Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Narodowa duma hahahaha

Niemcy tylko brechtają ze śmiechu jak widzą polaczków zapie...jących świątek/piątek/niedziela dla nich za stawki zbliżone do zasilku dla bezrobotnych w Niemczech. Nie trzeba Adolfa, który chciał uczynić Polaków niewolnikami, bo oni sami z siebie robią niewolników. Najbardziej bawią mnie mutanty stadionowe uważający siebie za "narodowców" czy "patriotów" z kotwicami Polski walczącej na koszulkach, tudzież żołnierzami wyklętymi czy niezłomnymi (jak zwał tak zwał) ryczący "SMIERĆ WROGOM OJCZYZNY".

Joanna

@Szybki666, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Ronal Polska. Czy możesz rozwinąć swoją myśl na temat porównania pracy u obecnego pracodawcy a pracodawcy w Anglii? Jakie główne różnice zauważyłeś pomiędzy pracą w Polsce a za granicą? Możesz również napisać coś na temat atmosfery jaka panuje pomiędzy kadrą pracowniczą w firmie Ronal Polska? Zachęcam do dalszej dyskusji. @Krasnolód, fajnie, że wyraziłeś swoją opinię na temat pracy w firmie Ronal Polska. Jak długo pracujesz w tym zakładzie? Czy przed podjęciem pracy u tego pracodawcy pracowałeś gdzieś w podobnym charakterze? Czy jest to Twoja pierwsza praca w tej branży?

Krasnolód

Powiem tak. Wśród wszystkich zakładów to w6 i w10 to potęga. Najlepsze wydobycie felg. Tylko niestety zarabiamy najmniej ze wszystkich zakładów. Wkrótce jak nie podniosą stawek i premii to będzie jak w Jelcz Laskowice ludzie będą się zwalniać bo znajdą coś w podobie z zarobkami i lżej. Gdyby były lepsze wynagrodzenia to spokojnie mogę powiedzieć że zakład godny polecenia.

Szybki666

Witam ja jestem szeregowym pracownikiem pracuje na odlewnia na maszynach odlewniczych.jest więcej plusów nisz minusów minus to tylko temperatury latem ale to można przetrwać .W porównaniu do innych zakładów w Wałbrzychu na zarobki nie można nazekać .Ja osobiście 10 lat pracowałem w Anglii i powiem wam ze na polskie dzisiejsze realia niepowinny się nazekać jedynym zakładem gdzie można zarobić więcej jest koksownia ale to inna bajka .Ekipa xażadzajaca moim działem stoi na wysokości zadania bez dwóch zdań niwiem jak jest na innych działach ale tu od kierownika po miasta jest bardzo dobrze a uwierzcie mi stanowisko miasta jest ciężkim stanowiskiem .ktoś kto kiedyś to stanowisko pełnił wie oco chodzi do kolegi Janosika odp:ktoś puścił Famę o podniesieniu kwoty na kluczu a jeśli chodzi o benefit i socjalne to moim zdaniem pomału się zmieni na swieta było dobrze chyba jeśli chodzi o dodatek świąteczny pomału więcej optymizmu zakład w pewnie się już zwrócił pro krotnie wiec centrala popodnosi z czasem wynagrodzenia W końcu W 6 i w10 robimy dobra robotę dla grupy ronal więcej optymizmu Pozdrawiam

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Joanna

@Szybki666, na jakim dokładnie stanowisku pracujesz w firmie Ronal Polska? Możesz w sposób bardziej szczegółowy przedstawić swoje za i przeciw odnośnie pracy w tej firmie? Co mógłbyś napisać osobom, które myślą nad zatrudnieniem u tego pracodawcy? Na co w szczególności muszą być przygotowani chcąc odnieść sukces w firmie Ronal Polska? @Kumpel Janosika, czy poza stałą stawką firma Ronal Polska oferuje również świadczenia dodatkowe? Nagrody, benefity? Czy w tej firmie pracodawca może liczyć na takie dodatki socjalne?

Szybki666

Bardzo dobra firma ma plusy i minusy jak każdy zakład wynagrodzenia myślę że z czasem wzrosną jeśli nie to ciężko będzie znaleźć ludzi na nowy zakład .jAK mówią wszędzie dobrze gdzie nas niema Pamiętajcie wszędzie trzeba pracować a to od nas zależy gdzie i za jakie pieniądze są ludzie którzy się zwalniają i zatrudniają Moim zdaniem Ci co się zwalniają popełniają błąd Ronal to firma z perspektywami która będzie się rozwijać zarobki tez wzrosną muszą pomału cierpliwości i dobrej pracy wszystkim tym co startuja dziś o 18 pozdrawiam całą odlewnie

Kumpel Janosika
@Szybki666

Od 8 lat jadę na stawce, którą zaproponowano mi przy podpisywaniu umowy....obietnice podwyżek są tak samo "realne" jak obietnica z początku roku dotycząca podniesienia limitu na kluczu....czyli nierealne kolego nie oszukujmy się.

Joanna

@CzarnaMasa, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Ronal Polska sp.zoo, w swojej wypowiedzi wspomniałeś, że można pracować w tej firmie bez konieczności posiadania specjalistycznego wykształcenia, mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Czy szansę pracy w firmie Ronal Polska sp.zoo ma każda osoba chętna do pracy? A może niezbędne jest odpowiednie doświadczenie na danym stanowisku? @Antyukładowiec, mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy uargumentować swoją wypowiedź? Czemu uważasz, że "bez znajomości" nie można osiągnąć sukcesu w firmie Ronal Polska sp.zoo? Skąd taka opinia? @Jasiek, możesz napisać jak z Twojego punktu widzenia wygląda praca w firmie Ronal Polska sp.zoo? Co mógłbyś napisać o obecnej sytuacji w firmie? @Jasiu, proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie innych użytkowników tego wątku. Przypominam, że obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin

Jasiek

Najwięcej do powiedzenia oczywiście negatywnie mają osoby najmniej przykładające się do pracy!!!

Jasiu
@Jasiek

A ty za to pewnie jesteś najbardziej pracowity. Pewnie dupowłaz jesteś. Każdy pracuje dobrze ale walbrzych jest tanią siłą roboczą i o to chodzi ze nie powinno tak być.

Robót

Frekwencja na początku była 400zl a teraz już 100-150zl. Za chwilę jej wogole nie będzie. Nic do przodu dalej stoimy w miejscu. Trza szukać pomału innej roboty. Za miesiąc jeszcze piknik rodzinny to zaś 2zl mniej na premii za kiełbaski parówkowe i karkówkę odgrzewaną. Za dużo wypić nikt nie wypije bo na drugi dzień trza do roboty.

CzarnaMasa

Słuchajcie. Każdy narzeka na pracę w tym zakładzie. Oczywiście spora Naszych wypowiedzi jest prawdziwa. Ale popatrzcie na to z innej strony. Fajka co 10 minut, można przyjść i wyjść z pracy kiedy się chce. Można przynieść konsolę lub tablet i bawić się całymi godzinami. Można spać w znanych sobie miejscach. Nie ponosimy żadnych konsekwencji za pomyłki. Bez żadnego wykształcenia można zostać kimś ważnym. Myślę, że niewiele jest takich firm gdzie można tak się bawić. Żaden nasz wpis tutaj nie spowoduje że cokolwiek się zmieni, że przełożony zmądrzeje a atmosfera się poprawi. Łatwiej będzie jeśli znajdziemy jakieś pozytywy pracy w Ronalu. Może teraz każdy coś napisze śmiesznego i głupiego. Trzymam kciuki za na Nas Panowie abyśmy wytrzymali. MIŁEGO DNIA

Antyukładowiec
@CzarnaMasa

To bardzo ciekawe co piszesz. Rozumiem, że chyba pracujesz na podfirmie skoro nic Cię nie interesuje i przychodzisz sobie i wychodzisz kiedy masz ochotę. Lub bardziej prawdopodobna opcja jesteś majstrem na jakimś dziale - wtedy możesz sobie siedzieć na telefonie ile tylko chcesz, spać, "bawić się" bo przecież nikt Ci nic nie zrobi. Za pomyłki też nie poniesiesz konsekwencji bo jesteście tak szkoleni żeby wszystko zwalać na pracowników. I co do tego, że nie mając wykształcenia można daleko zajść też masz racje bo wielu z Was wysoko postawionych nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi ponieważ nie macie w tym kierunku odpowiednich kwalifikacji. Ale tak to jest kiedy tworzy się stanowiska i upycha w nich "swoich" . Na zakładzie niejeden pracownik fizyczny jest lepiej wykształcony ale niestety nie ma znajomości i wujka czy ciotki na tym czy innym zakładzie....

Wiktor

Zawsze można siedzieć w domu i nie zarabiać. Jest dobra firma to szanuj człowieku.

Juzek
@Wiktor

Zobaczymy co powiesz za kilka lat jak zdrowia braknie... (wylęgarnia kalek)

Nosacz polskości

Firmę polecam, zarobki bardzo dobre krótko mówiąc złota robota, ale jest jeden minus i to bardzo istotny pracownicy z działów powinni trzymać się razem każdy staje za każdym niestety tutaj tak nie jest musicie uważać bo na każdym dziale czai się podpierdalacz. Po prostu uważajcie co komu gadacie bo stwierdzenie że w pracy kolegów nie ma tutaj sprawdza się w 100%.

Irek

Jak się tu pracuje? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

xxx
@Irek

Przeczytaj forum. Masz czarne na białym czy warto.

NIK

Pytanie proste praca ciężka a jak płaca Jakie minimum około oczywiście bardziej netto niż brutto

@NIK

Wszystko zależy od działu

maciek

Czy jest szansa dostać się do ronala 2x raz ? kiedys pracowałem 2 miesiące tylko i chciał bym ponownie spróbować sił w tej firmie

Koprobo
@maciek

Jest szansa

Cichy

Prawdą jest że na Wrocławskiej w weekendy narazie nie macie zmian 12godzinnych? Może to ktoś potwierdzić?

Lakiernik
@Cichy

W życiu większej bzdury nie przeczytałem ;) pozdrawiam

Niki

Dobry pracownik bez względu na koneksje rodzinne będzie dobrym pracownikiem a jak komuś nie praca w głowie to tylko szuka tematu żeby się użalać.

Pan Pikuś

Zakładając ze 90% ludzi to rodzina i znajomi kierownictwa to ciężko będzie w tajemnicy utrzymać taką akcję. Czy nie łatwiej zatrudniać na poważnych stanowiskach mądrych ludzi. Jak patrzę na wciąż nowych pracowników biurowych i stażystów to słabo mi się robi. A już nie wspomnę że niektóre Panie stażystki dość szybko zaszły w ciążę (a może już tak zostały zatrudnione). Nie pomaga widok ludzi wciąż jedzących ciasteczka, kawę pijących i szwędających się bez celu wśród ciężko pracujących ludzi. Mam nieodparte wrażenie że sami zatrudnieni nie wiedzą czym mają się zajmować w tej firmie. Mój kierownik pewnie znowu złoży mi życzenia drogą mailową.

Oponent
@Pan Pikuś

Panie Pikuś piszesz Pan, że 90% pracowników to rodzina i znajomi kierowników. Oznacza to, że jesteś Pan wśród 10% procent wykorzystywanych, molestowanych, zastraszanych, gnębionych – czyli szeroko pojętych, nieszczęśliwych pracowników tej firmy. Bo jak rozumiem kierownicy chyba swoich traktują lepiej. A nie przyszło do głowy, że jak reszty się nie czepiają to tylko dlatego, że reszta jest w wykonywaniu swoich obowiązków lepsza od Was – wiecznych malkontentów Fakt, że przeszkadza Panu to, że kobieta zaszła w ciąże to już nawet trudno komentować bo poziom tego komentarza musiałbym sięgnąć dna i iść coraz głębiej. Stażyści Panie Pikuś nie są zatrudniani w żadnej firmie, przychodzą na staż w ramach nauki na studiach wyższych. Później jak już je pokończą i być może zatrudnią się w firmie będziesz może miał Pan swojego wymarzonego, wykształconego Kierownika. Pewnie i tak wiele to nie da bo dalej będziesz Pan tę swoją radosną twórczość rozgłaszał na tym forum. Tak na koniec, kiedyś jeden gość powiedział mi, że póki przychodzimy do tej pracy to coś nas tu trzyma i to COŚ trzeba szanować. Pozdrawiam.

Pan Pikuś
@Oponent

Niepotrzebnie się tak unosisz. Nikt tu nikogo nie obraża tylko stwierdza fakty. Napisałeś że trzeba szanować "to coś" wiec czemu nie widać tego szacunku w stosunku do podwładnych. Przełożony zdobywa szacunek załogi swoją mądrością i wiedzą oraz tym jakie decyzje podejmuje. Kierownik powinien codziennie przyjść i przywitać się zapytać co słychać i w czym może nam pomóc. Nie można zmusić ludzi aby ze względu na stanowisko oddawali komuś szacunek. Pierwszy raz pracuję w firmie gdzie kierownik nie chce ręki podać swoim pracownikom. Ciężko mi powiedzieć na jakich studiach tego uczą, ale nie jest to dobry wizerunek. Należy pamiętać, że to pracownicy na linii generują zyski dla firmy i to dzięki nim interes się kręci. W Naszym obopólnym interesie jest aby każdy był zadowolony. Tylko pracując w harmonii możemy odnieść sukces. Kierownik bez swoich ludzi nie znaczy nic, ani ludzie bez właściwego przywódcy nie dadzą sobie rady.

@Oponent

Powiedział co wiedział obrońca ucisnionych, ogarnij się człowieku i zastanów sie co piszesz. P. Pikus ma rację. To wszystko się widzi aż razi w oczy. Kto taką atmosferę zrobił ludzie wiadomo dzieki komu jest kwas. Tu nic sie nie zmieni wyscig szczurów trwa. Żeby mieli z tego jakieś większe pieniądze ale tylko podnoszą swoje ego...

Obietywna

Załóżcie związki zawodowe !!!!! Nie będziecie mieć takich problemów. Uważasz, ze jestes tanią siłą roboczą???!!! Wytęż mózg i pomyśl. Związków zawodowych nikt nie ruszy !!!! Powodzenia :)

...
@Obietywna

W tej firmie to mało realne...

paweł
@...

To zgłosić to pisać jak najwięcej do organów państwa uciązliwość pracy jest w waszej firmy przekraczana trzykrotnie. Powinniscie miec co godzine 5 minutowe przerwy jak już. A wy (usunięte przez administratora) a kierownictwo sie z was smieje. Wiecie co to jest włoski strajk, to róbcie coś nie dajcie sie tym prostakom wykanczac was psychicznie. Skarzyc ich do sadu pracy nie bac sie i naglasniac cały czas.

...
@paweł

Szkoda nerwów na walkę z gląbami, którzy latają zachukani i zaszczuci przez górę, jak zagrają tak tańczą... Przełożony powinien stać murem za pracownikiem ale co tu dużo pisać, popisują się jeden przez drugiego który bardziej zmiesza z błotem pracownika przy wszystkich nie macie od tego opłacone. To nie jest normalne ale za to jest paragraf. Myślą, że są fajni ludzie gimbaza ma więcej klasy niż te wieśniaki po zawodówkach co słoma z butów wystaje. Obserwując ten cały cyrk widać że kierownictwo pęka z dumy że się otacza takimi ludźmi. Tylko pogratulować.

Nie
@...

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Są też tacy co stoją za swoimi ludźmi. Góra to jest mur albo dobitniej beton nie do przebicia.

Misiek

Panowie. Będzie lepiej. Nasza kadra skończyła kurs na menagera liniowego i zdają egzaminy. Niestety pewnie wszyscy zdadzą z wyróżnieniem. Pytanie retoryczne oczywiście z jakiej strony się popiszą przed swoimi ludźmi. Droga otwarta do robienia kariery na Świecie. Niczego tak nie pragnę aby odeszli pastwić się nad innymi biednymi ludźmi w innym zakładzie. Choć wyścig szczurów na kadrę do nowego zakładu można uznać za otwarty, to szansę mają ...... sami wiecie kto.

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo