Opinie o Baltona w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Baltona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Baltona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona w Katowice

biedroneczka

Moze nie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, lecz wszedzie lepiej niż tu... Zniszczyliscie ta firme. I to jest prawda. Jedyna rozsadna. O kim mowa wiadomo. Byl mount everest, jest dno, zero (usunięte przez administratora) br /> A tak przy okazji... Kogoś chyba ominął gruuuuuby awansik? :) Zasluzenie.

prawda

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... Tyle Wam powiem.

Negrita

Bożeno ach Bożeno... Zniszczylaś mi życie.

Canon

Jak chcesz miec normalne zycie to sobie daruj. Chyba ze lubisz nerwy, stres i upokarzanie Cie na kazdym kroku to wal jak w dym. Rok temu zwolnilam sie z Katowic. Przejrzalam na oczy. Szkoda zdrowia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Baltona? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
atena

Z takimi am to tylko kolejne oddziały mogą upadać. Dziękujemy za utratę pracy. Niewolnicy.

kate

Mam nadzieje, ze wreszcie ktos sie obudzi i pojdzie po rozum do glowy. Wspolczuje wszystkim ktorzy zostali w Katowicach. Wiekszego stresu, presji i klamstwa nigdzie nie doswiadczylam. Pani Manager co mi pozostaje... Chyba zyczyc smacznego.

jacek

Jestem właśnie po lekturze "Akademii Baltony" i pierwszej części związanej z Księgą Procedur A i B. Nasuwa mi się nieodparta chęć użycia w tej opinii partykuły wzmacniającej , ale takową moderator usunie. Partykuła wzmacniająca (uwaga dla laików) to szlachetne polskie przekleństwo. Takiego steku bzdur dawno nie czytałem. Nim opuszczę kurtynę miłosierdzia nad tym "majstersztykiem" quizowym podam Państwu trzy cytaty z Mistrza Stanisława Lema, które jako żywo pasują do oceny tego "kongenialnego" tekstu : 1. Świat zgłupiał i jeździ na świni; 2. Dopóki nie zajrzałem do internetu , nie wiedziałem ,że na swiecie jest tylu idiotów; 3. Dzisiaj już nikt niczego nie czyta, a jeśli czyta to nie rozumie, a jeśli rozumie to nie pamięta . Jeśli kwintesencją szczęścia ma być niewidzialna ręka rynku to ja przychylam się raczej do opinii Pani Profesor Łętowskiej, która stwierdziła :" to nie jest niewidzialna ręka rynku, to jest niewidzialna pięść rynku, która uderzając zabija wszelkie pozytywne inicjatywy. Kończąc podam krótki wierszyk wykropkowany w miejscach używania partykuly wzmacniającej dedykowany wszystkim ku przestrodze. "Menager to swoiste skrzyżowanie ch..a z butem z mentalnością dziury w d...e". Ostrzegam potencjalnych pracowników firmy ,że rozwiązanie takiego testu jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia psychicznego grożące popadnięciem w skrajny debilizm. Ozięble żegnam

Bielinka

Ja myślę, że i dziura w jakże pospolitej d..ie jest zbyt zacna by przyrównywać ją do wspomnianego ... To g.wno nawet przez gardło nie przechodzi. Przepraszam.

motylka

Odradzam każdemu podjęcie pracy w tej firmie, a szczególnie w Katowicach-Pyrzowicach.Pracowałam tam i był to największy błąd w moim życiu. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) stres, poniżanie, presja, bardzo duża ilość pracy (patrz harówki), śmieszne wynagrodzenia i decyzje z góry takie, że człowiek nie wie czy się smiać, płakać czy zastanawiać kto jest głupkiem w danej sytuacji... Odradzam normalnym, polecam tym którzy chcą zniszczyć swoje zdrowie tak jak ja to uczyniłam.

wincent

no dziala przecież normalnie cały czas firma. Nie wiem tylko jak sprawa wygląda jeśli chodzi o jakieś oferty pracy bo ich nie ma ani tutaj ani nie ma ich na ich stronie w zakadce "z akrualnymi ofertami" nie ma aktualnych ofert, wiec sami widzicie. Niby jest ok, ale jakoś ludzi do pracy nie przyjmują.

REDital

Otwieranie miejsc kontaktu dla konkretnego rejonu jest głupotą, ponieważ szybko można zdemaskować kto jest kim. Proponuję przejść na kanał ogólny: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,812014

konno

A który treminal sie odezwal?

kryzys

nie warto się naginac, robota tam to glupota. dajcie luz . zrobcie swoje i zacznijcie szukać pracy.ja to juz zrobilem. idzie sezon ile jeszcze wytrzymamy...[usunięte przez moderatora] ..stąd.

lady

było dobrze ale ktoś posiał chwasta na dobrym nawozie.

dolce

Każdy wie co sie dzieje. Nie ma co udawac.

jo

No nareszcie rusza forum Katowic. Co się takiego stało że i Katowice piszą. Jakieś nowe problemy ???

ken

a Ty z choinki się urwałeś, skąd Ty ? Katowice mają dobrą opinię, dobry zespół i kierownictwo. Mają tylko ręce związane przez [usunięte przez moderatora]. i innych nawiedzonych ambitnych.

Kurde, żartujecie chyba z tymi opiniami. Piszę z perspektywy klienta - na pierwszy rzut oka dla niewtajemniczonych to wygląda na super fajną niestresującą pracę

tajfun

Gratulacje dla p.[usunięte przez moderatora] powinna pani napisać poradnik" jak zniszczyć firme w dwa lata" ale my już pani podziękujemy.....najlepiej proszę złożyć cv do aelii skoro chce pani tak pomóc firmie,przynajmniej wykończy pani konkurencje

barbie

Jaka firma tacy kierownicy. Miernota. Apel do dyrekcji usuńcie mierne kierowniczki. Za długo siedzą juz na stołkach i tylko patrza na swój tyłek. Nie interesuje ich firma i pracownicy. Jeszcze raz apel o inwentaryzacje kierownictwa w Katowicach!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona - Katowice

• Jak się pracuje w Baltona?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona?

Baltona