Opinie o GDF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GDF Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GDF Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDF Sp. z o.o. w Warszawa

Witam. szukam zatrudnienia w ochronie i myślałem, że może doszukam się jakiegoś ogłoszenia w sieci, zważając na fakt, że firma od ponad 20stu lat działa, ale miałem z tym jednak problem. Gdzie są teraz dodawane oferty dla pracowników ochrony? I czy dają już normalnie umowy o pracę?

Marcin81 Nowy wpis

Co to za firma przyjołem się do firmy gdf z grupom inwalidzkim na słuch miałem 2 umowy o pracę po 3 miesiące a teraz dali mi zlecenie wstyd i chańba tej firmy

Wiola Nowy wpis

a w jaki sposób bezpośredni pracownicy otrzymali zgłoszenie odnośnie tych wspomnianych komplikacji w wypłacie? Swoja drogą jaka to umowa? O pracę? jak wygląda kontakt i po jakim czasie można spodziewać się jakiegokolwiek odzewu?

Jak wygląda sprawa grafiku w GDF Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GDF Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jezus666

Głupoty piszecie ludzie pracowałem w tej firmie 2;5 roku płacą normalnie grafik sami sobie układaliśmy a za dodatkowe godziny dodatkowa kasa Po zakończeniu pracy firma wypłaciła mi pieniądze za ekwiwalent

@Jezus666

No 2, 5 roku to taki okres po którym faktycznie można się wypowiedzieć. A ile płacą tak z ciekawości? Spoko, że co do grafiku można się dogadać. A ile można otrzymać za te dodatkowe godziny?

Jaro
@Karolina

Dwa posty minuta po minucie. Przypadek? Nie sądzę.

Ewelina

Panowie, co z grafikiem, już planują na dłużej niż tydzień? Ja jeszcze chciałam spytać, jaka stawka za godzinę, czy trzeba mieć orzeczenie no i czy kobiety też pracują ;)

Ha ha

Firma działa jak większość podobnych na rynku wykorzystują pefron ciągną dotacje z każdej strony na wszystko co możliwe a pracownik nie dostanie nawet bonu za 50 zł na święta bo wszystko kradną na górze i rozdają między siebie tak samo zamiast wczasów pod grusza są wczasy za pieniądze na paliwo z pefronu dla tych co się nie boją fałszować dokumentów

Janusz

Narzekać to każdy potrafi, ale zrobić coś bezinteresownie tak po prostu sam od siebie to już trudniej. Firma płaci w terminie a nawet przed ,praca nie jest ciężka /tylko chęci brak/ jak ktoś ma chęć pracować to robi swoje i nie marudzi, a malkontenci to się zawsze znajdą.

Radox

Od kiedy Egon przejoł rządy wprowadza własne absurdalne pomysły. Brakuje tylko porzegnania na koniec dniówki JEST KLAWO JAK (usunięte przez administratora) Premia pomniejszana o dodatek za pracę nocną, grafiki zwykle zrobione tylko na tydzień, później z dnia na dzień i człowiek nie jest wstanie nic sobie zaplanować. Człowiek wiecznie dzwonić musi i się pytać musi jak pracuje, a gdy przyjdzie do pracy to okazuje się że ma akurat wolne i dopiero jutro jest wypisany. Cyrk na kółkach.

Emil

Pracowałem w ochronie w Piekarach Śl,na pierwszej umowie t.j 3 m-ce,następna miała być na lepszych warunkach płacowych. Zmienił się kierownik na nowego dyrektora ze swoją ekipą a starsi pracownicy nie związani z nowym szefem zostali traktowani jako zło konieczne.Myślę,że negatywne oceny spowodowane są brakiem organizacji i nadzoru Centrali

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy GDF SP.ZO.O. w mieście Warszawa. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Stefan

Tu nie ma co nowego pisać. Wyjątkowo parszywa firma. Pracownicy traktowani jako zło konieczne. Urlop należy ci się nie wtedy gdy chcesz, tylko kiedy pasuje firmie. Dyżury, nawet te 16 i 24 godzinne potrafią ustawiać co drugi dzień. Bo tak. Prośby, o zmianę grafiku (bywają różne sytuacje) są ignorowane. Bo, oczywiście, brakuje ludzi. Stanowiska robocze (w sensie ściany i wyposażenie) brudne, rozpadające się i poniszczone meble. Zimą zimno, latem nie sposób wytrzymać z upału. A gdy temperatury sięgały 40 stopni, trudno (a nieraz wcale) było się doprosić o wodę. I niestety, (usunięte przez administratora) w podejściu do pracowników to tam norma. Podejście zgodne z zasadą, jak się nie podoba, to za bramą czeka już 10 następnych. Tylko, że to nie prawda. Wszyscy już tę firemkę i jej średniego szczebla kierownictwo chyba znają. Zgłaszają się tylko desperaci i naiwni, później, po krótkim czasie uciekają. Na czas pandemii dostarczyli wprawdzie stare spryskiwacze po płynie do szyb i bańki z czymś odkażającym, ale maseczki pracownikom się nie należą. Radzę trzymać się od tego skansenu z daleka i nie nabierać na obiecanki.

Pawulon

Bułka strzela z ASG i nie umie trafić w cel.Dyro na obiekcie Weglokoks wszystkich wproważaniu ma i auta do patrolu nie chce dać.

madonna

witam jesli ktos chce podjac prace w tej firmie niech najpierw poczyta opinie nie polecam tej firmy zwlaszcza na stanowisku pracownik sprzatajacy ,na poczatku jest wszystko ladnie pieknie obiecuja gruszki na wierzbie ale zczasem jak sie popracuje dluzej to wychodzi szydlo z worka ta firma dostaje z pefron dofinansowanie za kazdego pracownika z grupa jednak oprucz golej wyplaty niema nic dodatkowegio ludzie chorzy sa wykorzystywani i co najwazniejsze nie rowno traktowani co do wyplacania doprowada sie do konfliktu miedzy pracownikami zamiast usiasc i porozmawiac po ludzku ten kto sie oburzy jest zwolniony mozecie sie widomyslec nie bede sie tutaj rozczulac bo jak o tym wszystkim pomysle to mi sie zygac chce takimi ludzmi ktorzy pomiataja innymi. Dlatego jak bedziecie sie chcieli tam zatrudnic to sie 2 razy zastanowcie i poczytajcie opinie na temat danej firmy.

Malutka
@madonna

Witam czytalam opinie i zainteresowala mnie Pani opinia czy jest mozliwosc dowiedziec sie gdzie Pani pracowala w tej firmie?

Ryszard

Jak się pracuje w czasie pandemii? Czy firma wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia dla pracowników?

Rudy

Pan Pawel jest nie mily i nie sympatyczny

po ile godzin pracujecie mam takie pytanie, bo mi ostatnio się 8h nocka monitoring do dom jechałem na 8h i nowu monitoring 16h - to troszkę przesada moim zdaniem.

Darek

Mam wrażenie, że niektórzy mylą brak szacunku dla pracowników z wymaganiami jakie stawia firma i za które płaci!!

Ziomek

(usunięte przez administratora)nie szanuje ludzi jest nie miły i nie sympatyczny traktuje pracowników jak zło konieczne sam był pracownikiem ochrony tak jak inni teraz jak wyjdziesz wcześniej o 15 min to awatuta

Santiago de

Jestem byłym pracownikiem GDF przy Ulicy Mikołaja Reja 3 w Gdańsku na dyżurce jest bardzo brudno ściany są podrapane i zniszczone fotele dziurawe znalezione że śmietnika w toalecie jest smrud wydzielający się z kanalizy umywalka jest pęknięta zalana tynkiem jeżeli chodzi o pracowników są bardzo mili ale jeżeli chodzi o porządek nie polecam tej firmy pracodawca nie wypłaca ekwiwalentu za pranie za odzież która otrzymuje buty na swój własny koszt były pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o GDF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GDF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GDF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GDF Sp. z o.o.?

GDF Sp. z o.o.
  • Fosa 25