Opinie o Zakład Ochrony Mienia EDAR w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Ochrony Mienia EDAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Ochrony Mienia EDAR o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ochrony Mienia EDAR w Katowice

baner wywiady
Miły Nowy wpis
Inne

Praca w tej firmie to najgorszy wybór. Jak człowiek pracował po niewiadomo ile godzin to było dobrze a gdy się zaczęły problemy kłopoty to następowała nagonka gnojenie poniżanie ubliżanie staszenie zwolnieniem dyscyplinarnym itp

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Zakład Ochrony Mienia EDAR? Czy oprócz pensji w wysokości około 3000 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Ochrony Mienia EDAR?

4
Szybki Lopez Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak mają ! Sprzątanie kibli zbieranie petów i latanie doświadczonym po zimne piwo !

PREZES TEN GŁÓWNY
 Rekomendacja

Przestańta spekulować ! Przez ten pandemium jest dobrze a bydzie jeszcze lepiej ! Od lipca każdy pracownik dostanie 7000 pln podstawy + 2000 pln prymii + 1500 pln szkodliwygo za pandemium i obiecane !! wiadomo przez kogo 100 milijonów pln. Od lipca nie bendom kursować busiki tylko każdy pracownik dostanie taki malutki helikopterek i będzie se lotać tam i nazot kaj chce i kiedy chce. Na terenie FM zostanie niebawem otwarty LOKAL NOCNY no z tym tego ( wieta o co chodzi ) tak że nie musita wracać do tych waszych brzydkich i wrednych jendzów ! To Wam obiecuje ja ! Prezes Prezesów !

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zakład Ochrony Mienia EDAR? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK OCHRONY (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Ochrony Mienia EDAR?

20
Agnieszka
Inne

To w żadnym razie nie jest konstruktywna odpowiedź. Na forum wchodzą przecież osoby, które są zainteresowane aplikowaniem do EDAR, więc należałoby poważniej podejść do pewnych kwestii. Szukają tam teraz (ale na 3/4 etatu) Koordynatora ds. ochrony osób i mienia. Wiesz, jaki dokładnie jest zakres obowiązków na tym stanowisku?

17
KIEPSKI FERDEK
@Agnieszka

kapować, donosić, pić i to dużo i bardzo, dużo spać. To jest pewne bo sam tak robię. Jestem na obiekcie i mam 02-P i jestem nietykalny bo za mnie mają 2500 pln z PEFRON-u. Hahaha ! :) KIEPSKI FERDEK

Steve Wonder
@Pytanie

cały czas transmitowane są na żywo msze święte z Częstochowy i Watykanu z udziałem Ojca !!!!! :) Wtedy pracujemy w skupieniu i zaangażowaniu !!! :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Zakład Ochrony Mienia EDAR?

11
Ześwirowany
@Pytanie

post, modlitwa oddanie z powrotem całej wypłaty milczenie i dyspozycyjność 24 godziny !

KIEPSKI FERDYNAND

Zmiana 7÷19 To śniadanie ( trzy opcje do wyboru ) potem TV , następnie obiad ( mięsny, wegetariański, z grilla. Do wyboru ) Następnie drzemka, potem podwieczorek i kolacja i spacerek. Po spacerku do domu. Zmiana 19÷7 kolacja ( trzy wersje do wyboru )(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie 4500 + 100% godziny nocne + 200% dodatek za święta soboty i niedziele premia 500 PLN za to że się pracuje. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępuje u niego do spowiedzi i komunii świętej:) Polecam KIEPSKI FERDYNAND :)

Pytanie
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

24
kokoloko
@Pytanie

Prezes zabiera kandydata do restauracji Hotelu Mariackiego na obiad sowicie zakrapiany mocnym czystym alkoholem i przedstawia swoją propozycję, Jeśli kandydat ma grupę Znaczną i najlepiej symbol 02-P i prze brnie przez proste pod chwytliwe pytania jest zgoda na pracę, Zabiera delikwenta do wynajętego pokoju z laskami i wódeczką i jest zabawa szalona do samego rana.Potem taxi odwozi już pracownika do domu. Tak wygląda europejski standard przyjęcia do pracy w EDAR. Polecam, Żyć nie umierać KOKOLOKO :)

Steven Segal

Zaszły Zaszły. (usunięte przez administratora)

13
Jean Cloude Ja Wam Dam
@Steven Segal

Wszyscy spierniczają z tej firmy i idą gdzie indziej. Wejdź na ogłoszenia i zobaczysz. Nie ma kto pracować :)

Steven Segal
@Jean Cloude Ja Wam Dam

Dobrze oceniana jest przez długo letnich kapusi donosicieli i konfidentów a wiadomo jak z takimi się pracuje. Właśnie przenoszę się do innej firmy.

Robert
Inne

@Steven Segal Szkoda, że nic więcej nie dodałeś. Firma dobrze oceniana przez pracowników więc polecam.

19
Stefan
Inne

Czy zaszły w firmie jakieś zmiany na korzyść? Ostatnio nie byliście zadowoleni.

13
Jasiek
Inne

Miałem chęć aplikować ale niepokoją mnie niektóre informacje, chyba trzeba przemyśleć.

10
Aneta
Inne

@Filip możesz w kilku zdaniach przybliżyć nam swoją przygodę z tym pracodawcą? Od jakiego stanowiska zacząłeś karierę w Zakład Ochrony Mienia EDAR? Czy oprócz podstawy, można tam liczyć na premie oraz pozapłacowe benefity? Każda dodatkowa informacja na forum może być przydatna.

8
Prezydent Cieć z Edaru
@Aneta

Aneta ty idź do ginekologa bo na psychiatrę za późno. Jakie premie i benefity. To jest Edar a nie Sejm RP. Lecz się

Marek
@Aneta

Tak można liczyć na premię:>Przykładowo jak w zimę zachorują ludzie na grypę to robisz np 90 nadgodzin i myślisz że prezes to doceni.A prezes wypłaci ci te nadgodziny jako premię tak że za godzinę dostaniesz 8zł brutto czyli mniej niż ze zwykłej bo zwykła mimo że na umowie jest 8 czy 10zł to realnie musisz dostać taką jaka wychodzi z podzielenia najniższej krajowej przez liczbę godzin etatowych w miesiącu.

11
Filip
Inne

EDAR ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dziwię się, że ktoś jest niezadowolony

13
Stary
@Filip

Bardzo dobry pracodawca? Żeby nim być to przedewszystkim trzeba szanować swoich pracowników. Pracuję już tu ładnych pare lat, bywało różnie, ale to co teraz zaczęło się tu wyrabiać to się w głowie nie mieści. Nie można się doprosić o nic, głupiej koszuli nie ma, kurtki bez zamków, urlopów brak, nadgodzin ponad siły bo ludzi brak, a przypominam że jesteśmy ludźmi chorymi i w takim zakładzie powinno się o nas dbać a nie dobijać. Dodatkowa sprawa jak te nadgodziny są wynagradzane...szkoda słów. Szkoda też że na starość trzeba szukać czegoś innego, ale na prawdę się tu nie da.

tobiaszzzz
@Stary

to nie wiesz,że trzeba zgłosic u kierownika lub w siedzibie firmy, że masz zniszczone ciuchy.My tak zawsze robimy i jest git, kurteczki pachnace mamy, bo w biurze babka mówiła zeby mowic to sie dostanie

8
tobiaszzzz
@Filip

nie pozwole nic powiedziec na te firme, dali mi prace, pomogli i byli wyrozumiali gdy chorowaleem duzo

7
Agnieszka
Inne
@Stary

Rozumiem, że wystąpił jakiś problem z otrzymaniem odzieży ochronnej - czy to jednorazowa sytuacja? Piszesz też o nadgodzinach, czy są one obowiązkowe? Może stawka za dodatkowy czas pracy jest wyższa? A jak wygląda kwestia umowy? Czy jest to zatrudnienie na umowę o pracę?

6
Daro
@Filip

Zmiana 7÷19 To śniadanie ( trzy opcje do wyboru ) potem TV , następnie obiad ( mięsny, wegetariański, z grilla. Do wyboru ) Następnie drzemka, potem podwieczorek i kolacja i spacerek. Po spacerku do domu. Zmiana 19÷7 kolacja ( trzy wersje do wyboru ) Dobre alkohole powyżej 40% TV Następnie zimna płyta spanko i nad ranem spacerek w zależności od samopoczucia i ochoty ewentualnie seksik i do domciu Wynagrodzenie 4500 + 100% godziny nocne + 200% dodatek za święta soboty i niedziele premia 500 PLN za to że się pracuje. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępuje u niego do spowiedzi i komunii świętej:) Polecam

1
kicia
@tobiaszzzz

(usunięte przez administratora)piniądze dało ci Państwo oni nic na tym nie tracą tylko zyskują(usunięte przez administratora)

Jean Cloude Ja Wam Dam
@tobiaszzzz

to obciągnij wszystkim w tej firmie i jak dasz rade to sobie też i będziesz spełniony ciulu głupi

Jean Claude Ja Wam Dam
@Filip

Filipek zacznij się leczyć na nogi bo na główkę za późno niedorozwoju jeden :)

Marek
@Stary

Tak pracują tam ludzie chorzy.Ale hierarchia jest jak w więzieniu.Największe dopłaty są do grup specjalnych ale jak ją masz to masz przerąbane.Są niektórzy z grupami specjalnymi po wypadkach z dobrym wykształceniem ale np ci co im niby serduszka wysiadają o wykształceniu zawodowym lub żadnym oczywiście wykorzystują to że człowiek jest np po wylewie lub ma schizofremię i się wyżywają na nich.Oczywiście jak się człowiek broni to jest knucie przeciw niemu.Nie ma kontroli nad tym a pieniądze większe od grup specjalnych prezes chętnie bierze.Pyskaci niewykształceni prymitywni mają tam najlepiej.Prawda jest taka,że żeby dostać grupę specjalną trzeba być naprawdę chorym a dostać zwykłą to jest tylko kwestia,że się nie ma dobrego wykształcenia a fizycznie ciężej robić to nie za bardzo więc taką grupę dostają.Potem siedzi taki cwaniak i ustawia tych naprawdę chorych.Za co prezes bierze kasę z PFRONu skoro nie pilnuje tego co się dzieje.

1
Daro

Zmiana 7÷19 To śniadanie ( trzy opcje do wyboru ) potem TV , następnie obiad ( mięsny, wegetariański, z grilla. Do wyboru ) Następnie drzemka, potem podwieczorek i kolacja i spacerek. Po spacerku do domu. Zmiana 19÷7 kolacja ( trzy wersje do wyboru ) Dobre alkohole powyżej 40% TV Następnie zimna płyta spanko i nad ranem spacerek w zależności od samopoczucia i ochoty ewentualnie seksik i do domciu Wynagrodzenie 4500 + 100% godziny nocne + 200% dodatek za święta soboty i niedziele premia 500 PLN za to że się pracuje. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępuje u niego do spowiedzi i komunii świętej:) Polecam

Zmartwiony

No niestety dowiedziałem się że nawet kierownik chyba nie wytrzymał tego syfu... Wielkie brawa za postawe, szkoda tylko że nas Pan zostawia :( Jak by co to mamy nadzieję że Pan o nas nie zapomni i jak by co to zawsze do dyspozycji. Pozdrawiamy Tychy.

1
yelektryk

przez 20 lat pracy w firmach ochrony - zakłady pracy chronionej- Najgorsza firma -no płaca na czas bo firmy płaciły ale reszta (usunięte przez administratora) -PRACOWNICY ALKOHOLICY NIEROBY - KIEROWNIK - JARO - LISTONOSZ TAK GO NAZYWAJA LUDZIE NA POSTERUNKACH ŻADNYCH AMBICJI ----- MŁODY FACET ALE MI -ROZUMU ZERO ------------ ochyda pazernosc skompstwo -- jedyny pracownik-- tez zastraszony jest Pani pielengniarka-- KOBIETA z WIELKIMI JAJA - niepolecam tej firmy no chyba ze lubisz wychlac--- a szkoda pisac na wymioty mnie bierze - fe ochyda .

1
Katowice
@yelektryk

Co ty nierobie możesz wiedzieć o innych posterunkach jak i ludziach jacy tu pracują ? Zapraszam do nas to ci pokażemy co to jest praca i zaangażowanie. Nie będziesz miał czasu na pisanie takich bredni o współpracownikach chamie.

1
Jean Cloude Ja Wam Dam
@Katowice

Ty się tak nie podniecaj i nie angażuj i nie spinaj jak gumka w gaciach (usunięte przez administratora) z posterunku bo ci żyłka pierdyknie i się nawet do sracza nie dowleczesz. Podaj ważniaku namiary to cię odwiedzimy chamie ze wsi :)

Aneta
Inne

@Witek, @Karol, widzę że znacie firmę od środka i jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu, moglibyście powiedzieć coś więcej? Co konkretnie tak Wam odpowiada, chodzi o atmosferę, relacje z przełożonymi, warunki płacowe? Czy można tu też liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Podzielcie się szerzej swoimi spostrzeżeniami, takie szczere wpisy są bardzo cenne dla innych użytkowników.

2
Jean Claude Ja Wam Dam
@Aneta

Praca w Edar jest od 7÷19 i 19÷7. Zmiana 7÷19 To śniadanie ( trzy opcje do wyboru ) potem TV , następnie obiad ( mięsny, wegetariański, z grilla. Do wyboru ) Następnie drzemka, potem podwieczorek i kolacja i spacerek. Po spacerku do domu. Zmiana 19÷7 kolacja ( trzy wersje do wyboru ) Dobre alkohole powyżej 40% TV Następnie zimna płyta spanko i nad ranem spacerek w zależności od samopoczucia i ochoty ewentualnie seksik i do domciu Wynagrodzenie 4500 + 100% godziny nocne + 200% dodatek za święta soboty i niedziele premia 500 PLN za to że się pracuje. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępuje u niego do spowiedzi i komunii świętej:) Polecam

Witek
Inne

EDAR to świetny pracodawca i nie bardzo rozumiem osób tak negatywnie nastawionych. Można zmienić pracę i po problemie!

3
Filip
Inne

Jeśli komuś nie odpowiada praca w świetnej firmie to może ją zmienić !!

3

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ochrony Mienia EDAR - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Zakład Ochrony Mienia EDAR
Przejdź do nowych opinii