Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan

Pracownik z Dąbrowy Górniczej

Lipa straszna, 4 czy 5zł za godzinę pracy to wstyd i żenada. Właściciel Groch. mógłby się obudzić i zacząć płacić jak inne firmy z Dąbrowy Górniczej po 7 do nawet 10zł na rękę za godzinę pracy. Arkan to firma dla ludzi z dodatkowym dochodem i na pewno nie profesjonalistów w tej branży. Nie polecam.

gosc
@Pracownik z Dąbrowy Górniczej 05.08.2016 21:53

ktore frmy z dabrowy gorniczej placa po 7 nawet 10 zl na reke ,moze mi pan powiedziec gdyz jestem rencista i szukam pracy w ochronie

do ochronka

1,5 zł? żartujecie ten "gość" nie jest zbyt wiarygodny. Pracuję w Arkanie już kilka lat, zarobki na obiektach powyżej 4 zł do ręki, dają jakieś dodatki róznie na innych obiektach, jak jesteś dowódcą to dodatkowo placą. W wakacje podczas upałów wyobraźcie sobie że rozwożili codziennie wodę mineralną niby drobnostka ale to raczej o czyms świadczy. Raczej ludziska nie odchodzą, atmosfera w porządku. Kontrolne podjazdy codziennie raz albo dwa razy na służbę, alkohol odpada jeźdzą z alkomatami. Kierownik nowy nie robi problemów, wcześnniejszy odszedł na emeryturę.

gosc

Arkan? Lipa że szkoda mówić. Pracownicy ochrony dostają 3 do 4zł za godzinę. Podobno na jednym z obiektów pracownicy mają nawet 1,50zł za godzinę. Polecam jak najbardziej dla znudzonych.

Słowa kojarzące się z Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):nieprofesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niedostatecznie Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .do zniesienia Od jakiej stawki można negocjować pensję? trudno powiedzieć Najbardziej podobało mi się w Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan: Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan:

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Arkan