ARGUS

Opinie o ARGUS

Heniek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

Jeszcze pracownik ale już nie

Kierownicy co chwilę się zmieniają każdy z nich mysli że jest bogiem a w rzeczywistości są nikim żebrającymi o przepracowanie chodz kilku godzin więcej aby firma zarobiła , ale żeby wynagrodzić pracownikowi to nie ma mowy Firma dno.

Adam.P.

Oszukują na stawkach godzinowych ,na urlopach Omijaj to (usunięte przez administratora) zwane argus!!!

Były Pracownik Argusa

Argus to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszusty nie wypłacalna firma omijajcie jak najdalej ja

Zostaw opinię o ARGUS - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARGUS