TIME SECURITY Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

ernesto

jak wygląda rekrutacja?

@ernesto

Dzień dobry. Najlepiej i najszybciej skontaktować się telefonicznie z naszym Działem Rekrutacji: pon-pią 8:30-15:00, 535 505 149, 535 453 076. Tam uzyska Pan wszelkie niezbędne szczegóły. Ogólnie procedura jest dwuetapowa: rozmowa telefoniczna, a następnie umówione spotkanie z kierownikiem i w razie akceptacji warunków zatrudnienia - podpisanie pakietu dokumentów. Pozdrawiamy!

ernesto

dziękuję

frank Nowy wpis
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

I jakby decyzję podejmuje się podczas tego spotkania czy to jeszcze potem jest jakiś telefon z decyzją?

Nowy wpis

@frank

To zależy. Czasem od razu jest podejmowana decyzja o zatrudnieniu i kandydat podpisuje pakiet stosownych dokumentów. Niekiedy natomiast kierownik musi mieć czas, aby np. zapoznać z zapotrzebowaniem kadrowym na konkretnych obiektach bądź posterunkach - wtedy informujemy kandydata w terminie późniejszym.

frank Nowy wpis

Rozumiem, dzięki

asd

wlasnie jakie ubranie robocze ktore zalerzy od obiektu przed przyjenciem byla mowa pelne umundorowanie i sam sie zdziwilem ze jeszcze obowie robocze co za porzadna firma zeczywistosc jest taka bluza nie na wymiar i to wszystko jak dowioza to dostaniemy mija 5 miesiac i nic

K.L.
@asd

Ale banialuki wypisujesz. Normalne umundurowanie wydają, buty też, do tego tiszert albo koszulka z kołnierzem. Przestań ścierne walić!

@asd

Dzień dobry. Zapewniamy odzież zgodną z zapisami w warunkach przetargu i umowie. Natomiast nie zawsze jest to mundur, ponieważ w niektórych obiektach wymagana jest koszula, marynarka, półbuty (np. banki, sądy), a czasem kontrahent życzy sobie koszulek polo albo bluz polarowych itd. To nie jest żadne nasze widzimisię, tylko oczekiwanie klienta.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

ja stoję zawsze jak chcę nie ma w ustawie nic o ubiorze bo to nie formacja mundurowa musi byc zgodnie z ustawa czyli legitymacja do odczytania nazwa firmy z obu stron i z obu stron napis ochrona ubiór w jednolitym kolorze nikt mnie nie zmusi

@mleko man

Powtórzymy: w swojej treści umowy handlowe, na podstawie których wykonujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia, regulują i stawiają określone wymogi odnośnie wizerunku i wyposażenia służb ochrony – także w zakresie umundurowania. Nie ma tu przedmiotu do dyskusji.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

jak chcecie okreslony typ to musicie dac to normalne , nie jest to formacja mundurowa mundur to ten gdzie jest godło, ochroniarze maja strój ochroniarski i tyle....

Nowy wpis

@mleko man

Używamy określenia "umundurowanie" dla uproszczenia, ponieważ najczęściej tak mówią sami pracownicy. Kiedy więc pytają, czy zapewniamy "umundurowanie", wszyscy zainteresowani wiedzą, że chodzi o określony dla danego obiektu typ odzieży identyfikacyjnej - pracownik ochrony musi być łatwo rozpoznawalny. Nie spieramy się o to, czy ochrona to służby mundurowe, tylko o to, że nasi pracownicy nie mogą występować w strojach dowolnych, które podpowie im fantazja (chyba że tego zażyczyłby sobie kontrahent, ale takie przypadki nie mają miejsca).

bolo
Kandydat

Dostaje się wyposażenie, ubranie? Czy są jakieś wytyczne w tej kwestii?

@bolo

Tak, pracownik otrzymuje umundurowanie wraz z obuwiem - zależnie od oczekiwań kontrahenta zawartych w specyfikacji i wymagań na obiekcie.

KRISTOF
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

jakie umundurowanie koszulka z krótkim rękawem nawet na zimę śmiechu warte. pracowałem u was trzy lata

Ola

W zupełności wystarczy.

@KRISTOF

Szanowny Panie: nie ma takiej możliwości. Ubiór pracownika ochrony na danym obiekcie jest każdorazowo uwarunkowany szczegółowymi zapisami w specyfikacji przetargowej. Wykonawca po prostu się do tego dostosowuje, a za nieprzestrzeganie tych zapisów są przewidziane kary umowne.

bolo

Dziękuję bardzo za odpowiedź

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

bzdury , nie ma żadnych kar ubiór ma być zgodny z ustawą i tyle

@mleko man

Szanowny Panie, kiedy dwie strony zawierają umowę handlową, godzą się na jej warunki - tak to działa od strony prawnej. Zatem jeśli kontrahent, załóżmy - sąd lub bank - wymaga czarnych półbutów, spodni garniturowych, białej koszuli, krawata i marynarki, to firma, która realizuje taką umowę, po prostu się tym ustaleniom podporządkowuje. A jeśli ktoś ma z tym problem - oczywiście nie ma przymusu pracy w ochronie.

Mario

Pracownicy time wszyscy pofy zdane u Alicji żałosne tragedia ochrony

@Mario

teraz nie ma egzaminu na POFA (usunięte przez administratora)

@Mario

Bartosz ty tluku jesteś spalony razem z ta tylko w ochronie pracy nie znajdziecie. Ty kupiłeś egzamin na pofa tempaku

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma TIME SECURITY Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko STRAŻNIK - PRACOWNIK OCHRONY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

kierownik

Mario czy ty jescze pracujesz w Time ja już bym cie dawno wykopał cały czas piszesz tu i siejesz propagande zamknij się już

Urwis

więcej kierowników?! i po co takie głupoty wypisujesz jak oni zatrudniają chyba z 1500 osób?

Michał
@kierownik

Wcale nie sieje propagandy tylko pisze jak jest. Jak masz inne zdanie to przecież też się możesz wypowiedzieć. Mnie interesuje jak teraz tu płacą. Powiesz?

Donek
@Urwis

Mają takiego jednego konfidenta - kierownika, on wszystkich wygryzie, ma ambicje być prezesem od spraw nijakich

@Michał

Gościu a jak (usunięte przez administratora) w ochronie moga płacić!!!??? najnizsza krajowa plus nocne , bo biorąc kaszanę z PFRON muszą to zrobić bo po odejsciu mógłbyś sie skutecznie sądzić

Jwona

A mówiłam że Artur W ma wiedzę i może być kierownikiem to go nie chcecie

Kasa
@Jwona

a nie był już gdzieś czasem?

Mka123
@Jwona

Za dużo wymagasz kobieto, i z ortografią na bakier bo nawet swojego imienia nie potrafisz poprawnie na pisać

@Mka123

A TY mendo zerknij na swoje wypociny i zobacz co nasmarowałeś ....???!!!

Cygan

Co wy tu wypisujecie za bzdury a Marianna K kocho time robi 600godz i się śmieje bo ma kasę i już

Wiktoria
@Cygan

A tak szczerze to ile się tu robi godzin i jakie jest wynagrodzenie za to?

Itd
@Cygan

Co to znowu za pierdoły?

poszukiwacz
Kandydat

ja to w ogole rzadko kiedy rozumiem o co tu chodzi w tych dyskusjach, bez przerwy jakies watki bez sensu i nie na temat, strasznie trudno doiwedzieć sie jakiegos konkretu, bo zaraz sie wbija jakis oszolom i bzdury wypisuje

Tomek
Kandydat

Czy firma ma multisporta lub coś podobnego ?

@Tomek

Dzień dobry. Nie, nie oferujemy kart MultiSport ani innych tego typu.

Remy
@Tomek

Firma płaci za nad godziny???

Lolek
@Remy

zeby oni chociaż za podstawe placili tak jak powinni.

Kandydat

czyli nie zdarzają się w ogóle nadgodziny?

@bert

Dzień dobry. Polityką firmy oczywiście jest, aby ilość zatrudnionych osób pozwalała na wypracowanie pełnych etatów na poszczególnych obiektach. Zdarzają się jednak, z rozmaitych przyczyn i uwarunkowań, odstępstwa w obie strony - niekiedy trzeba zatrudnić dodatkowe osoby, żeby przeciwdziałać absencjom w pracy; a z kolei niektórzy pracownicy wypracowują nadgodziny. Wszystko zależy od bieżącej sytuacji kadrowej na obiektach - staramy się reagować elastycznie, zgodnie z potrzebami na posterunkach i oczekiwaniami kontrahentów.

KRISTOF
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

trzeba umieć wyliczyć ile osób może być na danym obiekcie a nie jak braknie 3 godz. to na te trzy godz. wypisujecie urlop. to jest wasza polityka. nie dość że zgarniacie za osoby niepełnosprawne z PEFRONU to jeszcze okradacie pracownika z urlopu. to cała prawda....

Manu
@KRISTOF

Jakie wy macie problemy . Nieudolni ludzie tylko anonimowe wpisy dają i dalej rękami i nogami się pracy trzymają. A ambitni jak jest źle to pracę zmieniają bo jest jej na tyle . Ja z firmy time jestem zadowolony. Kasa się zgadza , grafik elastyczny , atmosfera Ok. Ale wszędzie się jakiś zakompleksiony maruder znajdzie niestety ...

Manu
@Tomek

W pracy najważniejsze to godnie zarobić. Wtedy stać Cię na siłownię i nie trzeba żebrać o karty

Rozumiem, dziękuję bardzo

@Manu

Zwykłe pytanie zadał, już nie przesadzaj z tym żebraniem

@anonymous1207
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Dla Waszych kierowników i szefów ochrony to normalna rzecz. Przecież oni nie są od szukania ludzi i cytuję tutaj słowa waszego szefa ochrony Rafała B

@KRISTOF

Zgadzam się ,niby wypłaty okey ale jakże okrojone powinniśmy się zebrać wszyscy i im nasłać PIP,jedna wielka ściema cokolwiek podpisujesz to nigdy nie możesz napisać faktycznej daty faktycznej ani zadnej

Ona
@Manu

Ci co najwięcej jęczą jednak się tej pracy trzymają. Rynek otwarty. Jak tak źle to pa pa

Aga

Pracuję i zgadzam się

Bogusław
@Asia

Nie fikaj bo cię zwolnią jak to mają w zwyczaju,

Mała z Łódź

Pracuję dla Timer Security od roku kasa na czas nadgodziny są .Polecam firmę

Matt
@Mała z Łódź

i jaką masz umowę? Można od początku o pracę?

Liniowy
@Matt

to zależy od obiektu, ale umowa o pracę jest b.często wymagana przez klienta. ale najpierw oczywiście okres próbny.

Matt
@Liniowy

ale ten próbny też na umowe o prace można tak?

Liniowy
@Matt

no tak, jeśli kontrahent wymaga umowy o pracę, to ta pierwsza na okres próbny też jest o pracę

Wiktoria
@Liniowy

A ile miesięcy trwa taka umowa? 3 miesiące czy więcej?

Bett
@Wiktoria

Tak, umowa próbna jest na 3 miesiące.

Ona

Marko czytam i zastanawiam się co za bzdury wypisujesz. Zarówno Time jak i większość innych firm ochroniarskich chętnie zatrudnia ludzi z grupą. Szukasz i szukasz i nie znajdujesz. Problem chyba tkwi w Tobie samym. Chociaż praktycznie jestem była pracownicą to nie narzekam na tę firmę. Ludzie piszą tu różne rzeczy. Chcesz pracować w ochronie to musisz wiedzieć że to nie biurko i 8 godz. dziennie. Tu się wygrywa i przegrywa przetargi. Tu się pracuje w dni wolne i w nocy. Tu nie da się wszystkiego do końca zaplanować bo taki X zachla a inny rzuci robotą. Pracowałam na różnych obiektach. Takich oszołomów co twierdzą że muszą się wyspać /oczywiście w pracy/ jest wielu. Ale spotkałam też wielu porządnych i wartościowych ludzi. Praca To nie koncert życzeń. Jeśli Cię przerasta zrezygnuj, ale nie szkaluj. Ja nie dałam rady więc zrezygnowałam

Dokładnie!!

Świetnie powiedziane

Na temat
@Ona

Też nie rozumiem tej ciągłej nagonki i hejtowania tutaj. bez sensu, czasem sie ma wrażenie że to jakiś (usunięte przez administratora) a nie zwykła firma. A potem dzwonisz do nich i rozmawiasz z sympatyczną panią na infolinii i wszystkiego co chcesz można się łatwo dowiedzieć

marko
@Ona

dlaczego zrezygnowałaś ??? za dużo miałaś snu w pracy.........

@marko

Bartosz widzę że znowu jesteś aktywny pracy w ochronie to już nie znajdziesz. Biedronka lub Lidl czeka haha.

Lunax
@marko

Chyba nie musi ci się tłumaczyć z powodów...Kim ty myślisz, że jesteś, że ludzie mają ci się tłumaczyć?

asd

dzial rekrutacji i ten pan to totalna porazka klamczuch ktory nie oddzwania zastanawiam sie po co on tam jest ja mam pewne animozje robi od wekendu do wekendu

Dua

Bardzo sympatyczny facet wydaje ubrania. Zawsze uśmiechnięty i niezłe ciacho;).

pakos

Jest nienajgorzej, praca jest, kasa jest i jest tak jak powinno i tyle

Emilia
@pakos

Kasa zawsze w pełni na czas?

Por. Janek

Firma dość rzetelna i konkretna, szczególnie w porównaniu z niektórymi innymi firmami z branży. Zakres wykonywanych obowiązków zgodny z ustaleniami. Mundury i wyposażenie też ok. Kierownicy różnie, zależy jak się trafi, ale generalnie ogarniali obiekty. Wypłaty raczej na czas, może ze dwa razy zdarzyły się jednodniowe obsuwy. Generalnie większych powodów do narzekań przez czas obowiązywania umowy nie było.

@Por. Janek

cześć, czyli mówisz, że spoko i warto się rozejrzeć za robotą? bo się zastanawiałem na tym ale ciężko było tu znaleźć jakieś normalne opinie, bo większość tu to jeden koleś pisze i średnio biorę je na poważnie... po ile godzin się pracuje?

Hyss

160-200 godzin

oleq
@kandydat

nie wiem czy moja opinia cie do czegoś przybliży, ale wiesz, ja na przykład uważam podobnie do kolegi. Na pracę nie ma co narzekać w sumie

@kandydat

Uwierz mi że szukaj pracy wszędzie gdzie to możliwe ale nie w tej firmie banda (usunięte przez administratora) kłamców co innego mówią a co innego robia

Karlus
@Asia

Głupoty opowiadasz. Firma jak firma, nigdy większych problemów nie było. Raz się jeden dzień spóźnili z wypłatą przez rok pracy, a kierownik raz mi zapomniał przywieźć koszulkę, to na drugi dzień przyjechał na obiekt jeszcze raz. Różne ludzie mają doświadczenia i to jest normalna sprawa.

oleq
@Karlus

właśnie u mnie też nie było do tej pory jakichś problemów. A z ciekawości długo tu pracowałeś?

dawińci
@Hyss

przeważnie norma czasu pracy wynosi w granicach 168 - 176 godz. jak braknie paru godz. to Time bierze pracownikowi brakujące godziny z urlopu a ja się pytam czyja to jest wina jak nie można wyrobić normy pracownika czy pracodawcy. ??????? mądremu dość.....

Karlus
@oleq

Raz na umowie o pracę dwa lata a potem schodzili z obiektu. A kiedyś później jeszcze rok na zleceniu bo miałem też inną robotę.

@kandydat

Ten koleś pisze prawdę ,jak najdalej od nich

@Karlus

Raz w roku, to się i w najlepszych firmach może zdarzyć, zwłaszcza jak tylko dzień, to to nic problematycznego dla mnie

@Asia

Średnio mi się chce wierzyć komuś kto niemal 24/7 siedzi na forum byłego pracodawcy i pluje jadem...brzmi bardzo niezdrowo.

Dżony
@kandydat

tu jest cała (usunięte przez administratora) takich dziwnych ludzi. Nic sie nie idzie dowiedzieć, chyba że ktoś z firmy sie wypowie bardziej konkretnie

pakos
@kandydat

Najwyraźniej takie ma hobby heh

@Dżony

Tak, tylko jak ktoś chce się wypowiedzieć, to przyjdzie taka Asia i wmawia, że to nieprawda...

@kandydat

Najlepiej nie słuchaj innych, tylko sprawdź sam, nikt nie oceni tego jak ci się będzie pracowało, niż ty

Asia

Samo mięso byl w telewizji ale ze był kierownikiem cieciow się nie pochwalił nie ładnie

Joasia
@Asia

jak dla ciebie to wstyd pracować w ochronie to co tu robisz na tym forum? frustracje siejesz?

Oleg
Kandydat

Jest opcja pracy na nie pelny etat? jak grafik? proszę o informacje

@Oleg

Dzień dobry. Oczywiście, jest opcja pracy na pełny etat. Natomiast kształt grafiku zależy rzecz jasna od obiektu, na którym ewentualnie podjąłby Pan pracę. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, pod numerami telefonów: 535 505 149, 535 453 076. Pozdrawiamy!

Oleg
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czyli jest to do dogadania w razie czego? Żeby to jakoś ustawić pod to co mam jeszcze?

@Oleg

Wszystko zależy od tego, jakie ewentualnie uprawnienia Pan posiada i na jakim obiekcie podjąłby Pan pracę. Ale tego rodzaju szczegóły trzeba już ustalać podczas procesu rekrutacji.

Maryla

Co wy piszecie a kierownik obiektu Artur W ten to dopiero miał pojęcie o ochronie klamka z odpustu no i pieska mu zabrali

SRK

Odradzam tą firmę są wstanie zwolnić pracowników kompetentnych pracujący lata. Uważajcie na B.K kierownik operacyjny wcześniej mieszał na JSW to się go tam pozbyli. Nie polecam tej firmy dziwne umowy, słabe stawki godzinowe, jeżeli próbujesz coś wywalczyć to się pozbywają pracownika.

były pracownik
@SRK

Potwierdzam,a jeżeli chodzi o kierownika obiektu- to osoby kompetniejsze /pracownica i pracownik/ "BARDZO TRAFNĄ"/decyzją ściąga z funkcji.Wypowiedzenie osobiste umowy zlecenia przez te osoby mówi samo za siebie,że ambicje i doświadczenie nie pozwalają na dalszą współpracę.

Lilek

Czesc pracowałem w tej firmie i nie polecam zostałem (usunięte przez administratora) z L4 zamiast L4wpisano mi urlop zaległy nie dowiedział bym się i tym jak by nie ZUS i teraz sprawa już jest na drodze sądowej moje pieniądze za L4 się straciły

Lidka
Kandydat

Witam chciała bym się zatrudnić , Jakie dokumenty są potrzebne do zatrudnienia. jestem osoba niepelnosprawna.Z kim mam się kontaktować ?

@Lidka

Dzień dobry. Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni z naszym Działem Rekrutacji, pod numerami tel. 535 505 149 lub 535 453 076. Pozdrawiamy!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

czyli mam zadzwonić tu do działu rekrutacji i mi tam powiedzą co wysłać czy można po prostu wysłać cv, na któregoś maila?

@Karol

Naszym zdaniem bezpośredni kontakt z Działem Rekrutacji przyspieszy cały proces. Dlatego właśnie prosimy o telefon - tam uzyska Pan wszystkie istotne informacje.

rozumie, dziękuję. Będę się kontaktował

@Karol

Nie przyjmuj się do tego lejantu

@Asia

mam własny rozum i sam potrafię decydowac o sobie i zrobię co będę chciał, dzieki za troske...

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 47 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy TIME SECURITY Sp. z o.o., to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.