LADOR

counter
3 51 227 5 1

Opinie o LADOR

As

Ja tam z ladorem nie miałem żadnego problemu, choć pracowałem krótko to za dużo powiedzieć tez nie mogę. Jako pracownik z grupa, miałem umowę o prace a pieniądze wypłacane zawsze na czas i tyle mnie w sumie interesowało.

Tomasz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują pracowników?

smutna

wciaż nie ma kasy ze zleceniówki.miała być 27(niedz) liczyłm na kasę w piątek a dziś koniec wtorku.w przeciwieństwie do oszukanego nie mam renty,żyję z tego co zarobię.Trochę słabo. Lubię atmosferę w LADOR za: wszystko ok.tyle że nie dostałam kasy

OSZUKANY
@smutna

Jo znowu to samo. tys kasy nie ma. Już mam dosyc tych paciulokuw

Mapenz Nowy wpis
@OSZUKANY

Co ty opowiadasz za bzdury! Ja zawsze wypłatę z umowy zlecenia mam zhodnie z umowa poczytaj sobue co masz w umowie napisane ze maja czas na wypłatę 5 dni od pidpusanua rachunku di umiwy zlecenia! Ja jak poprosilem kierownika to przelali mi kase na drugi dzień po pidpusaniu rachunku!!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy w firmie LADOR są regularne szkolenia pracownicze?

Poszukujący pracy
Kandydat

Dzień dobry poszukuję pracy i przeglądam komentarze na portalu "gowork.pl". Przykro to stwierdzić ale mało merytoryczne wpisy tu znalazłem. Staram się nie brać udziału w takich dyskusjach ale teraz zabiorę głos. Firma która desygnowała do kontaktu z potencjalnym pracownikiem kogoś kto nie potrafi przyjąć krytyki zachowuje się jak właściciel wydawnictwa który za karę do układania krzyżówek desygnuje osoby które podpadły. Ponadto zastraszać osoby dodające opinie to nie jest na miejscu. Osobiście nie zauważyłem aby pojawiały się tu treści hejterskie. Niech Pan przyjmie do wiadomości, że popełnia Pan błędy i to w każdym wpisie jak widzę. Proszę podziękować za zwrócenie uwagi i skorzystać z dobrych rad a nie napadać na ludzi i straszyć zgłoszeniami do administratora. Nikt tu nikogo nie obraził a jedynym który się obraża jest Pan. Słabo Pan wypada w roli pracodawcy (przynajmniej tak jest Pan tytułowany pod znakiem firmowym), który nie radzi sobie z krytyką

@Poszukujący pracy

Dokladnie!tak to wlasnie wyglada i tak wlasnie jest!

@Pracownik

Do Polonistki, Niemki, NDW, Tytusa, Poszukującego pracy i kogoś kto podpisuje się Nikt. Staram się wnikliwie czytać wszystkie Państwa opinie. Część z nich, zwłaszcza pisanych przez Polonistkę, Niemkę itd. prowadzi do zaogniania sytuacji. Tak nie jestem polonistą. Tak zdarza mi się popełniać błędy. Ale to dotyczy nas wszystkich, nawet „Polonistki”. Radziłbym dokładnie przemyśleć i przeanalizować swoje wpisy przed wysłaniem. Literówki zdarzają się wszystkim. Pozdrawiam

Polonistka Nowy wpis
@LADOR

Ale jakiej sytuacji?????ktos rozumie??????

Polonistka Nowy wpis

Dramat

Jak długo trwa proces awansu w LADOR?

Tre
@Pytanie

O jakim awansie mowisz ?cale zycie za najnizsza krajowa w ladorze jaki awans gdzie ?

@Tre

Posiadając odpowiednią wiedzę, predyspozycję i umiejętności można pokierować swoją ścieżką awansu

Pracodawca

A Pani ich nie posiada? Zapraszam do merytorycznej i konstruktywnej rozmowy. Pozdrawiam serdecznie

Nie do wiary
@LADOR

Dalej nie rozumiesz? Predyspozycje a nie predyspozycję. Tylko tyle i aż tyle.

@Nie do wiary

Pani Polonistko ( NIE DO WIARY)... " Nie myli się tylko ten, co nic nie robi". Pozdrawiam

@LADOR

Witam!informuje ze"nie do wiary"to nie ja i jednoczesnie pozdrawiam "n d w": :-) Z ladorem merytorycznie?no coz,to chyba niemozliwe ale plus za uzycie trudnego slowa!)))))))))

Niemka
@LADOR

Merytoryczna rozmowa?naprawde? I blokowanie?hahaha))))))))

@Niemka

Zapraszam do merytorycznej rozmowy i zadawania pytań, postaram się na nie odpowiedzieć. Ps. czy to , że Pani Polonistka w swojej pierwszej opinii zapomniała w wyrazie żenada kropeczki nad literą "z" świadczy o czymś? bo ja myślę , że nie. Po prostu w pośpiechu zapomniała o klawiszu shift i tyle. Drugą zaś rzeczą jest to, że Pani Polonistka( Nie Do Wiary) w swoich opiniach kreuje postawę agresywną. Pozdrawiam

Nie do wiary
@LADOR

Proszę odpowiedzieć czy ma Pan ( czy też Pani) coś wspólnego z usuwaniem komentarzy?

Nikt
@LADOR

Dla pańskiej wiadomości, aby wstawić literę "ż" należy użyć łącznie litery z alaz prawego klawisza alt.

Administrator serwisu GoWork

@Nikt

I tak kombinacja klawiszy „ alt” i „ shift” potwierdziła to, że piszące opinie „osoby” ( Polonistka, NDW, Tytus, Niemka i Nikt) to ta sama osoba. W związku z brakiem sensu dalszego odpowiadania na napisane taką retoryką wpisy tej osoby, dalszej polemiki na tym poziomie nie będzie. Jednocześnie informuję , że wszelkie wpisy o charakterze hejterskim będą zgłaszane administratorowi serwisu .

@LADOR

A gdzie pan tu widzi agresje ?chyba u siebie !no i jeszcze raz" ndw" to nie ja,rozumiem ze to pana myslenie zyczeniowe?

@LADOR

Pozdrawiam wszystkich wymienionych!Jestesmy jedna osoba!dla mnie bomba))))))))

@Nie do wiary

Moje tez usuwal dlatego z mojej strony taki zarcik i podpis "niemka" w niektorych wpisach ale chyba to byl zatrudny zart)))))))

@LADOR

Najfajniejszy byl wpis o "czerwonych bucikach" hahaha

Jaka umowa obowiązuje w LADOR podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Zgodnie z kodeksem pracy...... umowa o pracę na okres próbny

Kandydat

Czy to prawda, że Lador kończy sie na Terminalach ?

Każdy to kto, Ty ? Przestań siać ferment. Super odpowiedź " każdy to wiem " .

Niko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 476 dni.

Czy to prawda że. Lador wygrał przetarg na ochronę obiektu final koło koksowni przyjaźń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 476 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie LADOR?

As

Maja

Czy wiesz, jaką stawkę godzinową oferują nowym osobom w LADOR w ochronie fizycznej osób i mienia? Kolejne co mnie zastanawia, to jakie są tam zmiany? Wielkie dzięki!

obserwator

A ja wreszcie widzę zmianę na lepsze bo trzeba było ogarnąć ten dotychczasowy bajzel

@obserwator

Gdzie ta zmiana na lepsze . Powiedz, ja nie widzę

Jak wygląda podstawa w LADOR?

Kosa

2250 brutto na umowie o pracę i 14,70 za godz. na zleceniu tak jakjak wszędzie

Polo

Wypłaty coraz później. Wypłata na zleceniu za sierpień w październiku. Lipa

Tom

Z wypłatami jeśli jest umowa o pracę, nie ma najmniejszego problemu, są zawsze na czas, a nawet przed czasem(pieniądze zawsze dostawałem 8-9 każdego miesiąca) Gorzej jeśli pracuje się na umowę zlecenie, wtedy bywa różnie ale zazwyczaj upomnienie załatwia sprawę. Co do pasków, jeśli chce się je otrzymywać, trzeba napisać odnośnie tego pismo, o czym zresztą zostałem poinformowany, to samo się tyczy wypłaty pieniędzy "do ręki", w kasie, zamiast na konto. Idzie dogadać się tez odnośnie wolnego, "gdy coś nagłego wyskoczy, gdy mamy potrzebę coś załatwić" Nie robią z tym większego problemu.

Robert
@Tom

Dużo pracowników pracuje na umowie zlecenie, a jeśli tak to, czy przy dłuższej współpracy można negocjować warunki kontraktu na bardziej korzystne? Długoterminowe umowy dają więcej korzyści, więc ciekawi mnie, czy nowi pracownicy także mogą na nie liczyć.

Fabiano

Jak to mozliwe ze w firmie niema paskow od dobrych paru lat ludzie nie maja pojęcia zielonego ile zarabiaja za co i jakie sa potracane kwoty druga kwestia jest fundusz pracowniczy na ktory kazdemu zabieraja z pensji ale nikt jeszcze z pracownikow nie zobaczyl bonu na swieta chociaz na 50 zl ani wczasow pod grusza ciekawe jak to obchodza jako zaklad chroniony utrzymujacy sie z pefronu

Kamil

Skąd te rewelacje o bankructwie? Czyżby konkurencja inspirowała?

Rekin

Czemu cyganisz z wyplatami niema zadnych problemów

Komo

Gdzie ty pracujesz że nie dostajesz wypłaty?Ja w firmie Lador pracuje 12 lat i nigdy nie miałem z tym problemu zawsze na czas albo przed czasem

Tak Lador zrezygnował od 1 kwietnia

Rado

Czego nie dostałeś ? Nie wypłaciła wypłaty a zapłacili ZUS ? Myślę, że pora zmienić lekarza.

oszukany
@Rado

dostalem naszczescie rente a wyplate nie

Zgadnij kto

To jest możliwe przecież żeby dostali kasę z PFRON muszą wszystko w terminie płacić. Ta osoba co pracuję 12 lat dostała wypłatę bo pracuję w administracji.

@Zgadnij kto

Mylisz się nie w administracji tylko na obiektach

ech

Uwaga.w lutym nie wpłynęła wyplata za styczeń.wejdzie pewnie w marcu.jesli ostatniego marca wpłynie wypłata za luty, to komornik zgarnie mi calą jedną wypłate.Oj Lador ludzie to dla ciebie smieci na których zarabiasz.Aha jeśli chcesz powiedziec że długi trzeba spłacać to od razu ci powiem że firma która was wynajęła nie współpracuje z firmami które nie wypłacają na czas kasy swoim pracownikom więc pewnie wspólnie długo tam nie popracujemy.

pawian

a jo pozdrowiom el komendante gorka

Anonim

W ZOO jest super praca, ciekawe co ci się nie podoba w pracy jeśli tam pracujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o LADOR - Sosnowiec