Opinie o Baltona w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Baltona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Baltona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona w Katowice

Maja

@Robert - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji na temat Baltona? Czy pracowałeś w tym miejscu, czy tylko korzystałeś z usług? To ważna informacja dla osób korzystających z forum.

Gucio

Piszecie o pierdołach jak tam sie pracuje napiszcie prawde o cenach za dwie herbaty Nestii 18zl przeciez to rozbuj, gdzie ta strefa bezclowa jesli wodka poza unie kosztuje 100% mniej niz dla ludzi w unii to w sklepie tasama wódka jest o 30% tansza

Robert

Super sklep

Maja

@Milka byłaś może na rozmowie kwalifikacyjnej do Baltona? Chętnie dowiemy się jak wygląda ten proces oraz na jakie pierwsze wrażenie zrobiła na Tobie firma.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Baltona? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Maja

Pracujesz w Baltona? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

od ppiękny roman

święta prawda

Piękny Roman

Podwyżki, premie bbubuuuuhhahaaaaaa.....

Piękny Roman
@Piękny Roman

Podwyżki są po spełnieniu kilku kryteriów: * e-test, na akademii baltony * staż pracy i dostajesz po roku i 3 miesiącach 150 zł brutto. Czyli po roku i 3 miesiącach pracy zarabiasz 2150 brutto (czyli 1564 zł netto). Kolejna opcja podwyżki pojawia się po zdaniu kolejnych e- egzaminów i po przepracowaniu (przeharowaniu)kolejnych miesięcy. Premie są, premii nie ma, premie są, premii nie ma, cholera na papierze w regulaminie wynagrodzenia pojawia się słowo "premia" ale papier wszystko zniesie. W rzeczywistości premię otrzymujesz dwa/trzy razy w roku. Rozkładając to na 12 mc/rok premia to 50 zł brutto, czyli około 32,45 zł "na rękę" (1 chleb+ 2 jogurty+ 30dkg sera żółtego+ 4 piwa+ bilet na autobus= WOW).

Bieda

Brak podwyżek. Brak premii (może 3 razy w roku jest). Brak awansu. Brak nadgodzin. Wymyślone budżety nie do zrobienia. Lepiej składać CV do konkurencji bo zarobki lepsze(może do ręki-ale po to się pracuje). Baltona podobno się rozwija ale wynagrodzenia niestety NIE.

pozdrawiam centralnie

w Poznaniu też dużo zmian. Kierownika Multi i kierownika Boutique zastąpił NOWY kierownik. Miała być premia za dobry wynik na inwenturze na Multi ale Menago + centrala uznali, że nadwyżki na sklepie to straty na magazynie i kasy nie ma (przepadł ładny kawałem tortu). Nie tylko w Katowicach, nie tylko w Gdańsku wszędzie dzieje się źle, wycisnąć, zdeptać, wyrzucić - KORPORACJA.

polonia

Broncie jej jak chcecie. Ja juz swoje zgloszenie przeslalam.

puzia

Pracować wam się nie chciało , buntowniczki z wyboru. Dajcie spokój z tym ujadaniem. Tyle jadu w was że dziękuje bogu że nie pracujecie już.

Zwolnieni

Popieram wypowiedź powyżej! Nie dajmy się stłamsić. Każdy z nas wie bardzo wiele. Wszystko można ujawnić inspekcji. Jak napisała poprzedniczka jest to nawet wskazane.

życzliwy

Pani Dom najlepszy kierownik z możliwych,osoba kompetentna zawsze znalazła rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji .Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Przeciwieństwo BIG MAMY ,która zawsze wysługiwała się pracownikami kierownikami,kierownikami zmian osobami funkcyjnymi oraz specjalistami do spraw zamówień to oni zawsze robili za nią większośc pracy pod którą ona się podpisywała i wysyłała do pani K. Praca Big Mamy to mobbing jej dewiza,jedzenie lodów ,kanapek i czytanie gazetek na terminalu.Trzymajcie się razem bo przecież co możecie wiedziec o pani Dom skoro z nią nie pracowaliście .Niewolnicy baltony powodzenia bo najlepszych z najlepszych juz nie ma teraz wy będziecie odwalac całą robote,tylko na czyich plecach będziecie się teraz ślizgac.A i wam podziękują moja osobista rade zero zangażowania nie warto :)))

bywalec

Wreszcie Pani B zrobiła porządek z Panią Dom... Pani Manager jesteśmy razem !!!

ktoś tam

Aniu to co o tobie chodzi az szkoda gadać. Daj nam kobieto spokojnie pracować.

esmeralda

Omijajcie z daleka to miejsce. Dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Chyba ze lubicie gdy przelożony to dyktator, a marna premie w wysokosci 100 czy 200 otrzymasz raz, moze dwa w roku. To praca dobra ale moze na wakacje dla uczniakow. Doswiadczony pracownik z dlugoletnim stazem nie mile widziany. Zwlaszcza gdy jest bardziej kompetentny od przelozonego. Co nie trudno osiagnac. Moja ocena po wieloletniej pracy tam 2/10. Ta dwojka to za dobrych wspolpracownikow. Inaczej bylo by 0. Pozdrowienia dla dupowlazow i wazeliny. Ci tam sie utrzymaja bo sa faworyzowani. Tak o Was chodzi :)

chcesz dorobić się garba? Zapraszamy do baltony

bura2

Chyba sama o sobie piszesz zeby twarz zachowac... Zalosne.

haha

2000 netto dobre:)

bura

Pani Bożenko wyszło jak wyszło. Dziękuję za miłą współpracę. Jak pani znosi tą panią D...cką - współczuję

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona - Katowice

• Jak się pracuje w Baltona?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona?

Baltona