Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"

Jasło

Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"

leszek
użytkownik zarejestrowany

A jakie dają stawki? Chociaż trochę większe niż 5 zł @led?

Kubal

Nie wiem jak firma ochroniarska Argus wygrała przetarg na realizacje kolektorów słonecznych w Dolinie Wisłoki. Podwykonawcom zwlekają z wypłatami za bardzo długi okres. Dobrze napisał tu jeden z kolegów. Wolą młodego bez doświadczenia i zapłacić mniej niż fachowców który zrobią solidnie. Sami taplają się we własnych fekaliach. Klip warty uwagi firmy argus: (usunięte przez administratora) Przedstawia Panią właściciel jako kobietę fachową, solidną która ma pieniądze na takie przyjemności jak skoki spadochronowe i wakacje w Egipcie ale na zapłacenie pracownikom godziwych pieniędzy i w terminie to już nie ma.

mrk

trzymajcie sie z daleka od argus jasło-pracowników mają za nic, kadra kieronicz z doświadczeniem odeszła na swoje bo ja też zlekceważył zarząd tzn bialikowie. Dla nich liczy sie tylko dać najniższa krajową ,wymagania jak największe i z poświęceniem dla firmy, a jak nie pasuje to biora z ulicy młodzików bez doświadczenia -stażystów bo darmowi ,itd. A tak wogóle to kombinatorzy i wyłódzacze dotacji unijnych.Zaraz zobaczycie jak się dosiądą do projektu CZYSTA WISŁOKA -SOLARY.NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ W BEZNADZIEJE ARGUSA JASŁO

miki

argus potrafi doskonale wykorzystywac pracowników niepełnosprawnych dostają dofinansowanie z pfron-u a pracownik jałmuzne.A żeby zatkać dziub pracownikowi zrobią im bal. Masz robić i o nic nie pytać bo nie masz prawa,tak traktuje argus pracowników

maro

pracowników tam mają za nic żadnego szacunku

kontrahent

Od 10 lat współpracujemy z Firmą ARGUS. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy - Pozdrawiamy i życzymy wiele Kolejnych Sukcesów !

Jan

Uważam, że Firma Argus jest jedną z lepszych firm w Jaśle.

jaro

jeden wielki przekręt

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"