counter
3 8 208 5 1
Sosnica jsw

Z sosnicy pgg z przodka moi kochani przenioslem sie na budryk jsw :) z 4 tys z 4 sobotami co miałem na sosnicy. Teraz w jsw z 4 sobotami mam 8. 8500 :) chcialem sie tylko pochwalic moi drodzy... A barburki wzielem 8750 zl. Wam wmawiaja ze wam pgg da podwyzki Będzie to wygladac jak 2 lata temu co wyplaty podskoczyly z 2900 w przodku na 3100. A teraz??? Dadza wam znów o 100 zl więcej. Dziękuję pozdrawiam. Ps pracownik jsw.sa

Przodowy z Budryka
@Sosnica jsw

Podaj tylko swoje inicjały,abym wiedział z kim mam do czynienia.Z takim zarobkiem musisz być kimś ważnym na przygotówkach.Ja mam ogólnie 24 lata dołu,w tym 15 lat na Budryku i tej kwoty nie muskam.Fajny fejk news.

Sosnicowski ryl
@Sosnica jsw

4 koła z 4 sobotami? Robię na sosnicy mam 3.500 bez sobót jak wpadną to ponad 4 wyciągam. Coś tu koleś kręcisz i nieprawdę piszesz

Maro
@Sosnica jsw

Już tutaj jednemu z twoich kolegów odpisywałem.Nie rozumiem jednego, dlaczego Wy wszyscy pracujący w JSW i zarabiający te powiedzmy 7k,uważacie się za pępek świata.Jednocześnie próbujecie poniżyć pracowników np.PGG.Ja w lutym na czysto zarobiłem na handlu autami 22k,a był to dla mnie średni miesiąc.Więc koleżko,w którym bloku jesteś jeśli chodzi o potencjał,w porównaniu ze mną? Piszę to tylko dlatego, że pracowałem na przygotówkach i zarabiałem psie pieniądze w stosunku do włożonego wysiłku.Dzisiaj jestem w innym miejscu i innej sytuacji.Za chwilę Ty koleżko możesz być również w innej sytuacji finansowej, więc nie rób z siebie Boga.Poczytaj trochę o sytuacji finansowej JSW.Polityka robi robotę,a koronawirus dopełni reszty.Pamiętaj jedno,ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Wer
@Sosnicowski ryl

I czym się chwalisz ? 3500 na dole ? To tylko świadczy o tobie

Jsw górnik
@Przodowy z Budryka

Alez to normalne. Ja za przodowego na zofiuwce tez mam 8.i to lekko. Metry są. Szychty z przdowego lub z kombajnisty są. To i 8 wpada z 3.4 sobotami spokojnie. A na budryku to myślę z tego co wiem. Maja jeszcze lepsze zarobki

Obiektywny
@Wer

A co o nim świadczy? Chłop tyle zarabia w pgg nie dziwi mnie to

Czapla
@Sosnica jsw

Jak Barbórka wzioles 8700 to se słownik kup za 50zl. Chyba OHP skończyłeś ino do łopaty się nadajesz

Ali Nowy wpis
@Sosnica jsw

Jak to załatwiłeś? Robiłeś pod sigiem? Składałałeś podanie oficjalnie przez stronę czy coś jeszcze dzialaleś?

Abdul Nowy wpis

Pracował ktoś w firmie na kopalniach JSW i przeniósł się teraz pod PGG? Trzeba ponawiać wymazy? Może ktoś wie kiedy jakieś przyjęcia?

Pgg gje gje

Czy 4300 za czarne w przodku to dobra wyplata?(usunięte przez administratora)

Boss
@Pgg gje gje

Jak byś był dobry fachowiec np. Instalator na jednoosobowej działalnoścì to mosz tela zarobione za tydzień i sobota wolne no ale cóż

Abdul
@Pgg gje gje

Na której kopalni taki zarobek ?

Pgg gje gje Nowy wpis

Ruch szczyglowice. Jsw. Jestem prwcownikiem firmy curki spółki SIG

Zbychu

Siema chłopaki wiecie coś może o przyjęciach lu w najbliższym czasie? Wiem że chłopay ida na emeryturę więc ktoś za nich musi być

Glaca Nowy wpis
@Zbychu

Podpinam się pod pytanie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piątek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Panie Prezesie, Panie kierowniku od przetargów, my z GZUGU prosimy o robotę z wolnej ręki za dobrą cenę bo dodatkowych świadczeń na koniec roku nie będziemy w stanie wypłacić.

TakNie1
jacek

Panie Prezesie PGG, czy to prawda że kierownik przetargów i umów W.Z. jest szefem rady nadzorczej w GZUG-u

TakNie4
Rocki
@jacek

A to ciekawe, teraz trzeba śledzić postępowania przetargowe że szczególnym uwzględnieniem firmy GZUG z Gliwic

TakNie3
Kwk row ruch marcel

7215 zł... 14 pensji. Musialem się pochwalić. Grp yno przodek caly rok W jsw moi komple tyle nie dostali na przodkach co jo .. Ciekawe czy to pgg wyplacilo by nas uspokoić trochę. Nie sądzicie??? Ah te strajki :p

Grp
Nazwa działu: Finanse

Chyba lazienny. Pracuje 11 lat na Zofiówce 9300 kolego

@Grp

Licytujcie się dalej,ciemne byki.Spotkamy się na tym forum za rok,o tej samej porze, wtedy zobaczymy,jakimi będzie krezusami.Być może będziecie mieli okazję pogadać o tym, kiedy spotkacie się w pośredniaku albo w MOPS-sie.Realna sytuacja w górnictwie rozwija się w bardzo szybkim,i niestety niekorzystnym dla tej branży,tępie.Dzisiaj związki z panem Sasinem ograły górników w koncertowy sposób.Chcieliście podwyżek,macie.Pierwszy krok;nieadekwatnie wysokie czternastki do sytuacji ekonomicznej.Tak się kupuje i ucisza ciemną masę.Ciąg dalszy nastąpi w maju.

Tak11Nie
Maro
@Grp

Jak to mówią,punkt widzenia zależy od tego gdzie kończy się punkt widzenia.Jeszcze niedawno zarabiałem w tym (usunięte przez administratora) 4 tysie i myślałem, że to maks na jaki mnie stać.Dzisiaj sprowadzam i sprzedaję +-10 aut w miesiąc z marżą ok.3k .Praca lekka, wręcz przyjemna,więc przy mnie jesteś zwykłym pomocnikiem łaziennego.No i tak możemy licytować się w nieskończoność.

Tak7Nie
@Kwk row ruch marcel

Proponowałem spotkać się na tym forum za rok.Ale już dzisiaj chodzą słuchy,że PGG może mieć problemy z terminową wypłatą pensji w kwietniu.Nie jestem wróżką,tylko realistą.Aż ciśnie się na usta"a nie mówiłem, że tak będzie".No i co Pan powie teraz Panie napinacz?

Ajaj
@Rob

Durnie chcieli podwyżek a teraz wypłat nie będzie sami się pogrążył chytry 2 razy traci niestety

rr
@Ajaj

i bez podwyżek była by lipa

Luka
@rr

Podwyżki były A teraz znowu brudne łapy o pomoc do państwa. Zawiesić deputaty węglowe i barborki i kasa się znajdzie nieroby wredne są inni co potrzebuja teraz pomocy firmy padają A te gnije znowu tylko o sobie myślą choć i tak zarabiają 2 razy więcej od innych wstyd i zenada

Tak2Nie1
nick
@Luka

jedno im wychodzi darcie (usunięte przez administratora) teraz was zwolnią i pójdziecie do normalnej roboty ciekawe kiery ryl wytrzyma pełną dniówkę 8h kopanie rowów już na was czeka żadna praca nie hańbi

Ryl
@nick

Uwazej bo zatwardzenia dostaniesz tak ci żyć ścisło

Kola
@Ryl

Pgg to jest czysta patologia nic więcej. Tam nie ma ekonomii tam są bezmozgi

@Kwk row ruch marcel

Jak tam panie kolego z Kwk row ruch mar..., że tak powiem.Już nie długo 10-ty,czas wypłaty.Mam nadzieję,że pochwalisz się nam swoim przelewem....

Pogubiony

Jak to będzie z tymi dniami wolnymi bezpłatnym. W maju przerobiony 16 dni więc za mało to trzeba będzie cały miesiąc dopracować do emerytury czy tylko te 4 dni?

Fragles

Jak długo chodzi się w czerwonym kasku za nowoprzyjetego?

Lucas
@Fragles

12 miesięcy

Guma
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Wiadomo coś o przyjęciach na Bolesława śmiałego w dobie koronawirusa? Czy definitywnie przyjęcia wstrzymane do odwołania?

Jurek Budryk

Ciekawe jak (usunięte przez administratora)długo jeszcze pociągnie

Przeniesiony

Hej od mają mam pracować na jak Bielszowice zostałem przeniesiony z innej kopalni dokładnie z Gliwic. Pytanko jakie warunki tam panują to stara kopalnia pewnie bardziej metanowa trochę się boję ale już 7 lat robię jako gornik więc trzymam robote. Napisze ktoś coś o tej kopalni??

Mati z gliwic

Kiedy zamkną w końcu ten sztuczny twór jak Sośnica do kiedy to w ogóle ma koncesję? Mobilny zastraszania i zmuszanie do nadgodzin co chwilę zmieniają godz pracy raz idziesz na 6 rano potem już na 12 a pod koniec tygodnia masz nockę to jest chore nic nie idzie zaplanować jak ma się dzieci to już w ogóle jest do bani przenieść się nie da więc niech to zamkną i wtedy jest szansa pracy na normalnej kopalni

Nick

Polać mu

Żuber

A gdzie kolega ruchu Marcel.On może ma inną teorię na ten tego.

Ciekawski

Były przeniesienia z sosnicy na Bielszowice czy kuzyn mnie ładuje w boli?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Czy w Polska Grupa Górnicza S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Daniel

Brat od mojej dziewczyny pracuje w pgg ja pracowałem w sklepie i śmiał się ze mnie że zarabiam tak mało a on dużo (usunięte przez administratora) się zrobiłem kurs górnika na przenośniki taśmowe trochę znajomości i dostałem się do JSW teraz ja się śmieję ile on musi tyrać a ja i tak zarobię więcej niż on

Danielek
@Daniel

Jo tysz. Robilem w pgg. Tera robia w jsw. Moj prsodowy z pgg miol 4 klocki ( przodowy) w przodku. A jo mom tera na gumie z jedna sobota 5 klockow. Haha smieja sie z niego i rzech mu paski pokozol tosie zdenerwowol i to fest

Z jsw
@Danielek

5 klocków z sobota? Ja to z sobota 7 wyciagam

Dd

Ciekawe że mniejsze firmy stać żeby zrobić postojowe i płacić pracownikom a pgg nie ciekawe na co czekają aż 5tys ludzi na kopalniach się zarazi wirusem pracownicy biurowi są chronieni nawet kasa pozyczkowa zamknięta a my mamy fedrowac przy samym zjeździe czy wyjeździe szola ile ludzi jest koło siebie i jakie jest wielkie zagrożenie zarazenia ale to jest nie ważne liczy się tylko Fedra nie ludzie ciekawe kto będzie fedrowac jak za miesiąc się okaże że ponad pół załogi będzie zarazone pracownicy biurowi wtedy zjada i beda fedrowac

Xyz

No właśnie,kto ciebie przyjął?Z takim IQ to nawet kura na placu nie przetrwa.Zobacz głąbie co dzisiaj dzieje się we Włoszech.Trzy tygodnie temu tam też byli tacy mądrale jak ty.Dzisiaj mają apokalipsę.

Do durnia
@Xyz

Ty żadnego iq nie masz chodź do pracy i narażają siebie i rodzinę jak Włosi ja jestem na l4 i mam to gdzieś zdrowie ważniejsze niż kasa

zbycho

Wykonuje prace na kopalni i podziwiam tych którzy pracuja na dole ja pracuje w pkp ,ale moi koledzy próbowali swoich sił na dole opowiadali jakie warunki na dole panuja i nie kazdy sie tam nadaje . NIEKTÓRZY WYTRZYMUJA MIESIAC. Dlatego nie patrzcie komus w portfel , tylko idz i spróbuj swoich sił i zobacz czy te pieniadze sa tego warte sam by nie jeden strajkował. Jeśli chodzi o wegiel z rosji to można go porównac z odpadkami .wegiel z rosji jest tańszy bo jest wydobywany z powierzchni ,a im nizej wydobywany tyl wieksza kalorycznosc i ten z rosji zatruwa srodowisko palac nim w piecu wydobywa sie zółty dym .Naszym polskim weglem interesują sie zachodnie państwa ,a polaką sprzedawaja rosyjski szajs.jeszcze raz szacun dla górników

Rudziol

Chce przejsc na sosnice ale nie wiem czy to prawda ze strasznie rzucaja pracownikami. Kolega mowi ze w pon.idzie na 6 rano w srode na 17.30 a w piatek zas inaczej w ciagu tyg mozna robic w roznych godzinach. Prawda to bo jak tak to wole dojezdzac na rude tu bym mial blizej ale taki (usunięte przez administratora) ponoc

Tb
@Rudziol

Niestety ale tak to czasem wygląda, zdarzało się że była awaria to odesłali cię do domu a musiałeś przyjść w sobotę odrobić . Zazwyczaj dotyczy to oddziałów wydobywczych

Pismak
@Tb

Ile wyciaga sie na wydobywczym?. Ciezka robota?

Bolek
@Rudziol

Na sosnice a do kiedy ta kopalnia ma koncesje. Chyba w tym roku sie konczy i po kopalni czy cos sie zmienilo i nie trafi do srk.

Hans
@Bolek

Na co koncesja ? Z jednej strony węzeł a4i a1 , z drugiej miasto , z 3 strony strefa przemysłowa ,jakieś pomysły?

Z gliwic
@Hans

Zaorac i wszystko w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Górnicza S.A. - Katowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad