Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Borg Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

baner wywiady
anonymous

trzeba być miękką fają żeby tam pracować,niestety na szczęście mnie to nie tyczy frajerzy i nieudacznicy

5
Joker
Pracownik
 Pytanie
@anonymous

A ty kim jesteś ,że ludzi wyzywasz od najgorszych ???!!!....i to jeszcze przez internet ...pewnie zabrakło odwagi żeby w twarz komuś to powiedzieć ....bravo bohaterze ....nie pozdrwwiam .

Wkurzona
Pracownik

Nie polecam tej firmy. A w szczególności AS/Zm B dziękujemy kierownikowi za podwyżki. Nic nie dał od siebie, pewnie zarząd klepie go po plecach. Ludzi macie za (usunięte przez administratora) lepiej Ukrainę przyjąć bo taniej. Jeszcze trochę a ta firma się rozleci.

1
Ja
Pracownik
 Pytanie

Za robotę się weź? Ha ha ha. Osoby latające ze stanowiska na stanowisko a bo to ktoś poszedł na l4 a to bo ktoś nie przyszedł zostały potraktowane przez szefa As zm. B tak samo jak te osoby co chodzą na zwolnienia co trochę czyli dostały 0% od szefa.. I o czym tu mowa.

Wiolka
Kandydat
 Pytanie

No i Borg ma swoje wietrzenie magazynów:) , kolejne wietrzenie. Ciekawe ile tak naprawdę zwolnią ludzi?

1
Po cichu
Były pracownik
 Pytanie
@Jabol

Zapracowani jesteściew tym akwarium?? Wy też nie czujcie się bezpiecznie

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Pytanie do kierownika produkcji zakładu w Lublinie. Czy zwolnienia osób nadużywających zwolnień lekarskich dotyczą również szefów zmian? O firmie: Zakład pracy bardzo spoko, zarobki może bez szaleństw ale za to jest spokojnie, normalne że trzeba pracować jednak nie spotkałem się z tym żeby ktoś stał nade mną jeśli człowiek nie leci w kulki... Polecam jako pierwszą jak i kolejną pracę. Pozdrawiam XOXO :D

Bastian
Pracownik
@Pracownik

Jeśli ten wpis dotyczy tego o którym myślę to wydaje mi się że on jest z tych, jak to sam kiedyś zacytował na zebraniu liderów, "bezpiecznych" ????

Random

Do wszystkich którzy odnoszą się do ostatniego wydarzenia i premii: Polecam zastanowić się przez chwilę nad sensem wyrzucania swojego jadu w ludzi którzy zostali zakwalifikowani do tych podwyżek oraz w podmioty za nie odpowiedzialne. Moim zdaniem osobom tworzącym firmę od wielu lat, za ich poświęcony czas, pieniądze się należały i nikt nie powinien robić o to afery.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hitech
@Random

Drogi kolego RANDOM chociaż w pracy nie ma kolegów jak to mówią. Jako że pracuje mniej niż 10 lat na dziale który jest młody i najmniej osób tam dostało tak nie przemyślane nagrody jako technolog zrobiłem więcej dla tej firmy niż pracownik produkcji który tą nagrodę dostał. I nie wyjeżdżaj mi tu z wyrzucaniem jadu i podmiotami za nie odpowiedzialnymi bo to jest zwykła dyskryminacja. Fundamentem firmy jest osoba która dostała np. umowę na stałe i starsi pracownicy. Taką pulę można było podzielić inaczej. I nie dziw się że w ludziach się gotuje od takich sum. Szanuje firmę ale szacunek powinien działać w dwie strony. Jeżeli Madzia stwierdziła że mi nie da to mi się nie należy to wynik jest prosty: zwalniam z wydajnością niech za mnie nadrobi osoba która dostała. Taka powinna być wydajniejsza o 100% jak praca w sobotę. Fundament się sypie i to ten który ma mniej niż 10 lat. A do kolegi LUCYFERa - "mini" to może być ratka w PKO, albo podejmujemy wspólnie działania typu pozew zbiorowy (przykład) lub obniżamy wynik końcowy albo nie robimy z tym nic i niech BORG nas dalej robi w .....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Random
@hitech

Chodzi mi o to ze ludzie po prostu nie potrafią pogodzić się z faktem dokonanym. Taką decyzje podjął dawny właściciel. Rozumiem chęć każdego pracownika do uzyskania jakiejś części z puli, ale tak zadecydowała osoba, do której pieniąde należały. Uderzanie w osoby które były adresatami nie ma sensu. Jeśli komuś się nie podoba, nic nie stoi na przeszkodzie założenia własnej działalności, jak już wspomniał ktoś wyżej. Na prawdę polecam choć przez chwile postawić się w sytuacji osób które otrzymały pieniądze. Źle się na nich patrzy, ale czy to ich wina?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik AS Nowy wpis
Pracownik
@hitech

jesli mowisz ze zrobiles jako technolog wiecej niz pracownik zapraszam na Demontaz AS. z checia zobaczymy kto sie wiecej zna bo niejednoktortnie przychodzicie i sie pytacie jak co rozbieramy. bez spin zapraszam, pracuje ponad 10 lat i mozna sie poscigac :)

Kubek Nowy wpis
Pracownik

Praca jak każda. Ale chodzi o ludzi. Atmosfera nie miła. Zero pomocy.

Zażenowany
Kandydat
 Pytanie

Co myślicie o zakazie słuchania radia i korzystania ze słuchawek? Dla mnie ten zakład cofa się niestety. Praca stała się męczarnia ale ludzie nic się nie odzywają więc robią z nami co chcą. Podpisywaliśmy petycje ale to nic nie da bo ludzie siedzą cicho.... Po 10 latach pracy mam 600 zł więcej od osoby która przyjęła się kilka miesięcy temu i po przedłużeniu umowy dostała 300 zł więcej... Czas szukać innej pracy.

Zuzka
@Zażenowany

A co z benefitami? Jak osoba dłużej pracuje to ma lepsze benefity? Czy nowa osoba w firmie ma takie same dodatki, jak ten doświadczony? Albo ma lepsze premie niż świeżak?

Zażenowany
Kandydat
@Zuzka

Nowe osoby są lepiej traktowane tylko po to by nie uciekły z tej firmy. Benefity takie same dodatki również. Premie nie występują w tym kołchozie. Były chyba tylko 3 premie choć nie mozna było ich tak nazwać ponieważ przyznawane były tylko tym którzy nie byli na zwolnieniu....

Bastian
Pracownik
@Zażenowany

Zakaz słuchania radia to trochę przegięcie moim zdaniem. Jeśli chodzi o zakaz chodzenia po firmie w słuchawkach to chyba były ku temu jakieś powody. Chyba w Lublinie był wypadek bo ktoś nosząc słuchawki nie słyszał nawiedzającego wózka. Więc to raczej kwestia bezpieczeństwa. Odnośnie pieniędzy to niestety firmie bliżej do zarządzania socjalistycznego i to raczej się w najbliższym czasie nie zmieni. Więc jeśli ktoś szuka pracy w której będzie wynagradzany za to ile wkłada w pracę dla firmy to radzę szukać gdzie indziej bo tutaj niestety premiują tych miernych ale wiernych.

Zażenowany Nowy wpis
Pracownik
@Bastian

To prawda w słuchawkach nie powinno się chodzić po korytarzu ale dlaczego nie używać ich na stanowisku które każdy ma przypisane... Powinny być ustalone zasady korzystania ze słuchawek i wszystko byłoby git. No cóż zobaczymy czy ta petycja która podpisywaliśmy coś da.

Bastian Nowy wpis
Pracownik
@Zażenowany

Niby tak, rozumiem Twoje stanowisko, ale z drugiej strony do pracy się przychodzi pracować. A jeśli pracujesz w grupie i druga osoba ma problemy z komunikacją z Tobą bo raczej nikt nie słucha cicho muzyki i zazwyczaj trzeba takiej osobie powtarzać coś kilka razy to to już nie jest fajne. Pomijam już fakt nie słyszenia pracującej maszyny, w razie jakiejś awarii nie jesteś w stanie zarejestrować co się stało i w którym momencie. I, żeby nie było jestem pracownikiem produkcyjnym i piszę to ze swojego punkt widzenia, a nie z punktu widzenia kadry zarządzającej. Można pewnie co prawda chyba słuchać na jednej słuchawce ale osobiście bym nie chciał tracić słuchu w jednym uchu bo nikt nam słuchu nie zwróci...

Wiki

Witam wszystkich, planuje podesłać CV na stanowisko Inżyniera jakości. Z tego co przeczytałam w ogłoszeniu firma daje możliwość rozwoju, w takim razie jest możliwość awansów w strukturach firmy? Mam spore aspiracje dlatego dla mnie to akurat ważne. Jeżeli chodzi o dofinansowania szkoleń w zamian trzeba podpisywać tzw lojalki? W jakim stopniu pracodawca je dofinansowuje, w całości, połowie?

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Złożyłem dokumenty na stanowisko Pracownik Produkcji, a pani na spotkaniu pyta się mnie na jakie stanowisko chciałbym się dostać (Magazyn czy Produkcja). Spory wywiad środowiskowy. Pani poinformowała że odezwą się na następny dzień. Minęło kilka dni i CISZA

Pytania

Życiorys, Praca,

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Wrocław
Partner Serwis sp. z o.o.
(30 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Utrzymania Ruchu (mechanik/elektryk)
Zimna Wódka
Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
(244 opinii)
Wyślij CV
logo firmy MECHANIK MASZYN DO OBSŁUGI KROSIEN
Łódź
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(267 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Niedoszła
Inne

Siema! Zadzwonili do mnie z Borga i zaprosili na rozmowę rekrutacyjna, Lublin-praca na produkcji. Ucieszyłam sie, bo to byłaby moja pierwsza praca i w sumie to zadzwonili na drugi dzień więc wspaniale. Weszłam tu poczytać opinie w co się w ogóle pakuje. Jestem młodą kobietą nie myślę jeszcze o dzieciach. I tak czytam te komentarze i dla mnie jest to nie do pojęcia jak mogą dawać 1/5 etatu ma macierzyńskim bądź co gorsza robić tak samo w przypadku gdzie kobieta jest w ciazy... Masakra jakaś. Nie mówię tu tylko o ciąży itd. ale Wyczytałam w internetach, że osoby które np są na el quattro (L4) po operacji również mogą taką propozycję nie do odrzucenia dostać.... To jest jakaś porażka. (usunięte przez administratora) nie firma Ps. Nie jestem hipochondryczka czy jakoś tak.

Nowa
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry .Chciałabym się zapytać jak wygląda praca na produkcji w borg w Zduńskiej? Jakie zarobki,ile zmian ,i po prostu czy się opłaca tam iść ?

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Agata

Szukają obecnie kontrolera finansowego i chcę aplikować. Właśnie w ogłoszeniu jest napisane, że po okresie próbnym możliwa jest praca hybrydowa. Ile dni z biura ile z domu się pracuje? Czy sprzęt do pracy zapewnia firma?

ja
Kandydat
 Pytanie
@Agata

Kontrolera finansowego szukają juz od prawie 2 lat. Co jest nie tak z tą Firmą lub stanowiskiem że tak długo szukają na to stanowisko? Borg szuka pracownika żeby szukać czy żeby znaleźć? Przecież jeżeli ogłoszenie jest publikowane ponad 2 lata na (usunięte przez administratora) to frma robi sobie tym samym negatywną opinię wśród potencjalnych kandydatów

Judyta
@ja

Ciekawe spostrzeżenie. Zastanawiam się czy kogoś w międzyczasie firma zatrudniła i zrezygnował, albo się nie sprawdził, czy to faktycznie puste ogłoszenie. Może wiesz coś na ten temat?

x
Inne
@Judyta

Kandydatów przez ten czas jest dużo. Mam wrażenie że nie wiedzą czego/kogo szukają. Szkoda czasu. Nie polecam !

pracownik
Pracownik

nie polecam tej firmy, pracuje tu ponad 3 lata i niestety jedyna podwyżka jaka jest w tej firmie to wzrost minimalnej krajowej… ludzie pracują dłużej ode mnie a mają nadal najniższą albo 200 brutto więcej. tak szanują doświadczonych pracowników na stanowiskach, że przychodzi ktoś nowy i zarabia tyle samo. druga sprawa to nadgodziny, jak jeszcze były to nie było źle, ale praktycznie od roku nie było żadnych nadgodzin. a kierownictwo się cieszy, że udało im się zlikwidować nadgodziny na AS… ja długo tu nie posiedzę i Wam też radzę omijać tą firmę

Xyz
Pracownik
@pracownik

A działy które pracowały 2 miesiące temu na jedną zmianę mają nadgodziny bez limitu i nikt się nie czepia... Czemu nie przerzuca osób między działami zeby wyrównać szanse i aby nie było że jeden robi 4 soboty a drugi rzadnej.... Chyba kilkanaście osób z zaciskow robi na as.

AA
Były pracownik

Siemka wszystkim. Pracowałem ponad 2 lata. Zastanawiam sie nad powrotem, dajcie znać w razie aktualnej rekrutacji :D

Emilia
@AA

Możesz dać znać dlaczego zakończyłeś współpracę? Ja chcę aplikować i zastanawiam się jakie warunki finansowe są. Dobrze płacą? Jakie to kwoty na okresie próbnym? Czemu chcesz wracać co tu takiego jest? ;)

CM
Inne
@AA

Z tego co wiem to są przyjęcia w Zduńskiej woli w borgu

CM
Inne
@Emilia

Dostajesz wypłatę do ostatniego miesiąca nawet jak zaczniesz pracować w danym miesiącu to w tym dostaniesz wypłatę nie tak jak w innych firmach że musisz czekać do następnego miesiaca... Ja tam nie pracuje ale wiem jak tam jest bo mój brat tam pracuje już 7 lat i nie narzeka na tą firme

Ja
Pracownik
 Pytanie

A może by tak wybrać nowych liderów? Zwłaszcza na AS bo Ci to już chyba zapomnieli że bywają w pracy...

Agnieszka
@Ja

W jakim sensie zapomnieli? Jeśli chodzi ci np. o czucie się swobodnie, to czy jest w tym coś złego? Ja nie lubię sztywnych miejsc pracy np. A tam jest duży nacisk na formułki i dress code?

Zrezygnowany
Pracownik

Człowiek 3 tys zarobi po tylu latach i jeszcze polowanie na koniec zmiany urządzają ... Nie ma co się dziwić że ludzie się zwlniaja bo mają dość .

Teresa
@Zrezygnowany

O jakim polowaniu mówisz? Chodzi o zwolnienia czy o co konkretnie? Nie ma tutaj podwyżek? Skoro z dużym stażem zarabia się 3k?

Aldona
Pracownik

Jak ma być dobrze w tym zakładzie ,gdy piekarz zostaje szefem działu. To jakaś parodia . Ale tak to jest, na układy nie ma rady. Brat brata i tatusia lansuje . :):):)

1
Agnieszka
@Aldona

Czemu tak krytykujesz? Z innej strony, odnośnie tego co napisałeś, można uznać, że to dobrze, że firma pozwala każdemu osiągnąć jakąś pozycję, nie jest tak? Mogę się mylić oczywiście, nie znam sytuacji. Bardzo patrzą na szkołę, jaką ktoś skończył?

Agnieszka
Inne
 Pytanie

Czy w firmie Borg Automotive funkcjonują związki zawodowe?

ciekawy
Pracownik

Pytanie mam do dyrektora .Czy potrzebni są szefowie zmian AS skoro grzeją tylko fotele i wcale nie wychodzą ze swego "biura" ,zero zainteresowania produkcją

Sławek
Kandydat

Już dawno pisałem - ,, Olsztyn do Olsztyna ". Po pierwszym jego spotkaniu spotkaniu wiedziałem że rozpoczyna się zły okres dla tego zakładu. Zresztą zawsze był zły okres ale od czasu gdy go zatrudnili to jest masakra.

Agnieszka
@ciekawy

A to na czym ta praca powinna polegać Twoim zdaniem? Czy każdy musi pracować na produkcji? Chciałabym przeczytać listę obowiązków oficjalną. Nie ma jakiegoś ogłoszenia teraz, żeby się rozeznać?

Agnieszka
@ciekawy

A to nie jest tak, że mają inne obowiązki po prostu? Ciekawe w sumie, co trzeba zrobić, żeby się dostać na takie stanowisko. Z zewnątrz można się przyjąć czy tylko przez awans?

Staram się o pracę
Kandydat
 Pytanie

Witam, aplikowałam do tej firmy jednak chciałabym się dowiedzieć jak długo pracuje się za najniższą krajową? Jakie są dodatki do pensji i po jakim czasie można na nie liczyć? Nie ukrywam że obecnie pracuję i zarabiam nieźle jednak szefowa to jest jakaś tragedia... dlatego chcę zmienić pracę.

monk
Były pracownik
@Staram się o pracę

za najniższą krajową cały czas się tutaj pracuje, zapomnij o kokosach, zresztą nie przyjmują nowych rekrutacja jest zawieszona

Nick
Pracownik
@Staram się o pracę

Na początek najniższa. Po roku dostaniesz max 400zl podwyżki więc znów będziesz zarabiać najniższa, bo rząd podniesie do 3800-4000. Zatrudnieni w ostatnich 5 latach ciągle mają najniższa . Po 10 latach mam 3800 gdzie najniższa to 3500. Śmiech .

Staram się o pracę
Kandydat
@Nick

Dziękuję za szybką odpowiedź. Faktycznie nie ciekawie ja teraz mam 3800 na umowie a pracuje zaledwie od maja w tej firmie. Także raczej podziękuję za pracę w firmie Borg

Ja
Kandydat
 Pytanie

W jakim terminie w Borg są wypłaty do 10 czy na koniec miesiąca? I czy do pakietu medycznego można dołączyć rodzine?

Pracownica
Pracownik
@Ja

Wypłata jest ostatniego. Można dołączyć rodzinę.

Wkurzona
Pracownik

Nie polecam tej firmy. A w szczególności AS/Zm B dziękujemy kierownikowi za podwyżki. Nic nie dał od siebie, pewnie zarząd klepie go po plecach. Ludzi macie za (usunięte przez administratora) lepiej Ukrainę przyjąć bo taniej. Jeszcze trochę a ta firma się rozleci.

1
ON
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie kilka lat ale jak słyszę jakie podwyżki dostają ludzie po kilku i po kilkunastu latach pracy to jestem w szoku. Jest Was tylu a każdy boi się odezwać. Za dużo lepsze pieniądze naprawdę można znaleźć lepszą pracę. Wystarczy trochę chcieć i poszukać. Jak to mówią "RYBA PSUJE SIĘ OD GLOWY" Zawsze góra sobie przyznawała najwięcej jeśli były jakiekolwiek podwyżki.

obecna
Były pracownik

co ty za głupoty gadasz, jednego razu przyszedł kierownik o nic nie zapytał, poleciał do drugiego kierownika a drugi z kolei do lidera gniazda mówiąc, że nic nie robie i będzie mnie obserwował mimo, że towaru prawie nie było, podszedłem zapytałem w czym problem, wszystko sobie wyjaśniliśmy ale niesmak został (ps jak musiałem (usunięte przez administratora) na 3 stanowiskach, bo ludzi nie było to wtedy byłem dobrym pracownikiem) ;)

Ja
Pracownik
 Pytanie

Za robotę się weź? Ha ha ha. Osoby latające ze stanowiska na stanowisko a bo to ktoś poszedł na l4 a to bo ktoś nie przyszedł zostały potraktowane przez szefa As zm. B tak samo jak te osoby co chodzą na zwolnienia co trochę czyli dostały 0% od szefa.. I o czym tu mowa.

Rozgorczona
Pracownik

Podwyżki - porażka. Pracuje nienagannie od kilku lat. % jaki dostaliśmy, to jak naplucie nam prosto w twarz. Wszystko jest tak potwornie drogie, wszystko drożeje i idzie w górę, poza naszymi pensjami. Po blisko 4 latach pracy zarabiam 3700 brutto. Rozumiem, że nie dostaniemy pensji po 6 tyś, ale taka kwota za samodzielnego pracownika, to jednak trochę mało...

Jolka
Pracownik
@Rozgorczona

Ja po 11 latach pracy mam 4000 brutto. Dużo uczniów wyszkoliłam, dużo stanowisk obsługuje samodzielnie. Teraz mam jeden cel - ucieczka z tego bałaganu bo inaczej tego nie można nazwać. Gdyby nie dowozy pracownicze to nikt by tu nie pracował. Uciekaj jak najszybciej.

Elżbieta
@Jolka

Indywidualne podwyżki jakieś u was są? Może można iść do szefostwa i o tym pogadać? 11 lat pracy to chyba dobry argument żeby chociaż trochę podwyższyli? Poza tym jakiś system premiowy macie albo benefity?

Ktos
Pracownik
 Pytanie

Czy jest szansa na nadgodziny ? Po 10 latach mam trochę ponad minimalna , 3.800 brutto. Jak przeżyć za 2.850 netto ?

1
Nico
Pracownik
 Pytanie
@Ktos

W tym zakładzie to tych podwyżkach to jakiś żart ludzie za HRU sami wiecie jak życie jest teraz drogie opłaty itp.Co wy robicie. ? Nic tylko strajk jak by firma stanęła na parę dni i zostało to nagłośnione to zaraz pieniądze by się znalazły. Gdzie pracowni po 10 latach żeby miał 300 zł brutto od najniższej krajowej .Szanujcie ludzi , kiedyś w tym zakładzie po kilku latach zarabiałeś koło średniej krajowej ..

Elżbieta
@Nico

To chyba jeszcze zależy od stanowiska no nie? O jakie wam chodzi? Stawki rynkowe są podobne czy nie?

Były
Były pracownik
@Nico

10 lat 3800zł nie daje ci to do myślenia. Uciekaj stamtąd jak najdalej tam nie ma przyszłości bo do władzy dopuścili pajacyków po Uniwerkach i teraz chcą wszystkim na siłę wcisnąć że są zajebiści. T ludzie którzy walczą tylko o swój interes- po trupach do celu (P.G). Ja zrobiłem tak samo i teraz jestem szczęśliwy.

Nowy
Były pracownik
@Ktos

TO JA NA START W INNEJ FIRMIE MAM 3 TYS NA REKE DO TEGO NADGODZINY LEKKO 3600-3700 TEZ SPORO LAT TU PRACOWALEM I SIE ZWOLINLIEM ROK TEMU JAK SIE CHCE TO ZNAJDZIE SIE LEPSZA PRACE POZDRAWIAM :)

Premia
Pracownik
 Pytanie

Ile premii na swieta ?

Łucja
@Premia

Nie wiem czemu do teraz nikt nie odpisał ale już chyba sam wiesz skoro styczeń mamy? ile jej było teraz a ile w poprzednim roku wychodziło?

Zostaw merytoryczną opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Borg Automotive Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Borg Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Borg Automotive Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 5 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Borg Automotive Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Borg Automotive Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 178 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Borg Automotive Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii