-środki rakotwórcze) i... te śmieszne zarobki ok 2700 za taką pracę? Refleksja nasuwa się sama !

BOB MARLEY!!!

Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Proszę o wybaczenie :) :* :*

on

panowie nie narzekac firma się rozwija będzie coraz lepiej hmmm obyyyyyyyy

To znowu Ja
@on

Nie będzie. Chyba że zmienią prezesa, dyrektorów i kilku kierowników. To jest mafia. Przyczepili się do kasy Ronala jak kleszcze do psiej d...y i ciągną ile się da, pracowników mając za frajerów robiących na nich. Premia?! Jaka premia??? To zagrywka żeby uspokoić przynajmniej tych niemyślących. Każdy kto używa mózgu wie że to jedna wielka ściema, chcą żebyśmy zamknęli mordy i dalej pozbawiali się własnego zdrowia i tyrali na rządzących dziadków.

Mafiak

Nowe premie to pułapka dla mało rozgarniętych,pozdrawiam średnio rozgarniętych.

W10

A ja jestem zadowolony i wyraznie 400+ widac. Moze Panowie z W06 nauczą się liczyć.

Ronal
@W10

W mando 240 netto za 8 godzin na szmacie w sobotę.

lakiernik juz były

wypłata tragedia

Lakierniaaaa

To u mnie lepiej, więcej nadgodzin mniejsza wypłata. To ja sie pytam gdzie jest 400+?! I z tego co wiem to w lutym koła jechały dobrze a nie to co w styczniu wszystko na dół. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać

Oooo

No dziękujemy bardzo pensja taka sama jak w tamtym miesiącu brawo brawo za szacunek dla nas .

On

A może tak strajk na początek włoski AA i nie panPiotr SS zrobi że 400 kółek

400++++

Brawo brawo jeszcze raz brawo za cudowny program 400+ ktorego nie widac haha to jest śmiech na sali zeby dostac taka sama wyplate jak miesiac wczesniej z nadgodzinami i niby cudowna premia kokejny raz zostalismy oszukani

On

No i znów zrobili nas w ch macie 400+ nadgodziny brawo panie kierowniku że wstydu powinien się pan spalić a wy nadal przychodzcie i robicie na ich pensje i premie

400+

Wyplata była, różnicy nie widać. Dziękujemy bardzo

Noname
@400+

U mnie widać. Przy takiej samej ilości przepracowanych godzin wypłata mniejsza niż w poprzednim miesiącu.

lakiernik.ż

Mobbing i pojebownia zróbmy coś z tym ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo