counter
2 157 1211 5 1
Szczęśliwa

Dzisiaj dostalam nie zwolnienie, a zmianę warunków umowy o pracę będąc na macierzyńskim czyli jestem na okresie chronionym. Czyli zamiast 80% pensji, umowa na 1/5 etatu czyli 524zl BRUTTO po odciagnieciu ubezpieczenia wychodzi jakies 250zl na rękę miesięcznie. Co ciekawe jeżeli mi to nie odpowiada moge napisać oswiadczenie, że się nie zgadzam, a co za tym idzie, zwalniam się sama i nie dostaję nic z urzędu pracy jak również zostaję bez grosza. Jesteście super. Wiem, że nie jestem jedna, obiecuję, że tego tak nie zostawię. Znajdę dobrego radcę prawnego. Znajdę wszystkie osoby pokrzywdzone i udam się do sądu. Pozew będzie zbiorowy. Pozdrawiam firmę Borg.

Tak26Nie3
Red

Zostają znajomki szefów i ziomale ze wsi jak cie nie lubią to zwolnią możesz się starać i pracować a i tak cię wywala kolesiostwo się liczy ja mam to z głowy od dziś dwa miesiące potem poszukam innej pracy może się coś ruszy

Tak26Nie1
monter

a co robi lider testu bc zmiany B grzecznie pytam? od dwoch tygodni zastanawiam sie

Tak8Nie
Efzetka

Pozdrawiam byłego kierownika bc Pawła J, który od dzisiaj jest na zasiłku dla bezrobotnych

Tak16Nie7
Młody

Jak wygląda praca po nowych porządkach ?:)

Jakie porządki
@Młody

Jakie porządki System pracy jest taki sam jak nie gorszy ciśnienie żeby robić jak najwięcej

Taki Nowy wpis
@Jakie porządki

Tylko słupki się liczą żeby zrobić jak najwięcej a jak masz gorsza serię która więcej czasu zajmuje.. Kogo to obchodzi

Koju Nowy wpis
@Młody

A mnie interesują warunki pracy na magazynie cd? Czy ktoś się wypowie jak to teraz tam wygląda?

Tak26Nie3
Mama
@Szczęśliwa

A cos takiego jak kosiniakowe jest jeszcze? Bo wczesniej jeżeli ktos miał mniej niz tysiac to państwo wyrównywalo?

Hest
@Mama

Ponoć jest. Tak czytałam

Mama
@Hest

To zawsze ten tysiak pewny przez rok a pozniej krzyz na droge i jak najdalej od borg :p A jak przekazują takie wiadomości? Listem czy zapraszają do sb?

@Mama

Mailem

Gosia
@Szczęśliwa

A czy na tych warunkach należy się odprawa?

@Gosia

Dobre pytanie, sama bym chciała znać odpowiedź

Mamanamacierzynskim
@Szczęśliwa

Również się podpisze pod tym, śmiech na sali. Jak można utrzymać dziecko za 250 zl?

@Szczęśliwa

Zgadzam się z Panią chcę się dołączyć do pozwu też dostałam wypowiedzenie proszę o kontakt

Pod jakim emailem

@Smutna

W jaki sposób mogę się z Panią skontaktować?

@Szczęśliwa

Firma, w której jestem zatrudniona, od przyszłego miesiąca przystępuje do programu tarczy antykryzysowej. Z tego powodu wszyscy pracownicy będą mieli obniżone wynagrodzenie i czas pracy o 20 proc. Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim do sierpnia tego roku. Czy również mnie pracodawca ma prawo obniżyć świadczenie o 20 proc? Kobiety w okresie korzystają ze szczególnej ochrony w trakcie ciąży, czy też podczas urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego. Powyższe dotyczy również zmiany warunków umowy. Teoretycznie pracodawca mógłby zmienić regulamin wynagrodzeń nawet jeśli dałby podwyżkę (działanie na korzyść), nie mówiąc o obniżeniu wynagrodzenia. Póki kobieta nie powróci do pracy jest chroniona. Obecnie otrzymuje zasiłek macierzyński, a nie wynagrodzenie. Jakakolwiek zmiana wysokości wynagrodzenia za pracę, wprowadzona w okresie pobierania zasiłku macierzyńskiego, pozostaje bez wpływu na jego podstawę. Dzieje się tak, ponieważ przy obliczaniu zasiłku macierzyńskiego bierze się pod uwagę wynagrodzenie pracownicy za okres pełnych 12 miesięcy kalendarzowych przepracowanych przed miesiącem urodzenia dziecka. Podstawą jego wymiaru są więc miesiące przed urodzeniem dziecka. Wykraczając już poza pytanie, można dodać, że inaczej sprawa może wyglądać po powrocie kobiety do pracy. A mianowicie, pracownica powracająca do pracy po urlopie macierzyńskim powinna zostać dopuszczona do pracy na stanowisku zajmowanym przed urlopem (wyjątkowo na stanowisku równorzędnym lub innym odpowiadającym jej kwalifikacjom), za wynagrodzeniem nie niższym niż wynagrodzenie jakie przysługiwało jej przed urlopem (z uwzględnieniem ewentualnych podwyżek, jeżeli takie miały miejsce w czasie jej nieobecności w pracy). Zmiana wysokości wynagrodzenia za pracę stanowi zmianę istotnego warunku umowy o pracę i może nastąpić bądź w trybie porozumienia stron, bądź w drodze wypowiedzenia pracownikowi dotychczasowych warunków pracy i płacy na zasadach określonych w art. 42 § 1-3 k.p. (tzw. wypowiedzenie zmieniające). Zmiana warunków umowy o pracę zawsze wymaga formy pisemnej. Zawarcie porozumienia zmieniającego możliwe jest w każdym czasie, formalnie nie ma więc przeszkód, aby po powrocie z urlopu macierzyńskiego na mocy porozumienia stron zmniejszyć wysokość

Tak2Nie2
@Marcin

Droga Pani, porozumienie zmieniające, a wypowiedzenie zmieniające to dwie różne rzeczy. Od wypowiedzenia zmieniającego nie ma odwołania, jest jednostronne, pani ma jedynie prawo zaakceptować nowe warunki, albo się z nimi nie zgodzić, a wtedy umowa wygasa po miesiacu, dwóch lub trzech wypowiedzenia. Gdyby Pani miała porozumienie to mogłaby Pani pisać odwołania i bawić się z nimi w kotka i myszkę. Ale im na tym nie zależy, im jedynie chodzi o szybkie pozbycie się pracownika i to nie ważne czy jest w ciąży czy na macierzyńskim, czy jest po operacji i też korzysta ze zwolnienia. Również myślałam, że jestem chroniona bo przecież urodziłam i jestem na macierzyńskim. Ale niestety, takie mamy prawo w Polsce. A tarcza która ma chronić to chroni ale nie pracownika, a pracodawcę. Po podpisaniu 4 tarczy pracodawca będzie miał takie pole manewru o którym nikomu się nie śniło.

@Szczęśliwa

Pod specjalną ochroną Wypowiedzenie zmieniające, jak nazwa wskazuje, zmienia (zwykle pogarsza) istotne warunki zatrudnienia, tj. zmniejsza wymiar czasu pracy, wynagrodzenie, oznacza też często przeniesienie na niższe stanowisko. Nie można nim jednak zmienić rodzaju zawartej już umowy, np. z umowy bezterminowej na okresową lub z umowy o pracę na umowę zlecenie. Komu można je wręczyć? Prawo pracy wymienia wiele kategorii pracowników szczególnie chronionych przed zwolnieniem. Są to m.in: pracownice ciężarne oraz korzystające z urlopu macierzyńskiego (z wyjątkiem umowy na okres próbny nieprzekraczający miesiąca), osoby przebywające na zwolnieniu lekarskim, pracownicy, którym brakuje 4 lata do emerytury, reprezentanci związków zawodowych oraz rad pracowniczych.

Najlepiej skonsultować się z Radcą Prawnym

@Marcin

Bardzo ładnie, kopiuj wklej. Już tłumaczę, a więc firma pogorszyła warunki umowy w czesci etatu i wynagrodzenia co do umowy na czas nieokreślony zostało to nie zmienione. Teraz moje pytanie brzmi i co z tego? Jeżeli Pani odpowiada praca jeden dzień w tygodniu za 524zl brutto na czas nieokreślony to proszę bardzo. Niektórzy jednak mają rodziny, dzieci i dom na utrzymaniu i ich nie stać na szaleństwa za jakieś 250zl netto na miesiąc. Więce tak czy tak wolą odejść niż zostać na chorym etacie 1/5. Po więcej zapytań proszę do Google, skoro tak wszystko Pani ładnie wkleja, moje zdanie jest zbędne.

@Szczęśliwa

Najpierw nas zwalniają A potem proponują nam chora umowę na 1/5 etatu myślę że to są kruczki prawne Nie chce nam zapłacić odprawy którą nam się należy i jeszcze za okres 3 miesięcznego wypowiedzenie więc wymyślili sobie sposób wiadome że żadna mama nie zgodzi się na takie warunki koniecznie trzeba iść do prawnika ale musi być nas wiedzęj przynajmniej 10 osób

@Smutna

Jakby nie patrzeć to jesteśmy chronione więc oni w upodlajacy sposób pokazują, że oni nas nie zwalniają tylko przez obniżony etat chcą abyśmy same się zwolnily, proste.. Nie ujmując ich inteligencji myślę, że musiał im pomóc jakiś dobry prawnik napisać coś takiego bo sami by na to nie wpadli. Wątpię żebyśmy coś mogły z tym zrobić.. Pozdrawiam

@Szczęśliwa

Witam.A konsultowała się Pani z jakimś dobrym radcą prawnym???

@Szczęśliwa

Z jednej strony jesteśmy nie potrzebni w firmie I nas zwalniają A z drugiej strony proponują nam 1/5 etatu ja bym walczyła bo jesteśmy oszukane i okradane przez firmę Borg to sędzia będzie podejmował decyzje tylko trzeba znaleźć dobrego prawnika który się tym zajmnie nie mają prawa nad tak traktować

@Szczęśliwa

Proszę nie być naiwną, proponują 1/5 bo nie mają wyjścia. Jest Pani chroniona i nie mają prawa zwolnić. Jakby Pani nie była na macierzyńskim to już pewnie dawno dostała by Pani wypowiedzenie. Byłam u niejednego radcy prawnego, każdy może iść, polecam.

TakNie1
Pomysły dzikie - pozwy na lata
@Szczęśliwa

Spoko, tylko jak czytałam to póki jest się na macierzyńskim to zasiłek otrzymuje się z ZUS, a zatem chyba w dotychczasowej wysokości co nie? Bo jak rozmawiałam ze znajomą kadrową to podstawa wyliczenia zasiłku jest wynagrodzenie za okres 12 miesięcy przed urlopem, więc co się ciskacie? A że dostajecie 1/5 etatu - może więcej nie mogą dać skoro zwalniają tylu ludzi, chyba jak będzie lepiej to wam podwyższą znowu do całego etatu skoro zostajecie?? A sprawa sadowa od męza wiem ze sie ciagnie latami, sady rozprawy itp sorry podziękuje i poszukam innej pracy

Mamamia
@Pomysły dzikie - pozwy na lata

Teraz widać jak ta firma traktuje pracowników i gdzie nas ma, ludzie trzymajmy się z daleka od tego bagna i nigdy powrotu tam!!!

Tak6Nie1
kaz Nowy wpis
@Mamanamacierzynskim

Jak można było robić dziecko nie mając perspektyw?

anonymous

trzeba być miękką fają żeby tam pracować,niestety na szczęście mnie to nie tyczy frajerzy i nieudacznicy

Tak46Nie2
Paula
@anonymous

Jak tam nie robisz to soe nie odzywaj

Tak4Nie3
@Paula

A właśnie niech się odzywa . Niech ludzie wiedzą żeby nie popełniać tych samych błędów co ja . Człowiek uczy sie cale zycie . Pozdrawiam bylych pracownikow tego ,,cudownego " (usunięte przez administratora) .

kaz Nowy wpis
 Problem
@anonymous

Zwykle im większy nieudacznik tym więcej płacze. Podejrzewam niepełne podstawowe i praca tylko jako niewykfalifikowany, bo nawet zawodu żadnego potrzebnego nie potrafił uzyskać. Oczywiście im gorsze wykształcenie i umiejętności tym większe mniemanie o sobie.

jacek

a tu zaraz rok jak pana mariusza na korach nie ma jaki piekny moze byc magazyn bez tego frajera

Tak2Nie4
Pracmag
@jacek

(usunięte przez administratora)jaki był taki był krzyknął jak było trzeba ale stworzył ten magazyn przez te lata i trzymał to w garści był porządek miał swoje zdanie i jak było trzeba bronił pracowników

Tak2Nie1
Dagija
@jacek

Pracujesz w biegu w Zduńskiej? Mam mega ważna sprawę.

Pracmag
@Dagija

Jakie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako Pracownik produkcji w Lubinie przy ul Metalurgiczna 13B i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

BlackAngel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Czy są jeszcze przyjęcia do BORGU w Zduńskiej Woli ? Wysłałam cv i cały czas czekam na odpiwiedz. Więc bardzo bym prosiła o szybką odpowiedz od was czy są jeszcze przyjęcia . Dzięki ;)

Pytacz
Kandydat

Jakie wynagrodzenie może otrzymać technolog ? Pozdrawiam.

Czumulugma
@Pytacz

Jaka jest atmosfera w Lublinie i na jakie pieniądze można liczyć

Thc

Nie polecam tej firmy same (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) A zarobić się nie da !!!!!! Moje współczucia dla pracujących tam ludzi Ludzie przejzyjcie na oczy !!!!!!

Ron

Starasz się to mają cie gdzieś, tacy zostają jak ludzie z daewon, i znajomi i znajome kierownika. Na przykład taki z demolki co non stop chodzi na zwolnienia lekarskie, zepsuł mu się samochód już go nie było, jakby MPK nie mógł przyjechać, albo ząb go zabolał już go niebyło, kryty przez lidera, jak ta z drobnicy co większość razy jej niebyło lidera który tylko pogania innych, sam się obija(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
KTO
@Ron

Panie Ron, wracasz do Borga.Ciekawe? Czy będziesz miał odwagę przeprosić swoich kolegów i koleżanki z pracy za oszczerstwa jakich dopuściłeś się na forum. Jak widać ty też jesteś znajomym kierownika.Pozdrawiam.

Tak2Nie4
@KTO

Panie KTO, jakbym był znajomym kierownika to bym dalej pracował.Chyba odwrotnie powinno być, za plecami mnie oczerniali koleżanki i koledzy. Ja prawdę napisałem o nich bo taka prawda.

@KTO

A po za tym Panie KTO, czemu tacy zostali co często ich nie ma, albo na L4 chodzą, żeby mieszkanie sobie wyremontować. Niektórzy są w sytuacji że domy mają z,działkami i w dobrej sytuacji są. A niektórzy muszą z dnia na dzień żyć, żeby mu starczało na wszystko.

Awangarda
@Ron

Jakbyś zbyniu miał trochę oleju w głowie to zapewne byś pracował dalej ale jak tobie zachowaniem bliżej było do zwierzyny to masz na co zasłużyłeś.

Bc

Czy to prawda że są przyjmowane nowe osoby?

Freemartin
@Bc

Póki co jeszcze nie skończyli wywalać

Das
@Bc

Na magazyn zatrudnienia już sa

Szef
@Bc

Tak juz przyjmuja nawet na umowe o prace to po co ludzi pozwalniali nawet jedynego zywiciela rodziny w du...ludzi maja a teraz pisze ze firma sie rozwija smieszni sa

Ohohoho
@Szef

I zamiast żywiciele zająć się szukaniem pracy to wylewają żale w internecie. Jeszcze śmieszniej!

Szef
@Ohohoho

Smieszny jestes nie wiesz jak jest zostac z dnia na dzien bez pracy życzę ci zeby kiedys ciebie tez tak potraktowali

Tak4Nie
Gliniarz i Prokurator
@Szef

Jak się chodzi na l4 i w (usunięte przez administratora) ma pracę to co się dziwisz że zwalniają.

Red

Tak26Nie1
Ono
@Red

Po wpisie widać, że dobrą decyzję podjęli. Powodzenia

Tak4Nie14
@Ono

Widać że jestes lizodup . Ha ha smieszny jestes powodzenia na tonącym okręcie . Jestes dokladnie taki jak kazdy w tej firmie . Zero szacunku . Typowy Janek ze wsi . Najlepiej uciać skrzydła .

Tak11Nie
Ronnie

Prawda

Maślanka
@Red

Wieś zatrudniają i pracę spierdalaja nie ma co się dziwić że maślanym gnojem jedzie w całym mieście

Zainteresowana
Klient

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie, część magazynowa. Czy jest możliwość awansu z czasem i jak wygląda sprawa wynagrodzeń ? Mam duże doświadczenie, możliwość wyboru z kilku atrakcyjnych jeśli chodzi o awans i wynagrodzenie ofert. Czasami trzeba poczekać i przejść kolejne etapy, wykazać się profesjonalizmem - to jest jasne, byle nie trwało w nieskończoność.

Tak2Nie9
Niezainteresowana
@Zainteresowana

O czymś takim mozesz zapomniec . Jezeli zaoferuja ci magazyn czesci to nawet nie masz na co sie pchaç ... Chyba ze chcesz codziennie sie denerwowac na kierownika .

Tak9Nie1

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Borg Automotive Sp. z o.o.?

TakNie11
Bolo
@Pytanie

Tragedia, w sklepach na wykładaniu towaru lepiej płacą...

Tak4Nie
Mucio

Najniższa krajowa, a po przepracowanym roku około 30 zł podwyżki

Tak9Nie
niski szczeblem
@Pytanie

Niestety wynagrodzenia na produkcji nie napawają optymizmem i z reguły zaczynają się od najniższej krajowej, a co gorsze przez ostatnie lata płace dla tych kumatych, interesujących się pracą i tych przychodzących żeby odbębnić "tylko żeby było" prawie się zrównały. Przykrym jest to że osoby prawie nie ruszające się ze swojego stanowiska, pracujące i stabilne w swoich wynikach, mają z reguły mniej bądź tyle samo ile pracownicy nagminnie chodzący po hali z rękami w kieszeniach z oczyma w telefonach, bo oni mogą i zawsze mają czas z uwagi na brak możliwości rozliczenia ich realnie z wyniku. Tacy zgodzą się przyjść w sobotę tylko dlatego, że dostaną podwójna płacę za i tak nieudolną i wolną pracę. O tzw. "specjalistach" i "rybkach akwariowych" szkoda już strzępić języka.

Tak25Nie
BCD
@Mucio

Raczej na AS takie mają podwyrzki bo wszedzie są dużo wieksze

Tak3Nie1
Heo
@Pytanie

Co się wogole dzieje w tej firmie? Znajoma z którą nie dawno rozmawiałem dostała tylko 3 %podwyżki a o innej mówiła że tylko 25 z l brutto to jest śmiech na sali. Inne firmy na start dają więcej. Chyba ten wasz kierowniczyna nie zdaje sobie sprawy ze po tak "wielkich" podwyżkach zaczniecie uciekać. Tylko dlatego innych traktuje inaczej. Może czas na was byście się temu pzyjzeli. Bo jeden od drugiego nie jest lepszy. Coś mi się wydaje że tam lizanko leci(usunięte przez administratora). Myślę że w tej firmie nigdy się nie dorobicie niczego. Pozdro dla was

Hespi

Witam ktoś z imienia jak i pseudonimu którzy wszyscy znają publicznie obraża mnie i moją koleżankę. Prosiłbym o reakcje w tej sprawie.

@Hespi

Taka wiadomość wysłałem do admina. A co do zakończenia tematu dowiem się kim jesteś pamiętaj ????

@Hespi

Strach sie bac ha ha ha

Tak2Nie1
Ron

(usunięte przez administratora)to ty jesteś, tacy co zostali. Jak lider z drobnicy, i ta jego ulubienica co wozi i od wozi ja do domu, co powinna już dawno wylecieć z roboty, która po weekendzie zawsze na kacu. A ten lider pomiata ludźmi,gania ich,muszą na niego robić, a on tylko łazi i gada. Takie Moniki czarna z kontroli jakości i jej koleżanka, zamiast wziąść się za robotę, to tylko łaza i plotkuja na inne osoby. Taki z demolki został co innych by poganiał a na zwolnienia często chodzi, a to samochód się zepsuł, a to ząb go bolał,zawsze wymówki ma usprawiedliwia się. Ludzie z daewon często chodzą na zwolnienia małolaty którzy na nich trzeba robić. Tego się nie widzi.

Helloworld

Tak, wiemy.

Bolo

Ryba psuje się od głowy. Tak samo zakład w Lublinie. Miało być pięknie...

Tak10Nie4
 Rekomendacja

Hespi

Ha ha widzę nikt tu nie rozumie przesłania nie sondze xd. Jak masz coś zapraszam na rozmowę prosto w oczy to Cię opluje.

Hespi

I widać pokazujesz klasę i fason obrażając ludzi w internecie brawo. Widać że tylko ortografię opanowałeś.

Pabloo

Masakra ... Nas pozwalniali mimo że sie starało robic wszystlo dobrze . A młode co nie robią nawet roku pozostawiali . Co kolezanko dawno Cie nie widzieli . znowu l4? Nikt nic nie widzi , ślepi . A duzo ludzi sie smieje ze Mariuszek bardzo lubi ( aż za bardzo he he he ) swoja czarna ulubienice . No tak w Borgu zostaka tylko kumple ze wsi i kochanki .

Tak15Nie3
ZalDupeSciska
@Pabloo

Ludzie opamiętajcie się. Nie zdajecie sobie sprawy ile krzywdy jesteście w stanie wyrządzić drugiej osobie pisząc tak.To co się dzieje to ich sprawa .To forum nie służy do tego żeby wylewać swoje gorzkie żale ... Miejcie trochę klasy!

Tak1Nie5
Pablooo
@ZalDupeSciska

Weź Mariusz juz przestan . Myslisz ze nie widze ze to ty ? Ty zawsze swojej (usunięte przez administratora) bronisz i poszkodowany . Prawda boli jak by nie było . Pozwalniales dziewczyny co robily dlugo u Ciebie a dziewczyna robi od wrzesnia i najlepsza prawcownica . Ten zaklad lubi l4 ! ZAPOMNIAŁEM .

Sim
@Pabloo

Dobrze piszerz kolego czy kolezanko

@ZalDupeSciska

Juz nie moge sie doczekać wieści jak tym razem sie bedziesz (usunięte przez administratora)tłumaczyl . Jaja jak nie wiem w tej firmie . To ich sprawa ? ( ha ha ha ) ... Z tego co mi wiadomo wspołchwalanie z podwładnymi konczy sie tylko jednym . SZKODA SŁÓW !!!! Tego nikt nie widzi normalka ! Nie pozdrawiam .

Ann
@Pabloo

Żal człowieku co Ty wypisujesz zero godności i wstydu nie macie.... To się nazywa chyba ból (usunięte przez administratora) Zwolnili Cię teraz będziesx się uzalac dobrze widać zrobili że takich się pozbyli

Tak3Nie4
@Ann

No bardzo dobrze widac ;-) Nie musze patrzec na patologie taka jak ty ;) Tu wszyscy madrzy ale jak co do czego to w (usunięte przez administratora) chca wejsc ... A ty lepiej idz obsluguj swojego kochanego kierowniczka .. Bo nie daj boze i ciebie zwolni .. Hmm albo w sumie . Masz takie ukladziki ze nawet gdyby pol Borga zwolnili to on Ciebie nie podlozy .. he he he he he ... A parzcie sie tam na zdrowie . (usunięte przez administratora) Powinny byc oceniane osiagniecia a nie wielkosc tyłka w twoich za malych spodniach ;;--))

Tak2Nie2
Do Wikto
@Wikto

Czyli kolego koleżanko raczej bym rzekła też się parzyłas wcześniej... Skoro tu pracowałas to gratulacje.... Teraz oczerniasz innych a pracowałas tu... Żenada twój poziom inteligencji jest poniżej zera... Spójrz na siebie najlepiej bo problem to jest ale z Tobą. Żal widzę że z tej jak to złej roboty cię zwolnili teraz wypociny piszesz a jakby tak było źle byś sama odeszła więc przestań się uzalac....

Tak2Nie5

Racja

musze przyznac racje! Pieknie napisane!!!!

Tak7Nie3
rudaell

(usunięte przez administratora) pracuje z nim od dluzszego czasu tak zadufanego w sobie czlowieka nie widzialam juz dawno a dobrych pracownikow zwolnili...... i tyle

Tak5Nie2
Uspokój się

(usunięte przez administratora). Nie trzeba każdego lubić, ale chociaż szanować by wypadało. Każdą swoją opinię można wyrazić w inny sposób, a nie ubliżając człowiekowi z powodów, na które nie ma wpływu. Radzę się zastanowić dwa razy zanim się coś napiszę, tym bardziej, że nikt z nas anonimowy tutaj nie jest, mimo nadanych sobie nicków.

Tak8Nie7
Otóż to
@Uspokój się

Właśnie tak. Nikt anonimowy nie jest i tutaj pan i pani przegieli. Niewinnego chłopaka poniżyli winni. Wszyscy wiemy kto i teraz nie na forum a w firmie i poza firmą czas opowiedzieć historię o dwóch takich co bawią się świetnie. No zobaczymy jak się macie gdy karma wraca

Tak4Nie6
Lider
@rudaell

Ta, jak każdy lider co? W kółko to samo. Lider wchodzi w d. . Szefowie, jesteście (usunięte przez administratora) Tobiasz, Ty też jesteś spoko. Dzięki, że pomagasz na, żeliwie

Tak1Nie3
On

No nie popisaliście się.

TakNie2
On ona ono
@Uspokój się

To prawda, ludzie są bez honoru , co niektórych prawda zabolała. Teraz Tobiasz nie dobry, a jeszcze nie tak dawno na piwko chciał/a z Nim iść. Jak to ciężko przyjąć na klatę to że ktoś komuś zwrócił uwagę, słuszną uwagę......

Tak4Nie1
Ani

Skoro tak pięknie potrafi pan żąglować imionami osób, które chce Pan oczernić, proponuję nie pozostawać tchórzem i podpisać się także swoim imieniem. Bo najlepiej oczerniać anonimowo prawda?

Tak6Nie5
BC

Zakład stworzył Soren. Co Ty masz z tym lizaniem? Jakieś braki czy co? Oby więcej tak dobrych, uczynnych kolegów - Tobiasz masz wielbiciela. Hejt tutaj to standard więc gościu po co się wysilasz? Znamy się wszyscy na BC i ta opinia pogarsza ale tylko Twój mózg. (usunięte przez administratora)

Bc

Jeżeli ktoś jest bez winny pierwszy niech pierwszy rzuci kamień.

Zostaw merytoryczną opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Borg Automotive Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 157 ocen.