Baltona

Katowice

Opinie o Baltona

RABARBAR

JEŚLI WCZEŚNIEJ BYŁO ŹLE TO TERAZ JEST DO (usunięte przez administratora)... KLIENCI ZOSTAWIAJĄ ZAKUPY BO NIE MOGĄ BYĆ W CZASIE SKASOWANI- BRAK PERSONELU- BRAK CHĘTNYCH DO PRACY-BRAK ODPOWIEDNIEGO WYNAGRODZENIA- BRAK MOTYWACJI-ZŁA ATMOSFERA-SZKOLENIE O PASJI W PRACY NIE POMOGŁO! IM MASZ MNIEJSZY ILORAZ INTELIGENCJI TYM SZYBCIEJ AWANSUJESZ.... TO PRACA DLA CIEBIE JEŚLI: PRZYNOSISZ GIFTY DO PRACY, NIE MASZ WŁASNEJ OPINII, JESTEŚ DWULICOWY I LUBISZ BYĆ POMIATANY

KARLOS

Jeśli ktoś chce wiedzie więcej o pracy w Balonie proszę o mail na forum chętnie prześle zdjecia a nawet filmiki z warunków pracy mam takich dużo.Kasa śmieszna najniższa krajowa + extra premia średnio 200/300 złotych , które można osiągnąc dwa razy w roku.Jednym słowem PRESJA PRESJA .Ale to trzeba przeżyc tego nie można opisac.PRACA IDEALNA DLA DESPERATÓW POLECAM :D

klient
@Klient 24.10.2017 14:13
Czy jest coś czym mógłby zainteresować się PIP?? Po wizycie w sklepie odnoszę wrażenie, że pracownice są tam wykorzystywane mak...

Taka sama sytuacja w restauracji obok Baltony ,biedne pracownice nie wiedza gdzie maja wkladac rece jak obsluguja 4 samoloty na raz ,podkreslalam tylko 2 pracownice ,zal mi tych dziewczyn czy nikt tego nie widzi?

z_zet
@KARLOS 18.03.2016 18:34

Bardzo proszę, jeżeli masz zdjęcia i filmy, chętnie użyję ich w sądzie - jestem właśnie na etapie sądzenia się z tą „firmą”. Mój mail: z_zet@o2.pl

Maja

@Robert - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji na temat Baltona? Czy pracowałeś w tym miejscu, czy tylko korzystałeś z usług? To ważna informacja dla osób korzystających z forum.

Gucio

Piszecie o pierdołach jak tam sie pracuje napiszcie prawde o cenach za dwie herbaty Nestii 18zl przeciez to rozbuj, gdzie ta strefa bezclowa jesli wodka poza unie kosztuje 100% mniej niz dla ludzi w unii to w sklepie tasama wódka jest o 30% tansza

Robert

Super sklep

Maja

@Milka byłaś może na rozmowie kwalifikacyjnej do Baltona? Chętnie dowiemy się jak wygląda ten proces oraz na jakie pierwsze wrażenie zrobiła na Tobie firma.

Maja

Pracujesz w Baltona? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

od ppiękny roman

święta prawda

Piękny Roman

Podwyżki, premie bbubuuuuhhahaaaaaa.....

Bieda

Brak podwyżek. Brak premii (może 3 razy w roku jest). Brak awansu. Brak nadgodzin. Wymyślone budżety nie do zrobienia. Lepiej składać CV do konkurencji bo zarobki lepsze(może do ręki-ale po to się pracuje). Baltona podobno się rozwija ale wynagrodzenia niestety NIE.

pozdrawiam centralnie

w Poznaniu też dużo zmian. Kierownika Multi i kierownika Boutique zastąpił NOWY kierownik. Miała być premia za dobry wynik na inwenturze na Multi ale Menago + centrala uznali, że nadwyżki na sklepie to straty na magazynie i kasy nie ma (przepadł ładny kawałem tortu). Nie tylko w Katowicach, nie tylko w Gdańsku wszędzie dzieje się źle, wycisnąć, zdeptać, wyrzucić - KORPORACJA.

polonia

Broncie jej jak chcecie. Ja juz swoje zgloszenie przeslalam.

puzia

Pracować wam się nie chciało , buntowniczki z wyboru. Dajcie spokój z tym ujadaniem. Tyle jadu w was że dziękuje bogu że nie pracujecie już.

Zwolnieni

Popieram wypowiedź powyżej! Nie dajmy się stłamsić. Każdy z nas wie bardzo wiele. Wszystko można ujawnić inspekcji. Jak napisała poprzedniczka jest to nawet wskazane.

życzliwy

Pani Dom najlepszy kierownik z możliwych,osoba kompetentna zawsze znalazła rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji .Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Przeciwieństwo BIG MAMY ,która zawsze wysługiwała się pracownikami kierownikami,kierownikami zmian osobami funkcyjnymi oraz specjalistami do spraw zamówień to oni zawsze robili za nią większośc pracy pod którą ona się podpisywała i wysyłała do pani K. Praca Big Mamy to mobbing jej dewiza,jedzenie lodów ,kanapek i czytanie gazetek na terminalu.Trzymajcie się razem bo przecież co możecie wiedziec o pani Dom skoro z nią nie pracowaliście .Niewolnicy baltony powodzenia bo najlepszych z najlepszych juz nie ma teraz wy będziecie odwalac całą robote,tylko na czyich plecach będziecie się teraz ślizgac.A i wam podziękują moja osobista rade zero zangażowania nie warto :)))

bywalec

Wreszcie Pani B zrobiła porządek z Panią Dom... Pani Manager jesteśmy razem !!!

ktoś tam

Aniu to co o tobie chodzi az szkoda gadać. Daj nam kobieto spokojnie pracować.

esmeralda

Omijajcie z daleka to miejsce. Dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Chyba ze lubicie gdy przelożony to dyktator, a marna premie w wysokosci 100 czy 200 otrzymasz raz, moze dwa w roku. To praca dobra ale moze na wakacje dla uczniakow. Doswiadczony pracownik z dlugoletnim stazem nie mile widziany. Zwlaszcza gdy jest bardziej kompetentny od przelozonego. Co nie trudno osiagnac. Moja ocena po wieloletniej pracy tam 2/10. Ta dwojka to za dobrych wspolpracownikow. Inaczej bylo by 0. Pozdrowienia dla dupowlazow i wazeliny. Ci tam sie utrzymaja bo sa faworyzowani. Tak o Was chodzi :)

chcesz dorobić się garba? Zapraszamy do baltony

bura2

Chyba sama o sobie piszesz zeby twarz zachowac... Zalosne.

haha

2000 netto dobre:)

bura

Pani Bożenko wyszło jak wyszło. Dziękuję za miłą współpracę. Jak pani znosi tą panią D...cką - współczuję

biedroneczka

Moze nie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, lecz wszedzie lepiej niż tu... Zniszczyliscie ta firme. I to jest prawda. Jedyna rozsadna. O kim mowa wiadomo. Byl mount everest, jest dno, zero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> A tak przy okazji... Kogoś chyba ominął gruuuuuby awansik? :) Zasluzenie.

prawda

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... Tyle Wam powiem.

Negrita

Bożeno ach Bożeno... Zniszczylaś mi życie.

Canon

Jak chcesz miec normalne zycie to sobie daruj. Chyba ze lubisz nerwy, stres i upokarzanie Cie na kazdym kroku to wal jak w dym. Rok temu zwolnilam sie z Katowic. Przejrzalam na oczy. Szkoda zdrowia.

atena

Z takimi am to tylko kolejne oddziały mogą upadać. Dziękujemy za utratę pracy. Niewolnicy.

kate

Mam nadzieje, ze wreszcie ktos sie obudzi i pojdzie po rozum do glowy. Wspolczuje wszystkim ktorzy zostali w Katowicach. Wiekszego stresu, presji i klamstwa nigdzie nie doswiadczylam. Pani Manager co mi pozostaje... Chyba zyczyc smacznego.

jacek

Jestem właśnie po lekturze "Akademii Baltony" i pierwszej części związanej z Księgą Procedur A i B. Nasuwa mi się nieodparta chęć użycia w tej opinii partykuły wzmacniającej , ale takową moderator usunie. Partykuła wzmacniająca (uwaga dla laików) to szlachetne polskie przekleństwo. Takiego steku bzdur dawno nie czytałem. Nim opuszczę kurtynę miłosierdzia nad tym "majstersztykiem" quizowym podam Państwu trzy cytaty z Mistrza Stanisława Lema, które jako żywo pasują do oceny tego "kongenialnego" tekstu : 1. Świat zgłupiał i jeździ na świni; 2. Dopóki nie zajrzałem do internetu , nie wiedziałem ,że na swiecie jest tylu idiotów; 3. Dzisiaj już nikt niczego nie czyta, a jeśli czyta to nie rozumie, a jeśli rozumie to nie pamięta . Jeśli kwintesencją szczęścia ma być niewidzialna ręka rynku to ja przychylam się raczej do opinii Pani Profesor Łętowskiej, która stwierdziła :" to nie jest niewidzialna ręka rynku, to jest niewidzialna pięść rynku, która uderzając zabija wszelkie pozytywne inicjatywy. Kończąc podam krótki wierszyk wykropkowany w miejscach używania partykuly wzmacniającej dedykowany wszystkim ku przestrodze. "Menager to swoiste skrzyżowanie ch..a z butem z mentalnością dziury w d...e". Ostrzegam potencjalnych pracowników firmy ,że rozwiązanie takiego testu jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia psychicznego grożące popadnięciem w skrajny debilizm. Ozięble żegnam

motylka

Odradzam każdemu podjęcie pracy w tej firmie, a szczególnie w Katowicach-Pyrzowicach.Pracowałam tam i był to największy błąd w moim życiu. Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stres, poniżanie, presja, bardzo duża ilość pracy (patrz harówki), śmieszne wynagrodzenia i decyzje z góry takie, że człowiek nie wie czy się smiać, płakać czy zastanawiać kto jest głupkiem w danej sytuacji... Odradzam normalnym, polecam tym którzy chcą zniszczyć swoje zdrowie tak jak ja to uczyniłam.

wincent

no dziala przecież normalnie cały czas firma. Nie wiem tylko jak sprawa wygląda jeśli chodzi o jakieś oferty pracy bo ich nie ma ani tutaj ani nie ma ich na ich stronie w zakadce "z akrualnymi ofertami" nie ma aktualnych ofert, wiec sami widzicie. Niby jest ok, ale jakoś ludzi do pracy nie przyjmują.

REDital

Otwieranie miejsc kontaktu dla konkretnego rejonu jest głupotą, ponieważ szybko można zdemaskować kto jest kim. Proponuję przejść na kanał ogólny: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,812014

konno

A który treminal sie odezwal?

kryzys

nie warto się naginac, robota tam to glupota. dajcie luz . zrobcie swoje i zacznijcie szukać pracy.ja to juz zrobilem. idzie sezon ile jeszcze wytrzymamy...[usunięte przez moderatora] ..stąd.

lady

było dobrze ale ktoś posiał chwasta na dobrym nawozie.

dolce

Każdy wie co sie dzieje. Nie ma co udawac.

jo

No nareszcie rusza forum Katowic. Co się takiego stało że i Katowice piszą. Jakieś nowe problemy ???

ken

a Ty z choinki się urwałeś, skąd Ty ? Katowice mają dobrą opinię, dobry zespół i kierownictwo. Mają tylko ręce związane przez [usunięte przez moderatora]. i innych nawiedzonych ambitnych.

ja

Kurde, żartujecie chyba z tymi opiniami. Piszę z perspektywy klienta - na pierwszy rzut oka dla niewtajemniczonych to wygląda na super fajną niestresującą pracę

tajfun

Gratulacje dla p.[usunięte przez moderatora] powinna pani napisać poradnik" jak zniszczyć firme w dwa lata" ale my już pani podziękujemy.....najlepiej proszę złożyć cv do aelii skoro chce pani tak pomóc firmie,przynajmniej wykończy pani konkurencje

barbie

Jaka firma tacy kierownicy. Miernota. Apel do dyrekcji usuńcie mierne kierowniczki. Za długo siedzą juz na stołkach i tylko patrza na swój tyłek. Nie interesuje ich firma i pracownicy. Jeszcze raz apel o inwentaryzacje kierownictwa w Katowicach!!!!!

Zostaw opinię o Baltona - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltona