Opinie o Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Sosnowiec

Byly pracownik

Mobbing na porządku dziennym.Liczą się tylko kontrakty z firmami i pieniądze.Pracownicy są traktowani jak śmieci!!! Odradzam wszystkim, którzy zastanawiają się czy nie rozpocząć pracy w firmie.

@Byly pracownik

Ta firma to poraszka pracowników mają za głupków składek do ZUS nie odprowadza wypłat na czs nie daje cały czs kręci jedna wielka poraszka.

Byly pracownik

Pracownik Nowy wpis
@Byly pracownik

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? 13 kwietnia na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Brygadzista. Ktoś z Was aplikował?

Marek Nowy wpis

Jakie mają obiekty ochrony w Katowicach lub na Zagłębiu mniej więcej jakie obiekty

Marek Nowy wpis

Chciałbym się zapytać jakie mniej więcej mają obiekty na Śląsku Katowice lub Zagłębie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Brygadzista w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Mały

W tej firmie to jest jak w wojsku kible trzeba czyści szczotka do zębów przesadza trochę mobbing jest i będzie nadal

starsza długoletnia pracownica

Najlepsza osoba w firmie Kontrakt To nasza kochana Pani Irenka Z Panią kierownik mozna porozmawiać jest bardzo przyjazna dla ludzi Juz miałam sie zwolnic ale po rozmowie z Panią kierownik która przekonała mnie zebym została pracuje jeszcze w tej firmie Dziękuje

fisz
@starsza długoletnia pracownica

Pani kierownik Irenka jest super ale powoli robi się niewygodna dla obecnie zarzadających, obecnie jest tez pod lupą. ale nowy kierownik zakładu jest ok

Alicja
@fisz

:( Co to znaczy, że pod lupą, czemu taka niewygodna jest nagle?

Jak często w Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 kwietnia na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Leo

Zapomnij klika .

Alicja
@Leo

Kilka? A czego dotyczą jak już?

Rudi

Nie ma żadnych szkoleń . To spółka która chyli się ku upadłości. Mnie już została końcówka do emerytury więc muszę pracować. Ale doradzam szukania czegoś innego.

Młoda

Pracuje w firmie kontrakt i nie narzekam jestem zadowolona wypłaty się zgadzają itp

Asia

Chyba w firmie jest jakiś problem? Czytam komentarze na forum i widzę same negatywne.

Daniel

bardzo słabe opinie, czy nadal potwierdzacie ten mobbing, czy już to uległo zmianie?

Jean Cloude Ja Wam Dam
@Daniel

Ofiary mobbingu w Kontrakt Sosnowiec ( wiocha i gorolowice ) kończą tak, że stają na torach i idą na czołowe uderzenie z pociągiem ekspresowym PENDOLINO. :)

admin

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY KONTRAKT SP. Z O.O. ZPCHR. Wypowiedz się na naszym forum.

Jean Cloude Ja Wam Dam
@admin

Rekrutacja wygląda tak, że Pan Prezes zaprasza do restauracji Hotelu Mariackiego zamawia najpierw przystawki i czystą zimną wódkę i przeprowadza rozmowę. Jeśli kandydat przystanie na jego warunki zamawia dobry obiad obficie zakrapiany a później zabiera delikwenta do pokoju z dziewczynkami i do rana jest zabawa i ostra jazda. Tylko trzeba mieć grupe najlepiej stopień znaczny z symbolem 02-P. No a potem jest cacy. Polecam Jean Cloude Ja Wam Dam

Steven Segal

Smród brud i ubóśtwo. W ochronie kapuś na kapusiu czubek na czubku. Liczy się tylko kasa z GRUPY. Kierownictwo to stare UB i SB z podstawówkami i szkołami partyjnymi. Wiocha i słoma wychodzi z butów a szczególnie Panu M.J. Grzybiarz zasrany. Kochamy Pana Sierżancie. :)

kasiunia

KONTRAKT TO NAJGORSZA FIRMA JAKA MOŻE BYĆ NIE POLECAM PRACY U NICH KIEROWNICZKA OSZUKUJE NA PIENIĄDZACH!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zakład Usługowo-Handlowy Kontrakt Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
  • Teatralna 9 lok. 402