Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Borg Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Były obecny

Płacą strasznie słaba. Robiąc nadgodziny również trzeba je sobie pilnować i liczyć bo robią nas w bambuko. Dokładanie obowiązków i odpowiedzialności ale nie podnoszenie płacy. Dokładanie obowiązków bez przeszkolenia bez odpowiednich narzędzi bez wiedzy po co tych obowiązków dokładać. Mają się zgadzać cyferki... Kierownik zmiany wystraszony wszystko olewa i ma gdzieś. Wielokroć mu się tłumaczy czy zwraca uwagę na jakieś niedogodności to nigdy nie są rozwiązane. Utrzymanie ruchu lezy więc nie.ma ci się łudzić że pracujesz na sprawnych maszynach .. paski płacowe nie wpływają na maila. Trzeba się domagac swoich pieniędzy, przepracowanych godzin nadliczbowych. Nie polecam firmy nikomu. Jeden wielki cyrk. BHP tylko się czepia ludzi samemu nie do końca rozumiejąc czemu... Tak ma być i tyle. Główny kierownik hali nosi się jak bos pruszkowskiej (usunięte przez administratora) jest tylko siurem do szczania kierownika zakładu. Nie da się z nim normalnie dogadać. Gość prubuje wmówić coś czego nie zrobiłeś. Jak go łapiesz za.slowa i chcesz materiałów dowodowych to się wykręca że nie są one dla pracownika. Ryba gnije od głowy. A ta już ostro śmierdzi...

Przyszły bezrobotny
@Były obecny

A może kolega napisać gdzie to takie cyrki? Bo ja składałem CV do Lublina... Tam też jest tak źle?

Jak tam w 2022 dali jakieś podwyżki czy jak zwykle jeśli nie ma nadgodzin to wypłata marna ?

BRG
@były pracownik

Tak, były podwyżki kilku procentowe bodajże ze względu rekonstrukcji systemu oceniania czy kij wie czego tam. Ci co nie dostali oceny corocznej mieli tak jakby 2w1. Oczywiście nie każdy jest zadowolony z oprocentowania swojej podwyżki ale łaska że cokolwiek dali :)

As
@BRG

Dlaczego cała firma już zna swoje podwyżki a Asy ze zmiany B nie ? Ktoś wie ????

Były

Borg mobbingomotive

Lublin miasto inspiracji...

Hmmm... Tak sobie myślę, może by zrezygnować z pracy w Borgu i ... zatrudnić się ponownie ale już z wyższą stawką??... Bo przecież mam już przykładowo roczne doświadczenie. Jeśli z rocznym doświadczeniem mam 3200 to może zatrudniając się ponownie dostanę ze 3500 i wtedy Wilk będzie syty i owca cała... :) Co Wy na to drodzy współpracownicy? Niech żyje sprawiedliwość!

Martyna
@Lublin miasto inspiracji...

Ja pracowałam prawie 10 lat i miałam 3800 brutto. Moja rada jest taka , zwolnij się i nie wracaj.

Borgowiec
@Lublin miasto inspiracji...

Niestety to prawda, system placowy w tej firmie leży i kwiczy jak stary prosiak...

Ola
@Lublin miasto inspiracji...

może zatrudnij się na jakiegoś menagera? kalkulacje wysokich lotów.

@Martyna

Witamy jakie premie uznaniowe? Szok czy znowu rozczarowanie

Olsztyński odkurzacz ...
@Same plusy

Ja nie pojmuje co jest z tym zarządem tej firmy premia za pół roku 350 zł brutto jeśli nie byłeś na zwolnieniu , Polakom nie dadzą zarobic tylko swoje zyski liczą ,dajcie Ukraińcom , nie które firmy mają taką premie co miesiąc , nie piszcie bzdur w ogłoszeniach o pracę że taki socjal bo to kolejne kłamstwo. Tak że rodzina tylko jedni jedzą ze stołu a większość tylko okruchy ..

Pracownik Produkcji

Spoko Rozmowa na luzie nawet pozartowalismy Spoko rekruterka Fajne mam dobrane stanowisko

Poprzednia praca Doświadczenie na produkcji i mgazynach Dobrze mi pani opowiedziala o pracy w borgu Moje atuty Wypytany co wiem o firmie Wypytany o presje czasu i stres

olo

Bardzo proszę merytorycznie ,brak jakiegokolwiek poszanowania dla człowieka to w końcu my szarzy pracownicy pracujemy fizycznie na biura menagerów kierowników itd itp .Firma już odczuwa tego skutki ZD-WOLA to małe miasto niezadowoleni pracownicy to wiedza o tej firmie ludzie już na mieście odradzają prace w BORG AUTOMOTIVE . Kiedyś kierownik mówił ej jak ci nie pasuje to wypad na twoje miejsce jest 20 ludzi a teraz co ????? z poważaniem pracownik

@olo

Gdyby nie dowozy to ta firma by już dawno upadła, chyba że zmienili by wynagrodzenia i zaczęli szanować pracowników. Myślę że to kwestia czasu.

@olo

O czym wy piszecie jeżeli sami pracownicy nie mają na wzajem do siebie szacunku. Ciągle tylko obgadywanie i snucie intrygi za plecami. Tylko w dobrej atmosferze można dużo zdziałać a i ludzie przyjmowaliby się do pracy. W każdym zakładzie trzeba pracować tylko ważne z kim!!!

Ciołek
@Magda

Dobrze piszesz. Ludziom się już w(usunięte przez administratora) poprzewracało. Jeden drugiego by utopił w łyżce wody. Trzeba pracować i najważniejsza jest dobra atmosfera. To z kim pracujesz daje dobre lub złe nastawienie i chęć do pracy. Ludzie wy naprawdę chyba nie macie pojęcia jak jest w innych zakładach pracy. Szanujcie co macie. Szanujcie ludzi a od razu będzie lepiej. Są obszary gdzie widać współpracę i szacunek. I można robić. Pozdro.

@Ciołek

Cieszę się że są osoby które widzą i czują to samo co ja. Praca jak praca nie jest zła. Prace trzeba szanować aby utrzymać rodzinę i dom.

Nadzieja
@Magda

Ta ładnie ..poszanowanie ludzi jest ważne, ale skoro HR oraz kierownictwo nie ma szacunku dla ludzi to może trzeba zacząć od głowy węża.Jesli chodzi o ostatnie podwyżki smiech drogie kierownictwo co innego zrobili inaczej było w ogłoszeniu. Wszystko drożeje życie opaty każdy o tym wie oni dają 100zl brutto , a pani z HR nowe auto i nie tylko ..jeszcze trochę i borg bedze juz tylko historia..

NaOpak
@Nadzieja

Popieram. HRy to jakieś nieporozumienie. Może warto byłoby zainteresować się ich podejściem do ludzi?!Zero empatii do człowieka.Pani Straubowa uważa że pozjadala wszystkie rozumy.Mozesz mieć tysiąc argumentów ale i tak ostatnie zdanie należy do niej.W tej firmie jest za dużo kolesiostwa.Reka rękę myje. A potem dziwią się że ludzi do pracy brakuje. Zniszczyliście tą firmę robiąc z niej (usunięte przez administratora)

Wola
@Nadzieja

W borgu dają 3000 brutto myślą że zachęca młodych a w woli na start jest 3500 brutto na magazynie He ciekawe co ludzie wybiorą..

Ok
@Wola

Nowy, niedoświadczony pracownik dostaje na starcie 3tysie brutto a ten z doświadczeniem po 4 latach ma 3500zl. Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi? Gdyby nie pracownicy produkcyjni to ta firma nie zarabiała by takiego hajsu a kierownictwo nie woziło by się takimi furami...ogólnie zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie przygodę z tą firma

@Ok

A po dziesięciu latach pracy 3800 brutto. Kpina

Kryzys
@olo

Spokojnie. Historia zatacza koło, także niebawem nie zdziw się jak kierownik powie ci to co kiedyś. Typowa roszczeniowa postawa. Podniosłes swoje kwalifikacje w przeciągu ostatnich lat? Masz coś więcej do zaoferowania pracodawcy ? Czy tylko daj daj i płacz nad swoim marnym losem jak to prywaciarz go wyzyskuje. Wiadomo łatwiej narzekać niż coś w swoim życiu zmienić. Były pracownik Borga, dalej etacie

10 lat
@Jadwiga

Jak się przychodziło, żeby odbębnić 8 godzin to może tyle masz. Ja po 10 latach mam znacznie więcej ;)

@10 lat

Ja przychodziłam do pracy i nie tylko na 8 h. Ale widzę ,że ty przychodziłeś żeby wchodzić przełożonym w cztery litery i to bez wazeliny. Tylko w ten sposób można więcej zarobić. Popularna ścieżka rozwoju w ty zakładzie.

omg
@Jadwiga

(usunięte przez administratora) może nie umiesz zbyt wiele, dlatego po 10 latach zarabiasz tak mało

Wiecie może, czy w Borg Automotive Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Leo

Podpowiecie na który dział najlepiej próbować się dostać? Gdzie jest najlepiej?

Kasienka259@wp.pl
@Leo

To niema na który chcesz... Przyjmują nataki gdzie są wolne miejscs

@Kasienka259@wp.pl

Aha, dziękuję za info.

Aaa
@Kasienka259@wp.pl

Składając CV na recepcji wypełniało się kartkę jaki dział interesuje

@Aaa

Ale ja i tak nie znam działów dlatego podpytałem

Kasienka259@wp.pl

Ale o jakim dziale mowa?

Ona

Nie polecam pracy, a najbardziej na AS kierownik ma wywalone, wszystko zwalone na liderów, czasami im wspoczoje za te parę groszy się męczyć. A wymagania jak by miliony za to były. Może ktoś zrobi porządek

Zadowolony ze zwolnienia

Pracowałem w tej firmie prawie 10 lat (prawie, bo zwolnili tak by zabrakło mi 2 miesięcy do pełnych 10 lat) i najlepsze co dostałem od tej firmy to wypowiedzenie umowy :)

pytający
@Zadowolony ze zwolnienia

i co w związku z tym? Ja pracowałem w firmie prawie 20 lat... prawie bo 1,5 roku przed tym mnie zwolnili i co ciekawe (!!!) też od nich dostałem wypowiedzenie lol (usunięte przez administratora) Jaki z tego morał? Czasami pracodawcy kończą współpracę nawet z wieloletnimi pracownikami

Zadowolony
@pytający

Widzę że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona :)

Taka desperacja firmy ze aż Ukraińców będą przyjmować hahah już każdy wie jak tu jest Xd

@Nowy

Nawet Ukraińcy nie przyjdą tu pracować. Liczyć kasę umieją. Chyba że przyjdą i wyniosą pół zakładu. Bramki nie pomogą.

Alladyn

Masz rację życie mieliśmy żałosne a to przez że przyszło nam pracować z takimi ludźmi jak ty. Nie mającymi pojęcia o pracy i zasadach jakie powinny być w niej zachowane. Tracisz odruchy człowieczeństwa i gniesz kark. Łatwy materiał do manipulacji. Takich ludzi właśnie ten zakład potrzebuje- naiwnych.

Kama
@Alladyn

Rzeczywiście, trzymają Cię na siłę Ty mi tu nie wyjeżdżaj o pojęciu pracy bo właśnie dlatego, że znam warunki pracy w innych firmach a było ich pięć przez 30lat pracy mogę śmiało napisać, że jest dobrze. Nie wyskakuj mi tu z człowieczeństwem bo xhyba nie znasz dokładnie tego pojęcia. Robię tu bardzo długo i widzę jacy ludzie pracują a wymagania mają z kosmosu. Działy są różne. Ludzie q innych firmach robią latami na najniższej krajowej beż szans na podwyżkę i Co? I robią. Nigdzie nie nawalą kokosow ale co roku podwyżkę człowiek dostaje. Nie chce mi się nawet więcej rozpisywać. Jak trwoga to dopiero...

Dziwne ..
@Alladyn

No raczej jesteś w błędzie, podobno właśnie naciągają, co wy na to ?

olo

cześć zrezygnowałem z pracy w tej firmie nie z powodu nadgodzin czy z powodu ciężkiej pracy lecz z powodu ludzi jacy tam pracują , większość to byli rolnicy lub dzieci tych że rolników ręcznym granatem i podstępem od pługa oderwani ta firma to takie kółko rolnicze . Zduńska Wola to małe miasto ale na palcach mogę policzyć ludzi z Zduni tam pracujących . OWSZEM jest dziękuje przepraszam proszę ale co z tego jak to jest wymuszone albo to mówienie do siebie po imieniu to jakaś farsa .wszystkim tym mającym zamiar iść do pracy w borgu serdecznie odradzam . A teraz z innej beczki co do produkcji jest źle zorganizowana zero organizacji tylko dzięki starym pracownikom ta firma się jeszcze trzyma to oni potrafią zorganizować prace sobie i swoim zespołom

Wiolka

Praca jak praca pracować musimy za darmo nic niema ,ale Palarnia od godziny 7.20 do 11.20 to jest skandal zero zadaszenia na palarni to wstyd dla BORGA tak dbają o pracownika na deszczu moknij prostaku jak chcesz zapalić ja jestem po 50 siątce nie vodki ale wiek swój mam i pamiętam dawne zakłady pracy palarnie skromne ale pod dachem 21 wiek a ty moknij ale wiecie co to się zemści na tym zakładzie pozdrawiam całą A,S , Firma pójdzie po rozum do głowy oby nie opieszale

Majojo
@Wiolka

Do pracy przychodzi się pracować a nie palić papierosy

Wiolek
@Wiolka

Palarnia nie od 7.20 do 11.20 a jedynie w czasie swojej przerwy 20to minutowej. Ty się ciesz, że przymrużają oko i pozwalają wyjść jeszcze poza czasem przerwy. Gdyby chcieli to by tak wam piórka przykrocili żebyście płakali Jeszcze ma pretensje hahahahaha Na as to wszyscy wiemy ile czasu spędzają na palarni i napewno nie jest to dopuszczalne 20minut więc się nie udzielaj bo wyjdziesz raz jak się wkurza. Palacze takim osobom możecie podziękować. Hahaha

Ona

A gdzie związku są się pytam.... ??? Nic nie robicie... Trzeba się postawić tym pionka na stołkach. Szefowie zmian mają wszystko w (usunięte przez administratora) Nawet zebrania nie zrobili jak na innych działach. Wszyscy o 22;00 do domu!!!

@Ona

A na którym dziale? U nas szefy zrobili zebrania i wytłumaczyli. Na naszych nie narzekamy oby zostali jak najdłużej

Marecki
@Ona

Pionkom na stołkach? Mądra w sieci. Czekamy aż się postawisz. Widać gdzie Ty wszystko masz. Oby się poznali na Tobie. Zabrać jej stołek ze stanowiska bo zaczyna gwiazdorzyć.

@Ona

Związki są, są tylko tyle .. Związki ciekawe co takiego załatwili? Yhm ..

Szary
@Same plusy

Czas się wypisać bo się polepszyło i nie dzięki związkom. Związki ha,ha. Szkoda kasy. Niezła wizytówka ciągle chory, katarek, plecy, zwolnienia. Firma sama sobie poradziła i ludziom zaczęła dawać a nie zabierać. Związki, pa,pa.

Bombel

Cześć czy możecie mi napisać ile Lider dostaje wynagrodzenia z górę dziękuję

Madka
@Bombel

250 zł brutto dodatku więcej za miesiąc.

@Madka

Chyba żart nie warto się męczyć.

@Bombel

Chłopie , toć to (usunięte przez administratora) kasy. Nigdzie tak nie dają. Oczywiście tak twierdzi pracodawca. Żałosna prawda o tym zakładzie. Nie długo będą robić łapanki bo im ludzi do pracy brakuje,:):-)

Dejzii

Hej można się przenieść z produkcji na magazyn zmienić dział?

Mistakos
@Dejzii

Ci co nie chcą to ich przerzucają a Ci co chcą zostają na swoim stanowisku

Leonidos
@Mistakos

A może chodzi o to że nie wystarczy chcieć bądź nie chcieć. Może chodzi o to, że nie wszyscy nadają się na magazyn i odwrotnie na produkcje.

Ciekawa

Cz to że w wiadomościach na tablicach nie ma nic co firma oferuje na danym stanowisku na które szuka osoby to normalne? Można jest tylko o obowiązkach i oczekiwaniach w każdym ogłoszeniu które się pojawiaja Nie widziałam nigdy takiego ogłoszenia więc jestem ciekawa. Może firma już wie że tych do których kieruje ogłoszenie nie ma co mamic sloganami 'atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, szkolenia'.....

Jaś

Witam Borg najlepsza firma regeneracji w Europie. Któregoś roku jedna z czołówek firm najlepiej zarabiających w woj. ŁÓDZKIM. W tym roku obchodzi 30 lecie. Tak pracownikom się odwdzięcza upominkami o wartości 50 zł.. Co Wy na to ?

pączek
@Jaś

Pączki w zupełności by wystarczyły hehe

Hihi

Hmmm a nie 40zl taka będzie premia Dla mnie kpina

jaś ptaś
@Jaś

rownie dobrze mogli nie mowic o rocznicy, (ty bys na pewno nie wiedział, nie pamietal) nie dawac prezentow, wiec nic bys nic nie dostał i bys nie psioczył - same plusy :)

@Jaś

Nie wszystkim pracownikom. Ci co są na chorobowym nie dostaną.????????????

Ptaś Jaś
@jaś ptaś

MOGLI. Ale mogli by się postarać a nie bilbordy promowanie firmy..A ciągle podkreślają jedna wielka rodzina ..Jesteśmy yhm trzeba się zastanowić nad tym czy ochłapy i nie staranność firmy jest dobra żeby tak traktować tyle ludzi jak podkreślają 1300 os. Zatrudnionych. Kapitał Duński. Przecież to jest śmieszne co z tego ?

jaś ptaś
@Ptaś Jaś

jak nauczysz się poprawnie pisać po polsku to wtedy zacznij pluć jadem przez internet;)

Kaz
@Jaś

Co ferrari by się chciało za przykręcanie śrubek? Ludziom w (usunięte przez administratora) się poprzewracało. Niewykfalifikowany, bez wykształcenia, bez zawodu nawet podstawowe polecenia trzeba kilka razy powtarzać ale mniemanie o sobie jak by był inżynierem z NASA. Naucz się czegoś porządnego może zostań tokarzem i firmy będą się o ciebie zabijały. A że to trudne trzeba się uczyć noooo cóż za błędy życiowe się płaci.

Konik Ferrari
@Kaz

A dlaczego nie ferrafi A co ? Jestes.jakis gorszy sort. Mysle ze każdy człowiek pracuje po to żeby sobie porawic byt nie wiem jak reszta . Tez nie wszyscy są bez wykształcenia..Masakra myślenie..

@jaś ptaś

Haa plusy plusy byłyby jak by firma nie obudziła sie się na ostnią chwilę..a po za kto by pamiet ten pamiętał ...super zamiast liczyć na więcej to dostaniemy najlepiej po pączku ...brawo

As
@Ptaś Jaś

Kapitał duński, mentalność i pensja polska

FSO Lublinek

Jak podwyżki w Zduńskiej Woli? W Lublinie bardzo duże podwyżki... normy.

@FSO Lublinek

2% mega podwyżki!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Borg Automotive Sp. z o.o.?

thc

No najnizsza krajowa ;)

alk

Martyna

Jeśli się tylko porusza problemy zarobkowe pracowników i ich głodowe stawki po kilku latach pracy, to post zostaje automatycznie usuwany. Firma w ten sposób tworzy wyimaginowany obraz, chowając brudy i problemy pracowników pod dywan. Oczywiście to zasluga pani M.Sz. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borg Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 9 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Borg Automotive Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Borg Automotive Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 179 ocen.

Borg Automotive Sp. z o.o.