agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o

Sosnowiec

Opinie o agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o

ROBOT.

Jest to chyba najgorsza firma jaka istnieje ,dzięki takim dwóm figurantom co to udaj ą kierowników, zile się tam dzieje ludzie pracują ponad trzysta godzin za marne stawki jeżeli przedstawisz swoją opinie o pracy i ulepszeniach to jesteś nie mile widziany ze strony ,,TREDA,, od którego możesz tylko usłyszeć jedno_(jak ci szychta nie odpowiado to sie zwolni).Pracowników starszych stażem jest kilku nowych pracowników brak,wnioski -szkoda słów,nawet sam Dyr. Gierus zamiast dbać o pracownika ma go w (usunięte przez administratora).....e,a jeszcze oszukuje że będzie lepiej wiecie o których pracowników chodzi -(JAK ZOSTANIESZ TO MASZ LEPSZA STAWKA TYLKO WYCOFOJ PAPIR),bzdura do puki oni będa tam się nie poprawi a na Prezesa nie ma co liczyć jedna łapka-ciekawe czy właścićel wie dlaczego pracownicy pracują po trzesta godzin śpią pracy 3 godziny i im się każe rano wstawić na szychta oczywiście SMS-że zaczynaja o 4 rano -rozmianka!!!.Kpina.Ponad to Gierus wymyślił że braki pokrywają Krakusy oni tu pracują za swoje stawki bo Dyr.Gierus nie dotrzymał słowa i ich oszukał że stawka będzie większa za dojazd do Sosnowca ,oczywiście kłamstwo a krakosów jak się z nim jeżdziło nazywał tania siłą roboczą ,ludzie gdzie tu logika i sens pracy z takimi gorolami, lepiej się zwolnić dla własnego0 zdrowia .Dostałem przykry telefon od kolegów że zmarł jeden z pracowników -zawał.Wiecie ile godzin robił?-szok-Ilu jeszcze wykończycie? przez wasze głupie podejścia ludzie tracą zdrowie ,myślę że prokuratura miała by czego szukać w tej firmie a Pan Prezes lepiej niech rozmawia z pracownikami puki nie jest za późno Właściciel firmy prędzej czy później będzie powiadomiony o pracy jego podwładnych.

Karolina

Może ktoś odnieść się do mojego poprzedniego pytania odnośnie trybu pracy w agencja ochrony argus sosnowiec? To dość ważny temat dla osób, które są zdecydowane na aplikowanie do pracy właśnie w tym obszarze. Czy firma stosuje dodatkowo jakieś obostrzenia co do wieku swoich pracowników?

Karolina

@anonimowy na jakim stanowisku pracujesz i w jakim trybie pracy pracujesz? 5dni pracy po 8h, czy też wygląda to inaczej? Więcej szczegółów jest niezbędne dla zrozumienia warunków zatrudnienia w agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o.

anonimwy

Najgorsza firma zero wolnego prawie bardzo złe traktowanie przez kierownika rejonu ( usunięte przez administratora )

arek

No i co ma do tego biedronka @wenek to chyba nawet lepiej bo, przecież muszą z kimś podpisać umowę i mieć ludzi na sklep. Gdzie wiadomo jeden ochroniarz czasem to mało bo często zdarzają się kradzieże. Trzeba optymistycznie patrzeć a nie, że zaraz zamykają

Wenek

Nie dlugo wchodzi konsalnet na biedronki na ślask a argus powoli upada

Wenek

Nie dlugo wchodzi konsalnet na biedronki na ślask a argus powoli upada

Zywiol

Ja aktualnie pracuję dorywczo w firmie Argus pracuję środa czwartek piątek 15-21 i weekendy po 8 godzin i nie narzekam . Jedyne co to ta stawka początkowa ale obiecana była podwyżka po 'okresie próbnym'

motti

Wszyscy tak się śmieją z Sosnowca a tak na prawdę nikt za bardzo nie wie czemu. Istnieje przecież wiele ciekawych firm w tym mieście i chyba do takich można zaliczyć Agencję ochrony Argus. Słyszaem sporo na ich temat, że dużo się nie zarobi itd no ale jak nie ma co się lubi to się lubi co się nie lubi. Wiecie ile konkretnie można zarobić ?

oms

Racja, ocena profilu napawa optymizmem, ale pamiętajmy właśnie, że firmę mógł ocenić każdy. Także zapytam jak obecnie pracuje się w argusie, jeśli macie umowy o prace to ile teraz wynosi stawka, bo chyba od stycznia minimalna krajowa poszła w górę. Czy dają bezpłatne i nowe umundurowanie, czy zdarza się dostac znoszone?

irenka0000

Witam. pracuje w tej fimie do dzisiaj.ponadto dodam że ok.5lati czytam tutaj te różne wypowiedzi,dodam to fakt że żadnej podwyżki nie miałam przez ten czas ale nie narzekam wiem na czym stoje a kierownictwo spoko praca w biedronce również ja nie narzekam pozdrawiam pracownikow ochrony i kierownictwo

innos2236

Witam! Jestem obecnym pracownikiem firmy Argus. Ochraniam obiekt handlowy Rossmann SDP. Nie mogę narzekać na tą firmę. Nasz kierownik regionalny to naprawdę w porządku człowiek (wspomniany poniżej Pan [usunięte przez moderatora]) pomógł mi już kilka razy. Nasza stawka to 7.50 na godzinę może nie najwyższa stawka ale zawsze, poza tym są firmy gdzie płacą mniej i gdzie warunki są dużo gorsze. Fakt ciągnie się po 12 godzin na sklepie a pod koniec to nogi się ciągnie za sobą. Jestem na umowie zlecenie więc nic obecnie prócz wspomnianych 7.50 mnie tam nie trzyma, ale i tak chwale sobie podejście kierownika i kolegów z mojego miasta. Pozdrawiam Jelenią Górę

Spicer

Zatrudniają osoby karane nie sprawdzają tego wcale ponad to w Częstochowie pracowały w ochronie osoby które kiedyś okradały Biedronki,a to wszystko zasługa pani Kierownik Rejonu,pani [usunięte przez moderatora] Stawka tylko 5,50zł/h tylko [usunięte przez moderatora] mają większe stawki.

irenka0000
@Spicer 15.08.2012 13:50

witam podpisując umowę o niekaralosci wydaje się wyrok na samego siebie Firma jest zabezpieczona poprzez tą umowę

c..

Ja pracuje w tej firmie i ją poważam

a co sądzicie na temat konwojentów

Nie znany - 2010-04-08 10:40:30 tez pracowałem w argusie z tym ze na sklepach powinny znajdować się dwaj ochroniarze ale firma stwierdziła ze nie może być dwóch na sklepie już nie pamiętam w jaki sposób przestawił mi to szef . Prawdo podobnie w ten sposób że powiedział że jest 200 godzin na Biedrące i że to musi podzielić na dwie osoby. A w dodatku przyjmują emerytów i my młodzi nie mamy pracy . emreyci na emeryture.................[usunięte przez moderatora] nienażarte

Nie znany

Bezradny

Jednego nie rozumiem,dlaczego my ochroniarze nie mamy rzadnych praw co do schwytania złodzieja,nie mozemy nic zrobic,najlepiej go puscic i zapomniec o sprawie,a kierowniczka lub kierownik pomyślą ze my ich puszczamy od tak,a tak niejest,tylko nerwy cie zjedza prędzej czy póżniej,np.pracujesz od 10 do 16-ej,sklep otwarty jest od 7-ej to w ciagu tych trzech godzin mozna ukraść duzo,a potem jak kończysz o 16-ej to do 21-ej juz ochrony niema i znowu mają frajde do koszenia towaru.MOIM ZDANIEM POWINNI BYC DWAJ OCHRONIARZE NA JEDEN SKLEP!

WITAM.Ja tam panowie nie będę się rospisywał tylko powiem tak ja sprawę pracy w tej firmie ARGUS opowiedziałem redaktorom programu UWAGA z telewizji TVN i czekam co będzie dalej jak są jakieś chętne osoby do wypowiedzienia przed kamerą to proszę napiszcie że jesteście po mojej stronie a w tedy dam namiary na tych redaktorów.Dziękuję i Pozdrawiam.

Tomek
@anonim 15.12.2009 14:44

W biedronce działa tak zwana spec grupa a kieruje nimi p.jacek ociepka tzw ochroniarze z dyskotek gdzie robią porządki a co jest niezgodne z prawem p.ociepka myśli że dalej pracuje w policji i jest bezkarny tym się powinni zająć reporterzy tvn

Tomek
@anonim 15.12.2009 14:44

wy chyba nie wiecie co piszecie ja tam pracowałam 5 lat co za [usunięte przez moderatora] praca po 250 godzin miesięcznie i 5,50zł na godzinę zero premi zero nadgodzin nic tylko pracuj i łap. Gdzie wy pracujecie że wam tak dobrze chyba że to nie ten ARGUS co ja pracowałem.Mój znajduje się na ulicy Gen Grota Roweckiego 209.O nic nie mogłem się doprosić kazano chodzić w umundurowaniu którego nie miałem w lata to jeszcze jakoś ale w zimę miały być polary i do dnia dzisiejszego nie ma jak rozmawiam z kolegami jeszcze pracującymi na pytanie kiedy będą odpowieć kierownika rejonu że nie ma kasy a jak chcę to sobie kup moim kierownikiem był Pan [usunięte przez moderatora]

mariusz

jestem pracownikiem w firmie ARGUS od ponad roku i ciesze sie ze tam pracuje bo szybko dostaje atrakcyjne stawki godzinowe

dzon

spoko praca odpowiedzialni ludzie tylko jest taki mały kniw ! czemu firma nie daje podwyżek starym pracownikom

maskota

Bardzo dobra agencja ochrony

Zostaw opinię o agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o