Adres: Rysia 6A, 87-800 Sosnowiec

NIP: 8883101197 KRS: 0000385593

4 1102 391 5 1

Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"

Filtruj opinie po kryteriach:

Ariana Grande
 Rekomendacja

CZĘŚĆ MIESIĄCA SIĘ ROBI ZA DARMO, NIE WYPŁACAJĄ GODZIN ZA WSZYSTKIE ZMIANY. A JEŻELI JUŻ, TO W RATACH. ZDECYDOWANIE NIE!!! POLECAM!!!

Tak4Nie2
Marian

A nie wiecie może co trzeba zrobić żeby mnie przenieśli na drugi obiekt? Tam gdzie pracuje mi się nie podoba bo straszne (usunięte przez administratora) Nie powiem dokładnie gdzie ale na Bieżanowie Kraków.

Tak1Nie1
Artur

Na Biedronce dają 10 zł na godzinę i umowa zlecenie wiem bo dali u mnie w mieście ogłoszenie i z ciekawości zadzwoniłem.Robota dla życiowych nieudaczników i desperatów. U mnie na osiedlu z ciecia biedronkowego wszyscy się śmieją i mówią na niego "milicjant"

Tak27Nie5
R30
@Artur

Artur Ciekawe gdzie tak jest ja mam godzinówkę większą i nikt nie odważy się zaśmiać bo mam ciętą ripostę z czego już w rejonie jestem znany. skuteczność 100% niekiedy spektakularne ujęcia ... a więc ludzie że tak powiem ... się trochę boją nabijać.

Tak5Nie1
R31
@R30

HAHAHAHAHHAHAH ja sie zasmialem :) KOZAKU Z BIEDRY!!!!!!!!!

Tak5Nie3
Tomas

Lubię atmosferę w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" za: Nie jest złe ani dobrze, mnie więcej tak jak w każdej AO . Niestety nie płaca za duzo ale to akorat w ochronie standart

Argusek
@Tomas

Najbardziej chce mi się śmiać z pseudo grupy mobilnej dwaj papa smerfy w podeszłym Suchowski R. i Lysko Antoni ten to dopiero inwalida załe W2 leje śmiechem ledwo chodzi a garb z kurtki wystaje łapią tylko dzieci lub dziadków ale takich po 70 ce powinni siedziec na emeryturze i wnuki bawić a nie młodym miesce zajmować smiechu warte

Tak11Nie2
Marek
@Tomas

Mógłbyś napisać, czy firma Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" mająca siedzibę w miejscowości Sosnowiec normalnie funkcjonuje? W internecie znalazłem, że jest firma, która ma identyczną nazwę, ale działa w Dąbrowie Górniczej, dlatego zastanawiam się, czy Twój wpis jest związany z firmą, której dotyczy wątek tego tematu.

Robert
@Argusek

Dziwisz się ? Jaki młody i zdrowy facet przyjdzie do takiej roboty? A łapać muszą dzieci i dziadków bo jak złapią dresa to po 22 dres z kolegami poczekają na nich pod biedrą jak to bywało.

Tak2Nie1

dresyOdprasujIPrzyszykuj
@Robert

dresy geje z paskami w (usunięte przez administratora)

Bagram

Jeśli chodzi o przytaczaną tu ochronę drogerii " Rossmann " to prawidłowo i zgodnie z prawdą tu opisywane patologie dotyczą każdej firmy świadczącej usługi dla tej sieci. Po prostu Rossmann wymusza na każdej agencji ochrony dostosowanie do ich " standartów ", które są oparte na mobbingu i łamaniu polskiej Ustawy o Ochronie Osób i Mienia. Każda z poniższych opinii o ochronie tych drogerii jest zgodna z moimi doświadczeniami, więc ludzie piszą prawdę. Jeśli nie jesteś lizusem, uległym sługą, osobą inteligentną, kompetentną w ochronie i masz jaja, charakter- NIE IDŹ do ochrony Rossmann. W żadnej firmie. Argus tu jest pod ich presją, sami nie są ani lepsi ani gorsi od innych firm ochrony.

Lestat

Pracowałem w Argus przy ochronie Rossmana na Podkarpaciu. Delikatnie mówiąc NIE POLECAM. Poprzednie opinie są w 100% prawdziwe. Tak w skrócie w punktach: 1. Stawka godzinowa 11,64 netto 2. Na miejscu 15 minut przed i po zakończeniu pracy. 3. Personel Rossmana traktuje Cię jak najgorszego śmiecia, za to że się kierowniczka nie wyspała dostaje się opier....l za byle co, lub bez powodu. Jak chcą się na kimś wyżyć to powód zawsze znajdą. 4. Wykładanie towaru w czasie godzina po rozpoczęciu pracy do godziny przed zakończeniem. Jeśli za długo Ci schodzi z serią produktów to piszą na Ciebie skargę. 5. Zakaz odzywania się do klientów, jeśli pracownicy to zobaczą - piszą skargę. 6. Zakaz rozmawiania z personelem - piszą skargę. 7. Na stanowisku nie wolno mieć nic przy sobie, telefonu, wody, gum do żucia - ledwo wolno mieć chusteczki. 8. Przerwa 15 minut - w czasie gdy kierowniczka lub jej zastępczyni pozwoli. 9. Wyjście do toalety - tylko jeśli cały personel jest na hali sprzedaży. 10. Jeśli ktoś jest palący - szybko się oduczy. 11. Zakaz wychodzenia krok za drzwi sklepu - nawet w czasie przerwy. Oczywiście nie dotyczy personelu Rossman, jedynie Ochrony. 12. Każda skarga powoduje obcięcie wynagrodzenia o X stawek godzinowych - o wysokości obcięcia decyduje koordynatorka wg własnego widzimisię. 13. Książka Służby jest tylko po to żeby była. 14. Rozliczanie godzin nie jest wg grafiku czy książki służby tylko wg tego co w system wklepie kierowniczka, to że "zapomni" wklepać od 9:00 tylko wklepie od 9:30 ( a co za tym idzie jesteś godzinę w plecy ) jest na porządku dziennym. 15. Przed rozpoczęciem właściwej pracy - dwa dni szkolenia za które nikt nie zapłaci. Szkolenie nie odbywa się na obiekcie na którym ma się pracować tylko w innym mieście. 16. Umundurowanie - używana koszula i marynarka " bo nowych nie ma ". Jeśli koordynator ( ka ) stwierdzi, że umundurowanie jest " zużyte " przed upływem trzech miesięcy - kara 150 PLN ( nie ważne, że dostaje się stary ciuch który nadaje się tylko do mycia podłogi - ma być jak nowy ) Z pozytywów - widzę tylko jeden. Przelewy ( znaczy się to co zostanie po potrąceniach ) są terminowe.

Tak9Nie

JanuszCiamciara
@Lestat

Dokładnie, najlepsze są jeszcze inne "kwiatki" w stylu: 1. "Masz zły ton głosu dla naszych klientów"; 2. "Pójdziesz na przerwę za 2 godziny, dobrze? To nic, że jesteś od rana. Ania właśnie przyszła do pracy, ale jest bardzo głodna." 3. Teksty i pytania w stylu "Sprzedała się ta rzecz?" "Kiedy?" "Kto kupił?" 4. Ciągłe obgadywanie ludzi, wyśmiewanie ich za plecami, a jak przychodzi co do czego, to pracownicy oczywiście się im podlizują. 5. Miałem dostać premię za ujęcia (towar na kwotę 660 zł.) Dostałem... 1 zł! 6. Podkładanie świń przez pracowników. Tylko i wyłącznie z zazdrości, że zarabialiśmy więcej niż oni. 7. No i najlepsze na koniec: W procedurach nic nie ma oczywiście o pilnowaniu toreb i zakupów pozostawionych przez klientów w pobliżu stanowiska pracownika ochrony. ALE, jest ale. "Klient chce, więc pilnuj" - tekst od kierowniczki i koordynatora. Najgorsze co może tam być, to praca tam i pokazanie pracownikom, że wszystko z Tobą mogą.

Życzliwy
@Lestat

W jednym z rossmannow ochroniarze panoszą się jak byli właścicielami sklepu. Chodzi taki po sklepie i gada z pracownikami zamiast siedzieć na swoim stanowisku i monitorować sklep. Chodzi stałe za dziewczynami i rozmawia... Jeśli któraś idzie na przerwę to on idzie za nią i na zapleczu zabawa jest przednia.

TakNie3

WujekZKopalniKredy

Słyszałem, że na Rossmannach ochroniarz musi już towar wykładać? Ha ha ha, za 10 zł taka praca? Ludzie, czego jeszcze nie wymyślą, żeby tylko nic nie robić. PATOLOGIA W SDP!!!!!

Hulk
@WujekZKopalniKredy

Tak, dobrze słyszałeś. Są do tego zobligowane wszystkie znane mi firmy ochrony na Rossmannach. Jestem bylym pracownikiem ochrony Rossmana. Powiem tak- traktowanie ochrony jak parobka, ostatnie ogniwo łańcucha pokarmowego. Masz zakaz posiadania nawet butelki wody na posterunku. Problem z przerwami jesli sie nie wyrabiaja aby cie podmienic. Dobrze tez napisane- nieustanne castingi kierowniczek na ochroniarzy. Chca top modela a zostaja z emerytami bo juz malo kto chce robic te robote. Ochrona Rossmana miala sens przed ustanowieniem placy minimum za godzine.Kiedys na tych sklepach zarabiano lepiej niz w reszcie handlowek. Teraz to juz tylko dla desperatow lub ludzi bez pojecia i porownania.

@Hulk

I przede wszystkim dla ludzi bez własnego zdania. Trzeba było znosić humorki "asystentek" od czternastu boleści, bo ich chłopak/mąż dobrze w nocy nie(usunięte przez administratora) Wielkie paniusie, które są pomiatane nawet przez 70-letnie babcie!!! I tak samo ochrona - od momentu wejścia na salę sprzedaży ZAKAZ ODZYWANIA SIĘ DO KLIENTA.

Maciek
@WujekZKopalniKredy

Pracowałem jako ochroniarz na sklepie dostałem ładny mundur prawie jak policyjny tylko bez czapki a kierowniczka tylko wyżywała się na mnie nawet przy ludziach że jestem nieogolony albo mam buty brudne albo palę papierosa albo za długo jestem w socjalnym a przecież trzeba coś jeść potem poskarżyła na mnie że jej nie słucham i mnie zwolnili.

WujekZKopalniKredy

Pracowałem 1,5 roku w Rossmannie. Praca jak w (usunięte przez administratora), a nawet gorzej. Wyjścia do toalety wyznaczone, nie możesz zejść kiedy pracownik Rossmanna jest na przerwie albo magazynie, tak samo z przerwą. Wymagają wszystkiego, a nawet tego żeby łamać swoje procedury, bo "w razie czego to Cię obronimy, ale ja muszę zejść z perfumerii coś porobić w biurze, postój tu z dwie godziny". Do klienta nie możesz się odezwać, bo nie daj Boże napisze skargę i będzie problem. Jesteś tam pomiotem, pachruściem, klient może z Tobą wszystko. I ciągłe castingi kierowniczek sklepu na ochronę, wtrącanie się w CV, w przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymuszanie wielu rzeczy. Mobbing to chleb powszedni, nabawiłem się nerwicy. Miałem również "świetnego" koordynatora, który mówił, że za dużo pracuję, bo mam koszulę zniszczoną, ale nie da mi nowej, tylko mam mniej pracować, to wtedy będzie ładna koszula. Parodia. Obiecanej umowy o pracę nie było, zlecenia co 2 miesiące, składki ZUS poznikały. NIGDY WIĘCEJ TEJ PRACY TAM. Ponad 2 lata już tam nie pracuję i w duchu śmieję się z tych, których teraz oglądam na swoim poprzednim miejscu pracy, ale wiem, co przeżywają. Chłopaki, zwalniajcie się, jest wiele innych obiektów, na których można kogoś o*******ć za zachowanie niepożądane, a nie stać i latać na policję w razie ujęć i bać się, żeby jakis klient nie napisał skargi.

Tak10Nie1

Blondas
@WujekZKopalniKredy

Mi też regionalny obiecuje umowę o pracę a tu pół roku na Biedronce mija i nic. Chyba trzeba będzie się zwolnić bo mam nową robotę na oku.

Rafał
@WujekZKopalniKredy

To samo jest na biedronkach.

Tak2Nie1

Ochroniarz
@WujekZKopalniKredy

Wujek a na jakim regionie robisz i jak sie nazywa twój regionalny? Ja robie w Zielonej górze na Rossmannie i jest całkiem ok. Umowę o prace dostałem po 12 miesiącach.

Natalia

@Pracownik, czy, w takim razie, Ty jesteś przykładem pracownika, który lubi swoją pracę? Jeżeli tak, to mógłbyś opisać swoje dotychczasowe doświadczenie z Agencją Ochrony Mienia i Osób "Argus"? Na jakim stanowisku pracujesz i na jakich warunkach opiera się Twoje zatrudnienie w tej firmie? Zainteresowane osoby tym pracodawcą chętnie poznają Twoją opinię o nim.

Ochranis
@Natalia

Tak lubimy swoją pracę na biedronkach.Kasa super i zero stresu bo nikt nie kradnie.

Obserwator
@Ochranis

Ha, Ha, Ha!!! Ale Badura!!!!

Rafał
@Natalia

Nie spodobasz sie pani kierownik sklepu to lecisz z dnia na dzień bez wypowiedzenia dlatego do tej firmy nie wolno się przyzwyczajać.

Tak6Nie

Young

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie urlopu. Jak to wyglada w Argusie? Placa za urlop czy wydaja oczywiście pytam tych na umowie o pracę. Pozdrawiam

gruby
@Young

Urlop dostaniesz jak znajdziesz kogoś na swoje miejsce.

Tak5Nie

Łysy

Potrzebuję pilnie numer do kadr i płac bo kierownik rejonu nie chce mi go dać. Czy ktoś zna numer do kadr i płac ?

anonymous
@Łysy

Eryk

Czy firma zmieniła adres? Tak dziwnie piszecie, że zupełnie nie wiadomo co myśleć.

Łysy

Ma ktoś numer telefonu do kadr i płac ?

therock
@Łysy

Witam, Mamy 14ego a wypłaty za ostatni miesiąc nie widać. W końcu kiedy oni płacą? Za czerwiec dostałem normalnie 10ego. A teraz cisza...

Tak7Nie

Natalia

@MAriusz C, @Adam - bardzo poważne zarzuty stawiacie firmie "Argus". Pytanie, które mi się nasuwa to czy zgłosiliście to do odpowiednich instytucji i czy w związku z tym prowadzone jest jakieś postępowanie względem tego pracodawcy? Koniecznie dajcie znać jak sprawa wygląda, to pomoże innny osobom.

Tak12Nie

Smędzik
@Natalia

Pani Natalio proszę nie bronić kanciarzy i złodzieji chyba że pani bierze w tym udział

Mariusz C.

Nie wypłacają urlopów ani ich nie wydają zastanawiam się kto to fałszuje i jak wczesniej czy później się z tego wytłumaczą jak ktoś nie wytrzyma i to zgłosi .Omijajcie tych złodzieji.

andi
@Mariusz C.

nie wyplacaja urlopow bo ich nie ma , umowa- zlecenie kolego!

Jasiek

Czy jest cos z adresem firmy nie tak? Może ktoś podpowie jak się kontaktować w sprawie pracy?

Nie polecam.

Z wypłatą spózniają sie zawsze jeszcze ani razu nie miałem w terminie zawsze spózniona o conajmniej dwa dni a jak przyjadą na kątrole zawsze coś nie pasowało tak więc się zwolniłem po 3 miesiącach. Wszystkim chcących się zatrudnić w tej firmie nie polecam.

Igor

szkoda

Adam

Firma porażka kłamią ze stawkami problemy z komunikacją pracownik firma czy kierownik rejonu .Ogólnie brak poszanowania pracownika Nie wydają pasków do wypłaty i czasem wypłaty się nie zgadzają a udowodnic i jest strasznie trudno .Jesli lubisz być oszukiwany i poniżany polecam argusa ????

Natalia

@WujekZKopalniKredy Dziękuję Ci za Twoją opinię na temat tego, jak wygląda praca w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Jestem pewna, że pomogłeś nią wielu użytkownikom. Pamiętaj jedynie o tym, że wypowiadając się na forum publicznym powinieneś się wypowiadać w sposób stosowany. Stawiasz wobec tego pracodawcy poważny zarzut, jakim jest mobbing i argumentujesz to właściwie. Dlaczego zatem tego nikomu nie zgłosiłeś?

tygrys35

Do Natalia post z dn 25.05.2018 godz 14:18 oczywiście firma po zlozeniu pozwu do sadu wyplacila za te nadgodziny ,tyle tylko ze zaraz potem zwolnili mnie z Argusa

tygrys35

Do Natalia post a dn 25.05.2018 godz 14 ; 12 Sosnowca tez dotyczy bo to ta sama rejonizacja , a szkopol w tym ze firmy nikt nie zamknal i ma się dobrze bo sory ze to powiem lecz Polska to kraj stworzony dla roznych oszostow i kanciarzy . np. w Czechach taka sytulacja jest nie do pomyślenia

Natalia

@tygrys35 Piszesz o sytuacji w Dąbrowie Górniczej, Katowicach i Siemianowicach, a czy wiesz może, jak rzecz się ma w Sosnowcu? Ilość godzin, o których wspominasz (a także ich fałszowanie) jest faktycznie niezgodna z Kodeksem Pracy. Czy myślisz, że to było główną przyczyną zamknięcia firmy? Pamiętaj, że na forum nie możesz posługiwać się personaliami konkretnych pracowników - dotyczy to również inicjałów.

tygrys35

Dotyczy Dabrowy Gorniczej Katowic Siemianowic . firma wyzyskuje ludzi praca na biedronce to najmniej 210 do 250 godzin od osoby osoby zatrudnione na umowę nie maj płacone za te nadgodziny teoretycznie sa one do wybrania tyle tylko ze pan sz. nie wyraza na to zgody .pracownicy sa zmuszani do podpisywania 168 godzin w karcie pracownika odmowa skutkuje zwolnieniem wiem do z własnego doświadczenia z ta firma gdzie pracowałem przez 3 lata podanie firmy do sadu pracy to także natychmiastowe zwolnienie .można tez zapomnieć o urlopach co do godzin pracy firma falszuje dokumentacje wpisując do karty pracownika 168 godz co jest kłamstwem

Kros

Uważajcie na p.Sabinę Budrykowską KANTUJE pracowników ochrony na kasę ponadto jest fałszywa idzie po trupach uwaga

Tak125Nie

Bogus

nie żcz drugiemu co tobie nie mile.............

Tak42Nie

BYLY CIEC
@Kros

pewna osoba wymieniona u krosa to jest prawda zawsze powtarzala ze nie lubi kłamstwa i nie toleruje niby ale sama klamie i oszukuje ,cygani jak z nut

Tak5Nie

anonymous
@Kros

Nie ma większego kanciarza i złodzieja jak pan Tomek MASZCZAK oszukiwać pracowników no kasie pracownik mając wtedy 8 zł na godz w umowie o pracę płacąc mu 6,50 do wypłaty nie dziwię się że ludzie zdrowi młodzi z kwalifikacjami po uciekali po miesiącu ja pod nim pracowałem rok dla niego liczyły się tylko efekty naszej pracy a nie my wzywając nas ze jesteśmy (usunięte przez administratora) a nie ochrona jak nie mieliśmy ujetego zlodziejaszka

Marek

Dziwie się że takie koncerny jak BIEDRONKA ROSSMAN wogóle powierzają tym kanciarzą ze śląska firma psudo "argus" są to polskie cwaniaczki wykorzystuja pracowników dając im grosze a ten dupek kordynator na polkowice i strzegom nadaje się do kapusty deptania nie zeby prowadzić ochoronę

mrowkolew
@Marek

a mnie nie dziwi ze biedronka czy rossman korzysta z argusa im gorsza ochrona tym wieksza kasa dla biedronki nazywa się to zwrotem podatku , i odszkodowaniem za straty a prym na slasku Katowice i okolice wiedzie pan szota

Anymous

Dzień dobry, chciałem zostać pracownikiem ochrony w Argus, przyszedłem na rozmowe 10zl na godzine, praca w biedronce... no i doszliśmy do szkolenia, 2 dni po 8 godzin.. pytam czy płatne, odpowiedziano mi że bezpłatne.. już miałem szkolenia na ochronie ale płatne... oczywiście podziękowałem za współprace.. i tak sobie pomyślałem, że to złodziejstwo i wyzysk.. w całej Polsce niech przyjdzie w ciągu tego jednego czy dwóch dni ktoś na darmowe szkolenie, ale normalnie pracuje... i tu nagle odpowiedź jednak pan sie nie nadaje... Masakracja... Nie polecam tej Agencjii Ochrony.

mrowkolew12

a i jeszcze jedno dla nowych pracowników jak trafisz do sklepu w centrum miasta dot katowic i okolice to zapomnij o urlopie czy wolnym

Tak6Nie

mrowkolew12

REKRUTACJA !!! JAKA REKRUTACJA ??? oferta w urzędzie pracy dostaniesz numer tel do pana SZOTY i lataj za nim jak PIES ZA SUKOM i pros się o rozmowe

mrowkolew12

tak praca jest u pana szoty na terenie katowic i okolic a przy wyplacie dostaniesz za 168 godz na umowie o prace a fizycznie będziesz robil np. 210 lub 250 w zaleznosci od sklepu i nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć ze jak się odezwiesz to wylecisz ZLODZIEJE i OSZUSCI którzy FALSZUJA KARTE OSOBOWA PRACOWNIKA ZMOSZAJAC GO DO PODPISANIA 168 GODZIN

Tak7Nie

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie