Borg Automotive Sp. z o.o.

Zduńska Wola, żytnia 5 lok. 7

Borg Automotive Sp. z o.o.

Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Stary

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się nad pracą w tym zakładzie odradzam wam pracę tutaj. Szefowie mają gdzieś twoje zdrowie dla nich liczy się tylko to żeby zrobić wynik. Liderzy w firmie to kolejna pomyłka zakładu myślą, że są jakimś dyrektorami. Cały dzień nic nie robią, ściemniają jak tylko mogą i szukają łosi, którzy będą pracowali za nich.

Lord
@Stary 04.09.2018 23:46

Jak sobie pozwoliłeś to robiłeś za innych proste :)))) szkoda że nie powiedziałeś/łaś tego prosto w oczy liderowi tylko teraz tu wyjesz i liczysz na współczucie...

Alex
@Stary 04.09.2018 23:46

Za mało ciągle za mało... Jak to jeden powtarza... Monter nie szef...

Stary
@Lord 05.09.2018 19:33

a skąd wiesz, że nie powiedziałem przestrzegam tu innych przed tym czego mogą się spodziewać w tym chorym zakładzie.

Anymouse
@Alex 05.09.2018 19:51

Juz nie da sie tego sluchac...

Robokop
@Anymouse 18.09.2018 20:30

Anymouse dlaczego dodajesz posty na tak wielu stronach firm? Borg, Budwar,Jti

Aleks

Czy po studiach warto złożyć cv? Jak traktowani są ludzie?

Jusiowata

Rozważam zmianę pracy . Warto starać się do borg? Dla osoby która ma poważne problemy z kręgosłupem i nie może dźwigać. Wiadomo że ważne są również zarobki , ile tak naprawdę na rękę jest , premie jakieś i od czego one zależą? Na czym polega praca ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

xvcX FHERLSKSDBKME
@Jusiowata 29.06.2018 19:50

PROBLEMY Z KREGOSŁUPEM I NIE TYLKO TO W BORGU SIE RODZĄ

Nick. 10

????kochani czytelnicy,najbardziej ubolewam nad atmosferą w firmie bieg praca nie jest najgorsza ponieważ wszędzie trzeba pracować,myślę,że pieniądze za wynagrodzenie to jedno a warunki pracy w złej atmosferze to drugi temat. Niestety o tym się głośno nie mówi.Bo nie można ....ze strachu przed szefem,który każe pisać o podwyżkę conajmniwj 5 razy bo zgubił podanie,albo nie tym kolorem długopisu,albo mu się gdzieś zapodziało lub ma kierownik produkcji który teczki wogóle nie dostał.Jeśli odzywasz się żeby coś wyjaśnić to idziesz za kare na cięższe stanowisko itp.Ciekawe czy HR zna te tematy...

xXx
@Nick. 10 01.09.2018 21:14

Gdzie tak jest? AS?

Kandydat na śmieciarza

To czym i kim my tu jesteśmy skoro pomocnik śmieciarza zarabia 2200-2600eur. To jest niewolnictwo tylko w udoskonalonej firmie.

patriota

za szkolenie zakwaterowanie musisz zapłacić, nie wiadomo ile , pewnie nie mało i w jakich warunkach? z dala od domu i rodziny zbierać hitlerowskie gówna super robota! jedźcie calym autobusem byle nie ukrainiec kierował

@patriota 20.08.2018 08:54

sądze że pomocnik smieciarza w Niemczech jest lepiej traktowany niż w Polsce i choćby z tego powodu warto emigrować

Patriota
@anonymous 20.08.2018 12:56

To jedź

@Patriota 20.08.2018 15:00

nie muszę, bo już tam jestem :)

@Patriota 20.08.2018 15:00

He,He Polski Chińczyk. Robisz za miskę ryżu czy pół?

@anonymous 22.08.2018 23:50

Typowy polak do polaka na emigracji. Sam pewnie kolego pracujesz w pl za 1500pln, a do polaka na emigracji, który zarabia 1500 euro na rękę mówisz, że to on jest polskim chińczykiem i pracuje za miskę ryżu. GRATULACJE ! bardzo logiczne. ja zarabiam 400% tego co ty. za paliwo płacę 120% tego co ty, za żywność tyle samo, za elektronikę mniej, za nowy samochód z salonu mniej, za metr mieszkania mniej, 200% tego co ty za mechanika i fryziera. Sam sobie odpowiedź na pytanie kto jest chińczykiem i frajerem.

@anonymous 27.08.2018 16:01

Czytaj ze zrozumieniem ,a skoro tak ci dobrze to dlaczego odwiedzasz tę stronę. Myślę że w d.....ie jesteś i g.....no widzisz. Typowy Polak który dostał 300eur za dwa tygodnie i cieszy się jak murzyn blaszką.

@anonymous 28.08.2018 20:26

dla mnie jesteś zerem. 300 euro to jak dostaje 2x w tygodniu, a nie jak ty raz na dwa tygodnie.

@anonymous 29.08.2018 19:00

Cztery litery ciebie nie bolą od dawania 2×w tygodniu

niuniaaabezrototba

Jak wyglada praca dla kobiet w firmie BorgAutomotive Sp.z o.o?

@niuniaaabezrototba 20.08.2018 18:25

Na czworaka.

klakier

czemu sie tak pocicie jak komus nie pasuje niech sie zwolni a nie jakies opinie bez sensu czy kogos trzymaja na lancuchu w borgu

@klakier 23.08.2018 16:18

Bo stracą kruz. W borgu dorabiają i najwięcej płaczą.

Why

Ja sie pytam gdzie sa napoje???

@Why 20.08.2018 18:46

W maszynie z napojami

Szpachla

Wiatm wszystkich chcialbym się dowiedzieć jak to wygląda jeżeli chodzi o bc chodzi mi o reagly i o taśmę to po jakimś czasie będę co innego robic i czy jest to konieczne ze zauzymy że chciałbym zostać na tasme u reagly to ini na siłę mnie przenoszą żeby robił plany czy jak chce zostać na rogach i taśmę to tak zostaje ? Chciałbym się tam zatrudnić

Kdkdk
@Szpachla 11.08.2018 19:32

Na poczatek przestan pic

Jan Miodek
@Szpachla 11.08.2018 19:32

Najpierw przestudiuj słownik bo na rozmowie kwalifikacyjnej mogą o to zapytać ;)

ACTA2

Ciągle tylko to BC a jak jest na AS ?? lub na AC ?? opiszcie jak atmosfera jak szefowie??

JeszczeAbstynent
@ACTA2 03.07.2018 16:19

Na innych działach ludzie są zduszeni i przybici systemem pracy, widać to po nadmiernym spożyciu alkoholu. Jeżeli nic się nie zmieni to wszyscy będą pili alkohol w zakładzie.

Z AC
@JeszczeAbstynent 06.07.2018 20:45

Jestem z AC. Jeszcze nadmiernie nie spożywam, ale jak dalej będzie tam taki klimat to raczej zacznę. ;)

Rex
@ACTA2 03.07.2018 16:19

Na as na zmianie b pracuje tam dużo chamów którzy chcą kocic jak we wojsku młodych pracowników. Obelgi śmiech wyzwiska na codzień ... po za tym wszyscy są już tak zmówieni tam ze jak zadrzesz z jednym to rzuci się na ciebie reszta...

Borgowcy

Witam. Dlaczego inne zakłady produkcyjne w Zduńskiej Woli z racji upałów pracują do 13 a Borg do 14? Proszę o odpowiedź osób zarządzających(z pewnością czytają to forum)

Obserwator
@Borgowcy 04.08.2018 10:29

Dlatego bo jak napisałeś to są zakłady pracy, a Borg to (usunięte przez administratora).

Smażalniafrytek
@Borgowcy 04.08.2018 10:29

Inspekcja pracy powinna tę firmę odwiedzać raz na tydzień..Zakład i kierownictwo żenada...

Fartuch
@Borgowcy 04.08.2018 10:29

Bo tak zarzadzilem i już!!!

Samantha

Panowie i panie z biur cofneliscie się co najmniej o dekadę jeżeli chodzi o oferowane płace. Ale rozumiem Waszą politykę w tym sensie, że myslicie, że więcej zostanie Wam na premie i bonusy, waciki itd. Tylko, że czasy obywateli Brownów na plantacji bawełn bezpowrotnie minęły. Przynajmniej mam taką nadzieję. Z taką polityką kierownikom radzę już studiowanie rozmówek polsko-ukraińskich i więcej pokory Ciao

Oczojebca
@Samantha 28.07.2018 18:52

Weź do ręki mapę i zobacz gdzie leży Lublin i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tam budują oddział borg ?:) Bo tam będą mieli mnóstwo taniej siły roboczej bo Polacy już nie chcą tu pracować :) i rozmówki polsko ukraińskie już z pewnością studiują :))

Alvar

Dobre

Ferdek
@Oczojebca 29.07.2018 00:04

A tu w Zduńskiej to droga siła robocza?

@Samantha 28.07.2018 18:52

To się zwolnij ,po co pracujesz i się męczysz . Idz tam gdzie będziesz miała lepiej

Samantha
@anonymous 04.08.2018 21:54

A kto ci powiedział że ja tu pracuje, może wspomagam byłych kolegów.

Kla

Kto zgłosił lekarza pana Cz. do tvn

Heh
@Kla 10.07.2018 19:50

Uwaga

Basia
@Kla 10.07.2018 19:50

Pani M.S z HR bo projekt dodatków za nie chorowalność nie przyniósł rezultatu i trzeba było wykazać się w inny sposób.

Zdrowa/y
@Basia 02.08.2018 09:15

Baśka, fajnie jest jak wpływa wypłatka z dodatkiem co? Fajnie się bierze, nie?

Basia
@Zdrowa/y 02.08.2018 18:50

Masz bardzo niski współczynnik własnej oceny. 250 brutto i masz już all inclusive w Broszkach.

Dolar
@Zdrowa/y 02.08.2018 18:50

Dla ciebie 180zl to kasa? Ty chyba nie wiesz ile można zarobić, ale jak ktoś urodził się murzynem to i murzynem umrze.

Zakochany

Nie wiem jak ci to powiedzieć jestem nieśmiały...Kocham cię moja mała księżniczko...

bezrobotna

Jaka płaca ? w jakim czasie mozna dostac premie itp. ?

Ciekawy

Ktoś wie jak to jest po tygodniu pracy kiedy pieniążki przychodzą zależy to od banku ?

Alex

Moze do zobrazowania sytuacji niech kazdy napisze staz w firmie i posiadane wynagrodzenie brutto ??

Montażysta
@Alex 29.07.2018 06:50

Do zarobków dojdziesz po kolorze języka, jak jest brązowy to znaczy że liże tyłek. To jest popularna forma rozwoju kompetencji nie zauważalna przez HR.

Do Was

Wam się jeszcze chce pisać te wypociny? To jak się wypowiadacie świadczy nie o firmie a o Waszej elokwencji. Problemy zaistniałe w Borgu nie są przez firmę a ludzi w niej pracujących (oczywiście pomijam wyjątki). Może najwyższy czas zrobić sobie rachunek sumienia i zastanowić się nad swoim postępowaniem? Rzucanie jadem w niczym nie pomoże, wręcz przeciwnie. Chcecie by było lepiej w firmie, ok, ale zacznijcie najpierw od siebie a potem wymagajcie od innych. Przez Wasze zachowanie, wszystkie te wulgaryzmy, ma się polepszyć? Ludzie, nie tędy droga. Sami sobie zapracowujecie na "polepszenie". Wasze sumienie. P.S. Mam świadomość, że nie do Wszystkich dotrze mój przekaz. Kulturę osobistą się ma albo nie. Zastanówcie się nad sobą, samo czytanie niektórych komentarzy mówi nam z kim pracujemy. Nigdy się nie polepszy jak nie zaczniemy, się wzajemnie szanować. Jeżeli choć jedna osoba stąd przemyśli swoje postępowanie i zmieni nastawienie, odnajdzie w sobie wartości, które gdzieś tam po drodze zatraciła to będzie mój wewnętrzny sukces. Od małych kroczków do poprawy, do ulepszenia samego siebie. Nie na wszystko mamy wpływ ale na bycie lepszym człowiekiem ma każdy z nas. Uwierzcie, warto. Tego Wam życzę. Pozdrawiam.

zjadacz czereśni
@Do Was 26.07.2018 08:03

Brawo za wypowiedz, w koncu ktos napisał jak jest rzeczywiscie w naszej firmie. Biore sobie to do serca i reszcie tez polecam. Mądre słowa!!!

Wiśnia
@zjadacz czereśni 26.07.2018 12:33

Ale masz nasrane w głowie , chyba za dużo zjadasz czereśni

Mirka
@Do Was 26.07.2018 08:03

Ktoś kto ma rodzinę idzie do pracy aby ją utrzymać a przede wszystkim po kilku latach pracy należy się takiej osobie jakieś minimalne poszanowanie . Na szczęście na rynku pracy jest czas pracownika, można więc wybierać w ofertach pracy.

Oczojebca
@Do Was 26.07.2018 08:03

W tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak staranie się być lepszym człowiekiem, bo Ci co się starali już dawno otworzyli oczy ze od kierownictwa ciężko usłyszeć nawet DZIEKUJE a łatwo usłyszeć " co tak mało, wczoraj było więcej " więc najpierw kierasy niech zaczną szanować i doceniać pracowników a nie tylko wymagać...

CzesioHydraulik
@Do Was 26.07.2018 08:03

"Do Was" stary/stara nie wiem co ty bierzesz ale odłóż to.... Idź do okulisty....

Do Was
@CzesioHydraulik 27.07.2018 20:14

Też się trzymaj :)

abdul

Praca jak praca ale jakość BC to elita leserów nic nie robią a im płacą, w sumie jakie zarządzanie taka praca szkoda ze gora z nimi nic nie robi tylko ciśnie produkcje, ale to taka chora sytuacja

Kierownik
@abdul 28.06.2018 20:57

Kolejny poszkodowany, biedactwo :( pewnie ktoś Ci się dobrał do piórek co?

Demolowy chłopak
@abdul 28.06.2018 20:57

Niech Cisna pacioruchow z produkcji . Zrób ta tu porządek. Jakosciowcy nie dawajta sie im

Elix
@abdul 28.06.2018 20:57

Tak jest jak inżynierów i szefów jakości którzy siedza w biurze jest bodaj 6 a kontrolerów 4......

Gość
@abdul 28.06.2018 20:57

A na produkcji jak jest? Szefowie ok?

abdul
@Gość 29.06.2018 22:15

Ha ha ha ha ha ha ha

Mentos
@abdul 28.06.2018 20:57

Zgadzam się tylko czekają na gotowe donosy,

Kazimierz Analny
@abdul 28.06.2018 20:57

Powinniście na tej produkcji zarabiać 200 zł. brutto bo tyle jesteście warci. Typowe "polaczki" zamiast chcieć mieć lepszą pracę i lepiej zarabiać zadając pytanie DLACZEGO JA ZARABIAM ZBYT MAŁO ZA SWOJĄ PRACĘ to pytają DLACZEGO UN MO WINCYJ. A co wy na tej produkcji umiecie, że chcecie dobrze zarabiać? Równie dobrze tak powtarzalną pracę można zastąpić małpą i wyjdzie na to samo.

ty
@Kazimierz Analny 10.07.2018 11:17

A umiemy ci (usunięte przez administratora) :)

kamasd

ludzie polecam scanfil tam dostaniesz 2k netto i jak sa nadgodziny to 200-300 zl ja ostanio mialem prawie 2300 netto ale byla (usunięte przez administratora) liderka i chciala mnie wykonczyc a ze ja sie nie dawalem to mnie (usunięte przez administratora) szkoda bo atmosfera kozak i jeszcze ten plus ze jest bus od zduni pod zaklad i podobno poszukuja 200 pracowników

Sieradzak
@kamasd 09.06.2018 15:44

Zarówno Borg jak i Scanfil nie mają dobrej opinii. Scanfil praca przez agencję manpower i kabaret z tym związany. Jak polecam emigrację, bo tylko na zachodzie się czegoś dorobicie, w Polsce tylko nerwów można się dorobić. Przypominam że pensja minimalna w Niemczech to ponad 4000 zł netto a wynajem zbliżony do kosztów w Polsce, ceny w marketach podobne.

Kotlet

Siemka ktoś się wypowie jaka jest praca na magazynie na czym polega i czy ciężka praca ? Pozdrawiam

XD

Witam wszytkich a ktorego sa wyplaty ? pod koniec miesiaca czy 10 ?

Robot
@XD 12.07.2018 18:29

Pod koniec. 29_30zawsze kasa jest

@Robot 12.07.2018 18:35

Dzięki za odpowiedź :)

Strażak Sam

Praca ok w czasie przerwy można sobie nawet strzelić piwko

Mentos

No to coś o płci przeciwnej pani D,W pseudo liderki z BC donosiciel jakich mało ,wiedza ograniczona,nie radzi sobie laska z emocjami a za awans trzeba było zapłacić,,,,,,

50 zł brutto

A może Pani Magda wreszcie zajęła by się kierowniczkiem z montażu ? Koleś powinien zostać wywalony z tego stanowiska bo swoim zachowaniem reprezentuje poziom małpy wypuszczonej z klatki...

Już mam spokój

Załoga żeliwa. Byłam widziałam. Każdy się boi odezwać. Współczuję dobrym ludziom a tym co uważają się za bogów nie chce znać. Zapomnieć. Traktowanie ludzi na poziomie zero.

Tłokowy

Który to taki niedobry ?

Mietła
@Już mam spokój 01.07.2018 11:51

Jolanta cała załoga przesyła buziaki :**

demolowy
@Już mam spokój 01.07.2018 11:51

bo Pan M.Sz powinien już dawno opuścic mury tej firmy... ktos musi sie mocno starac aby do tej pory nie wyleciał

Brak jakości są ilości

Pracownicy działu jakości na dziale BC to jedno wielkie nieporozumienie... biorą kasę za funkcje nie za wiedzę... Z każdym większym problemem lecą do pracownika żeby się upewnić jaka decyzje mają podjąć ... I to ich pytanie " złom czy nie " pozdrawia załoga żel...

Do lidera
@Brak jakości są ilości 01.07.2018 00:15

To sobie wymyśliłes bajeczke Karma wraca Tutaj by chronić swoją (usunięte przez administratora) możesz wszystko napisać. Wstyd za takich jak Ty. Powiedz to prosto w oczy. Internetowy cwaniak. Żenujące

Pracownik żel
@Brak jakości są ilości 01.07.2018 00:15

Dlaczego piszesz za ogół ? Pisz za siebie. I jaka jest u nas załoga? Są pracownicy i ulubieńcy

Kontrola jakości

Lubię Was czytać ???????????? Misiaczki kochane

garix

Witam wszytkich chce może ktos powiedziec c tam sie dokladnie robi i jakie wynagrodzenie na reke ?pozdrawiam :)

Zkhfhd
@garix 09.06.2018 15:15

1460 hahahahahahah

@Zkhfhd 09.06.2018 18:35

Napewno więcej Xd

xD
@garix 10.06.2018 15:56

2100 przez 3 miesiące, potem 2350 + nadgodziny BRUTTO. WARTO ROBIĆ NADGODZINY :)

@xD 17.06.2018 23:22

dzieki :) a gdzie latwiejsza praca na magazynie czy na produkcji ? jak bys mogl ;poweidziec co konketnie sie robi to by byl wdzieczny :)

@xD 17.06.2018 23:22

to tak z nadgodzinami to sie wyjdzie chociaz 2 tys czy nie ?

xD
@garix 20.06.2018 17:40

na spokojnie. Magazyn corów obecnie ma dużo nadgodzin warto tam spróbować :p

@xD 27.06.2018 12:56

A co tam się robi na tym magazynie ? :p

Zostaw opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borg Automotive Sp. z o.o.