Opinie o PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. w Sosnowiec

Ochroniarz Nowy wpis

nie polecam nikomu pracy w tej pseudo firmie brak wypłaty na czas i chyba nikt już tam nie chce pracować.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.?

Nie są w żaden sposób pracują tam osoby z przypadku. Atmosfera jak i wynagrodzenia fatalne. Nie polecam

Martin Nowy wpis

Czy luna ochrona Sosnowiec zatrudnia z grupą inwalicką

Jarek

Witam jak wygląda praca w Siemianowicach jako dyspozytor , pracuje ktoś?

@Jarek

Siedzisz przy kompie odbierasz telefony sprawdzasz kamery, wieczne pretensje i strasznie wredni pracownicy co robią pod górkę

Ktoś
@Jarek

Hm cóż powiedzieć z tego co wiem jest kijowo kierowniczka zmusza do pracy nawet jak jesteś chory jak panował koliduje to ma stacjii ludzie pracowali chorzy bo bali się iść na chorobowe

Ktoś

Masz rację Jarku

Dorota
@Ktoś

Czyli plus w trakcie tych chorób jest taki, że praca wygląda jak tu opisano, że się przy kompie głównie siedzi? Te telefony to zawsze trzeba odbierać? :(

Aplikowałeś do firmy PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy pracownicy w PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. dogadują się między sobą?

abc

Ten temat to jak włożyć kij w mrowisko ;-) Ze względu na panujący tam nastrój absolutnie nie polecam.

Wojciech
@abc

Aż tak źle? Może jednak powiesz coś więcej? Zaciekawiłeś mnie teraz! ;D

Czy zdarzają się nadgodziny w PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.?

addassko

zdarzaja sie jak najbardziej dla chetnych, jesli nie chcesz nadgodzin to ich nie dostaniesz ;-)

Czy to biuro ochrony to rozwojowa firma ?

@Michał

Witaj, w mojej ocenie firma jest jak najbardziej rozwojowa.

Czy w PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

addassko

Witaj, tak oczywiście ze sie odbywaja. pozdrawiam

Jeremi

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Firma ma dobre opinie więc do przemyślenia temat!

Ambitny

Pracowałem w tej firmie, pieniądze za to co się tam robiło były nie adekwatne. Oprócz rzeczy istotnych, które jako grupa powinno się robić dochodziło wiele innych np. rozwożenie faktur, zbieranie grafików po obiektach i inne, pewnie nikomu innemu w tej firmie nie chce się tego robić więc trzeba grupie dać by im się nie nudziło w nocy. Co do kierownika... tragedia totalna, oczekuje od ciebie wszystkiego, on sam twierdzi, że go dużo rzeczy nie interesuje i ma dużo swojej roboty, absurd! człowiek nie zawini, ale już się ma u niego przewalone, według mnie nie jest to normalny człowiek. Odradzam pracę w tej śmiesznej firmie. Jeden drugiemu robi tam na złość, ale to dłuższa historia. NIE POLECAM!!!

Justyna
@Ambitny

A czy wiele czasu minęło odkąd nie pracujesz w firmie? Na pewno sporo się zmieniło. Napisałeś, że trzeba było robić wiele dodatkowych rzeczy, czy w umowie był podany zakres obowiązków? Zdradź proszę, jakie stanowisko zajmowałeś. Wspominasz też o napiętej atmosferze, czy dotyczy to wszystkich działów?

Dolores Miednica
@Justyna

Śpieszę z pomocą... w Lunie pracuję od kilku lat- nie 3 miesiące jak autor posta, który z kolei nie pracuje od ok. 1 miesiąca. Znam zasady obowiązujące w tej firmie i nie mam większego problemu z ich akceptacją- robota jak robota- raz ciężej, a raz lżej. Osoby z postawą roszczeniową, zawsze będą mieć problem w każdym zakładzie pracy... i to nie jest problem z firmą, czy zasadami, a raczej własną osobowością.

marti

ja pracuje i nie narzekam umundurowanie komplet kasa tez o co chodzi

Jarek

Jak czytam niektóre wpisy to szlag mnie trafia.Tez pracowałem w firmie Luna a znajomi pracują do dzisiaj.Wynagrodzenie nie jest wyplacane w terminie.Za grudzień było dopiero wypłacone w styczniu,a za styczeń cisza do dnia dzisiejszego.Pracownicy pracują w swoich prywatnych butach i spodniach,ochraniaja budowę.Jest 4 pracowników a kaski dostali dwa.Zreszta lepiej się nie denerwować tylko pojsc z tym dalej.Jesli macie zdrowe nerwy i psychikę a chcecie to stracic to zatrudnijcie się w Lunie.

krzyś

to i ja wyrażę swoją opinię, pracuję w tej firmie od lat i nigdy nie miałem z nimi problemów, wypłata w terminie, osoby które pracują również w porządku, ale to jest kwestia podejścia do pracy i przede wszystkim chęci. pozdrawiam

rrr

ta firma to tragedia szcegolnie praca na autostradach wielki wyzysk

Friki

Luna

To musiałeś być nie w porządku wobec tej firmy. Ja pracowałem w tej firmie 3 lata i nigdy nie miałem z nimi problemu.

robert

odradzam kazdemu prace wq tej firnie,mnie osobiscie okradli=niewyplacili 700zl...firma kombinuje z papierami....,moj nr 792338288

Zostaw merytoryczną opinię o PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.?

PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Elżbiety I Wilhelma Schonów 3
    41-200 Sosnowiec

PUH LUNA BIURO OCHRONY s.c.