Argus

Opinie o Argus

Powiem tak czysta kpina nic wiecej robi robi i jeszcze raz robic za 5zl hahah 250 godzin :D za damski[usunięte przez moderatora] a jak cos powiecie ze ktos potrzebuje wolne lub ma jakies sprawy rodzinne to [usunięte przez moderatora]wam odpowie dla pana jest wszystko wazniejsze od Argusa cytuje to co ja uslyszalem normalnie czysta kpina naprawde nie polecam podejmowania pracy w tej niby firmie a jak zobaczycie te ubranie od nioch to sie w nim wyglada jak pajac czyste [usunięte przez moderatora] i tyle. Ps chyba ze ktos lubi [usunięte przez moderatora] prace i ciagle plucie w twarz a tak jak juz wczesniej przedemna pisali odezwiesz sie pokazesz ze nie dasz [usunięte przez moderatora].. to wylecisz na zbity ryj pozdrawiam wszystkich :)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Argus - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argus