FA Krosno S.A.

Krosno

Opinie o FA Krosno S.A.

Paulina

@Ktoś .... według Ciebie FA Krosno S.A. nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach.

markon

kamyki, trzeba mieć sporo wiedzy i umiejętności żeby w takiej firmie pracę podjąć. Słyszałem, że będą potrzebowali niedługo jakiś młodych na staże czy coś takiego aby docelowo ich zatrudnić. Ile w tym prawdy jest ?

Janek

Firma do bani mało płacą , a robić trzeba jak by się zarabiało grubą kase.

Ktoś ....

Szczerze odradzam tą firmę, chyba, że lubicie być poniżani przez swojego pracodawcę. Z pewnością są inne, bardziej sprawdzone, gdzie pracownika traktuje się jak człowieka.

może dziad, ale pan!

Gnoje i nieroby! Ręce na plecach? Ale zarabiać to by się chciało, co? Ha ha... idźcie do sąsiedniego be wu ii...tam są dobre zarobki. Jak ktoś chciał na podkarpaciu zarobić więcej niź najniższa krajowa to.. gumowy młotek i puknąć się zdrowo!Nie podoba się FA? Są inne zakłady w krośnie, tam z pewnością płacą lepiej. Albo zmywak w Anglii, truskawki w Niemczech... wybór należy do ciebie.

anonim 1111111

nie polecam, marne zarobki, [usunięte przez admina]

milutki 12291982
@anonim 1111111 29.12.2010 11:14
nie polecam, marne zarobki, [usunięte przez admina]

tak 3 prezesow ostatnio widzialem na krosno 24 jak sie chwalili ze mieli zystu 13 mln zl w 2014 roku a pracownikom placa 1200 za czterobrygadowke tyle ile musza od panstwa i ani 1zl wiecej chorzy ludzie ale dobrze mowia ze dziad zawsze pozostanie dziadem tak to dowas smieszne prezesiny

milutki12291982
@milutki 12291982 29.10.2015 20:27

odradzam kazdemu prace w tej firmie pracowalem tam ponad rok i juz mialem dosc zadnych podwyzek przez caly czas zarobki 1200 1300 wiec co to za pieniadze na 3 zmiany ostatnio im odbija robia zdecia ze ludzie niby siedza i nic nierobia debile a co wy sobie myslicie wy dziekujcie bogu ze ktos tam wogole chce pracowac bo niema innego wyjscia jak ma rodzine co wy zrobicie jak juz kazdy bedzie wasza firme omijal wielkim lukiem a takie czasy niedlogo juz nastapia bo u was juz caly prawie powiat krosnienski pracowal i mam nadzieje ze ktos te wpisy przeczyta i nawet niewysle cv na ich ogloszenie bo ich ogloszenia sie pojawiaja jak merkurego co miesiac pozdrawiam wszystkich niebadzcie jeleniami niewarto napychac kieszeni tym zlodziejom a my musimy wiazac koniec z koncem przez takich zlodziei i dziadow.

Słowa kojarzące się z FA Krosno S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Rozwojowa, Solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Niestety brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . B. Fajni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Hmmmm, chwilowo brak Najbardziej podobało mi się w FA Krosno S.A.: Samodzielność, zaufanie Najbardziej nie podobało mi się w FA Krosno S.A.:

Zostaw opinię o FA Krosno S.A. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FA Krosno S.A.