Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Sochaczew

Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Opinie o Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Irena

@anonymous a coś więcej mógłbyś dodać? Twój wpis niczego nie wnosi do dyskusji. Inni użytkownicy są ciekawi Twojej opinii.

Dawid

Czy firma normalnie działa?

anonymous
@Dawid 18.02.2018 23:05

Tak

Irena

@anonymous możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w Agencji Ochrony Argus? Czy rekrutacja przebiegła bez większych problemów? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują? Nie napisałeś nic o zarobkach, czy na tle konkurencji są w porządku?

Szukasz pracy?

anonymous

witam ja pracuje argus w lodzi mamy fajnego kordynatora pana tomka mlody ,.fajne obiekty ja jestem zadowolona .

Veronika

"Filia w Warszawie". Wymuszają nadgodziny nie płacą za nie "tylko są do odbioru", wieczny płacz jak ktoś jest nieobecny bo nie ma kogo dać na to miejsce a winni są oczywiście pozostali pracownicy bo nie chcą przyjść za nieobecnego. A spróbuj ktoś nie odebrać telefonu ;) to jest dopiero akcja wtedy - (powstrzymam się od wymienianiania nazwisk) Zmiany grafików w trakcie miesiąca - nie liczą się z planami pracowników. Przymusowe urlopy. Uwaga - prawdopodobne "sprawdzanie" profilu "Facebook" pracownika - przynajmniej bylo to w moim przypadku. Jest taki plus ;) - płacą regularnie i na czas. Pozdrawiam

Lysy

Nie polecam nikomu pracy w Argusie pod nadzorem kierownika obiektòw w Warszawie przymusowe wysyłanie na urlopy bez zgody pracownika przyjmuje do pracy pijaków i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak się nachla na obiekcie lub cos Ukradnie to przyjmuje jeszcze raz

mumia54@o2.pl

Pan Koordynator w Łodzi czy taki jest ja jest pracownikiem tej firmy i nie miałem przyjemności poznać w/w wymienione osoby poznać zarzuty potwierdzam no możę nie dot zastraszania pracowników ten pan w rozmowie tef jest osobą grzeczną a jak długo będzie firma na rynku pracy bo przy takim zarządzaniu że isnteje to duży sukces Mam pytanie do dyrekcji z Sochaczewa czy kiedy kolwiek sprawdzali obiekty w Łódzi pozdrawiam

Nowy
@aisak8@wp.pl 08.05.2016 00:31

Fakt płacą regularnie. Gdzie jest jednak ta dopłata za godziny nocne?? tylko na umowie jest. W rzeczywistości jest jej brak. Nawet "pasków" wypłat już nie dają. Nie wiadomo dlaczego.

Zimny

Teraz w Łodzi mamy boskiego koordynatora Ryśka. Oryginał jakich mało. Zero pojęcia, zero komputera, lenistwo, zastraszanie pracowników by kryć swoją nieudolność. Koordynator, który nie bywa na obiektach, nie robi grafików na czas. Czeski film.

mumia54@o2.pl

pracuje w tej firmie 4 m oddział Łódzki i zastanwiam się czy już zmienić prace czy zotać do końca czyli do 30.06 .2016 bo ta firma po tym terminie zginie na Łódzkim rynku .zero za interesowania dyrekcji .zero informacji i zero sprawami pracowniczymi pozdrawiam dyrekcje

jasnowidz

A nie mówiłem W Łodzi już ich prawie nie ma Chytry i głupi dwa razy traci i o to chodzi Ciekawe ile dołożyli kasy dzięki kukiełce ,który rozwalił argusa w łodzi Tak trzymać

zawiedzeni

Nie polecam nikomu pracy w Argusie pod nadzorem dyrektora w Płocku.Osoba ta jest nieodpowiednia. na dane stanowisko.Nie potrafi rozwiązać problemów pracowniczych,ignoruje ich skargi i uwagi.Problemy w zakładzie załatwia telefonicznie krzykiem,strasząc zwolnieniami z pracy-wprowadza mobbing w pracy.

jasnowidz

WITAM Mnie się podoba jak kawałek po kawałku rozwala argusa w łodzi kukiełka może jeszcze troche i zaczną do firmy dokładac

NIE POLECAM NIKOMU PRACY W ARGUS PRACUJĄ TAM OSOBY KARANE Z WYROKIEM A FIRMA MA TO WSZYSTKO W DUPIE NAWET NIE KONTROLUJĄ OSÓB KTÓRE PRZYJMUJĄ NA SKLEPY BIEDRONKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ignac

[usunięte przez moderatora] prawda!!!!!!!!!!! Pracuję od dwóch lat.Najpierw była umowa o dzieło,teraz jest umowa zlecenie!!!!!!!!!!! Ze względu,na ,,MODĘ!!!!!\" niepełnosprawnych WISZĘ NA WŁOSKU!!!!!!!!!!!!! Nic się nie należy,ponieważ UMOWA ŚMIECIOWA!!!!!!!!--------KASA SIĘ TYLKO LICZY,PRACOWNIK NIE!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony