Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o.

Adres: Powstańców 30, 40-039 Katowice

NIP: 6342834728 REGON: 360615984 KRS: 0000544386

Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o.
1 2 11 5 1

Opinie o Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Domin
 Opinia

Witam. Ile zarabiają kobiety w biurze socjalnym na kopalni? Czy wszystkie dodatki liczą się powierzchniowe, czy dołowe i jak to ogólnie wygląda. Kopalnia Chwałowice.

niezadowolony
 Rekomendacja

Za cały m-c + 1 dzień urlopowy mieszana robota (ściana wydobycie+zbrojenie) z 2 tyg.nocek wypłata 3100zł. Porażka, za taki pieniądź to się odechciewa robić i ma się ochotę pożegnać ten Ku*widołek!

Ryl radlin
@niezadowolony 12.06.2019 16:32

Kurde słabo. Na jakiej grubie robisz????

Ryl radlin
 Opinia

Jak tam w pgg. Polepszyly się zarobki? Ja robię na marcelu. Zarabiam 3400 w przodku. Jak na waszych kopalniach???? Bo u nas nic a nic. Cały czas to stoi w miejscu

Nowy
 Opinia

Panowie jakie zarobki są w PGG na stanowisku elektryka, ekektromontera na powierzchni? Jaką kwote można dostać na dole na podobnym stanowisku? Nie mam uorawnien górniczych i bez doświadczenia jestem.

Kwasior
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

(usunięte przez administratora)zarobki bardzo słabe ja pracuje w27 lat w ścianie zarobek bez sobotę 4000 kloce jsw 6000

Romek
 Opinia

Rzadko ostatnio zaglądacie na forum, czy to znaczy, że dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

@kingulinda
 Opinia

Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie podbić z CV na KWK Jankowice lub KWK Chwałowice? Online na PGG poszło ważne rok, jestem po studiach jednakże nie górniczych, obecnie praca urzędowa Plus dodatkowa jako linergista, w planach podyplomówka geologia górnicza, obecnie 33l. I ogromna chęć zmiany pracy i jednak najbardziej na fizyczną na przeróbce na powierzchni z systemem zmianowym. W rodzinie Górnicy ale nie mam pleców/dojść, jestem człowiekiem z nikąd ???? ale krzepę i siłę mam, super mózg ???? do nauki też. Proszę o porady, info. Z góry dziękuję za info pozdrawiam i Szczęść Boże.

Alfa
 Opinia

Jak zarobki na grp na bolku ?

Teresa
@Alfa 29.10.2018 23:17

@Alfa Dobrze, że postanowiłeś "ruszyć" wątek dotyczący specyfiki pracy w Polskiej Grupie Górniczej. Być może teraz więcej osób będzie zostawiać tu swoją opinię o tym pracodawcy. Z kolei temat wysokości wynagrodzenia można już śmiało poruszać na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Złożyłeś już u nich swoje dokumenty?

Opinia

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o. w miejscowości Katowice? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o. - Katowice