Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Eh

Haha dobre. A mi dziś w zakładzie przeszedł przez drogę CZARNY CYGAN czy to oznacza że będę miał pecha lub wypadek.

Zwyrodnienia

pani agnieszko. Zwykly przyklad mam na umowie 2500kg potrafie przenies po 500 kol na zmiane to napewno jest wiecej niz 2500kg. Wydatek energetyczny jaki pani wyliczyla to 800kcal to chyba jakies jaja jestem po awf i wiem ile szacunkowo kcal jest potrzebnch do przerzuxenia ponad 10 ton. Kola ponad 30kg sam z ziemi nad glowe juz nie chce dodawac nic o tym ze maja one ponad 300 stopni. Czy jest pani teraz swiadoma chociaz jednego efektu swojej opieszalosci? Ile kregoslupow szczelilo na tym dziale? To co konfrontacja? Przyjde z pipem mam raporty produkcyjne udowadniajace ze tak jest od ponad roku wszystko sygnowane logo ronal. Prosze uzupelnic karty charakterystyki bo to pani ?obowiazek. Wymieniac dalej?

John
@Zwyrodnienia

Czego Ty chłopie po AWF szukasz w Ronalu? Myślałeś, że po AWF będziesz siedział za biurkiem? A może chciałeś robić szpagaty w sekretariacie? Znajdź inną pracę i nie męcz siebie i innych dziwnymi wyliczeniami, bo Ci kręgosłup, jak to pisałeś po AWFie ... SZCZELI :)

Ajajaja
@John

Takim myśleniem typu "po AWF co ty tu robisz ?"a co po zawodowkach robią na kierowniczych stanowiskach? Bez szkoły zarządzania itp...itd...Skoro płacą w Ronalu więcej niż w szkole po AWF to gość jest w Ronalu...Dobrze kolega pisze o tych tonach przerzucanych w Ronalu.Ma rację i potrzeba nam więcej takich ludzi myślących nawet po AWF a interesujących się cyframi.

Bobi

Zaraz inspekcja znowu będzie w Ronalu bo zakład 2 miesiące przed urlopem nie wie kiedy koniec produkcji i każą ludziom wstrzymać się z urlopami będziemy składać pisma o oddanie zaliczek to gwarancja kodeksu pracy człowiek wykupił wczasy i co teraz

Zwykły fizol

Chciałem z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować mojemu przełożonemu za umożliwienie mi przyjścia do pracy po pikniku rodzinnym ( ponoć dla pracowników) w niedzielę na 6 rano na wspaniałe 12 godzin. Ludzie po jakiego grzyba to organizujcie? Wszystkie działy mają niedzielę wolna lub przychodzą na jakąś normalna godzinę, W10 dostało urlopy a my na W06 dział wiadomo jaki ( ten który ciągle musi sprzątać i ten który ma najmniej wolnego podczas gdy inne działy mają zawsze więcej - patrz Święta, postoje itp) wielce łaskawie puszczono nas dziś o 14 na piknik z którego tak naprawdę nie możemy w 100% skorzystać, bo trzeba cisnąć w niedzielę na 6 żeby sprzątać......Następnym razem zróbcie na plakacie napis PIKNIK DLA KIEROWNIKOW I ICH RODZIN ORAZ DLA PRACOWNIKOW DZIALU KADR, ciekawe czy Prezes lub Dyrektor mają wiedzę że takie zdarzenie ma w ogóle miejsce a jeśli nie wiedzą to mam nadzieję że zaglądają na to forum i się niedługo dowiedzą, bo robią z nami na naszym dziale co chcą.....

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Joanna

@Gol wspominasz o zwolnieniach. Jak dużo osób odeszło w ostatnim czasie?

Gol

Do września chciałeś napisać bo juz ludzie się zwalniają.

mma

Czy to prawda że przez podfirme dostaje sie 1900zł za system 4 brygaodwy 3 zmiany ? Obecnie robie w innym zakładzie i mysle nad przejsice ale na starcie mniej niz u mnie i praca duzo ciezsza .

@mma

Z nadgodzinami z 2300- 2400 wezmiesz. Obecna stawka na podfirmie to 13 Brutto.

Joanna

@Gol 2017-04-01 10:38 jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda obecnie praca w Ronal Polska między innymi dzięki Waszym opiniom. Wspominacie o zmianach w systemie pracy. Czy dotyczył on będzie wszystkich działów produkcyjnych firmy?

W6
@Joanna

Rozmawiałem z kolegą z W10 i tam nic się nie zmienia. Było tam zebranie z prezesem, który zapewniał że zmian nie będzie.

Szczotkowy
@W6

Będą tylko tam gdzie tak bardzo chciano zmian i mogliśmy wszyscy o tym przeczytać. To jest fabryka i kazdy o tym co bedzie robił zostal poinformowany przyjmując sie do firmy

W
@W6

To co tylko na W06 będą zmiany? Wątpię, albo wszyscy albo nikt. Najlepiej zrobić referendum, kto jest za zmianami i problem z głowy, a tym co nie będzie pasowało i tak się w końcu zwolnią bo znudzi im się robienie niepotrzebnego szumu.

Hihi
@W

Nie albo wszyscy albo nikt bo W10 nie wywija rozumem w sieci Chcieliscie lzej to bedziecie mieli

Freddy

Ludzie pomału uciekają z tego syfu. Show Must Go on

Waldek

PREMIE NA W06 SĄ TAK UBOGIE JAK WYPOWIEDZI ZARZĄDZANIA LUDZI W TYM ZAKŁADZIE. ZAMIAST WYŻEJ JEST NIŻEJ. A MIAŁO BYĆ LEPIEJ.

OM
@Waldek

A nie zastanawia Was dlaczego w W 10 jest inaczej? Panowie jaka praca taka płaca :-)

Dolce Kubana

400 + ponoć będzie w postaci kiełbaski śląskiej z grilka i pajdy ze smalcem w czerwcu w Góralskiej XD

Znudzony tym wszystkim

Przepraszam bardzo, ale wypłaty to postanowili nam płacić w ratach? Skoro tak to liczę na jakieś odsetki. Program 400 plus to ściema, czy ktoś wie jak to jest wogole naliczane?

BOB MARLEY!!!

A jak nie związki to Zapal LoLka i się uśmiechnij... aha i zero nadgodzin :))

Misiek

A ja się pytam dlaczego firma która ma zaległości w ZUS-ie na prawie 500 tys złotych zmienia nazwę i nadal oprowadza nowych pracowników po zakładzie. Mąż przepisał firmę na swoją żonę i nadal będą kasę robić na naszych pracownikach. Nasi koledzy nie mogli pójść do lekarza bo nie byli ubezpieczeni a nasza dyrekcja przymyka oko na takie przestępstwa na terenie zakładu. Nawet mail firmowy jest inny niż nazwa firmy. Może jednak ktoś zawiadomi PIP i prokuraturę czy nadal ludzie będą pracować w systemie bezskładkowym na czarno? Panie dyrektorze czy jadąc naszym parkingiem zauważył Pan ścianę śmieci jakie zostały wyprodukowane w Pana zakładzie, a koła pełnowartościowe po kilku latach magazynowania stoją pod drugim płotem i czekają na zezłomowanie. Brak mi słów co się dzieje i jak zarządzany jest nasz zakład.

Zmiany...
@Misiek

Masakra, ta firma sama się pogrąża coraz bardziej... Kwestia czasu jak wpadnie prokuratura i zrobi porządek. Dopiero będzie kabaret. Chyba niedługo zmieni się zarząd, dyrekcja,kierownictwo i reszta... I to raczej nie bedzie biaba w Marii :)

Jay-z

Przecież Szwajcarzy chcieli żeby pracownicy Ronal a zarabiali jak na zachodzie.Więc kto się nie zgodził ? Różnica między pracownikami na zachodzie jest taka że oni zarabiaja po 3,4 tys euro a dyrekcja 7 ×więcej. W Polsce natomiast zarabiamy 3,4 tys zł a dyrekcja 15×więcej. To robi różnicę w zarobkach ? Skąd ta dysproporcja ? Kto nas wałuje ? Kto bierze nasza różnice w zarobkach ? Kto się nie zgodził na zachodnie wynagrodzenia?Ten co najbardziej nabycia kieszenie .

bizon

BOB MARLEY ty chyba coś bierzesz twoje komentarze to brak słów.............

BOB MARLEY!!!

Nadgodziny? Przepraszam ide ze swoim chłopakiem do kina :))) :* :* :))

BOB MARLEY!!!

Nadgodziny? Przepraszam ale nie mam czasu... :)) haha :* :* :))

Lord

Ale wy robole naiwni jesteście. Myślicie, że na złość zrobicie, że się zwolnicie? Hahahaha. Na każde wasze miejsce jest po kilkuset chętnych do pracy. To zarząd i dyrekcja jest górą a wy tylko tanią siłą roboczą. Macie tyrać aż zdechniecie, a jak zdechniecie to cała armia bezrobotnych jest chętna żeby was zastąpić. I tak w każdej fabryce.

Mociumpanie
@Lord

Taaaa armia, chyba emerytów

Ktoś

Dyrekcja jeszcze chyba nie wie że system 4-1 = 70% zwolnień. Od września będą wielkie przyjęcia do ronala w06. Zapraszamy.

Król Julian :)
@Ktoś

Wszyscy dobrze wiedzą co jest grane. Może i będą ale nikt nie będzie tu chciał pracować, jeszcze przez pod firmę? Wątpię. Już się pewnie rozniosło miedzy ludźmi jaki to Ronal " wspamiały " jest. Mają wyszkolonych ludzi ale wszystko robią aby się zwalniali no i się zwalniają. Nie potrafią zatrzymać ludzi.Ukraińcy się nawet wypieli bo wolą za większe pieniądze pracować na budowie niż w kołchozie gdzie panuje wyścig szczurów i atmosfera jak " Na Wspólnej "

Krzychu

Jaka lakiernia ? U nas nic nie słychać o nowym grafiku także pracujemy w starym systemie :) pozdrawiam

Pff
@Krzychu

Nie długo usłyszysz. Jak zawsze na ostatnią chwilę :)

Lakkiernik
@Pff

Jak usłyszymy to będziemy masowo się zwalniać :)

Nommmm
@Lakkiernik

I tak się ludzie zwalniają, więc nie zrobi to na nich większego wrażenia... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo