Borg Automotive Sp. z o.o.

Zduńska Wola

Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o.

Obiektywny

Mnie najbardziej rozbraja filmik dyrektorków i kierowniczków z Borga ze Zduńskiej jak łamanym angielskim reklamują firmę na You Tubie. Żal słuchać. Pensje szeregowego pracownika głodowe, a kultura pracy brygadzistów bliska zeru. Ważne, że lokalni samorządowcy mają kasę z podatków z działalności firmy. Borg Autosrotiv hahahaahahaha :-D

PolskaPseudokadraKierowniczków

Nieserdeczny bo wiesz jak to wyglada. Nie pracowalem tam ale to wyglada jak w wiekszosci polskich zakladow. Poloczki z dyplomikami wchodza we wspolprace z Niemcami albo Skandynawami i moga nawet wziac z polykiem byle sie u3mac na tych swoich stolkach a reszte maja za motloch który ich zdaniem bedzie robic za grosze. Ja juz dawno olalem te montownie. Niech biorą UPA tylko, ze Upaincy juz kreca nosem i wybrzydzaja A Poloczki - psudokierownicy pocą sie jak tu zrobic, zeby sie nie narobic i u3mac normy i wydajnosc i nie stracic cieplych posadek. Bujaka pseudokadro polskich kierowniczkow

Nieserdeczny
@PolskaPseudokadraKierowniczków 08.12.2017 13:41

No widzisz tak praktycznie w kazdym zakladzie jest.....zawsze zapierdziel i malo kasy za to.....mowie gdyby nie szef zmiany to bym tam przebolal i przerobil do marca kwietnia bo i tak sie przeprowadzam...no ale praca zawsze sie znajdzie:Dnie wiem w borgu przykadowo zadnego nie bylo ale w killargo i biedronce jest ich troche. Bo im wystarczy te 1400 na reke niestety chcesz wiecej zarabiac to koszt zdrowia. Nie wiem jak ktos mogl tam przepracowac np 10 lat. Szacunek dla takich ludzi. No i niby wiesz wszyscy tak narzekaja i mowia a odejde odejde a przez te 9 miesiecy zauważyłem ,że tylko 2 gora 4 osoby tak jak mowily tak zrobiły. Moze na innych stanowiskach jest lepiej pod katem pracy ale nwm jak z pensją....ale z tego co jeszcze pamietam to tak robiłem głównia na myciu cewek troche na montażu rozrusznika. Dzien czy 2 na montazu i demontazu alternatora i tydzień na magazynie przed urlopem. Przezucaja ludzi jak moga. No i nic my mozemy tylko narzekać ze plany za wysokie itp ale oni maja to gdzies. Z dniami wolnymi tez dla nich to problem bo jak tochcesz wolne? Zamiast pracowac i nam ysługiwac? 4 miesiace prosilem o 1 dzien wolnego. No i łaskawie dali....po 3 miesiacach przestalo mi zależeć jak zobaczylem ze maja nas w (usunięte przez administratora)

Nieserdeczny

Pracowałem do 1 Grudnia....powiem tak sama praca nonie jest zła pensja to jakies zarty za taki wyzysk ja robielm tam 9 miesiecy i pensja 1700 na demoli rozrosznika. A kolega no robi dobre pare lat i co ? 1800. Praca niby odo pon do pt a w soboty jednak tez. I mimo ze mowilem na rozmowie kwalofikacyjnej ze w weekendy nie bede dostepny powiedzieli ze okey nie ma sprawy a potem wielki foch bo w soboty nie przychodzilem i nie pracowalem. Moze bym i pracowal dalej ale komus nie pasowalo ze nie daje sie wykorzystywac i nie przedluzyli umowy...szef zmiany nangorszy jaki moze byc sam do staniwiska nie doszedl a tylko dzieki znajomoscia tam siedzi...doogra sie cwaniaczek a hego niby zarty...szkoda slow zalosne.czepia sie o wszystko. Nie polecam przynajmniej na demoli na rozruszniku na zmianie B. Dobrze ze tam.juz nie pracuje. Chcecie sobie zmarnowac zdrowie i nerwy? Borg autosrotiv zaprasza.....na dzien dobry mile zyczliwe szkolenie a potem nielidzkie plany mimo ze brakuje ludzi to daja plany ze masakra praktycznie zawsze bylo tak ze w piatek na popołudniowej zmianie robilidmy plan ze srody....serdecznie.nie polecam i nie na zmiane b i rozrusznika....a najlepiej omijajcie ta firme z daleka.....tak dziekuja za to ze nie bierzesz l4 no naprawde brawa dla nich. Ocena? -9999999999999/10

Lider

Osobiscie jestem liderem na dziale Bc i nie rozumiem dlaczego pracownicy tak narzekaja na szefow zmiany i kierownikow,a tak naprawd3 to w porzadku ludzie,a ludzie pazerni zazdroszcza.

maxx
@Lider 03.11.2017 10:57

Ty LIder a tak napawde ile pracujesz w tej firmie? Ile ludzi sprzedałeś.. ? odpowiec sobie sam.. Czy naprawde znasz sie na procesie regeneracji.. Liderzy powinie normalnie pracowac tak jak to kiedys było w tej firmie ale ty pewnie tego nie pamiętasz drogi liderze..

anon
@Lider 03.11.2017 10:57

hahaha rumek nie rozśmieszaj mnie... zastanów sie nad tym co stukasz na klawiaturze pomysl troche to nie boli Do zobaczenia w zakładzie....

Ciekawy

Czy jest szansa na znalezienie pracy w tej firmie po studiach inżynierskich z kierunków Automatyk bądź Elektrotechnik? Jak tak to na jakim stanowisku? Czy są możliwości rozwoju? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Ciekawy 06.11.2017 22:22

To nie ta firma na Twoje wykształcenie, zmarnujesz sobie zycie za marne pieniadze.

Robol z bc

Praca w firmie po sprzedaży wygląda coraz gorzej. Coraz większe normy,brak ludzi, a zarobki bez zmian. Jeśli chodzi o jakie kolwiek podwyżki to nie dostaje się ich za ciężką pracę tylko za kuplostwo z kierownictwem. "Chcesz grupę właź mi w ..." Nie docenią zwykłego pracownika.

Czorna, to prawda i zgadzam sie w 100%. Paniusie na pakowaniu, to po pierwsze ofiary losu, które najchętniej wysługiwałyby się nowymi pracownikami. Generalnie jest to firma, w której nie ma co liczyć na rozwój, ani na zarobki :) Firma jest jedną z większych w okolicy, a najmniejsze mają płace :/ a zasuwać faktucznie trzeba.

Czorna

Pracowałam na dziale DC, zaczynając od wózków, które nie nadawały się do jazdy- kończąc na paniusiach z pakowania. Wszystkie do jednego wora. Pupilków liderów nie brakuje, niedługo to wszystkie im w (usunięte przez administratora) wejdą, atmosfera nie do wytrzymania. Robią zebranie( temat niesprawnych wózków), na którym kazdy moze wyrazic swoją opinie a po zebraniu Ci ktorzy tą opinie wyrazili idą na urlop przymusowy :) to po co w takim razie te zebrania? Zeby potem ludzi zwalniac? Żałosne. Zasuwać trzeba, bo normy ciągle podnoszą, ale płace dalej te same. Banda kretynów i tyle. :) Współczuje ludziom, którzy dalej tam pracują :)

Czorna

Śmiech na sali. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie :)

mały chłopak

Random Ten co zabrakło mu do premii 2-3 dni to już czasu nie włożył? A ten co pracuje 8-9 lat też? Może ty do biura przychodzisz pieprzyć głupoty napić się kawki i iść do domu ale nie wszyscy tak mają. Wyjdź ze szklanej kuli i zobacz, że są też inni w tej firmie a tylko biurowce :) Coś się tak uparł na własną działalność? Nie każdy ma żyłkę do biznesu, zdrowie czy po prostu chęci ale czy to kogoś od razu określa jako gorszego? Bronisz tych co dostali a ci co nie dostali to już nie ludzie? Weźcie się w tym biurze do jakiejś roboty porządnej a nie tylko głupoty piszecie.

Pracus

Najlepszy to jest lider z demoli zmiany B, ciągle tylko łażenie i bajera a wynik robią koledzy... Przewraca się w głowie, wielki panicz... Kiedyś Ci śrubkę przykręca cwaniaku...

Oszukany jak wszyscy
@Pracus 18.10.2017 07:44

Racja,ten to juz całkiem przecina chrabia Monte Christo

Tylko narzekanie i narzekanie.A ta firma jest naprawdę dobra firma.Zrobcie cos dla firmy a na pewno nie będziecie narzekać.Na prawdę solidna firma ceniaca każdego pracowitego pracownika.Szefowie zmian w porządku i jeśli pracujesz i żyjesz z nimi w zgodzie to i pieniądze lepsze a tu narzekanie i narzekanie.Wystarczy tylko chcieć.

Xxx

Wszyscy wiemy ze ten zakład za pracownikiem nie pójdzie.A z liderami to prawda,slugusy szefów zmiany,nie wolno im ufac ,nawet jeśli byli takimi najlepszymi kumplami.

Paleta

Robi na spawalni i strzela z ucha na każdego!!!

kicia

Zasadnicze pytanie- kto dokonuje wyboru na stanowisko szefa zmiana? 80% to głąby kapuściane, po przyspieszonym kursie obrywania czereśni. Tu kieruje ukłon do Pani z HR. Jeżeli szef zmiany nie daje rady na powierzonym mu stanowisku to powinien być z niego usunięty dla dobra podlegających pracowników. A tak się nie dzieje , stanowisko dożywotnie . Szefowie powinni być wybierani w otwartym konkursie a tu mamy konkursy zamknięte typu kto z kim ile wypił. Króluje kolesiostwo.

Patrycja

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie oraz o tym jak oceniacie tego pracodawcę, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam też, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszające dobra osobiste innych. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

miska

Niech ktos napisze jak wam się pracuje na magazynie części dobrze czy zle?

taki ja
@miska 22.09.2017 00:16
Niech ktos napisze jak wam się pracuje na magazynie części dobrze czy zle?

Dobrze się pracuje.

emek

Wszystko jest możliwe tylko , najlepiej idz do kierownika magazynu jak mu bedzie zależało na twojej osobie to załatwi zmianę stanowiska pracy. Musisz podać silne argumenty np. że masz coś ze zdrowiem i nie mozesz pracowć na produkcji. Po prostu musisz dobrze przybajerować.

@emek 18.09.2017 11:36

Aha dzieki ;) za pomocna rade a wogole jak nazywa sie kierownik magazynu?

emek

To trochę ciężko , idż do szefa zmiany lub kierownika , bądż stanowcza. Nie zwolnią Ciebie ponieważ brakuje ludzi do pracy. Powodzenia.

@emek 17.09.2017 11:36

A mam pyt np jak bym chciala sie przeniesc na Magazyn czesci na wydawanie to jest to mozliwe czy raczej nie z pralodukcji na Magazyn Dalo by rade?

mloda

Czesc wszystkim:) jestem od niedawna pracownikiem mam pyt głupie niewiem jak i do kogo z tym iść nie odpowiada mi praca na stanowisku a wręcz rówieśnicy atmosfera przez 8h mecze sie czy mogę zmienić stanowisko niewiem jak się odezwać bo wiadomo różnie na to patrza

@mloda 14.09.2017 20:47

Na jakim dziale pracujesz?

@emek 15.09.2017 19:25
Na jakim dziale pracujesz?

Na produkcji dzial AS

Patrycja

@Bogdan dziękuję za odpowiedź. W swoim wpisie opisujesz to jak wygląda praca na produkcji. A co warto wiedzieć o pracy w pozostałych działach firmy? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Młodszy Kupiec. Ktoś z Was ma doświadczenia z pracy w tym charakterze? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

kicia

Specjaliści od podwyższania norm pracują na BC na demontażu. Maniusie i spółka , dupowłazy z hurtowni czopków. w każd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlezą.

qwerty

Jak się pokazuje że da się zrobić tyle ile zaplanowali, to będą podnosić poprzeczkę czyli robić mniej pokapują to nie będą robić takich norm, i będzie więcej nadgodzin do zarobienia, a i jeszcze jedno, czy jak podnoszą normę to czasem nie powinni podnieść pensji no tak raczej proporcjonalnie powinno być, a i jeszcze może by planistów poprosić by popracowali na liniach z miesiąc lub dwa, byśmy zobaczyli czy dadzą rade :-)

Łucznik

Pomysł z liderami to nie jest oddanie władzy pracownikom,ale większą liczba konfidentow.Zwłaszcza na BC.Rzetelnie tyrajacy człowiek nie ma szans na podwyżkę jak konfidenci.

@Łucznik 01.09.2017 21:23

Widzę że krótko pracujesz , bo nie trzeba byc liderem zeby zostac konfidentem.

@kicia 04.09.2017 10:56
Widzę że krótko pracujesz , bo nie trzeba byc liderem zeby zostac konfidentem.

To tez.Nie boj się.Wiem jak jest.5 lat ponad robi swoje.Ale jako liderów moja więcej sprzymierzencow kierownicy i szefowie zmian.

Patrycja

@Jan Matejko co masz na konkretnie na myśli? Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Borg Automotive? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o mocnych i słabszych stronach pracy w tej firmie? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

Bogdan
@Patrycja 21.08.2017 09:50

@Patrycja Ja pracowałem troszkę w tej firmie to może się wypowiem. Praca nieciekawa dwuzmianowa od 6-14 i 14-22 na produkcji. Praca brudna i w hałasie, pensja oczywiście najniższa krajowa bez jakichkolwiek premii, ogólnie rzecz ujmując wyzysk nic więcej, więc jak to określił kolega wyżej "Tonący brzytwy się chwyta". Każdy o normalnych zmysłach ucieka stąd po maksymalnie trzech miesiącach. Nie polecam największemu wrogowi tej pracy :) Borg-zakład o zaostrzonym rygorze pozdrawia :)

Jan Matejko

Tonący brzytwy się chwyta

Patrycja

Firma poszukuje obecnie pracowników do pracy jako Elektronik - Inżynier Testów. Możecie powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakiej rady możecie udzielić osobie zainteresowanej tą ofertą pracy?

Lucek

Uwazajcie na Szopena z BC.OSZUST!!!!ROBI DOBRA MINE DO ZŁEJ GRY.Wierny sługa kierownika BC.dobrze ze juz mnie tam nie ma.

Z borga

Moim zdaniem umowa na stale po okresie probnym... to dobry chwyt dla tych ktorzy szybko chca zajsc w ciaze albo uciec na l4. Latwiej starac sie o umowe przez 3 miechy niz tak jak starzy pracownicy pol roku...potem rok

Julian

Co myślicie o nowym zarzadzeniu o dawaniu umow na stałe po okresie probnym ?

Benek
@Julian 17.06.2017 18:13
Co myślicie o nowym zarzadzeniu o dawaniu umow na stałe po okresie probnym ?

Mając taką umowę a chciałbyś się zwolnić to masz trzymiesięczne wpowiedzenie. Robią wszystko żeby zatrzymać pracowników a nie myślą o dołożeniu jakiegos grosza.

Zirytowany

Oprócz niskoch zarobkow proponuje nie zatrudniac kobiet.. ktore zachowuja sie jak ksiezniczki a swoim prowokujacym zachowaniem wrecz irytuja.. ktos sie w koncu wezmie za romanse w firmie moze jakas etyka zawodowa by sie przydala. Mam zone i rodzine nie mam zamiaru uslugiwac jakims leniwym paniusiom ktore chyba na dzialach szukaja nie pracy a zabawy...

Obmacywany w borgu
@Zirytowany 17.06.2017 17:43

na BC jest jeden szef zmiany który gustuje w młodych chłopcach , sam byłem przez niego łapany za krocze , wnikał w moje relacje z innymi pracownikami , chory człowiek

Gall Anonim

W tej firmie wiecej kierowników jak ludzi do pracy Pozdrawiam

manius

a jak tam kierownik jakosci sie sprawuje

Kierownik jakosci
@manius 10.06.2017 23:00
a jak tam kierownik jakosci sie sprawuje

Bardzo dobrze

MMINŁ

Czytając wszystkie komentarze i pracując w tej "firmie" widzę że naprawdę dużo osób nie potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Wyżej było napisane o strajku, pozwie itd jestem jak najbardziej za. Tylko nie ma osoby która by się za to wzięła. Napisać tutaj to każdy potrafi bo jest anonimowy i nikt nikogo nie pozna ale prawda jest taka że każdy boi się o swoje stanowisko. Byle jaki kierownik, lider krzyknie i każdy chowa ogon. Pracowałem na kilku stanowiskach i wszędzie jest tylko norma i nikt nie mówi że dużo tylko robi. Były właściciel wiedział co robi sprzedając nas pracowników i firmę. Jak ktoś też wcześniej napisał dał premie żebyśmy pomyśleli i zaczęli coś robić żeby sobie poprawić życie a nie tamten więcej zarabia tamten ma lepiej. Firma się rozwija ale jak była mowa nie stawka pracowników czemu się na to godziny? Nikt się zwolni tempa? Przecież nikt nie będzie stał za kimś z batem i nie będzie nim bił. Sami się zgodzieliśmy na taki los żeby podlizać się kierownikowi ale kierownik nic nie ma do wypłat itd. Pracuje tutaj więc wiem jak jest i niech nikt nie pisze że zarabia podstawę plus premie tym bardziej na demontażu bo sam siebie ośmiesza chociaż jesteśmy anonimowi i kto wie czy ktoś to nie pisał z biura żeby ponieść rangę firmy. Na koniec dodam jeszcze że borg robi przemiał w ludziach ze mną przyjmowało się 12 osób po 2msc zostało 5 a teraz po kolejnych kilku miesiącach może zostały 2 sam szukam już gdzieś miejsca w innych firmach. Więc napiszę to JEŚLI KTOŚ CHCE ROBIĆ ZA WOŁA A DOSTAWCA KASĘ JAK ZASIŁEK ZAPRASZAM

Dziewczynka z zapałkami

Borg automotive-dołącz do najlepszych (bidoli)

emek

Firma pikuje w dół a widac to po nowych szefach zmiany na dziale BC a dokładnie na regeneracji mechanizmów. Brak jakiegokolwiek pojecia o pracy i jej organzcji. A jeden z nich to powinie na dzien dobry wyleciec za molestowanie stary dziad, ale to kwestia czasu.Tak samo powinni wypieprzyc nowego kierownika z montazu, Czas to on niech sobie mierzy podczas stosunku a wtedy przekona sie o swojej kiepskiej wydajnosci. Dobrze tu nie było i nie bedzie .

Czorny
@emek 30.05.2017 08:03

O której zmianie mech mówisz?

@Czorny 17.07.2017 17:01
O której zmianie mech mówisz?

Jak byś był z BC to nie zadawałbyś takich pytań. Jedna zmiana lepsza od drugiej.

Technolog

Mam ktos pozyczyc 100 zl do 30 bo bida

Aaaąaaa

A a a a moj kochany borg.Aaaa kocham go i poszedl kisiel w majty.

Obiektywny

Przyglądam się sprawie i śmiać mi się z was chce cebulaczki co jak co ale ten były właściciel to mega inteligenty gość specjalnie dał taka mega Kaske zanim to sprzedał żeby was nie zadowolonych podburzyć długo nie trzeba czekać było strajk się szykuje heheh naszczescie on nie bd się z wami użerał tylko kto inny nie ma to jak sprzedać otwarta puszkę pandory. A z drugiej strony ile by te premie wynosiły gdyby je musieli podzielić na 1000 mord? 500zl? Jak widać warto być wiernym pracownikiem firmy kto wie może wam valeo za 30 lat da premie hahah. Pzdr.

kaczka 84

koledzy i kolezanki w biedronce zarabiaja wiecej ja juz robie 5 lat i nie ma szału.

Random

Do wszystkich którzy odnoszą się do ostatniego wydarzenia i premii: Polecam zastanowić się przez chwilę nad sensem wyrzucania swojego jadu w ludzi którzy zostali zakwalifikowani do tych podwyżek oraz w podmioty za nie odpowiedzialne. Moim zdaniem osobom tworzącym firmę od wielu lat, za ich poświęcony czas, pieniądze się należały i nikt nie powinien robić o to afery.

hitech
@Random 11.05.2017 20:41

Drogi kolego RANDOM chociaż w pracy nie ma kolegów jak to mówią. Jako że pracuje mniej niż 10 lat na dziale który jest młody i najmniej osób tam dostało tak nie przemyślane nagrody jako technolog zrobiłem więcej dla tej firmy niż pracownik produkcji który tą nagrodę dostał. I nie wyjeżdżaj mi tu z wyrzucaniem jadu i podmiotami za nie odpowiedzialnymi bo to jest zwykła dyskryminacja. Fundamentem firmy jest osoba która dostała np. umowę na stałe i starsi pracownicy. Taką pulę można było podzielić inaczej. I nie dziw się że w ludziach się gotuje od takich sum. Szanuje firmę ale szacunek powinien działać w dwie strony. Jeżeli Madzia stwierdziła że mi nie da to mi się nie należy to wynik jest prosty: zwalniam z wydajnością niech za mnie nadrobi osoba która dostała. Taka powinna być wydajniejsza o 100% jak praca w sobotę. Fundament się sypie i to ten który ma mniej niż 10 lat. A do kolegi LUCYFERa - "mini" to może być ratka w PKO, albo podejmujemy wspólnie działania typu pozew zbiorowy (przykład) lub obniżamy wynik końcowy albo nie robimy z tym nic i niech BORG nas dalej robi w .....

Random
@hitech 12.05.2017 15:22

Chodzi mi o to ze ludzie po prostu nie potrafią pogodzić się z faktem dokonanym. Taką decyzje podjął dawny właściciel. Rozumiem chęć każdego pracownika do uzyskania jakiejś części z puli, ale tak zadecydowała osoba, do której pieniąde należały. Uderzanie w osoby które były adresatami nie ma sensu. Jeśli komuś się nie podoba, nic nie stoi na przeszkodzie założenia własnej działalności, jak już wspomniał ktoś wyżej. Na prawdę polecam choć przez chwile postawić się w sytuacji osób które otrzymały pieniądze. Źle się na nich patrzy, ale czy to ich wina?

Lucyfer

Obnizamy produkcje i tyle.taki mini strajk wloski i juz da im to do myslenia

Koralgol

Zycze tej firmie takich krzywd jak wyrzadzil swoim pracownika.Jestem za strajkiem,alw wiekszosc sie boi.Wszyscy sie smieja z borga,nie tylko w zdunskiej woli

Hacker
@Koralgol 07.05.2017 14:11

Wystarczy przydławić proces regeneracji wynik końcowy zaniżyć plan produkcyjny, normę. Strajk to ostateczność.

klakier
@Koralgol 07.05.2017 14:11

Strajk włoski a najlepiej niech wszyscy wezmą unz lub l4 ciekawe co wtedy zrobia

mamejowy

Borg to najlepsze miejsce pracy Na dzień dobry podstawa +premia uznaniowa w kwocie 450pln Nie płaczcie bo macie po 2450 na dzień dobry na demoli Nigdzie lepiej nie ma

Ignac
@mamejowy 06.05.2017 16:49

Witam jeśli dla ciebie kres możliwość to demola to gratulacje ja za 450 zł więcej bym tam nie poszedł.Ale pracował tam więc wiem co to za chleb. Co do pensji to jest kpina gdzie nie przeczytasz to kapitał duński ale co my mamy z tego najniższe krajowe. A teraz co się stało co do premiera już brak słów totalna dyskryminacja ludzi. Teraz zarząd uważa że jest wszystko ok. Powinien być strajk albo sprawa do sądu. Co to za firma co to za zarząd skoro ma ludzi e nosie.

@mamejowy 06.05.2017 16:49

250 zł na demoli? Robiłeś tam kiedyś kolego? Premię dostajesz tylko i wyłącznie w całości jak nie chorujesz, po 3 dniach 50% mniej a powyżej 10 l4 nie dostajesz nic. Przyjdź na demole i porób trochę to wtedy pogadamy. Firma duża to i opinie pozytywne piszą pewnie odpowiedni w niej ludzie :P

Brak solidarności pracowników, to jest najwiekszy problem tej firmy. Kilkanascie dni zmniejszenia produkcji o połowę, i zaczeli by szanować ludzi.

@Pracownik 05.05.2017 15:48

Duża firma więc czas utwożyć Niezależna Związki Zawodowe!!!

Jedyny warunek to przepracowane min 10 lat do grudnia 2016

Alf

To jakie te premie były? Po ile dostali?

@Lucek 04.05.2017 13:48
Od 50 do 180 tysiecy brutto.W zaleznosci od stażu pracy i minimum 10 lat pracy bodajże do grudnia 2016 roku....

Mam jeszcze jedno pytanie, czy to były premie czy nagrody?

@Alf 04.05.2017 15:23
Mam jeszcze jedno pytanie, czy to były premie czy nagrody?

Premie i nie zaleznie od stopnia i pozycji dostal min.50 tys a ten co pracowal 25 lat dostal 180 tys.kolegi ojciec za 23 lata dostal 165 tys brutto czyli 110 tys na reke.

L4

To zobaczymy teraz jak 130 osob ciągnie cała produkcję heheh bo ja osobiście już się nie staram i l4 :) pozdrawiam wszystkich( usunięte przez administratora )....

Andrzej strzelba

Jakie newsy dzisiaj z Borga?Poprawiło sie cos?

Zostaw opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borg Automotive Sp. z o.o.