Borg Automotive Sp. z o.o.

Zduńska Wola, żytnia 5 lok. 7

Borg Automotive Sp. z o.o.

Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o.

Ludzie to co tu się czyta to jedna wielka żenada... że ktoś tu wchodzi I to czyta to szok .Niestety do każdej pracy trzeba przyjść i pracować nawet w Borgu tak jest. Czy to dziwne ? Najlepiej przyjść przestać cały dzień i nic nie zrobić, i jeszcze nagadywac jak tu źle jak niedobrze . Źle ci to się zwalniaj szybko, a nie psujesz atmosfere w firmie. Idź znajdź coś lepszego i doceń jak w Borgu jest Ci tak nie dobrze . A nie tylko (usunięte przez administratora) na forum potraficie ludzia odrabiać podejdź i w oczy powiedz to co myślisz . Chyba że odwagi brak to tylko pokazuje jaki słaby jesteś. Więc zwolnij się jak najszybciej po co masz się tak męczyć.

Nick
@Pracownik 04.12.2018 19:05

Głos rozsądku

@Pracownik 04.12.2018 19:05

Może i żenada a długo jesteś już w borg

@Gorg 07.12.2018 17:31

Jeśli pracujesz mniej jak 10lat to nie mamy o czym gadać jak więcej to możemy pogadać

nik

ciekawe czy na swieta cos nam dadza na razie cisza

Standard zakładu
@nik 04.12.2018 10:23

Do świąt jeszcze jest sporo czasu. Czy kiedykolwiek firma nie dała nam pieniążków na święta? To szanujący się zakład. Zadbają i o to, spokojnie.

@nik 04.12.2018 10:23

Napewo ale nie tyle co 10 lat temu

ZapierdalamBoMusze

Kto wam takich bajek naopowiadal ze liderzy 700zl haha skad te plotki sie biora to ja nie wiem.

si

podobno liderzy maja dostac po 700 brutto na swieta

Antos
@si 05.12.2018 17:13

A szefowie 2000... Weź się schowaj.

Nick

Cięcie kosztów i nadgodzin a na bc tyle osob pan W. zostawia..?

Robot
@Nick 26.11.2018 23:38

Pupilek to ma

Hihi
@Robot 04.12.2018 22:53

Pan K szykuje sobotę ktoś chętny?

ZapierdalamBoMusze

Na swieta co rok coraz mniej... teraz kasa idzie w lublin. Dostaniesz 100zl i sie ciesz.

ZapierdalamBoMusze

Nie polecam tego zakładu, dobrze ze ludzie juz sie poznali i nikt nie chce przyjsc do tego (usunięte przez administratora) na produkcji jest wiecej kobiet, i pracuja na stanowiskach na ktorych powinien pracowac tylko facet, jeszcze troche to na demoli.beda robic. A o zarobkach nic nie bede mowil, dali liderom po 100zl i mysla ze beda (usunięte przez administratora) za kierownikow a oni beda siedziec i (usunięte przez administratora)

Borgtocyrk

Nareszcie się uwolniłem z tego cyrku czego życzę wszystkim pozostałym.

Pffff

Na produkcję i magazyn przyjmują najgorszych, największe ofiary losu, ewentualnie osoby, które potrzebują popracować pare tygodni. Niestety nikt choć trochę ogarnięty nie idzie do pracy za minimalną krajową przy dzisiejszym bezrobociu i rynku pracy pracownika. Hitem była babka, która przyszła na rozmowę na podwójnym gazie, wtedy jej podziękowano bo ledwo stała na nogach i nie mogła się wysłowić, natomiast po tygodniu jak najbardziej zapraszamy bo nikt nie chce robić za 1600 złotych nawet w Zduńskiej Woli. Kabaret nie firma

Standard zakładu

Borg, Ty rodzinny zakładzie mój W Tobie jest siła, praca i znój Porównać Ciebie można do raju Do najlepszego zakładu w kraju Wielu jest ludzi w naszym zakładzie Pracują, uczą się i rozwijają Więź twarda jest i nie zginie Bo Oni wierzą i wciąż budują Budują wielki mur miłości Ze zgody, pokoju i mądrości Bo przecież to ogromny gmach Tak ..to przecież mój raj Tu piękna kwitnie regeneracja Tu ludzie uczynni i zdolni A ja, porównując z lotu ptaka... To wierząca w zakład mewa ;) Cześć moja rodzino :D

Elektro

Witam, jakaś praca dla inżyniera elektryka w Borgu się znajdzie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Pozdrawiam

Nie lubie poniedziałku
@Elektro 12.11.2018 13:26

Inżyniery w technologii mają ok 6000-7000K brutto. Praca ok. klimat też pozdrawiam

Baryga
@Nie lubie poniedziałku 12.11.2018 18:11

Zapomniales dodac ze na kwartal ????????

Elektro
@Baryga 12.11.2018 18:58

Nie wiadomo czy sa jakies wakaty? Strona rekrutacyjna slabo dzialaa

Głos rozsądku
@Nie lubie poniedziałku 12.11.2018 18:11

Nie brutto ale netto!!!!!!!! Pozdro

Doradca
@Elektro 12.11.2018 13:26

Znajdzie sie. Aplikuj

Klima

Coś o najniższej od stycznia wiecie?

tes

z bananow na gruszki

Becede

A jednak kanapka liderem.... Porażka

BC
@Becede 15.11.2018 17:05

Kanapka hehe

BC

Panowie z działu BC w toalecie na kiblu to sie siedzi a nie sika po desce a po za tym są od tego pisuary . Jesli nie umiecie sikac na stojąco to sikaj na siedzaco

tester

na bc zrobisz norme a i tak nikt tego nie doceni wiec po co sie starac

Alternator
@tester 15.11.2018 12:41

U nas o wiele lepiej bo banany dawaja.

Miś Uszatek

W Pacanowie kozy kują więc koziołek Maniek mądra głowa tuła się po borgu aby dojść do Pacanowa ...

Demolowy
@Miś Uszatek 14.11.2018 13:05

Normy szuka?

Głodny
@Demolowy 14.11.2018 18:29

Kanapki bo w brzuszku pusto.

Robolek

Najlepsza jest loza jakości na BC... Czy ktoś sprawuje nadzór nad ich pracą!!!

xXx
@Robolek 07.11.2018 17:33

z każdym problemem co do nich pojdziesz, pomagaja dają rade.. CHyba ze na drugiej zmianie jest gorzej

Nadzór
@Robolek 07.11.2018 17:33

Znowu się zaczyna. Nie wybrali Cię? Nie nudzi Cię to? Co Ty swoją postawą reprezentujesz? Weź się za swoją pracę i szanuj pracę innych. Zieeeewwwww

miszczu
@Nadzór 07.11.2018 22:58

Nie przejmujcie się. Ekipe macie spoko i naprawdę bez was produkcja leci z błedami. macie przeje... z taką robotą, za słabą kasę robicie czarną robote.

Ksiądz Rydzyk

Takiego kolesiostwa jak w tym zakładzie to nie widziałem nigdzie... Szefuńcio jednemu zwróci uwagę a z drugim zaraz tnie bajere a robota stoi... Jak na pewnego szefa zm B szły skargi że faworyzuje pracownika chodząc z nim na papierosa to musiał przestać ale drugi bosik jak pije kawusie z kolezaneczkami na przedmontazu to już jest dobrze :) ciągle montaż i bajerka z dupeczkami :)

To się zwie
@Ksiądz Rydzyk 26.10.2018 01:04

Integracja :D

!!!

Chodzą plotki o jakiś zmianach po nowym roku. Może coś słyszeliście?

Violetta

Czy może orientujecie się o jakiś podwyżkach stawek na produkcji po nowym roku?

Alo
@Violetta 08.10.2018 18:52

Tak. Normy maja iść w górę

!!!
@Violetta 08.10.2018 18:52

Już pracujemy za miskę ryżu...a niedługo to będzie tylko ch...jem po krzyżu !!

Borewicz

Najwiecej to lenia sie chlopaki z demoli na bc zmiana A. Byłem chwilę u nich podgonic wynik to z wielkimi sapami robili a juz najwiecej lider kanapka i monitoring z krzeselka kto robi a kto nie...

stożek
@Borewicz 24.10.2018 12:25

uprzejmie donosze

Obserwator
@Borewicz 24.10.2018 12:25

Taki z niego len a wybrali go drugi raz? Moze lubia jak ktos na nich donosi?

Hfjd
@Obserwator 25.10.2018 01:16

Siedzi i pierdzi w ten stołek a za niego musimy robić. Jeszcze zdając go z lidera nie chcą... druga tura nadejdzie I zmiecie go z tronu .

Viki

Z palaczami zrobili porządek to może teraz najwyższy czas wsiąść się za osoby które notorycznie wychodzą na kawę. Tego zarząd nie widzi. Zwłaszcza panie święte krowy, jak siedzi jakiś kierownik na stołówce to lecą do szatni a tam to już azyl bezpieczeństwa. Inni zpieprzaja a (usunięte przez administratora) snują się po zakładzie. Żenada. na

@Viki 17.10.2018 09:23

Z tymi wyjściami na kawę to fakt. A najwięcej to wychodzi BC zmiana A. Prym wiodą panie z regeneracji zacisków elektrycznych , później damulki z tłoków i taki niedorozwój bodajże ten co myje te tłoki. Pracuje na przeciwko stołówki to wszystko widzę ,tylko gdzie są szefowie zmiany? O liderów nie pytam bo robią to samo, np. wyżej wymieniony myjkowy z tłoków.

Smerf biedak
@Viki 17.10.2018 09:41

I jeszcze Pan z elektryków. GARGAMEL więcej na palarni niż na stanowisku...

@Smerf biedak 17.10.2018 12:36

Palarni za bardzo nie widzę ale to chyba ten co z żoną pracuje.

Smerfetka

Jak się pracuje z konfidentami i czopkami to najładniejsza pogoda robi się paskudna

madzia
@Viki 17.10.2018 09:23

zgadzam się z tym co napisałaś,ale uważam że muszą się brać za szefów zmiany to bo to ich pupilki i rodzinka czują się nie tykalni z

Lyly

Witam. Borg otwiera sie w Lublinie. Mam wstępną oferte pracy. Usłyszałem ze mają rozbudowany system dodatków,za ilosc stanowisk jaki potrafisz obsłużyć itp. Ile w tym prawdy i ile moze dojsc do pensji z takich dodatków.?

Z bc
@Lyly 20.10.2018 12:48

A to ciekawe... Może czas na przeprowadzkę...

@Z bc 20.10.2018 12:55

Pracujesz w Borg?

@Lyly 20.10.2018 12:48

W Zduńskiej czegoś takiego nie ma. Zanim opanujesz kilka stanowisk to minie dużo czasu albo zrezygnujesz z pracy. Cała polityka zarobkowa borga, jak najwięcej za jak najmniejsze pieniądze. Ja nie polecam chyba że musisz.

@Jolka 20.10.2018 19:01

A dodatki za frekwencje ? Jak wyglada sytuacja na stanowisku lidera? Czy oprocz podstawy wogule dają cokolwiek?

@Lyly 20.10.2018 19:40

Za nie chorowalność 250 brutto, mistrz 100 na rękę, lider 100 na rękę i jakiś dodatek demolowy to dla tych co rozbierają zaciski i to jest chyba jakieś 250 brutto ale nie jestem pewna. Szału nie ma jak na charakter pracy i warunki. Inne firmy płacą więcej . Tu ludzie pracują po kilka lat i ledwo mają dwa tyś.na rękę. Dlatego jest duża rotacja. Dojdziesz do 8mej grupy i koniec rozwoju bo przechodzisz na procenty a to jakieś 50 brutto. Czysty wyzysk pracownika.

@Jolka 20.10.2018 22:26

W Lbn 2tys na rękę to mi proponują podstawy. Wyjasni mi ktos co to za grupy?

@Lyly 21.10.2018 08:48

Tu w Zduńskiej nowy pracownik dostaje 2150 brutto na dzień dobry. Każda podwyżka to 150 zł brutto przy dobrych układach co roku. To są właśnie te grupy. Chyba że wchodzisz dobrze w cztery litery to możesz dostać w roku dwie podwyżki.

@Jolka 21.10.2018 11:14

A jak sama praca? Chodzi o zaciski hamulcowe.

@Lyly 21.10.2018 12:24

Praca może być najgorsza, wszystko zależy z jakimi ludźmi pracujesz, a na zaciskach nie jest źle ale ludzie to masakra pracowałam w różnych zakładach ale w takiej wylęgarni chamstwa i obłudy to nie miałam jeszcze okazji. Cóż człowieka uczy się całe życie. Życzę Tobie żeby w twoim zakładzie nie było takich problemów.

Blondynka

Dzięki, to zasługa pasty do protez . Buziaczki.

Djdjdh

Na lublin trzeba jakoś zarobić. Pewnie sporo milionow nowa fabryka bedzie kosztowac... Wiec jak mowil premier " w bazw mają zapier....za miske ryżu"

taki sam jak ty
@Djdjdh 18.10.2018 14:36

myslisz ze tu bedziemy pracowac za 2miski ryzu? to samo co i u was, mam nadzieje ze tylko atmosfera bedzie lepsza bo widze u was to siekiere mozna zawiesic, tak gesto..

Patyk

Zalozcie zwiazki to proste jak drut ale najpierw musicie wyleczyc sie ze strachu. Mniej narzekania wiecej dzialnia!

AA
@Patyk 18.10.2018 21:37

To załóż, skoro to takie proste albo powiedz jak ty byś je złożył?

Demo

A jak szefowie, lepiej już?

Zadowolony z pracy

A dla mnie Mariusz to w porzadku czlowiek.Jest w porzadku.Znam swoje zasady i jako lider jestem zadowolony ze wspolpracy z nim.Ze ty sie z nim nie dogadujesz to twoj problem.Wiecej współpracuj i pracuj,a bedzie dobrze.

kicia
@Zadowolony z pracy 01.01.2018 07:36

Następny z reklamy czopków do d..y

Patyk
@Zadowolony z pracy 01.01.2018 07:36

No dogadujesz sie pewnie na zasadzie sprzedazy informacji o kolegach u mariuszka to norma. Albo lider bez jaj albo konfiturki ale sami tam ludzie wybrali a teraz placza :)

Krowa dužo ryczy mleka niema

Nie pali ale wykres na czerwono wali,nadgodziny ma ale kolegów już nie brawo czas zmienić lidera demoli......na palącego będzie na zielone

Ciakawa

Ktory to taki

Szef1
@Ciakawa 17.10.2018 18:39

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Szef1
@Krowa dužo ryczy mleka niema 17.10.2018 18:02

No, ja też bym nie chciał takich kolegów.

xXx
@Krowa dužo ryczy mleka niema 17.10.2018 18:02

Tutaj nie chodzi o palenie, czy kawe. Tylko O KASE moi mili kierownicy. Osoby palące częsciej robią wyniki :)

BCD koledzy
@xXx 18.10.2018 12:20

Wyszło mu jak koledzy go zostawili nawet nie ma kto mu pomóc. Przykro

Demolowy
@BCD koledzy 18.10.2018 20:19

Lider nigdy nie może zapomnieć że jest częścią zespołu...

Zostaw opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borg Automotive Sp. z o.o.