Opinie o Argus Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Argus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Argus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argus Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Mariusz

Zdecydowanie odradzam pracy w firmie Argus. Zarobki są kompletnie niewspółmierne z ryzykiem zawodowym. Osoby zatrudnione na umowę zlecenie są traktowane jako pracownicy gorszego sortu. Kierownik Rejonu Argus potrafił jednym dawać reprymendy za byle co, gdzie innych poklepywal po ramieniu i traktował jak kolegów. Jeszcze sytuacja gdzie skończyła mi się umowa i nie dostałem nowej do podpisania, a kierownik dzwoni z kolejną burą czemu nie mam zamiaru dalej pracować. No i musze wspomnieć o groźbach potrącenia pensji za nieoddanie umundurowania pomimo automatycznego ustania stosunku pracy. Tyle ode mnie.

@RM.

Co to jest licencja I lub II stopnia agenta ochrony ?

Sgt. Mayers

Moim zdaniem, praca w firmie Argus sp. z o. o. Odznacza się znamomitym podejściem do pracownika. Rzetelni przełożeni, dbałość o pracownika totylko wierzchołek góry lodowej korzyści, jakie oferuje ta firma. W okresie zimowym każdego dnia zaczynam pracę dziękczynną formą nad szczęściem jakie na mnie spływa obficie, że mogę pracować w klimatyzowanym pomieszczeniu. Mój kierownik jest osobą, za którą jestem w stanie bez mrugnięcia okiem wykonać każde polecenie, ponieważ wiem iż zostanę uczciwie wynagrodzony. Wypłaty w firmie nie są aktem łaski, a konkretną płacą za wykonane zobowiązanie. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

Ten wpis był chyba dosyć ironiczny, no ale pomijając, myślisz że nie ma stanowisk, gdzie jest lepiej i vice versa? Chciałbym wiedzieć, do której grupy należy praca asystenta stomatologicznego. Zwracają w ofercie uwagę, że życzliwy zespół i tak dalej, a jak traktują nowych?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Argus Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 4000 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Były

Tak musisz miec 200 godz możesz robić nawet 15 godzin dziennie ale ma być zrobione. Nie masz żadnych dodatków do tych godzin czysta stawka. Nie ładuj się w tą firmę

POF Nowy wpis

Dowiedziałem się od kierownika (Kielce),że pracownik ma zakaz dzwonienia do kadr w każdej sprawie. Wszystko mamy przez niego załatwiać. Co za debilizm. Ja sobie nie życzę załatwiać swoich prywatnych spraw przez tego człowieka. Pewnie chodzi o wałki na pracownikach z 2019 i 2020 roku do teraz,które po telefonach do kadr wyszły na jaw. Sprawa do prokuratora się nadaje.

Czesio Nowy wpis

No właśnie ktoś pisał że o bezpłatnych nadgodzinach i opóźnionych wypłatach i pewnie dlatego odradzasz. Ja chciałem dostać się na pracownika biurowego ale jak mam prosić się o zarobione pieniądze to trochę słabo. Możesz napisać jak duże są te poślizgi bo jak kilka dni to chyba nie ma tragedii, co?

Kacper Nowy wpis
@Czesio

Im chodzi o umowy zlecenia, na umówię mamy że są do 20tego. Zazwyczaj były wcześniej bo nawet ostatniego danego miesiąca ale dużo ludzi dostawało kasę i juz na ostatni dzień/dwa bo weekend nie przychodzili dlatego potem wypłaty przeszły na okolice 10tego. Jak ktos zadzwoni do przełożonego i zapyta kiedy będzie to udzieli informacji bo to jest juz wcześniej ustalone

Wojownik Inspekcji Pracy

Licznik opóźnionych wypłat: 4 W kwietniu dziesiąty dzień miesiąca wypada w środę. Jeżeli nawet w takiej sytuacji wypłaty przyjdą opóźnione - masowo ZGŁASZAMY! Rozumiem, że firma nie ma kapitału i musi żebrać od Biedronki, ale bez przesady. Dziękuję za uwagę, a teraz idę stać na linii kas za 20 złotych na godzinę i może uda się uniknąć łomotu od sklepowych złodziei. Miłego dnia!

Tommy
@Wojownik Inspekcji Pracy

Masz, rację.. Pieniądze powinny być do 10 max!! Nie później... Spokojnej zmiany bo służba to nazwać nie można

Wojownik Inspekcji Pracy
@Tommy

Jestem słowny, w przeciwieństwie do firmy o nazwie: "ARGUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA" z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, numerze KRS: 0000607615, numerze NIP: 7542677725, oraz numerze REGON: 531848160. Z racji tego, że po raz piąty spóźniła się z wypłatą wynagrodzenia w terminie, jestem zmuszony uruchomić procedurę usunięcia tej firmy z rynku, lub przynajmniej ukarania jej zasłużonymi grzywnami. Pierwszym krokiem będzie stosowne zgłoszenie do Państwowej Inspekcji Pracy, gdzie wyżej wymieniona firma powinna zostać zgłoszona dużo wcześniej. Poruszę tam kwestię opóźnionych wypłat, fałszowania ewidencji czasu pracy, zmuszania pracowników do bezpłatnych nadgodzin, zakłócania odpoczynku dobowego, a wisienką na torcie niech będą groźby karalne wysyłane do pracownika. Następnie udam się do prokuratury. Na wszystko mam oczywiście dowody, a w przeprowadzeniu tej operacji pomoże mi jeden z lepszych adwokatów na terenie województwa śląskiego. Dziękuję za uwagę, niech zwycięży sprawiedliwość...

Oskar
@Wojownik Inspekcji Pracy

Ale ty wiesz że na umowie masz że wypłaty są do 20tego?

Oskar

Rozumiem, chodzi mi tylko i wyłącznie o wypłaty, skoro podpisaliśmy że do 20tego to nawet jak mówią że będą 1szego to nic nie zrobimy jak przyjdą 19tego.

Ja właśnie znalazłam ofertę pracy dla kierownika rejonu sprzedaży, a Wy tu piszecie o nieterminowych wypłatach. Nowi pracownicy też dostają pieniążki z opóźnieniem? W ogłoszeniu piszą, że jest to praca od zaraz, więc od kiedy mogłabym zacząć, jeszcze w tym miesiącu? Nie rozwinęli o co chodzi z tą dyspozycyjnością, więc niech ktoś uzupełni...

Bodzio
@Monika

Dyspozycyjność w tej firmie i nietylko polega na tym,że jesteś dostępna przez 24godziny na dobę i po telefonie podejmiesz pracę.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Praxownik.

Masz narażać swoje życie i zdrowie a firma nie ponosi za nic odpowidzialności. Co innego w umowie co co innego w rozmowie. Unikać

Kierownik rejonu sprzedaży jaki ma czas pracy? Czytałem, że piszecie, że grafik potrafi się zmienić dlatego najpierw chciałbym się dowiedzieć czy na tym stanowisku praca jest w stałe określonych godzinach. Netto w ogłoszeniu napisano 5,5 tyś ale wspomniano jeszcze o premiach, co miesiąc takie premie udaje się wyrobić, jakie to kwoty?

Radek

Pracowałem w tej firmie miesiąc i mnie zwolnili bezprawnie firma fatalna a kierownik Piotr w ogóle minoł się z powołaniem obiecywał gruszki na wierzbie i robił pracowników w bambuko nie polecam firmy

Anonimowe

Praca jako praca nawet fajna ale ludzkie z którymi trzeba pracować już nie… Kierowniczka rejonu nie miła, jak czegoś potrzebuje to miła jak (usunięte przez administratora) a jak tylko coś nie halo drze się jak… O kasę wiecznie trzeba się pytać Bo nie ma jasnej informacji co gdzie i jak. Co chwilę zmiany w grafiku… Praca raczej dla singla co nie ma życia towarzyskiego.

@Anonimowe

Co to znaczy, że o kasę, wiecznie się trzeba pytać? Są opóźnienia w wypłatach? Ile wynoszą? Myślę o wzięciu udziały w rekrutacji dla analityka ale mam kredyt. Pieniądze muszę mieć terminowo.

GM
@Anonimowe

Nie wiem gdzie pracujesz ale my z kierowniczka ustawiamy grafik i działamy tak jak wspólnie ustalimy, a jak potrzebuje wyjść wcześniej to też nigdy nie było jakiegoś problemu Grafik się czasami zmienia ale jesteśmy wcześniej informowani Ja nie narzekam wiadome że mogłoby być lepiej ale w innych firmach pracowałem i od góry miałem narzucany grafik i nikt mi nie zmieniał pomimo próśb

Pof

Pracuje tutaj od dwóch lat. Województwo podkarpackie. Zaczynałem od zleceniówki teraz jestem na umowie o pracę. Czytając wasze opinie zastanawiam się czemu większość musi wypracować 200h gdzie ja mam 168. Czy jest parcie na ujęcia? Nie wiem bo ja akurat zawsze te ujęcia mam, więc nigdy nie byłem do tego przymuszany. Według mnie wynagrodzenie jest nieadekwatne do ryzyka jakiego się podejmuję w czasie pracy. Na święta nie dostaje się nic, możesz tylko wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie i tyle,gdzie pracownicy biedry mają i premie i paczki oraz bony. Szkolenie jest bezpłatne i to tylko z monitoringu a gdzie techniki obezwładniania złodzieja? Jesteś traktowany przez personel oraz kierowniczkę sklepu jako wrzód na dupie,no chyba,że pod twoją nieobecność zginie towar to wtedy w sam raz na kozioł ofiarny. Grafik układa ci kierownik sklepu i jest zależny od jego widzimisię. Głupotą jest też dla mnie fakt,że masz i kierowniczke sklepu i kierowniczke agencji nad sobą. Gdzie kierowniczka sklepu wchodzi w twój zakres obowiązków i podważa twoje procedury przy personelu. Nie mogę jedynie powiedzieć złego słowa na kierowniczkę agencji panią Patrycję S. bo kobitka zawsze próbuje załagodzić sytuację i staje w obronie mojej pracy. Praca dla ludzi silnych psychicznie i mocnych nerwach.

@Pof

Czemu 200h? Hmm bo może dlatego że to zlecenie a ty masz już o pracę i nie mogą ci kazać robić 200h?

@Pof

Możesz napisać po jakim czasie udało Ci się przejść na umowę o pracę i czy było ciężko ją dostać? Piszesz o sytuacji, gdy czasem zginie towar, ale jak to ma się do pracowników? Ponoszą jakieś konsekwencje albo może mają zmniejszane pensje?

Janusz

Lipa, lipa i jeszcze raz lipa. Plusy: - Darmowa woda, herbata i kawa - Można poklikać w telefon, ale na własne ryzyko, jak coś w tym czasie zakoszą, trzeba oddać Minusy: - Praca powyżej 200 godzin - Każda godzina tak samo płatna, czyli słabo płatna (poniżej średniej krajowej). - Wypłaty po terminie - Jeśli nie poliżesz kierownikowi, będzie ci robił tak zwaną skakankę zamiast jednego sklepu, czyli co chwila na innym obiekcie i od nowa uczenie się kamer

@pracodwaca

Nie polecam Pracy w Argus, jedna z najgorszych firm jeśli chodzi o ochronę mienia. Sytuacja jaka mam z nimi to tragedia skończyła mi się umowa 31.12.2023 r i kierownik rejonu podał źle godziny z tym co ja podałem po licznych telefonach udało mi mi się żeby pozostałe wynagrodzenie zostało mi wysłane w styczniu a nie w lutym lecz mimo to i tak zwlekają z wysłaniem tego. Pani z kadr jest nie kulturalna i nie szanuje pracowników swojej firmy Omijacie tą firmę szerokim łukiem

POF

@@pracodwaca umowę to pracownik ma otrzymać w dniu rozpoczęcia pracy.Pewnie jesteś jakimś kierownikiem,po zawodówce (oczywiście są wyjątki),który ma za zadanie robić (usunięte przez administratora)z pracowników. W 2024 nie wiemy za jaką stawkę Npracujemy,więc kierownik twierdzi ,że obowiązuje zeszłoroczna. Poniżej najniższej krajowej. Nowych z łapanki przyjęli,niektórzy nawet myszki nie potrafią używać. A jak nie zrobisz 200h ,a najlepiej 300h ,to (usunięte przez administratora) Oczywiście lista ewidencji czasu pracy jest (usunięte przez administratora) i oficjalnie robimy etat. I nie tylko to. Reszta niebawem. Na rejonie brakuje ludzi,więc jak masz wolne to wyłącz telefon,bo będą dzwonić byś był w robocie. (usunięte przez administratora) dzień w dzień po 13-14h od poniedziałku do soboty. A jak jest niedziela handlowa,to (usunięte przez administratora) jak nie ma kto stać. Oczywiście nadgodzin nie ma ,tylko niewiadoma stawka. W ogłoszeniu na OLX Kraków 22/h,Kielce 20. Najniższa krajowa 20.37 (ze składkami) a 22,21 bez składek. Składki płacą do najniższej krajowej.

@POF

@POF 300 godzin? Powyżej 12h dziennie? Co to za rejon? Ja robię po 8-10 godzin, miesięcznie wychodzi jakoś 160-200. Do tego wszystko na jednym obiekcie, który mam opanowany do perfekcji (rozkład towarów i kamer). Stawka może niska, no ale nie oszukujmy się, tutaj się tylko spaceruje w kółko, a raz na jakiś czas się za kimś pobiegnie. Za taką „pracę” powinno być 15 złotych na godzinę, tak jak wcześniej wspominałem, a nie 19,50…

Tomasz
@POF

No właśnie, w zeszłym roku miałem stawkę Katowice uwaga 19 płn. W miarę się opłacało, po nowym roku miało być minimum 21 na rękę, tyle wychodzi rzekomo najniższa. Oni dają 20 na rękę czyli najniższa i nawet bym powiedział mniej. Nie wiem skąd biorą te stawki ale człowiek pracuje za półdarmo. A później sie dziwią że braki bo nie ma chętnych no i nie będzie Szanowny Argusie. Ciekawe co to będzie dalej

@@pracodwaca

My mamy zakaz (?) kontaktowania się z kadrami. Hehe. Ten debilizm oznajmił nam kierownik. Wiem z czego to wynika. Ale to sprawa do prokuratury się nadaje. I tam się znajdzie niebawem.

Garść nowych rekordów firmowych. Utrzymujemy dobrą passę. Rekord 1 - Wypłaty spóźnione po raz trzeci z rzędu. Rekord 2 - Wypłaty prawdopodobnie dwunastego dnia miesiąca. Tak późno jeszcze nie było. Rekord 3 - Wypłaty prawdopodobnie ósmego dnia roboczego miesiąca. Panie księgowe lub panowie księgowi z centrali mieli ponad 50 godzin na ogarnięcie wypłat, jednak lepiej sobie przespać dniówkę. Standard i norma…

Kotek

Zdecydowanie odradzam pracy każdemu w tej firmie ponieważ jest inaczej mówione inaczej jest robione każdy pracownik ma wypracować 200 h co się okazuje dopiero gdy się zatrudnisz

Oprócz pani z kadr nie widzę tu informacji na temat pracy biurowej. Miałam nadzieję, że coś tu przeczytam na ten temat. Mam miesiąc na aplikację co do oferty na pracownika biurowego. Szczególnie interesuje mnie wynagrodzenie, czytałam, że ochroniarze piszą o wynagrodzeniach poniżej najniższej krajowej. Jak jest w biurze?

POF

Mamy styczeń,a oni twierdzą,że pracujemy za stawkę 19 zł/h netto. Poniżej najniższej krajowej. Poczekamy. Najwyżej trzeba to zgłosić do PiP.

Thomas
@POF

Widziałem nowe ogłoszenie, gdzie proponuje rzekomo 20 ale najniższa jest obecnie 21 !!! Masakra nie wspomnę o wypłatach, miała być dziś 10 a ponoć 12 będzie? @Pracodawca

@POF

Powinno być 15 złotych za godzinę, czyli 25 groszy za każdą minutę. Oczywiście za każdą minutę, w której towar nie zniknął ze sklepu. Jeżeli coś wyniosą, a pracownik nawet nie patrzał na kamery - należy dodatkowo pracownika obciążyć kosztami skradzionego towaru. Wtedy może niektórzy przestaną grać w biurach na telefonach i się wezmą porządnie za ochronę mienia. A jeżeli chodzi o brak wypłat - bądźcie cierpliwi, przecież na umowie jest do 20 dnia miesiąca, jeszcze przyjdzie na to czas.

POF

Niech uczciwie płacą nadgodziny,dodatki nocne,składki,jakość pracy się poprawi. Niech niektórzy kierownicy nie (usunięte przez administratora) pracowników,będzie jeszcze lepiej. (usunięte przez administratora)

Maestro Kielce
@Thomas

W ogłoszeniu na dzień dzisiejszy jest 19 zł.....

@Maestro Kielce

Już zmienione na 20 zł/h. Nadal poniżej nainiższej krajowej. (usunięte przez administratora)

Nie wazne

Nie polecam pracy w tej śmiesznej firmie tym bardziej w GM (Podkarpacie) kierownik regionu Ireneusz H. dba jedynie o własny stołek, zero szacunku do pracowników tym bardziej tych, którzy mają Umowe Zlecenie, zwykłe kolesiostwo szczegołnie z pracownikami z którymi pracował. Parcie na ujęcia, durne e maile którymi męczył dzień w dzień. Niektórzy ludzie tam pracujący jak i on sam myślą że są strażnikami teksasu a zapominają, że to tylko Biedronka. Opamiętajcie się bo 3/4 z was nie ma nawet Kwalifikowanego. Na szczęście na Panią Patrycję S. nie powiem złego słowa. Pozdrawiam.

Jwa

(usunięte przez administratora) nie wypłacają należytego zwrotu za paliwo po odejściu z pracy.

Mam pytanie o tę pracę w sobote raz w miesiącu. Czy jak właśnie pracuje się tego dnia, to potem w kolejnym tygodniu ma się dodatkowy dzień wolny w tygodniu do odebrania? Czy po prostu pracuje się 6 dni w tygodniu? Pisze konkretnie o stanowisku asystentka - higienistka stomatologiczna. I Czy stawka za prace w sobotę, jest taka sama, jak za każdy inny dzień?

Mariusz

Alicja
@Mariusz

Jak dokładnie kształtują się zarobki w Argusie? Czy możesz podać oferowaną stawkę? Chociaż przybliżoną. Czy przychodząc tutaj do pracy miałeś już jakieś doświadczenie? Czy miało to wpływ na wysokość pensji?

Kri
@Mariusz

Najgorsi kierownicy to Mariusz pluta były milicjant Tomasz Smedzik dupolis kulisa ćwaniak uważajcie na nich kańciarze i tyle w temacie

Satan
@Alicja

Zarobki marnędzne, czas pracy taki ze cały dzień się traci, wiecznie na zastępstwach, co chwile przenoszony do innej Biedronki, jak chciałem pracować blizej domu to mnie przeniesli ino roboty nie dają. Codziennie traciłem ponad 2 godziny na dojazdy.Teraz roboty mi nie dają i 2 tygodnie mi przepadły a płacą tylko za wyrobione godziny. Najgorsze ze nigdzie nie ma roboty i WSZEDZIE ludźmi pomiatają piepszeni prywaciarze. Zgłaszają oferty pracy, obiecują a potem się nie odzywają, bo NIE CHCA PŁACIĆ. MACIE SWOJA DEMOKRACJĘ i KAPITALIZM czyli wyzysk człowieka przez człowieka. Wszędzie chcą NIEWOLNIKÓW za psie grosze. Doprosic sie o robote u kierownika nie moge. W zeszłym tygodniu zarobiłem niecałe 200 zeta - JAK ZA TO ZYĆ ? Chcę pomagac to mi sie jeszcze obrywa.

Wojtas
@Mariusz

To nieprawda że pracowników pracujących na umowę zlecenie traktują gorzej . Ja pracuję parę lat w konwojach na umowę zlecenie i jest dobrze. To wszystko zależy jakiego masz przełożonego. Ja na przykład mam Dyr. T.G. i sobie go chwale.

Andi
@Mariusz

Potwierdzam, brak dodatków za nocki i godz. nadliczbowe.

nikto
@Mariusz

Tak to prawda. Pracownicy ochrony w sklepach Biedronka traktowani są jak "piąte koło u wozu". nawet nie mają swojego biurka krzesełko plastikowe na którym przez wiele godzin siedzą zadzierając głowę i patrząc w niewielki monitor. Umundurowanie niekompletne, trzeba mieć wszystko własne łącznie z telefonem.

nikto
@Andi

Za nocki płacą normalną stawkę!

Klientka stała
@Mariusz

Ochrona w biedronce to porazka totalna. Panowie albo siedzą w biurze i spia przed monitorem siedząc albo stoja przed sklepem i urządzają prywatne rozmowy. Zlodzieji nie łapią prawdziwych bo udają ze nie widzą albo boją się albo współpracują z nimi . Pozdrowienia dla Pan kasjerek ktore pracują i łapią zlodzieji prawdziwych. Brawo za odwagę bynajmniej wy potraficie.

RM.
@Mariusz

Witam mam pytanie czy pracownicy firmy Argus pracujący na terenie sieci firmy Przedsiębiorstwa Jerónimo Martins SGPS, S.A. posiadali lub posiadają licencję pierwszego lub drugiego stopnia agentów ochrony?Skoro pracował pan w tej firmie może pan posiadać takie informacje?

EX.MACINA
@Mariusz

Jak jesteś na zleceniu to gówno może zrobić

Masz 100 % rację. Mam podobne doświadczenia jako kandydat. Kiedyś je tu opiszę

MaXx
@Klientka stała

Jaka płaca taka praca

Warszek
@Mariusz

Ordynarne kłamstwo, jak się pracuje i ma wyniki to jest się traktowanym lepiej, umowa o pracę jest i premia też jest ostatnio premia 20zlotych była za godzin wyrobienie

Olga
@Warszek

Te 20zł to cała miesięczna premia była? Czy o co tutaj chodzi? Zastanawia mnie też to co pisali o obowiązku zwrotu ubrania. Po co to jest zabierane? Takie używane dają kolejnym osobom?

Ortografia nie ma znaczenia tu. Tu jest ważne jak Agrus wykorzystuje ludzi w pracy.

Olga
@Kandydat

Możesz jakoś to rozwinąć? Jak wykorzystują niby tych pracowników? Dużo ludzi tutaj pracuje. Jaki jest staż pracy ?

@Olga

Jak wykorzystują. Szkoliłem się cztery dni bez umowy w różnych Biedronkach bez umowy. W sobotę miał przywieść pan kierownik papiery do przyjęcia i nie przywiózł. Dowiedziałem się o tym dopiero po moich telefonach do koordynatora. Także jakbym nie zadzwonił w ogóle bym nawet nie wiedział że był kierownik We wtorek dzwonili nie odbierałem telefonów byłem zły ponieważ wcześniej 3 razy umawiał się ze mną kierownik i ani raz nie było go na umówiony dzień czy godzinę. Chociażby zadzwonił że nie da rady się spotkać i wyznaczyć inny termin. Nie tylko po moich telefonach wyznacza nowe terminy których dalej nie spełnia.

@Mariusz

Popieram to co jest tu napisane,to ogólnie jest zakład pracy chronionej począwszy od kierownictwa po pracowników szeregewych,brak profesjonalizmu,umawiają się z ludzmi na rozmowy o prace przez maila,potem się nie zjawiają na spotkaniu nie informując osoby,nie odbierają telefonów jak chcesz się dowiedziec dlaczego kierownik nie przyjechał na spotkanie.Omijać tą firmę i ludzi którzy tam pracują.

@Kandydat

Czy w takich przypadkach te rozmowy odbywają się w innym terminie czy jak to wygląda? Tu jest tylko jedna osoba do rekrutacji ludzi, ten wspomniany kierownik?

@Andi

Oczywiście,że nie ma dodatków, na koniec miesiąca podpisujemy lewą listę obecności,na której pracujemy po 8h od 7-15 od pn.-pt. Reszta za godziny na umowę zlecenie z firmy krzak.

Jerzy
@Mariusz

Pracowałem w Biedronce 1,5 roku odradzam tyralem po 11 godzin i w pewnym momencie rozwiązali ze mną umowę bez podania przyczyny umowę miałem do końca be 2023

@Jerzy

A ciekawa jestem, jak pracowało się w takim sklepie, ale jako pracownik zatrudniony przez agencję, to jak rozwiązują umowę, to można i tak pozostać w tej samej placówce, ale podpisać już umowę z samym sklepem? Czy jest jakiś zapis np. o zakazie konkurencji, że po rozwiązaniu umowy nie można takiej pracy dostać?

DB
@Mariusz

Tesz tak zrobił kierownik K ,odmówiłem pełnienia służby powiedział że dostałem umowę automatycznie i że mam się spytać w kadrach a jak wyjdę że nie wypłaci mi za te dniuwki i nie przyjedzie z umowom taka to firma zdałem łachy i czekam na wypłatę kturom przesuwajom co miesiąc a jak coś się nie będzie zgadzać Sąd pracy i inne organy

@RM.

Co to jest licencja I lub II stopnia agenta ochrony ?

Maestro Kielce

Nie polecam nikomu w firmie argus Kielce. Młoda pani koordynator zachowuje się jakby zjadła wszystkie rozumy. Do tego pracownikom wysyła SMS z groźbami co podlega KK.

Danuta
@Maestro Kielce

Napiszesz jakieś szczegóły odnośnie tej sytuacji z SMS? Rozumiem, że już tu nie pracujesz i czy powodem była ta Pani koordynator, że odszedłeś? Powiedz, jeszcze ile tu zarabiałeś i na jakim etacie żeby mieć pogląd jak to wygląda na rynku pracy.

Kristof
@Maestro Kielce

Ja pracuje tyle lat i dostawy nocne robię a ty się nie nadawałeś to nie gadaj teraz głupot ja dobrze zarabiam i nie narzekam

Sebastian
@Maestro Kielce

Czemu się nie ujawnisz tylko obrażasz Panie Tomku paragrafy też są na takich jak ty jak się nie nadajesz do ochrony to za sprzątanie się weż

Wanda
@Kristof

A przez te lata, o których mówisz to jaką umowę masz? Bo czytałam tutaj w opiniach, że dają umowy zlecenie. To umowa na start tylko i później można liczyć na umowę o pracę? Czy cały czas na zleceniu się pracuje?

Kristof
@Wanda

Umowe mam i pełen pakiet socjalny

????
@Kristof

Co wchodzi w skład pakietu socjalnego; ubezpieczenie, siłownia, jest coś jeszcze? Umowę masz już na stałe podpisaną? Wcześniej pisałeś, że dobrze zarabiasz, a zdradzisz kwotę, czy nie możecie mówić jawnie o zarobkach?

Dobre
@Kristof

Pakiet socjalny?? No chyba ze woda,kawa i mleko od biedronki

@Kristof

Za 300 h to i zarobisz ze stawką w okolicach najniższej krajowej. Hehe.

@????

Jaki pakiet socjalny ? Tu nie ma socjala. Nawet jest cisza o funduszu socjalnym,który zapewne istnieje z racji ilości pracowników zatrudnionych na umowę o pracę. Ale nie dla pracowników istnieje. Siłownia ? Bonusy ? Tu mając umowę o pracę jesteś traktowany jak na umowie zlecenie. Poza urlopem,który też Ci mogą próbować zabrać. Przykład ? Wyrobiłeś np. 120h i zachorowałeś. L4. na resztę etatu. I tzw. kierownik dzwoni i mówi,że musi Ci dopisać urlop,bo masz niedogodziny. Nie wyrobiłeś etatu. Jeżeli się zgodzisz, poleci Ci część urlopu.Inna sprawa dni wolne za święta wypadające w soboty. Nikt Ci tych dni płatnych nie odda.

@Kristof

A jakiż to masz "pełen pakiet socjalny" ? Korzystasz z funduszu socjalnego ? Kto tam jest kierownikiem ?

@Maestro Kielce

Pani koordynator już nie ma. Jest nowy,taki sam specjalista.

Wacik
@POF

Dokładnie tak jest. Ciekawe co zrobili z Voucherami które dostali od Jeronimo? Rzekomo w tym roku nie dostaniemy

@Kristof

Jaki pełny pakiet socjalny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Argus Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Argus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Argus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Argus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Argus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Argus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Argus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Piłsudskiego 2A
    41-300 Dąbrowa Górnicza