PUH LUNA biuro ochrony

Sosnowiec

Opinie o PUH LUNA biuro ochrony

Jarek

Jak czytam niektóre wpisy to szlag mnie trafia.Tez pracowałem w firmie Luna a znajomi pracują do dzisiaj.Wynagrodzenie nie jest wyplacane w terminie.Za grudzień było dopiero wypłacone w styczniu,a za styczeń cisza do dnia dzisiejszego.Pracownicy pracują w swoich prywatnych butach i spodniach,ochraniaja budowę.Jest 4 pracowników a kaski dostali dwa.Zreszta lepiej się nie denerwować tylko pojsc z tym dalej.Jesli macie zdrowe nerwy i psychikę a chcecie to stracic to zatrudnijcie się w Lunie.

krzyś

to i ja wyrażę swoją opinię, pracuję w tej firmie od lat i nigdy nie miałem z nimi problemów, wypłata w terminie, osoby które pracują również w porządku, ale to jest kwestia podejścia do pracy i przede wszystkim chęci. pozdrawiam

rrr

ta firma to tragedia szcegolnie praca na autostradach wielki wyzysk

Szukasz pracy?

Friki

Luna

To musiałeś być nie w porządku wobec tej firmy. Ja pracowałem w tej firmie 3 lata i nigdy nie miałem z nimi problemu.

robert

odradzam kazdemu prace wq tej firnie,mnie osobiscie okradli=niewyplacili 700zl...firma kombinuje z papierami....,moj nr 792338288

Zostaw opinię o PUH LUNA biuro ochrony - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH LUNA biuro ochrony