Silesia Group
3 48 75 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Silesia Group? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były Nowy wpis

To była firma która zajmowała się ochroną pewnej galerii handlowej. Od kilku lat firma już nie istnieje.

Administrator Nowy wpis

Czy brak nowych komentarzy o Silesia Group oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Waldi Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

rena

jeżeli rzeczywiście chcesz u nich pracować @Wojo a nie znalazłeś ogłoszeń to siadaj w samochód i jedź. Chyba że preferujesz kontakt telefoniczny. Ja jednak wybrałabym wizytę

Tak1Nie

holy

jeśli nie pomyliłem firm to mówimy tutaj o agencji ubezpieczeniowej prawda? Silesia Group z siedzibą w Rybniku jest firmą , współpracującą z grupą dobrze wyszkolonych współpracowników, posiadających licencje wydane przez właściwy urząd nadzorujący działalność ubezpieczeniową. Z ich płynnością i działalnością wszystko z tego co wiem jest w porządku

TakNie1

orko

Widze, że ktoś w ostatni dzień nowego roku odkopał temat silesia group, ale nadal bark odpowiedzi, dziwne troche. Możecie napisac, gdzie można znaleźć aktualne informacje o pracy tutaj, skoro tu ich nie ma? Bardzo niepokoi mnie, to, ze w 2014 roku były jedynie trzy opinie, wygląda to tak, jakby firma stała w miejscu i się nie rozwijała.

jędrek

I co tam w silesii słychac bo od roku prawie nie ma wpisów.

były

były pracownik - 2013-05-04 19:53:10 Coś długo już tu nie piszecie, czyżby "pan SS" wszystkich co mają coś do powiedzenia wywalił na zbity [usuniete przez moderatora]??Wywalił, bo ma problemy z prawem i będzie bulił..... Po co mu świadkowie :-)

były pracownik

śmiać mi się chce...

szok.

wyrypany

Czego sie spodziewacie po czlowieku bez zasad i honoru czyli panu przondziono? Wykorzystal nas i sklocil. wyrzucil jak stare [usuniete przez moderatora] Miejmy jaja i ppkazmy mu to czego nas nauczyl. Byly pracownik z galerii. P.S. [usuniete przez moderatora]. nie dajcie sie sklocic. zewrzyjcie sily.

denis gwóźdź

wg leszcza znajdz sobie w rodzinie a mowie jak jestes taki mocny w slowach to sie spotkajmy i powiedz mi to w oczy [usuniete przez moderatora] co to za nick wg co grozny chciales byc czy co [usuniete przez moderatora]

Tak1Nie

denis gwóźdź

nie chciałem tu pisac ani tu wchodzić ale widzę że już ktoś pisał i tak w moim imieniu [usuniete przez moderatora] to pewnie ty [usuniete przez moderatora] jak masz coś na mój temat do pow to powiedz mi to w oczy a nie na forum bd pisał takie rzeczy moje prawko moje życie co do mojej opinii po to zakłada się firmę żeby jeździć na wakacje i mieć kasę i zwalniać ludzi jego sprawa mam tylko nadzieję ze ktoś go potraktuje jak on nas ale jak ktoś napisze coś w moim imieniu albo o mnie to niech się skontaktuje że mną najpierw bo pisac każdy może [usuniete przez moderatora] się ode mnie a ty [usuniete przez moderatora] masz mój numer jak coś cię boli napisz chętnie z tobą porozmawiam nawet się spotkam a jak nie 3 kroki w bok tak jak ten co podpisuje się jako [usuniete przez moderatora]

lol

[usuniete przez moderatora] nie wieloletni współpracownik!!

wk...ny

wk...ny - 2012-09-15 13:52:49 nie kasa jego tylko spólki, a ty [usuniete przez moderatora] i reszta co nie czyjecie sie winni? [usuniete przez moderatora] ty masz chyba wyrok nie? [usuniete przez moderatora] a ty za wodeczke w aucie to co dostaleś? nagrode? tacy jestescie swieci??? kurwa same biedaki! a ty jorg wyszedles z roboty bo sie na komornika obraziles, jedyny kto z honorem odszedl to [usuniete przez moderatora] a wy jestescie zwyklymi [usuniete przez moderatora] i nie umiecie sie do bledu przyznać leszczejeszcze jedno, na zebraniu jasno wam szef powiedzial za co lecicie, od stycznia rzaden z was licencji nie umial zrobic, to teraz nie placzcie a nawet ostatnio mówił że Teflon w każdej chwili moze wrócić jak papier zrobi to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie jacy biedni jesteście

wk....ny

ju - 2012-09-14 11:35:02 Za [usuniete przez moderatora] rzadzil [usuniete przez moderatora] jako Dyrektor. OBECNIE JEST SZEFEM ALE KASA W CALOSCI JEST TYLKO JEGO. Za [usuniete przez moderatora] bylo 100% obsady teraz 30% stanu osobowego. A faktura w calosci za wszystkie martwe duszyczki. Starzy i lojalni [usuniete przez moderatora] wylecieli bo sa zagrozeniem i maja wiedze o lewiznach. Brak logiki w dzialaniu wskazuje na napiecie emocjonalne i problemy finansowe naszego BYLEGO [usuniete przez moderatora] Byli kumple aktualni wrogowie.hahahaha za [usuniete przez moderatora] 100 % obsady chyba w pana snach panie [usuniete przez moderatora] :)

wk...ny

nie kasa jego tylko spólki, a ty [usuniete przez moderatora] i reszta co nie czyjecie sie winni? [usuniete przez moderatora] ty masz chyba wyrok nie? [usuniete przez moderatora] a ty za wodeczke w aucie to co dostaleś? nagrode? tacy jestescie swieci??? [usuniete przez moderatora] same biedaki! a ty [usuniete przez moderatora] wyszedles z roboty bo sie na komornika obraziles, jedyny kto z honorem odszedl to [usuniete przez moderatora] a wy jestescie zwyklymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mi i nie umiecie sie do bledu przyznać leszcze

ju

Za [usuniete przez moderatora] rzadzil [usuniete przez moderatora] jako Dyrektor. OBECNIE JEST SZEFEM ALE KASA W CALOSCI JEST TYLKO JEGO. Za [usuniete przez moderatora] bylo 100% obsady teraz 30% stanu osobowego. A faktura w calosci za wszystkie martwe duszyczki. Starzy i lojalni [usuniete przez moderatora] wylecieli bo sa zagrozeniem i maja wiedze o lewiznach. Brak logiki w dzialaniu wskazuje na napiecie emocjonalne i problemy finansowe naszego BYLEGO [usuniete przez moderatora]. Byli kumple aktualni wrogowie.

Rommel

Musial dobrze wiesz jak wyglądała twoja praca, więc daj sobie spokój. Przychodziłeś do pracy i nic nie robiłeś, a jak się grupę wołało do prac poza interwencyjnych to ciebie nigdy nie było słychu ani widu. Twoja praca polegała na przeleżeniu całych 24 godzin bez oznaki życia. Za dobrze mieliście się za [usuniete przez moderatora] i tak wam zostało, ale i na was też przyszedł czas. Ileż można ściemniać. Cały czas było, że galeria nic nie robi i ona jest wszystkiemu winna. Przejęła obiekt Silesia Group i wa się nie spodobało, bo było więcej pracy, a takim jak tobie pracować się nie chcę, a są w tej pracy ludzie którzy już nie muszą, ale chcą, przykład kaplica, wątpię, że ty chodziłbyś 10 godz. po swoim posterunku tak jak oni. Przyszło nowa firma i wam się wam zmieniło ( trochę pacy przybyło), bo teraz nie ma już tak, że grupa, tylko siedzi i czeka. Teraz grupa akumulatory rozwozi, a nawet wózki tescowe pcha i nikt nie narzeka, bo każdy sobie musi pomagać. Za [usuniete przez moderatora] tego nie było. A co do waszego zwolnienia to sami sobie zasłużyliście. Mieliście na to pół roku, ale wy mieliście to w dupie bo dla was Silesia Group to dalej [usuniete przez moderatora] był, więc się nie dziwcie, że was zwolnili, taki [usuniete przez moderatora] to w trzy miesiące licencję zrobił., dlatego ja wasz wieloletni współpracownik mam, na was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..

Wk.....ny

Pracownicy [usuniete przez moderatora] z Silesia Group (folwarku pana [usuniete przez moderatora]) Szykujemy pozew zbiorowy o niedotrzymanie obietnic i nakłanianie nas do fałszywego świadczenia przeciwko poprzednim pracodawcom, oraz o ujawnienie korupcyjnych mechanizmów w SCC. Kancelaria prawna podejmie się tej sprawy za symboliczną złotówkę ze względu na osobę PANA [usuniete przez moderatora]

Musial

Jest 10-ty, nie odnotowałem pełnej wypłaty... Dostałem tylko kilka złotówek za L-4. Tak więc spotkamy sie w sądzie Panie [usuniete przez moderatora]. Chyba że do dwóch dni od umieszczenia tego postu dostane telefon od pana (zadawalający mnie $$). Z mojego świadectwa pracy nie wynika, że porzuciłem miejsce pracy... Popełnił pan mały błąd w zwolnieniu mnie i [usuniete przez moderatora]. Czekamy na telefon. Pozdrawiam [usuniete przez moderatora]

kolejny

ciekawe kto tym razem opuści nasze szeregi po 10 - tym ???

Denis

Chłopaki, jesteśmy z Wami. Zawsze i wszędzie.

kok

JORG - 2012-08-12 15:38:12 Mosial popieram cie w całości mnie zwolnił w ten sam dzien co zeszłem z posterunku wiedział jakie mam problemy rodzinne,ale nie szedłem do niego nawet sie tłumaczyć bo wiedziałem jaka to gnida i olałem sprawe najgorsze jest w tym że przez ten cały czas pracy z nim życie bym za gnoja oddał taka praca i niestety odpłacił mi sie dyscyplinarką no cóż jakby to on powiedział ŻYCIE,szkoda mi całej ekipy z pracy bo dobrze sie z wami pracowało, co sie to rzadko spotyka tak zgrana ekipe były wyjątki no ale to zostawię bez komentarza.daj znać jak bedziecie coś kombinować,przyłączę sie do was,pozdrowionka do naszej ekipy,JORG[usuniete przez moderatora] A my naiwni mu uwierzyliśmy i staliśmy się małymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...kami w stosunku do poprzednich szefów. Teraz głupio spojrzeć im w oczy, jak się spotka na ulicy.

JORG

Kolo

Optymalizacja pracy, [usuniete przez moderatora] za zaoszczędzone pieniążki pojedzie do Bornego, albo nad ciepłe morza. Kiedyś takich to na taczkę i won.

lekko zawiedziony

Panie [usuniete przez moderatora] Jak nasze sprawy z kancelarią prawną? Lipa? Kto ma roszczenie do Pana [usuniete przez moderatora] leci na [usuniete przez moderatora]. Sprawy bezdomnych teraz też wyjdą gdzie trzeba. Nie mamy już nic do stracenia. Teraz my pokażemy jak to jest.

Optymista

A miało być tak pięknie.................. buahahahahahaha.

Kolega !!!

A kto został to został ???!!! Ciekawe co oni na ciebie [usuniete przez moderatora] mają. Nagrali cie??? Wiesz kiedy !!! Prawdziwych przyjaciół [usuniete przez moderatora] - zostali fałszywi koledzy przy tobie. Za to co zrobiłeś jesteś zwykłym [usuniete przez moderatora].

Zostaw opinię o Silesia Group - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie