Opinie o Baltona w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Baltona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Baltona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona w Katowice

Iza

Może podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie wymagania na dzień dobry trzeba spełniać?

HR Baltona
@Iza

Witaj Izo, Obecnie prowadzimy szereg rekrutacji do naszej Firmy na różne stanowiska i do różnych firm w ramach naszej grupy kapitałowej Baltona. Jeżeli jednak jesteś zainteresowana pracą w Katowicach to obecnie poszukujemy osób na stanowiska Sprzedawca, Pracownik punku gastronomicznego oraz Kierownik Kawiarni. Inne oferty znajdziesz również na naszej stronie kariery. Poniżej przesyłamy przydatne linki gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły oraz wymogi stanowiskowe. Zapraszamy do aplikowania https://www.olx.pl/oferta/pracownik-punktu-gastronomicznego-w-porcie-lotniczym-pyrzowice-CID4-IDr9FNp.html https://www.olx.pl/oferta/sprzedawcow-do-portu-lotniczego-katowice-pyrzowice-CID4-IDoGR2Y.html https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-kawiarni-katowice-ozarowice-pow-tarnogorski-pyrzowice-pow-tarnogorski,oferta,6218689 http://www.baltona.pl/index.php/firma/kariera/

Maja

Coraz mniej opinii pojawia się na temat pracy w firmie Baltona. Chciałabym zauważyć, że firma aktualnie poszukuje pracowników. Wszelkie informacje na temat rekrutacji oraz ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy Baltona. Tutaj podaję bezpośredni link - http://www.baltona.pl/index.php/firma/kariera/ W ogłoszeniach o pracę jest informacja o szkoleniach. Chciałabym spytać, co moglibyście o nich powiedzieć? Jak często są organizowane oraz czy uważacie, że ich jakość jest na wystarczającym poziomie? Informacje te na pewno pomogą wielu osobom, dlatego zachęcam każdego do wypowiedzi.

Waldi

Dla osoby podchodzącej bardzo sumiennie do obowiązków wszędzie będzie dobrze i będzie doceniana.

@Waldi

A jak ????? ;-)

Maja

@Mag Drogi Użytkowniku, nie róbmy w tym wątku niepotrzebnego chaosu poprzez umieszczanie komentarzy, które nie mają związku z pracą w firmie Baltona. Dlatego chciałabym Cię prosić o to, abyś napisał, jak wyglądała Twoja współpraca z tą firmą, jeśli miałeś okazję tu pracować. Napisz wtedy, proszę, co jest dla Ciebie w pracy tu pozytywne, a co nie. Dziękuję.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Baltona? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Foch

Nie rozumiem czy my pracujemy w tej samej firmie? Ktoś wam dał podwyżkę żebyście pisali takie dobre opinie? PRACA napisała prawdę, a takie nagłe wypisywanie tego jak tam jest wspaniale to tylko potwierdzenie na to, że ma rację! Może nie jest na tyle odważna żeby stanąć przed wami i to w oczy powiedzieć jaka jest prawda dlatego, że wszystko pod dywan zamiatacie!

@Foch

Każdego wybór gdzie pracuje.Jesli sie jej nie podoba niech idzie pracowac gdzie indziej a nie oczernia ludzi w ktorzy tam pracuja z przyjemnością.

Anty foch
@Foch

To dlaczego jeszcze tam pracujesz jak ci tak zle???? Idz tam gdzie bedziesz lezec a ktos ci bedzie placic. Jest taka praca? Chyba nie. Mnie sie podoba i pracuje. A jak mi sie znudzi pojde gdzie indziej. Powtorze jeszcze raz jak ci sie nie podoba spadaj.

Polak
@Foch

Te opinie są pisane po to, aby zadać kłam komentarzowi "pracy", który przedstawia pracę w Baltonie, jakby była najgorszą w Polce. Ale są o wiele gorsze posady(choćby firma V. w Zawierciu lub E. w Siewierzu, gdzie jest 15 min. przerwa, a stołówka jest tak daleko, że pracownik połowę przerwy idzie i wraca na miejsce pracy). Ale co taka roszczeniowa osoba, która umie powiedzieć tylko daj, może wiedzieć. Co do ściągania z wolnego, to u mnie się nie zdarzyło, a pracuję już trochę czasu. Pracę można łączyć ze szkołą, nie ma żadnego problemu z tym. Atmosfera jest super, pracuję się z uśmiechem na ustach. Jest umowa o prace, a nie cywilnoprawna(więc, człowiek ma ubezpieczenie zdrowotne, ba nawet dostaje się opiekę medyczną). Ja jestem zadowolony i praca w Baltonie to najlepsza praca z jaką miałem styczność do tej pory. No ale jak ktoś chcę w pracy się obcyngalać, i żeby jeszcze za to płacili to sorry gregory, ale się tak nie da.

Mag
@Polak

W polce nie ale w Polsce tak

Maja

@mag Możesz konkretnie napisać, co masz na myśli? Niestety, nie napisałeś żadnych konkretnych informacji, które mogłyby Twoją opinię na temat firmy Baltona uwierzytelnić, dlatego prosiłabym Cię o nie. W innym wypadku, Twoja opinia pozostanie nie do końca wiarygodna. @Karol Na stronie internetowej firmy zamieszczane są oferty pracy. Konkretnie w zakładce "Kariera". Zostawiam Ci link do tej strony, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, to będziesz mógł się zapoznać z ofertami. Tutaj link - http://www.baltona.pl/index.php/firma/kariera/

Karol

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Bożena śliwka

Trzymajcie się jak najdalej

mag
@Bożena śliwka

Baltona porażka zycia

Pedro

Pewnie zapomnieliście dodać, że jest jeszcze premia?

Koleżanka

Najlepsze co mogłam zrobić to przyjąć się do Baltony. Jestem mega zadowolona, zarobki ok, grafik układany rozsądnie każdy ma wolne dni wtedy kiedy potrzebuje nie ma z tym problemu. Pani menadżer super kobieta. Miła uczyń a pomocna, zawsze kiedy się do niej zwrocisz o pomoc pomoże. Pani kierownik jak i kierownicy zmiany super ludzie bardzo pomocni, i wyrozumiali. Koledzy i koleżanki sprawiają że człowiek czuje się jak w domu. Mega zgrany zespół. A co do pracy w biedronce to idź i spróbuj jeżeli myślisz że usiadziesz na kasie to powodzenia życzę. Ja pracowałam w biedronce i powiem tak,, (usunięte przez administratora),, i nic więcej oczywiście na 3/4 etetu. Tutaj jest umowa i wszystkie świadczenia. Jest czas na przerwę śniadaniowa i na wyjście do toalety w biedronce tego nie było a kierownictwo w niczym nie pomagało. Nasi kierownicy pracują,, łeb w łeb,, razem z nami. Jeśli masz na tyle odwagi aby oczerniac niewinnych ludzi to miej odwagę powiedzieć to wprost. I powiem Ci jeszcze tylko tyle, że jeżeli ktoś jest królewna to niech zasiądzie na tronie w domu a nie przychodzi do normalnej pracy z której ludzie są bardzo zadowoleni. DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH OPINIE PRZED PODJĘCIEM PRACY W BALTONIE - PRACA TUTAJ TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ SUPER ZESPÓŁ I WSPANIAŁE KIEROWNICTWO POD WARUNKIEM ŻE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM A NIE KRÓLEWNA

Pracusia
@Koleżanka

Zgadzam się. Jest dobrze dla tych którzy chcą pracować. Jest zgrany zespół fajni ludzie. Firma daje dużo poza wypłatą. Jak przyprowadzisz kogoś do pracy to ci kasę za to wypłacą,I kierownictwo super. Ogólnie bardzo oki. A jak komuś nie pasuje to niech się zwolni a nie wypisuje kłamstwa i oczernia ludzi.

@@
@Koleżanka

Żarty.... za najniższą którą dostaliśmy w ostatnich miesiącach ma się chcieć pracować ????

Agent Tomek

Skoro jest tak cudownie i sympatycznie to dlaczego od kilku miesiecy poszukujecie pracowników? Tak radykalnie skrajne opinie raczej świadcza o faworyzowaniu jednych a drugich......profesjonalizm.

Życzliwy

Praca w travel chef wygląda tak : Obsługa na kasie w tym samym momencie robienie kawy i wydawanie jedzenia, sprzątanie sali i umycie naczyń wszystkich. Dokładanie wszystkich napoi bagietek i tp. Wnoszenie śmieci do windy i wypakowanie ich z windy. Na koniec mycie za barem i zmywarki. Resztę sali myje firma sprzątająca. Jesteś lokalną osoba to praca jest dla Ciebie i osoby zwolnione z pracy to nie osoby którym się nie chce pracować tylko zwolnione bo nie chciały być lojalne a to słowo coś więcej znaczy osoby które to czytają są mądre zrozumieją znaczenie tego słowa ???? nie ma co się rozpisywać pracy jest dużo i naprawdę idzie znaleźć coś na wyższym poziomie za lepsze pieniądze premia brutto to nie premia pozdrawiam

praca

Baltona najgorsza firma na lotnisku! Pensja ok. 2.000 netto w tym już dodatek nocny + ewentualnie jak się uda 200zł. premii, a w zamian za to musisz tyrać za 3 osoby bo ludzie się cały czas zwalniają i nie ma kto pracować. Ze strony menagerki (usunięte przez administratora) i wieczne kombinowanie. Kierownictwo z Baltony jaki kawiarni i restauracji Cavarious&TravelChef zmanipulowane i zaszczute przez nią , zresztą jak wszystcy pracownicy.Chęć niesienia jakichkolwiek zmian przez firmę jest nijaka. Kierownictwo wyżywa się na pracownikach, brak umiejętności organizacji pracy. Nawet jeżeli z grafiku wychodzi Ci wolne spodziewaj się, że w każdej chwili możesz zostać ściągnięty do pracy...jest to robione notorycznie. Kierownictwo może do Ciebie dzwonić w twoich wolnych dniach, ale Tobie nie wolno!!! Pamiętaj o tym! Premia 500+ brutto przez wakacje wygląda tak, że dostaniesz ją tylko wtedy gdy nie weźmiesz URLOPU, L4 lub UŻ. A w sezonie ruch taki, że wygląda to tak jakby coś za darmo dawali i ludzie jeden na drugim. Pracownicy są wyzywani przez klientów za ceny za brak towaru za ogromne kolejki. Godziny pracy to porażka musisz wstać o 2 w nocy żeby o 4 rano już otworzyć. Zdarza się, że pracownicy muszą zostać powyżej 12 godzin w pracy bo samolot się opóznił, a sprzeciwienie się temu grozi oczywiście zwolnieniem....co krzywdy nikomu nie robi oczywiście, bo praca z takimi zarządzającymi tym interesem ludzmi to chyba tylko za karę. Pracy jest dużo i jak ktoś chce to znajdzie, ale 3majcie się od Baltony z daleka już lepiej do Bierdy na kasę iść. A jeszcze dodam, że Pani menager ściąga sobie do firmy swoja rodzinę, znajomych z poprzedniej pracy i rodzinę znajomych, udają potem głupa, że się nie znają haha a to tylko świadczy o nich. Dziwię się, że lotnisko chce współpracy z taką firmą która obniża im opinię. Była porządna firma Keranis to Baltona ją wygryzła i zrobiła takie ceny kosmetyków i alkoholi, że teraz nie mają utargów...przy czym cierpi właśnie opinia lotniska. Pozdrowienia dla Pani Grodzkiej.

@praca

Nie zgadzam sie z ta opinią. Mnie i moim kolezankom pracuje sie dobrze. Nigdzie w handlu nie jest lekko. Ale zeby takie bzdury wypisywac trzeba miec cos z glowa.

uczciwy
@praca

Ale głupoty, nikt nikogo do pracy na lotnisku nie zmusza. Zarobki są dobre, atmosfera super. Mnie się ta praca podoba i nie zamierzam jej zmieniać. Jak czytam to co napisała pani "praca" to mi się słabo robi. Wszyscy wiemy kto to napisał hehe

Robert De Niro
@praca

Prawda w oczy kole drobie Panie :) obojętnie kto to napisał napisał całą prawdę, żal mi was....

Niki
@praca

do PRACY - to forum to nie jest miejsce do dyskusji dla osób na pewnym poziomie. Jeżeli praca Ci się nie podobała to się trzeba było samemu zwolnić. Przecież tyle pracy wokół . Ja pracuje już dwa lata i absolutnie się z komentowanym wpisem nie zgadzam . Wiem od starszych kolegów ze przez ostatnie kilka lat się bardzo poprawiło w zarobkach i warunkach pracy. Ja tą pracę polecam znajomym którzy już pracują u nas . Praca na lotnisku jest super dla tych którzy lubią jak się dużo dzieje. Jeżeli niezadowoleni zamiast się zwolnić wypisują takie bzdury na forum to się dziwić nie należy że kierownictwo ma problem z rekrutacją. Ale jaka firma nie ma teraz takich problemów, takie czasy mamy. Nie rozumiem tych którym ta praca się nie podoba, i dalej pracują, no chyba że nikt inny nie chce przyjąć do pracy.

nikita
@praca

jak ci tam zle to po co tam jeszcze siedzisz???????????? zwolnij sie i rob kariere gdzie indziej

Baltona - super praca
@praca

Droga Pani " Praca " Proszę o zachowanie swoich prywatnych opinii dla siebie. Jest to wielce krzywdzące dla nas, osób które bardzo lubią i cenią pracę w firmie Baltona. Oczernianie kogokolwiek , wypisując bzdury na forum internetowym to brak odwagi i taktu. A poza tym to nikogo , nigdy nie przetrzymujemy siłą u nas w pracy.

bardzo zadowolona
@praca

bezkarność ma swoje granice, proszę o tym pamiętać pani praco. właśnie dlatego jakim jesteś kłamliwym człowiekiem któremu sie wydaje ze moze kolejny raz mącić paszkwilami i na forum NIE MA CIEBIE JUZ Z NAMI

zatrudniona
@praca

Nikt tu za kare nie pracuje, premia frekwencyjna 500+ jest, a gdzie indziej jej nie ma. Grafiki zawsze elastyczne, prośby są zawsze uznawane, można się zamienić. Nie siedzimy tu ponad 12h, to bzdura. W sezonie pracujesz 15-16 zmian w m-cu 7-19, 19-7. Jest tu dużo fajnych ludzi, bardzo pozytywnych. Ruch falowy, raz można się narobić, a raz jest luz i spokój, wszyscy sobie pomagamy. Najlepiej sprawdzić samemu, a nie słuchać malkontentów. P.s. Idź do tej biedronki, ale tam leserów zwalniają szybciej niż u nas, także uważaj :-)

Baltona
@praca

Szanowna Pani, Przede wszystkim chcemy podziękować za poświęcony czas na napisanie opinii o pracy w naszej firmie. Przykro nam słyszeć że firma Baltona nie spełniła Pani oczekiwań mimo naszych ciągłych starań, które czynimy w celu sprostania potrzebom naszych klientów zewnętrznych i wewnętrznych. Wiele osób w naszej organizacji dąży do tego aby nasza firma była najlepszym miejscem do pracy, co w pewnym sensie znajduje odzwierciedlenie w innych pozytywnych opiniach naszych obecnych i byłych pracowników oraz tego że nasza firma uzyskała certyfikat Solid Employer of the Year [Solidny Pracodawca Roku] . Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, że mamy jeszcze wiele do zrobienia dlatego też stale szukamy nowych rozwiązań i stosujemy różnorodne usprawnienia organizacyjne i operacyjne. Zapewniamy również, że wciąż rozwijamy i usprawniamy nasze formy zarządzania, jednak z naszej perspektywy wiemy, że kadra zarządzająca daje z siebie wiele, aby firma mogła dalej się rozwijać w tym bardzo konkurencyjnym otoczeniu. Jeżeli jednak są jakieś niedociągnięcia to z pewnością będziemy dążyć do ich usprawnienia. Odnosząc się do Pani uwag dotyczących godzin pracy i dyspozycyjności, to elementy te są nieodzownym stylem i charakterem pracy na lotnisku. W Baltonie wierzymy, że chęć rozwoju zawodowego w bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi stanowią filary naszej kultury organizacyjnej. W kontekście uwag dotyczących klientów naszych sklepów, to możemy śmiało stwierdzić że jesteśmy dumni iż tłumnie odwiedzają nasze sklepy a nasi pracownicy starają się robić wiele żeby sprostać ich wymaganiom i oczekiwaniom w najlepszy możliwy sposób. Jeżeli ma Pani jeszcze jakiekolwiek uwagi lub rekomendacje prosimy o maila z kontaktem zwrotnym na adres opinie@baltona.pl w celu umówienia spotkania i dalszego zapoznania się z przedstawioną sytuacją. Dziękujemy jeszcze raz za uwagi i życzymy powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych

Zadowolona

Praca ciekawa mozna pogadac po angielsku. Zmiany 12 na 12 dla mnie super mam dużo wolnego. Socjal lepszy nic mialam w poprzedniej pracy. Ale najfajniejsi ludzie, atmosfera. Grafiki robia wg lotow ale tez jak ktos chce zmiany to nie problemu. Dobrze ze na umowe o prace i za chorobowe placą. Mnie sie podoba a pracuje juz prawie rok i nie zamierzam zmieniać.

Ja pracuje od dawna w Baltonie i uwierzcie ale jak teraz sie pracuje to bajka kazdy wie co ma robic sa magazynierzy super chłopaki którzy przyjmuja dostawy rozladowywuja towar ,kasjerzy obsługują klientów i przy tym jest super atmosfera, jest zabawnie milo i z checia sie przychodzi do pracy pomimo duzego ruchu pasażerów. Zarobki sa zdecydowanie inne niż pisze pani "praca" choć dziwię sie poco tu pracuje skoro jest tak źle.? Jest to kompletną bzdurą i nie wiezcie w ani jedno słowo. Kierownictwo i Pani Manager super kobieta zawsze pomoże i doradzi , super nauczyciel dla nowych jak i starych pracowników. Dzieki Niej i Super kierownictwu jesteśmy jedna WIELKĄ grupą.????

Pracownik Baltony

Pracuje w Baltone już od dawna. I wiecie co? Bardzo lubię swoją pracę! Jesteśmy zgrana ekipa i wszyscy lubimy to co robimy. Chodzimy do pracy zadowoleni a wiecie czemu? Bo jest super atmosfera. Praca z ludźmi może jest cięzka jak wiadomo ale warto przyjść i dołączyć do Naszego Teamu. Każdemu życzę aby miał taką kadrę kierownicza jak u Nas. Nie ma prawdy w tym co piszą na tym portalu.

Róża

Zarobki są ok, często lepsze niż w innych sklepach, dużo ludzi pracuje więc nie jest ciężko. Są magazynierzy a wiem ze kiedyś nie było To co słyszałam od kierowniczki na rekrutacji jest prawdą. Dla mnie ważne ze mam umowę o pracę i nikt mnie nie oszukuje na godzinach bo w innych firmach to jest różnie. Ja jestem zadowolona super ludzie jest wesoło mimo ze czasami czarno od pasażerów na sklepie.

Credy

Wszyscy pracownicy Baltony powinni się dowiedzieć, że osoby, które przychodzą teraz, zarabiają na start więcej, niż osoby z dwuletnim stażem. Na wstęp dostaje 2400 brutto. Dwuletni pracownik - 2200-2300. Cała góra o tym wie, wszyscy milczą. Po co dbać o dobrego, długoletniego pracownika? Lepiej zainwestować w osobę, która po dwóch czy trzech miesiącach odejdzie... Brawo Baltona! Jesteście niesamowici! Wasza polityka rodem z PRLu w końcu Was wykończy.

RABARBAR

JEŚLI WCZEŚNIEJ BYŁO ŹLE TO TERAZ JEST DO (usunięte przez administratora)... KLIENCI ZOSTAWIAJĄ ZAKUPY BO NIE MOGĄ BYĆ W CZASIE SKASOWANI- BRAK PERSONELU- BRAK CHĘTNYCH DO PRACY-BRAK ODPOWIEDNIEGO WYNAGRODZENIA- BRAK MOTYWACJI-ZŁA ATMOSFERA-SZKOLENIE O PASJI W PRACY NIE POMOGŁO! IM MASZ MNIEJSZY ILORAZ INTELIGENCJI TYM SZYBCIEJ AWANSUJESZ.... TO PRACA DLA CIEBIE JEŚLI: PRZYNOSISZ GIFTY DO PRACY, NIE MASZ WŁASNEJ OPINII, JESTEŚ DWULICOWY I LUBISZ BYĆ POMIATANY

CIASTO Z RABARBAREM
@RABARBAR

TO MY SIE ZNAMY ,..... TO FAKT ,POPIERAM TWOJA OPINIE .

@RABARBAR

Baltona zaprasza - 2.100, podstawa + 200 premia . Żyć nie umierać, ale za to strój służbowy .... na ciuchy nie wydacie . Na święta 300 premi , wszysto brutto ....

KARLOS

Jeśli ktoś chce wiedzie więcej o pracy w Balonie proszę o mail na forum chętnie prześle zdjecia a nawet filmiki z warunków pracy mam takich dużo.Kasa śmieszna najniższa krajowa + extra premia średnio 200/300 złotych , które można osiągnąc dwa razy w roku.Jednym słowem PRESJA PRESJA .Ale to trzeba przeżyc tego nie można opisac.PRACA IDEALNA DLA DESPERATÓW POLECAM :D

Milka
@KARLOS

Jest tam aż tak źle ? Bo właśnie zaproponowano mi pracę tam .

Klient
@KARLOS

Czy jest coś czym mógłby zainteresować się PIP?? Po wizycie w sklepie odnoszę wrażenie, że pracownice są tam wykorzystywane maksymalnie, lub nawet ponad ich siły.. Dwie kasjerki na cztery samoloty:) około sześciuset klientów... Kto tam ustala grafik pracy?? A może brak chętnych do pracy w warunkach oferowanych przez Baltonę?? Śmiech na sali, dwie drobne kobitki na plagę klientów. Towar też donoszą podczas obsługi??

klient
@Klient

Taka sama sytuacja w restauracji obok Baltony ,biedne pracownice nie wiedza gdzie maja wkladac rece jak obsluguja 4 samoloty na raz ,podkreslalam tylko 2 pracownice ,zal mi tych dziewczyn czy nikt tego nie widzi?

z_zet
@KARLOS

Bardzo proszę, jeżeli masz zdjęcia i filmy, chętnie użyję ich w sądzie - jestem właśnie na etapie sądzenia się z tą „firmą”. Mój mail: z_zet@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona - Katowice

• Jak się pracuje w Baltona?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona?

Baltona