Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"

Sosnowiec

Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"

BYŁY CIEĆ

Jesli jakis kierownik......... jest zainteresowany co robia jego byli pracownicy to niech nie pyta sie osób trzecich , niech ma na tyle odwagi i zadzwoni osobiscie . I sie zapyta co u nich slychac . CZYZBY SUMIENIE NIE DAWALO SPOKOJU. ZA te swinstwa co wyrzadzila pracownikom bylym i obecnym ,i niech da mi spokojnie zyc .

haha
@BYŁY CIEĆ 22.09.2017 20:42

czyzby to pan "KIEROWNIK MICHALEK KOM....?" ze Stalowej?!?!?! :)

Były ciec
@haha 23.09.2017 18:13
czyzby to pan "KIEROWNIK MICHALEK KOM....?" ze Stalowej?!?!?! :)

Nie on

Natalia

@Moviecentral, Agencja Ochrony Mienia i Osób , obecnie nie prowadzi żadnej rekrutacji, bynajmniej nie widziałam żadnych ofert pracy zamieszczonych na portalach z ofertami. Jednak na stronie internetowej firma poszukuje również instalatorów systemów alarmowych. Czy ktoś z obecnych osób zna warunki zatrudnienia?

Moviecentral

Orientuje sie ktos jak wyglada praca w argusie w konwojach w sosnowcu i okolicach ??

prac ochrony

Witam , macie maila do nich, bo na stronce brak....

ok

kiedy przelewy robią?

Kros

Uważajcie na p.Sabinę Budrykowską KANTUJE pracowników ochrony na kasę ponadto jest fałszywa idzie po trupach uwaga

Bogus

nie żcz drugiemu co tobie nie mile.............

Bubezleb

Witam pracowalem w w argusie dosc dlugo dostawy sklepy namioty itp.godzinowo ciezko bedzie mnie przebic we wrzesni mialem 417 godz namiot plus sklep ustalona stawka za namiot minela sie z prawda ale pocieszam sie ze i tak ich wydymalem gdyz spalem w domu a namiot mialem gdzies jak konczyli w biedrze to pokazywalem sie ze jestem i jak rano kierownik przychodzil a to dlatego ze na kase mnie skroili dojezdzalem na nocne dostawy 40 km mialem miec dodatek za paliwo ale nawet nie powachalem tych pieniedzy wiec sie odwdzieczylem jak przyszla nowa koordynatorka to wieczmie kasy mi brakowalo chyba gruba pinda farbowana dla siebie brala a jak zrezygnowalem z tej intratnej pracy to mnie zwolnili ze sklepu jak dla mnie to najbardziej zaklamana,, firma,, jak mozna ja tak nazwac ale mam satysfakcje gdyz olewalem ta prace ile moglem pod monitor kladlem tel i ogladalem filmy albo spalem jaka placa i traktowanie pracownika takie uslugi z mojej strony niech sie wypchaja. Wracam do starej firmy za granica tam przynajmniej dohrze placa i szanuja pracownika moge zalatwic prace 12 euro na godzine bylemu pracownikowi argusa tylko za to ze musial sie w tej posranej firmie meczyc pozdro

Łysy

Ja stoje na biedronce a kierowniczka młoda dziewczyna czepia sie mnie że chodze na papierosa przed sklep to do cholery mam w sklepie jarać czy co ? Czuje sie mobingowany przez te kierowniczke nie mówiąc o tym że czasem musze pomagać dziewczynom pchać palety z towarem zamiast pilnować sklepu.

ryt

na Rossmannie w woj. lubelskim mieliśmy dwie umowy - Argus Dąbrowa Górnicza i Argus Kozłów, z Arete mieliśmy umowę do końca 2015 r., a od 2016 Argus Kozłów

Koba
@ryt 15.02.2017 10:56

Takie rzeczy moim zdaniem naruszają prawo to wszystko jest faktycznie pracą w ramach umowy o pracę a nazywać można sobie dowolnie

ryt
@Koba 15.02.2017 20:21
Takie rzeczy moim zdaniem naruszają prawo to wszystko jest faktycznie pracą w ramach umowy o pracę a nazywać można sobie dowoln...

ale to były dwie umowy zlecenia - jedna na najnizsza krajowa, a reszta za nadgodziny. wszystko po tej samej stawce.

Koba

Dzień dobry to wszystko to praca na umowie o pracę , przysługuje odszkodowanie ... nie trzeba na to wydawać środki pieniężne

Byly

Pracowalem w argusie a skladki byly odprowadzane z firmy Arete .Gdzie jest siedziba firmy arete? Potrzebuje umowy z ta firma a nie moge jej znalezc.

Byly
@Koba 13.02.2017 11:41
Firma Arete została wyrejestrowana

Ja kojarzysz do kiedy byla zarejestrowana ta firma arete?

bart
@Byly 14.02.2017 12:30
Ja kojarzysz do kiedy byla zarejestrowana ta firma arete?

Najprościej zapytać w kadrach w Argusie, przecież one doskonale wiedzą. Te firmy co kilka lat ulegają likwidacji, a przeważnie są otwierane przez żony lub członków rodziny kierowników z Argusa, tylko po to aby przelać kasę na konta pracowników. Przecież KR nie rozlicza osobno godzin na Argus i Arette to wszystko robią kadrowe z Argusa. Przygotowują wszystko, przesyłają wszystko a osoba w drugiej firmie naciska tylko ENTER. Wcześniej Było K8, później Arete...ciekawe co będzie następne? :-)

Nico

Witam ponownie, w ostatnim miesiącu w firmie argus, przeprowadziłem szkolenie pracowników. Wykonałem szkolenie trzech osób, sprawa prosta, ale nie do końca. miałem dostać pieniądze za szkolenie .Nie stety nie dostałem . według kodeksu cywilno prawnego, za szkolenie powinienem dostac tom kase. Ale nie stety dzwonie do kierownika i nic pustynia .Nie wiem ale ja jusz mam dość tej żenady .Gdy w koncu po paru dniach udaje mi sie dodzwonić twierdzi co innego. JEDEN Z pracowników upomniał sie o zaległe pieniądze i co dostał awans jusz nie pracuje. Potrafiom tylko straszyć ludzi i nic wiecej jesli chodzi o dostawy nocne to porażka stawki porażka. Jesli nie masz munduru to cie straszom ze dostaniesz karę pieniężnom, gdzie som jakiekolwiek pieniądze za pranie jusz nie wspomne za buty bo ten kto pracuje długo to wie ze nogi się pocom i buty siadajom po roku. Ja sie pytam jaka kontrola jest nad naszymi godzinami gdy je podajemy do kordynatora a potem przychodzi przelew ale mniejszy ktoś sobie musi skubać naszom kase co miesiąc. By trzeba bylo dzwonic do kadr zeby sprawdzać wypłatę. Czemu nie ma co miesiąc normalnego wydruku kto co i ile. Jak w innych firmach tylko nie w argusie ...pisałem wcześniej ze wypłaty sie nie zgadzajom i w dalszym ciągu tak jest. Wypłaty powiny byc pierwszego to czemu dostajemy piątego taki mały poślizg :

bart
@Nico 30.11.2016 08:45

Wszystko ok kolega zgadzam się z Tobą ale serio popracuj nad gramatyką bo tragedia straszna

Nico

Ten kto pracuje w argusie, wie dobrze że kokosów nie ma więc co tu gadać więcej. MOJA premia to uwaga za wyprostowanie sklepu to 65zł na samom myśl kce się płakać, trzeba bardzo pilnować wypłaty, bo może brakować i to tak co miesiąc za wyprostowanie sklepu nie pierwszego ale 4 jeszcze nie usłyszałem od kierownictwa argus słowa dziękuję. Napisałem SMS do kieronika zeby może tak premia jakaś do dziś nie odbiera telefonu i nie przyjeżdża na sklep dobre nie. Gdy pytam o wolne to kierownik mówi ze musi jechać, tym bardziej dobre dobrze wiemy że argus łamie przepisy i to nie od dziś, gdy jusz tak robisz dwa miesiące bez wolnego to prawie jak na froncie morzna sie dobrze w tej firmie utwardzić jak spartanie!!!! Ktoś w koncu powinien sprawe zgłosić bo to co robiom jest chore i nie etyczne!!!

tomek

stabilne zatrudnienie jest uwazam bardzo waznym elementem prawda??ciekawe czy takie jest tutaj oferowane na kazdym stanowiskuwidze ze szukaja do pracy na produkcje i oferuja 9 zl netto za godzinne + premie

samuraj235

daja 9zeta na godzine w biedronie ale czasem termin wyplaty im sie opoznia

Witam, a co myślicie o wprowadzeniu 12zł brutto na zlecenie od stycznia? Jak Argus to ,,rozwiąże,,? Aktualna umowę przedluzyli mi do konca listopada co jest dziwne, wam również? Będą zwalniać czy robić jakieś przekręty? I jeszcze jedno pytanie skierowane do tych którzy wyszli z pismem o dobrowolne odprowadzanie składek chorobowych, odprowadzają czy nie?

therock

Witam, dostałem propozycję pracy w biedronce ,stawka 9zł . Sklep mieści się w Siemianowicach Śląskich. Czyżby te 9 zł było realne ? Pozdrawiam

Robert

Zgadzam się nie ma to jak dostawać 7 zł z tego 20% do kieszeni pana PP i MG jak ich nazwałem ale wiem o kogo chodzi kierownicy cholernie tez dzwonilem i czekaj do smierci

KXd

Nie ma to jak pracować za 6.5 sort juz 7 bo nikt nie chciał robić i w sumie dalej nie chas z prostych względów zarabiasz 1000 z tego 100 idzie na konto kolegi a 250 na konto pana MG i pana PP na Śląsku a upomnija się upomnij to Ci zaraz gej powie pan PP ze tak tak pomyłka i następnym razem wyszła a potem bajo i nie pracujesz i 250 zł jeszcze za mundur który oddałem a nie ma potwierdzenia sąd nie pomoże bo zmieniają nazwę firmy i tekst MG wysłał pan stosowne pismo wiec to koniec naszej rozmowy i po kasie. Ale najlepszy sposób na sprawdzenie ich zadzwoncie proszę do Dąbrowy górniczej dam se ptaka uciąć ze nikt nie odbierze to i se list wysłany z monitem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] można sobie wsadzić proszę was zadzwoncie i się przekonacie jakie macie dane które nie istnieją i nawet Google pisze ze działalność zamknięta ja takich oszustów w życiu nie widziałem i się im to udaje bo macie umowę na coś czego nie ma nie pozwolę by i was oszukany! !! Bo to kpina

grippen

w takie stawki 17 nie uwierzę. Argus płaci za dostawy nocne 20 zł i nieważne czy trwa 15 min czy 3 godziny, po drugie stawki godzinowe zależne od województwa lokalizacji. Kielce mają około 9 zł a jeżeli zbliżamy się do miejsc gdzie biedronka zlokalizowana jest na tzw zadupi to stawka wynosi 7 zł wiem bo robię i zamierzam tym walnąć a te 250 godzin na sklepie to porażka.

Abc

Myślę że bzdury piszesz o tej stawce, jak nie którzy to przeczytają to uśmiech z twarzy ci zejdzie.

Bart

Hahaha 17 zł za godzinę netto?? W Argusie? Buuuuhaha No to chyba za godzine dostawy nocnej albo opie'''dalanie gały pod stołem....bo napewno nie za zwykłą pracę! Nawet Rejonowi tyle nie mają :-)

Kara

Pracuję w Argusie bardzo długo aktualnie u Pani B.Sabiny i Pana koordynatora (usunięte przez administratora). Nigdy nie zostałem oszukany na wypłacie a jeśli coś się nie zgadza to w szybkim czasie otrzymuje odpowiedz i resztę pieniędzy.. Najlepsze jest to że można z nimi normalnie porozmawiać bo są tak samo jak my tylko ludzmi i nie wywyższają się jak ich poprzednicy..Szanują mnie jako pracownika i nigdy nie powiedziałbym na tą firmę złego słowa.

@Kara 17.08.2016 01:32

Jaką masz stawkę, że taki zadowolony jesteś?

Abc

Jakie socjale! O czym ty piszesz? Jedyny socjal to 250 godzin w miesiącu.

Abc

Jakie socjale! O czym ty piszesz? Jedyny socjal to 250 godzin w miesiącu.

rolcki

koledzy z rossmannow - czy wam tez przedluzaja konczace sie umowy zlecenie tylko na 2 miesiace? jak jest w innych rejonach z obiecana umowa o prace? dostajecie? troche kpina ze zleceniowka jest tylko na 2 miesiace

Kornik

Chyba nie u nas na sląsku z panem M. Gębarowskim na czele ktory na przydomek pan nie zasluguje. Jak ktos odchodzi to Ci kasy nie wypłaca i karze przez telefon sobie do sądu isc. Penie posówa Piotrka swojego przydupasa. Nie sorry to Piotr jest gejem.

Mnichu

Witam, pracuje w firmie Argus od dwóch miesięcy. Wypłata na czas i stawka 8.25 a teraz dostałem z kolegą podwyżke 9zł netto za dobrze wykonywaną pracę. Firma godna polecenia, ale zobaczymy co będzie dalej.

burgi

nie wiem skąd się biorą opinie z innych rejonów kraju nt. że Argus kręci z wypłatami. na biedronkach zawsze była patologia (wiem z konsalnetu), tam nikt nic z tym nie robi. taki specyficzny obiekt, na ktorym przemiał kadrowy jest co chwile, wystarczy przejrzec ogloszenia z calego kraju. jak stoje na SDP, tak nie mam umowy z Arete, tylko dwie z Argusem. jedna na minimalna krajowa, a druga za nadgodziny. wyplata zawsze sie zgadza, zawsze na czas, bez zadnych problemow. moze wystarczy zmienic obiekt w argusie? zawsze kazdemu mowilem zeby uciekal z biedronek i lidlow, bo to meczarnia straszna. wiecej nerwow niz samej pracy. na innych obiektach spokojnie mozna zarobic ponad "dwojke", za 180 godz w miesiacu :)

Guard

Chyba matematyki nie znasz. Najniższa krajowa 1350 netto + stawka u nas 8.75/h - to na 2000 trzeba zapierdalac po 234h miesiecznie.

@Guard 27.05.2016 11:02

A to Pani M nie mieszka już z Dominikiem?

były pracownik

Na rozmowie powiedzą Ci, że dostajesz 6 zł na rękę, do 6,50 możesz się utargować :) Mówią, że kwota mała bo oZUSowane, co jest nieprawdą, bo płacą składki z Arete. Biorą każdego. Praca 6-7 dni w tygodniu, po 11 godzin, wolne dostanie się od święta 1-2 dni w miesiącu, w zależności od koordynatora i od tego czy nałapie "zastępstwo". Odpowiada się przed kierownikiem regionu, ale też przed kierownikiem sklepu. W owadzie kradną wszystko, musisz ich łapać, jak nie łapiesz to obsługa sklepu ma straty i są na ciebie wkurwieni. Jak łapiesz to i tak nie masz premii. Od razu odpuść sobie takich, co wynoszą rzeczy za ponad 300 zł, bo Cię dojadą. Nagraj na monitoring, pokaż, a sklep i tak nie wytoczy sprawy (nie opłaca się). I już wiesz o co chodzi w tym byznesie. Stoisz tam po to by ubezpieczyciel się nie czepiał, a JM miało za co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasjerki po premiach. Śmieją się z Ciebie kasjerki, śmiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieje policja - za 1600 netto. Wypłata zawsze się nie zgadza. W tej firmie możesz tylko mie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robić i słuchać pretensji inaczej się wykończysz :) Ja byłem tam z braku innych możliwości, kilka miesięcy na przeżycie, by nie popaść w biedę i nie pożyczać pieniędzy.

burgi

pracuje w woj. lubelskim na SDP. stawka bardzo wysoka jak na agencje ochrony, termin wyplat zmienili z 15 kolejnego miesiaca na koniec miesiaca. wszystko sie zgadza, kasa na czas, kontakt z nowym kierownikiem bez zarzutu. mamy wszystko czego chcemy - grafiki, koszule, spodnie, marynarki, spokoj i komfort pracy. w koncu firma, w ktorej zarabia sie duze pieniadze, nie pracujac kilkanascie godzin dziennie. wielki szacun za to.

Byly pracownik

Najlepiej miec swoj ale masz pecha pewnie dostales po jednym ktory rzadko sie myl

zawiedziony

Nie polecam tej firmy pod kierownictwem Krzysztofa K. Koordynator grup mobilnych, lepiej go unikać.

Wiesław

Nieźle szwabią na wypłatach nie dość że dwie umowy zlecenie (jakieś arete) to stawki głodowe a garniak i koszula używane wcześniej przez kogoś innego i nie uprane bo śmierdział potem i fajkami!

bura

To chyba mało wiesz ilu rencistów z orzeczeniem o niepelnosprawności Argus zatrudnia. Czlowieku nie gadaj głupot jak nie wiesz...no chyba, że jesteś liżydupą szefa i piszesz to na zlecenie.

SĘDZIA SPRAWIEDLIWY.

Witajcie kudkowie.Argus to firma oszustow i zlodziei.Ciekawe jakby tak napisać wszystko co sie zdarza na obiektach oraz na tzw.konwojówce..oj ciekawy byłby temat....oj ciekawy..i tak posłać to do PIP-u,KWP Katowice,oraz gazet?????????Jaki popłoch i sranie w gacie.....Cała "góra" kierownicza to same chachmenty....kombinują jak tu pracownika oskubać...........

ŁYSY

Jest to jedna z lepszych firm ochroniarskich w Polsce i NIGDY nie miałem żadnych problemów przy wypłacie.Ja stoję na Rossmanie i stawka jest w porządku.Wcześniej pracowałem w dwóch innych (znanych) firmach i tam dopiero były przekręty na wypłatach.Poza tym Argus nie zatrudnia inwalidów jak inne firmy z branży ochrony.

Łukasz

Nie dość,że Ci bandyci nie płacą Zusu itd, umowa zlecenie, stawka 7 zł, to jeszcze jak co roku przy rocznym rozliczeniu podatkowym wychodzi 300 zł niedopłaty. Poszedł bym z tymi sku#wysyn@mi do sądu pracy,ale w umowie stoi,że tylko w Dąbrowie Górniczej.NO ja pier..........

ryhu

rok temu mialem 6 zlotych na reke stalem na biedronce

Hanys

Co jakie 8. 5.50 na poczatek

securitas1972

może chcesz się zamienić i przekonać jak się pracuje na obiekcie biedronka wówczas mozemy podyskutować ja pracuję w Argusie już 6 lat i praca należy do odpowiedzialnych dodatkowo nogi szwankują i nie masz żadnego wsparcia poza grupą interwencyjną Herkules która nie zawsze zdąża na czas

czytający

to po co iść do nich pracować i godzić się na poniżanie i robienie w konia !! 250h pracy .................niech sami robią lesery

lilia_94@tlen.pl

ochrona agrus oraz kierownik pani sabina zamiast w pracy przebywa w domu u panstwa grysow z kordynatorka pania barbara co to za ochrona jak kierownictwo siedzi i w h u j a leca ? !!!!!!!!!!!!

Edi

Argus nie placi ci Zusu tylko Arete z 50 zl wychodzi okolo 2-3zl miesiecznie.Walek.Od stycznia kazda umowa bedzie Zus.

lolek

nie polecam stalem na biedronce mialem 6 zlotych na reke pracowalem po 250 godzin w miesiacu o wolne musialem sie prosic kradna wszystko masakra!

senka
@lolek 02.12.2015 02:37

Dyrekcja w Płocku nic nie może zrobić bo z góry mają narzucone że z literkami mają trzymać bo mają z tego kasę a ludzie na posterunku niech się z idiotami męczą.

zadowoleni

nareszcie mamy w Płocku w; Argusie" Dyrektora z prawdziwego zdarzenia,który umie rozwiązywać sporne sprawy na posterunkach w Gostyninie.Tak trzymać Panie Dyrektorze.

smyk
@zadowoleni 23.11.2015 18:12

Tak trzymać panie Dyrektorze,żebyś się nie przejechał jak poprzednicy oby tak dalej a...............

Bart

Hahaha dwa "asy" i " największe bystrzachy" Argusa Monika G i Szymon N. trafić na nich to tragedia jest !!! Wystarczy, że masz inne zdanie niż oni i już jesteś beeeee, a nie daj Boże powiedzieć blondynie że jest mało inteligentna uuuuuuuuu to już dyscyplinarka w tedy jest :-) Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na obliczenie swojej wypłaty ( nie ważne czy na etacie czy na zleceniu) jest stawka x godzina. Czyli taką sumę otrzymacie łącznie z Argusa i Arete jaka będzie wynikiem tego mnożenia!! To jest niestety przekręt dla tych którzy są na etacie, zawsze są stratni bo Argus nie wypłaca nadgodzin tylko przerzuca to na Arete i traci się na tym. Poza tym czy ktoś realnie otrzymuje dodatek za pranie lub czy ktoś otrzymał zwrot za obuwie? To tylko na papierze jest i nic więcej. Jedyny plus to że teraz kasa jest o czasie...kiedyś też różnie z tym bywało.

tomek s
@Bart 23.11.2015 14:16

przecież s. nogaj mieszka z moniką co się dziwicie

tomek s
@Bart 23.11.2015 14:16

przecież s. nogaj mieszka z moniką co się dziwicie przecież pociska

silwer

witam pracowalem w argusie prawie 8 lat do 2014roku do puki odmuwilem liczenia top 10 byly kierownik pan nogaj z rejonu ruda slaska zwolnil mnie bo powiedzialem jemu ze ochrona jest od pilnowania ale sie dowiedzialem ze tkichoco inne tam chodzilo w 2015 zostalem pszywrucony do pracyna polecenie dyrektora koscielniaka pracowalem ujecia mnialem kierownictwo sklepu zadowolone ale pani grzesik monika kierownik rejonu ochrony argus pewnego dnia zadzwonila ze mam niepszychodzic do pracy bo jest niezadowolona zemnie chcialem poinformowac wszystkich ze braki godzin to kradziesz jest nato artykul na koniec miesiaca kserujcie ecp to jest wydruk z komutera prosze piszcie jak beda jakies kradzieze godzin ja bede to kserowal i zrobimy pozadek

securitas1972
@silwer 23.11.2015 12:07

fakt top 10 to jakaś porażka człowiek się skupia na liczeniu a w międzyczasie wchodzi ekipa i kradnie masakra

art

rozumie, dzięki piękne. już mam dość. Ale dla zainteresowanych chcących dochodzić swoich praw proponuję przeczytać (usunięte przez administratora)

art

Wytłumaczcie na czym polega wałek ,, umowa z Argus a umowa z Arete, nie rozumie" chodzi o biedronki to 2 firmy tam ochraniają, czy też Arete jest podwykonawcą?

Zenek
@art 18.11.2015 23:42

Z Arete ci płacą 5o zł no i z tej sumy składki Zus . Tak kombinują oszuści!

Zenek

Witam Mam problem ,zostałem oszukany na wypłacie i to o niemałą kwotę,każdy umywa raczki choć wiadomo o kogo chodzi. Nie jestem sam. Moze macie doświadczenie ? Jakby nas bylo przynajmniej z 1o osób to by bylo mozna cos ruszyć ze sprawa ! Tak sie Nie da ! Prosze pisać!

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"