ARGUS sp. z.o.o

Opinie o ARGUS sp. z.o.o

blach

nie polecam wyzysk człowieka na każdym kroku robota po 14godzin za 6zl na godzine umowy zlecenie, oszukiwanie na każdej wypłacie. Poza tym jeden ochroniarz na wielki sklep w przez który przechodzi kilka set osób dziennie a jak coś zginie na większą wartość (100zł) to wielka awantura NAJGORSZA FIRMA NA JAKĄ TRAFIŁEM W SWOJEJ 9 LETNIEJ KARIERZE ZAWODOWEJ

Zostaw opinię o ARGUS sp. z.o.o - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARGUS sp. z.o.o