TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Wielki Marian

Ta firma to zakład portierstwa i dozoru, a nie żadna ochrona. To że kilkanaście lat pracowałeś na obiektach różnych nic dla nich nie znaczy. Tylko pytanie o grupę jest. Doświadczenie nie wymagane, ważne orzeczenie.

@kuku
@Wielki Marian

Te firmy to istnieją bo pfron istnieje. Jak się wezmą za to to idą do likwidacji. A prawdziwych firm ochrony nie ma, bo tylko cena się liczy.

W niektórych wystawionych ogłoszeniach, jasno jest napisane, że poszukują strażnika a nie ochroniarza. Planuje aplikować na ofertę w Krakowie. Umowa o pracę jest, a zarobki? Wyczytałem, że są również premie. Jaki jest system ich przyznawania i ile do zgarnięcia dodatkowo?

Caabee

W jaki sposób przebiegają tu rekrutacje? Zależy to od wstawionej oferty?

lama
@Caabee

pewnie zalezy od stanowiska ale nie wiem, moze ktos kto tu pracuje odpowie?

Pytam
@Caabee

Podbijam pytanie, też by mnie to interesowało, wydawało mi się, że jest rozmowa? jeśli jest inaczej to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu. Dodatkowo czy taka rekrutacja jest zdalna czy stacjonarna?

hak
@Pytam

jest rozmowa na drugim etapie, stacjonarnie z kierownikiem w firmie

Jopek
@hak

Długo się czeka na odpowiedź po złożeniu cv??

nik
@Jopek

Ja czekałem kilka dni na odzew, więc bardzo sprawnie to poszło w moim przypadku

Roberto
@Caabee

Tutaj? Na olx od 4 miesięcy pojawia się oferta i tylko dane ściągają, to jakaś kpina jest.

@Roberto

Jak ściągają dane? Ludzie wy peseli swoich nie dawajcie! A te oferty to faktycznie wciąż na olx od paru miesięcy są.

Wielki Marian

Ja to im mogę telefon dać. I tak zrobiłem. Żadnych adresów, peseli w życiu. A i numer taki osobny zapasowy tylko na ogłoszenia, żeby Ci jakiś marketing później nie wydzwaniał. Zero odzewu.

Bogdan

Na osobę z pierwszą grupą ponad dwa tysiące doplaty to ile ja z tego dostaje?

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

A pracodawca to tu pisał niedawno że w ogłoszeniach jest jeden numer telefonu na całą Polskę, bo taki jest format ogłoszenia. Nie jest tak. Są ogłoszenia na olx gdzie podane są dwa, trzy numery. Widocznie do tych prężnie działających full nie podają z jakiegoś powodu.

Ochronaspecops

Czy w państwa firmie istnieją szkolenia z : zachowanie w sytuacjach kryzysowych, techniki interwencji i samoobrona, strzelania? Czy jest możliwość jakiejś refundacji siłowni, roweru, lub zajęć sportowych? Czy osoba trenująca sporty walki ma jakąś wyższa stawkę? Czy osoba z doświadczeniem na obiektach dużego ryzyka, pracowała za zachodzie w security jest traktowana priorytetetowo? Czy nie ma to żadnego znaczenia?

Werwolf
@Ochronaspecops

Gościu, co ty z choinki się urwałeś? Techniki interwencji, siłownia? Przecież to obraz nędzy jest naprawdę, grupy inwalidzkie, ludzie co pracować nie powinni, a im mniej jesteś kumaty tym lepiej, bo głowy nie zawracasz. Tylko w polinie takie atrakcje. A na te wpisy to nie patrz, bo to te janusze ochrony piszą, sami do siebie. A na negatywne prawdziwe reagują wściekłością, ale wszyscy i tak wiedzą że poziom ich firmy jak i usług jest mierny. Pfron ponad wszystko!

Jesionek
@Werwolf

Jesteś, albo byłeś pracownikiem? Bo tu to tylko widzę jakieś dziwnie pytania, chyba ludzi co pracy szukają. Ale są przecież różne tam multisport czy jak to się nazywa do fitness klubu. Później mogą to w koszta wrzucić. To tylko z tego pfron przyjmują? Zależy mi na opinii łudź co pracowali. Nawet bez licencji nie na każdych obiektach akceptują ludzi z grupą. U mnie w mieście mpk nie chce ludzi z grupą, a firma ma problem, bo za taką cenę to się nie da. A mpk twierdzą że tak. Mają prawo wymagać normalnych. Firma chyba straci, albo będzie płacić kary. Nie chodzi oczywiście o time tylko o inna firmę regionalną.

@Werwolf

Tak dziwnie te niektóre wyglądają , jak się pracuje 12godzin, jakie benefity, wszystko podobne jakby jedna osoba pisała. A ty u nich pracowałeś? To pisz.

Antek

W solidzie pracują normalnie z Ukrainy, czemu by nie mieli pracować? Jak trochę po polsku gada to jaki problem?

Z innej beczki pytanie - czy w firmie istnieje coś takiego, jak podwyżki stażowe? Załóżmy, że ktoś pracuje już kilka lat. Czy może się w związku z tym spodziewać finansowego uznania za swoją lojalność?

Nie tylko. To zależy od danego obiektu, kształtu konkretnej umowy, oczekiwań kontrahenta, wiedzy, kompetencji i kwalifikacji pracownika itd.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Aha. A czy pracownik ma wpływ, na jaki obiekt trafi, czy bierze się pod uwagę, zarówno oczekiwania Waszego klienta, jak i choćby miejsce zamieszkania pracownika oraz jego potrzeby? I z jakich form zatrudnienia można u Was korzystać?

To zależy od konkretnego zapotrzebowania. Oczywiście - staramy się dopasować obiekt (także biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania), natomiast nie zawsze jest to możliwe, bo nie zawsze dysponujemy stanowiskami pracy w konkretnych, oczekiwanych przez kandydatów lokalizacjach. Najczęstszą formą zatrudnienia jest umowa o pracę tymczasową.

Madzia
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jestem ciekawa, czy jest tu możliwość rozwoju? Jak mój tata zacząłby prace w ochronie, to miałby szanse rozwijać się? Może do biura? Co trzeba by zrobić, aby przejść z pracy na obiekcie do pracy biurowej?

@Madzia

Tak, są pracownicy z obiektów, którzy przeszli do biura. Jeśli pojawia się konkretne zapotrzebowanie w biurze, a w terenie są kandydaci spełniający określone kryteria, to bierzemy pod uwagę także naszych pracowników liniowych. To raczej nie jedno kryterium (np. tylko średnie wykształcenie), ale ogół cech, doświadczenia i nabytych umiejętności.

Wygląda na to, że przeszkadza Pani, że firma odpowiada tutaj na pytania kandydatów, niekiedy prostując przy tym nieścisłości, ale także - niestety - zmyślenia i kłamstwa. Jeśli nie odpowiadają Pani nasze komentarze, przecież nie musi Pani tracić czasu na ich lekturę - Pani prawo. A użytkownicy przecież i tak, tu ma Pani pełną rację, piszą, co chcą.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Wasze podejście do ludzi, udzielanie dobrych rad wiele o was mówi. Jeżeli nie odpowiadają wam komentarze, też nie musicie ich czytać A co sprostowaliscie? Polecam to: czy nadgodziny są na nierejestrowana działalność gospodarczą?

Magdalena
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Nie, to wam przeszkadzają kłopotliwe dla was pytania. Na które nie udzielacie odpowiedzi. A ludzie to sobie z was żarty robią i się śmieją zwyczajnie. Chamskie wasze odpowiedzi też sytuacji nie ratują. Szkoda waszego czasu na pisanie tutaj.

@Magdalena

W punkt! Temu "pracodawcy" wyraźnie nerwy puszczają. Chamskie odpowiedzi, dziwnie sugestie, dobre rady w stylu może warto by coś tam zrobić. Bardzo źle to wygląda jak ktoś tu wejdzie. Sam się ora. Bo co można o takiej firmie powiedzieć. Nic dobrego niestety.

XXX

Pojawili się na rynku w moim mieście, to myślę sobie zobaczę co ludzie piszą. Myślisz że pracodawca napisze ci prawdę, tak sam o sobie? Nie napisze, siebie będzie super przedstawiać. Ja czytając tutaj to myślałem że ktoś się podszywa pod pracodawcę! Odpowiada tonem wyższości, jakaś awantura o telefony, to zadymę robi jak by było o co. Naprawdę myślałem że ktoś koło pióra robi firmie. Na go work to nie widziałem żeby tak ktoś pisał, niezbyt grzecznie. Ta osoba bardzo tu na niekorzyść dla firmy pracuje, jak z biura to kompletny amator. A co do firmy to zpchr, robota dla ludzi z grupą. Pełno takich. Najniższa i elo, nad czym tu się rozwodzić?

Telefony do poszczególnych filii firmy i inne niezbędne numery kontaktowe znajdzie Pan na firmowej stronie www, w zakładce KONTAKT.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Może warto taką informację dodawać w ogłoszeniach? W tych, które są zamieszczone na stronie, zawsze podane są dwa numery do działu rekrutacji. Ktoś zainteresowany pracą najprędzej będzie dzwonić właśnie tam.

Sandman

No właśnie o to chodzi że w ogłoszeniach jest jeden! Dlaczego nie są podawane numery do tych niby filli? Bo ta filia to pokoik i biurko, gdzie można ankietę personalną wypełnić. Na pytania dlaczego tak nie robią, odpowiadają poszukaj sobie pan z zakładkach.

@Sandman

Jest podany jeden, główny numer, bo dostępny format ogłoszeń tylko to umożliwia. Ale wszystkie niezbędne dane są w ogłoszeniach zawarte, sprawdzaliśmy to.

Vlad

Przejrzałem te oferty we wszystkich miastach, i mniejszych miejscowościach na olx. I we wszystkich tylko wymagane orzeczenie o niepełnosprawności! A po za tym to telefonu nikt nie odbiera, albo jest zajęte! Prężna firma ochrony? Co to ma być?

@Vlad

Właśnie dlatego bardzo często jest zajęte, że stale odbieramy telefony zainteresowanych podjęciem pracy osób. Jeśli nie może się Pan dodzwonić (tel. 535 505 149, pon-pią 9:00-14:00), proszę przesłać namiary na siebie na e-mail: rekrutacja@time-group.com.pl . Odezwiemy się.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A przed chwilą sprawdzałem. Wszystkie wasze ogłoszenia, czy to Poznań, Szczecin, Łódź itd., to jeden numer telefonu, końcówka 149.Naprawde telefony w całej Polski odbiera jedna osoba?! Nic dziwnego że jak zaczną dzwonić z całego kraju to dużo chętnych. Biuro też jedno na cały kraj? Czy spotkanie o pracę w galerii handlowej?! A ten numer to do kogo? Do biura, jakiegoś inspektora, czy do kadr? W szoku jestem że jedna osoba rekrutacją się zajmuje na cały kraj.

kurka wodna
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ale właśnie nie jest zajęte, tylko nikt nie odbiera. Jak takie multum chętnych to dlaczego jeden numer tylko telefonu? Nie macie terenu jakoś rejonami podzielonego? A gdzie macie te filie? Jesteście firma ogólnopolska to powinniście mieć chyba nie?

Szanowny Panie, nie jest możliwe, aby w Dziale Rekrutacji przez godzinę nikt nie odbierał telefonu. Z tym że "jakaś pani Halina" (jak pozwolił Pan sobie zbiorczo określić osoby zatrudnione w Dziale Rekrutacji) również ma prawo do przerwy, zjedzenia posiłku czy wyjścia do toalety. Ponadto, jeśli akurat nie możemy odebrać, a numer interesanta się wyświetli, staramy się oddzwaniać. Natomiast po raz kolejny powtarzamy - jest na tyle wielu chętnych, że zwyczajnie niektórych połączeń nie uda się odebrać, ani na wszystkie oddzwonić tego samego dnia.

@kurka wodna

Jeśli potrzebuje Pan/i numeru konkretnej filii, proszę wejść na stronę www firmy, w zakładkę KONTAKT. Tam znajdzie Pan/i wszystkie niezbędne namiary itd.

Proszę zajrzeć na stronę www, w zakładkę KONTAKT. Tam podane są namiary do poszczególnych filii i wszelkie inne nry kontaktowe.

kurka wodna
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ja pytam dlaczego jeden numer jest na całą Polskę? A nie do rejonowych inspektorów? Po prostu ich nie macie.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Warto dodać zez całej polski tylu chętnych na jeden numer dzwoni, dlatego ich tak dużo pani Joanno!

W ogłoszeniach są wszystkie właściwe namiary, a tutejszy format umożliwia wstawienie jednego nru telefonu. Skoro Pan/i nie umie, nie musi, się nie zna i się Panu/i nie chce, może warto poszukać innych ofert pracy, tj. takich, które nie stawiają przed kandydatami aż tak dużych wymagań.

Dobra, ale na olx to tych ogłoszeń ich jest multum w miejscowościach w polsce całej. Nawygrywali przetargów tyle w całej Polsce? Z życiu czegoś takiego nie widziałem. Jakaś firemka z Mysłowic podbija nagle rynek ochrony? W sytuacji gdzie inne mocno ograniczają działalność?

Dziękujemy za ocenę możliwości naszej firmy, ale skupiamy się raczej na własnych analizach. Oczywiście, jest pewną przesadą twierdzenie, że "nawygrywali przetargów tyle w całej Polsce", ale dziękujemy - w tej chwili rzeczywiście nie narzekamy. Przy okazji - nie jesteśmy może jakimś potentatem branży, ale też nie mikrofirmą. W obecnej chwili zatrudniamy ponad 1500 osób w całej Polsce, jeśli ta wiedza się Panu do czegoś przyda. I raczej nic gwałtownie nie podbijamy, stawiamy na stały, zrównoważony rozwój - na rynku funkcjonujemy już ponad 17 lat, co - jak Panu zapewne wiadomo - w branży ochrony wcale nie jest takie oczywiste.

Chętny

Dają ogłoszenia i nie raczą odbierać telefonu czy tak ciężko odebrać telefon i porozmawiać z chętnym o pracę

Janko muzykant
@Chętny

Widocznie mają tyle chętnych że nie mogą odebrać. Pisali tu o tym że masa chętnych jest. Po prostu walą normalnie drzwiami oknami, żeby u nich pracować. To dlatego nie mają czasu żeby telefon odebrać. Ale jak sami mówią : nie zawsze jest tak jak nam się wydaje, że powinno być jak powinno czy jakoś tak. A ogólnie to firma się rozwija i nowe oddziały otwiera. A co!!! Ale jak nadgodziny rozliczają to napisać nie chcą. A jakby ludzie umowy czytali to by wiedzieli.

Trevor
@Janko muzykant

Taki (usunięte przez administratora) z tymi kandydatami, że czasu nie ma telefonu odebrać! A jak mam przeczytać umowę jak nie jestem pracownikiem? Odpisuje też ludziom z Nepalu na listy motywacyjne, za to jaka jest stawka i pieniądze za nadgodziny to opisać nie chce!

Akurat pytań do kandydatów zazwyczaj nie brakuje. A jeśli chodzi o adresy poszczególnych filii firmy, proszę odwiedzić naszą stronę www, zakładka KONTAKT: https://time-group.com.pl/kontakt/

wózkowy
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jak nie brakuje pytań to odpowiedzcie tutaj krótko i na temat. Jakich ludzi (z grupą, bez), jakie stawki, jakie umowy, na ile, jak z nadgodzinami, czy ponad normę na jakieś dziwne umowy czy zgodnie z prawem, jakie obiekty, wymagania wiekowe, jeśli są,no i na ile perspektywy zatrudnienia są. Oszczędzicie czasu sobie i ludziom. Ale wy wolicie pisać że działacie 17 lat, że otwieracie oddziały, że wszędzie jest rotacja.Dle kogo to obchodzi? I że zatrudniacie z grupą bo zpchr. Ale w zpchr to połowa pracowników musi być niepełnosprawnych, a nie wszyscy. Wiem bo pracowalem, normalni tylko zlecenie, ale pracowali. To jak jest?

Serio wystarczy mieć grupę i nic więcej? Płeć oraz wiek też się nie liczą? Rzeczywiście chętnych tu nie brakuje, widać to po samych komentarzach. Co takiego firma daje, ze tyle ludzi chce tu pracować? Coś niestandardowego?

@wózkowy

Ochranianych obiektów jest bardzo dużo i różnią się istotnie między sobą - także wymaganiami czy stawką. O tym, kto zostanie zatrudniony, decyduje odpowiedzialny kierownik. Są obiekty, gdzie zatrudniamy również osoby pełnosprawne na umowę zlecenie, np. budowy. Zatrudniamy także osoby pełnosprawne na obiektach wymagających wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony oraz wtedy, jeżeli tak zdecyduje kierownik, bo to on sobie wybiera ludzi i przeprowadza z nimi rozmowy kwalifikacyjne. Kwestia zatrudnienia jest dokładnie wyjaśniana podczas rozmowy kwalifikacyjnej - jakie umowy, jakie godziny itd. Zatem perspektywy zatrudnienia zależą od decyzji kierownika oraz od specyfiki kontraktów. Pierwsza umowa przeważnie na miesiąc, a dalej to zależy - każdy przypadek jest inny i nie ma możliwości opisania każdej stawki i każdego z osobna, bo to zależy od zbyt wielu czynników, m.in. charakteru obiektu, wymogów kontraktowych i kształtu umów Tak, dzwoni do nas codziennie bardzo dużo osób, ale trudno powiedzieć, że tracą czas, bo taka wstępna rozmowa trwa na ogół kilka minut. Jeżeli Panu to nie odpowiada, jest nam przykro, ale tego etapu nie jesteśmy w stanie pominąć.

amonim

Ludzie piszą bo często się ogłaszają Łódź, Śląsk, różne miasta to każdy patrzy w necie. A w ochronie to co mogą dać? Jak masz wynagrodzenie to się cieszysz. Zobacz na innych firmach: dobra firma bo wypłatę w terminie płaci!

amonim
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

JAK ROZLICZACIE NADGODZINY? Na jakie umowy? Zlecenie, jakieś inne, o dzieło nie wiem. To chyba jest proste pytanie nie? Odpowiedź kiedyś padnie czy nie? Nic mnie nie interesuje wasza rekrutacja, omawianie warunków, rozmowy itp. Doczekam się?

Maniek

Wychodzi na to że tak. Kumpel dzwonił i orzeczenie i niekaralnosc. Doświadczenie nie wymagane. Nic poza tym nie wymagane. Śmiech na sali. A co do chętnych to chyba nie ma ich wielu, bo ogłoszenia co chwila się ukazują. A to co oni tu piszą to między bajki włóż. Tak jak to że są profesionalną firmą.

@Janko muzykant

Jak nie chcą napisać? A jaka stawka na te nadgodziny? Też nie piszą? Na olx w całej Polsce szukają do roboty i nie chcą podać? A jak by babcia miała wąsy to by był dziadek? Na olx stawki nie ma. Co to za obyczaje?

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A jest możliwość przeniesienia się z jednego obiektu, na inny, jak mi coś w tym pierwszym coś nie będzie odpowiadać? Czy jednak jak zacznie się pracę gdzieś, to tylko tam można pracować, chyba że firma sama przeniesie pracownika? Chodzi mi o takie obiektywne powody, jak np. się przeprowadzę i będę mieć bliżej do innej placówki.

To wszystko zależy od obsady poszczególnych stanowisk na danym obiekcie. Wiadomo, że czasami sytuacje życiowe powodują konieczność zmian, ale trzeba też pamiętać, że na tym drugim obiekcie musi powstać jakiś wakat, żeby zatrudnić tam inną osobę. Ale oczywiście - takie zmiany czy przeniesienia wywołane obiektywnymi czynnikami są możliwe i się zdarzają.

@Janko muzykant

Nie szalej z tymi chętnymi. Solid też się kiedyś wciąż ogłaszał, dosłownie codziennie. Niestety prawda okazała się bolesna. Nikt nie chciał u nich pracować. Stąd te ciągłe ogloszenia. A tutaj to dziwne, tyle miast to chyba cały rynek ochrony nie długo przejmą, coś tu nie gra.

siłacz

cześć, tak się od jakiegoś czasu zastanawiam nad złożeniem cv, wszystko wygląda w porządku tylko nie mogę nigdzie namierzyc info o tym jak to wyglada od strony wsparcia socjalnego? jest coś fajnego w pakiecie?

Czesiek

Napiszę Ci tak, że chodziło za mną, czy bu tu nie wysłać cv, na Strażnika Pracownika Ochrony, ale temat odpuściłem. Mało szczegółów na forum, mało w ogłoszeniach. Takie ogólniki, że UoP, że 12 godzinna slużba. Na 100 % nic nie pisali o jakichkolwiek benefitach. No chyba, że jest coś przykładowo na święta dla pracowników i rodzin? Ale to już może niech się pracownik wypowie.

Modem
@siłacz

jeśli chodzi o benefity to raczej nie znajdziesz niczego szczególnie że w dużej mierze na zleceniu pracujesz, a to średnio umowa która wspiera dodatki w jakiejkolwiek pracy, w ogłoszeniach piszą co oferują i to w zasadzie się zgadza, nic dodać nic ująć

uber

no moze nie daja nie wiadomo jakich benefitow ale i tak caloksztalt na plus

neonet
@uber

twoim zdaniem to jest bardziej przejściowa praca czy już taka na dłużej?

Nipel
@neonet

to tylko zależy od twojego podejścia, są tacy co wpadają na chwilę i szukają dalej ale też spore grono z tego co zauważyłem pracuje tutaj nawet po kilka lat bo im taka robota odpowiada

@Nipel

Dla tych, którzy naprawdę chcą pracować, robią to rzetelnie i uczciwie - naprawdę nie ma przeszkód. Niektórzy nasi pracownicy są z nami od samego początku, 7-8 lat to coś zupełnie normalnego. Jeżeli kończy się kontrakt na jednym obiekcie, umożliwiamy przejście na inny.

LS

a ja jeszcze mam takie pytanko odnosnie godzin pracy - czy jest dosc elastycznie? mam na mysli czy mozna wyjsc godzine wczesniej jednego dnia i przykladowo drugiego dnia zostac dluzej

LS
@LS

oczywiscie mam na mysli jakies powazne sytuacje, gdzie bardzo potrzeba wyjsc wczesniej

@LS

A co szefostwo zalicza do takich poważnych sytuacji? Rozumiem, że nie można jakoś nadużywać tego przywileju? Zdarza się, że trzeba takie wyjście odrobić albo rozpisują jakoś dni urlopowe na godziny? Czy działa tutaj to na zasadzie życzliwości?

ramen
@Nipel

mógłbyś powiedzieć czy wypłaty są przelewane na czas? nie narzekasz na to?

burak
@ramen

nieee, zdecydowanie moge od siebie powiedziec ze zawsze jest na czas, nie ma sie czego doczepic

Huan
@ramen

Na czas to znaczy kiedy?

Huan
@burak

Do którego wam wypłacają? Wszystkim pracownikom w tym samym terminie?

@Huan

Wypłaty z UoP są przelewane do 10, z innych umów do ostatniego dnia miesiąca, zgodnie z zapisem na umowach.

zraz z serem

czesc moglby ktos powiedziec jak wyglada praca w ochoronie? chodzi mi glownie na jakie godziny sie tutaj pracuje

kipiel
@zraz z serem

godziny pracy uzależnione sa od obiektu na którym pracujesz ale raczej jest to praca zmianowa, zmiany od 8 po 12 godzin

pigment
@kipiel

powiedziałbyś od siebie jak się pracuje na takie 12 godzinne zmiany? nigdy tak w sumie nie pracowałem i nie wiem jak to się przekłada na wolne, po takiej zmianie ma się dzień wolnego czy jak to wygląda?

po prostu kandydat
@pigment

od siebie jeszcze dodam pytania - cos o benefitach jakby ktos napisal to byloby super, i ogolnie o atmosferze pracy jak to wyglada

sombrero
@po prostu kandydat

mamy paczki świąteczne dla dzieciaków, premie uznaniowe to z takich ciekawszych na czymś konkretnym ci zależy?

sombrero
@po prostu kandydat

jeśli chodzi o atmosfere to jest w porządku bym powiedział nie jest idealnie, ale gdzie jest z drugiej strony, ja nie narzekam

leśniczy
@sombrero

premie uznaniowe trzeba jakoś wyrabiać? dostaje się je zespołowo czy indywidualnie?

leśniczy
@sombrero

ogólnie myślisz, że to dobre miejsce żeby się jakoś na dłuższy okres zatrzymać? jest w miarę stabilna praca?

@sombrero

Ok, ok. Ale firma robi coś, aby ta atmosfera była ok? Czy to jest tak, że po prostu fajni ludzie pracują? Czy firma stara się i np. organizuje imprezki firmowe? Jakieś wspólne wyjścia do integracji zespołu? Może sami pracownicy oddolnie umawiają się na wyjścia wspólne?

@leśniczy

Premie uznaniowe są indywidualne i z definicji nie polegają na wyrabianiu jakiejś tajemniczej normy, ale są po prostu wyrazem uznania i docenienia pracowników, którzy jakoś wyróżniają się w codziennej pracy - starannością, zaangażowaniem, podejściem do obowiązków itd.

Flars

Chyba od tego jest gowork żeby pytać jak cie coś o pracodawcy ciekawi.

Trevor

Ja pracowałem z Ukraincami, Białorusinami, innymi i nikt żadnego zaświadczenia nie wymagał. Od Polaków też nie, pisałeś oświadczenie i wszystko. To niby że jesteś nie karany to dużo nie znaczy. Dlatego nie zatrudniacie obcokrajowcow bo grupy nie mają!

Lodzer

Czy jakieś obiekty typu zakłady pracy, osiedla, budowy, żeby bez grupy w Łódź?

@Lodzer

Osiedla - raczej rzadko, budowy - tak, zakłady pracy - oczywiście też. Proszę zadzwonić do Działu Rekrutacji - od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00, pod numerem tel. 535 505 149. Tam uzyska Pan najbardziej aktualne i najdokładniejsze informacje.

Bikash

I am Bikash Shrestha from NEPAL.I saw this job opportunity which suits my credentials and experience.I have worked for more than 10 years on security service and also had knowledge of the warehouse section of the Company.I am matured and energetic person,also have problem solving skills and understand the seriousness about the handling of materials.I was responsible for investigating breach of security procedures, ensuring all products were handled correctly. Yours sincerely Bikash Shrestha Dharan Nepal Thank you

Jeśli spędza to Pani/u sen z powiek, to informujemy, że nie zatrudniamy osób z zagranicy. Z kilku powodów, wśród których najważniejsze są: znajomość języka polskiego na odpowiednim poziomie oraz trudności w uzyskiwaniu i weryfikacji zaświadczeń o niekaralności.

Nie, nie zatrudniamy cudzoziemców. Z wielu przyczyn.

@Bikash

Dear Sir, thank you for your interest in our company. Unfortunately, despite your high competences, due to legal and formal restrictions in the polish security industry, we are unable to offer you a job. Best regards and good luck.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A nie warto szkolić pracowników ze znajomości języka? Chociaż tego typowo branżowego. Te zaświadczenia o niekaralności muszą mieć z Naszego kraju czy ze swojego miejsca pochodzenia?

Problem dotyczy oczywiście potwierdzenia niekaralności w kraju pochodzenia - bardzo trudno to zweryfikować. Brak znajomości języka polskiego na odpowiednim poziomie oczywiście również jest problemem. To, co przechodzi w Uberze, niestety w ochronie już nie.

Janko muzykant
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

To błąd bo na slasku na ukrainców są doplaty!

Lis polarny

Dziwna ta wasza firma. Pracodawca rozpływa się w och i ach, ale żadnych konkretów nie podaje. W Łodzi np. wciąż ogłoszenia. Pytanie: ciągle wygrywa przetargi, że potrzebuje pracowników? Raczej nie, bo za często te ogłoszenia. Ludzie rezygnują, coś im nie pasi w formie zatrudnienia? Problemy z wypłatami? Kiepscy przełożeni? Coś ewidentnie tu nie gra. Dziwne te wpisy, wygląda na to jakby te pozytywne pisała jedna osoba, pewnie z biura firmy. A negatywne z dwie co ktoś ich wkurzył. Merytorycznie jedna osoba ze znajomością branży. Wygląda na to że z jakiś powodów firma ma problemy z pozyskiwaniem pracowników, bo ludzie nie garną się do nich. No chyba, że brak na rynku ludzi z grupami brakło. Brak odpowiedzi na konkretne pytania. Jakie umowy, na jaki czas, stawka jaka. A pracodawca tylko zadzwoń se to się dowiesz. Niestety w Łodzi firma kompletnie nie znana i ludzie odradzają zatrudnienie się. Nie wiadomo jak wypłacalnością firmy. Tyle.

Wszedłem po opinie
@Lis polarny

Nikt tu nie pisze jak się pracuje? Ja rozmawiałem z byłym pracownikiem. A więc, wypłata pod koniec drugiego miesiąca po podjęciu pracy czyli prawie po dwóch miesiącach. Jak ktoś zrezygnuje to telefon że masz przyjść. Przeważnie ludzie starsi z grupami. Jak wejdzie alarm p. poż. to lecisz sprawdzić, a czasu dużo nie ma. Atmosfera taka sobie. Biorą każdego byle grupa była. Jaką miał umowę nie mówił. Ogólnie to nie poleca. Rotacja jest, bo z grupą to mogą wybierać sobie firmy, czy takową miał nie wiem. A tu te opinie to pisze kierownictwo, taka prawda. Nie ma chętnych dlatego ciągle te ogłoszenia.

Lurkujacy
@Wszedłem po opinie

W Łodzi to oni mają szpitale i chyba zoo. Czyli szpital to portiernia, jakiś obchód, szlaban. Żadna wielka filozofia. Zatrudnienie na jakiś czas, do następnego przetargu. To nie obiekt prywatny że decyduje klient, tylko najtańsza opcja. Przegrywają przetarg bo wchodzi ktoś tańszy i pa pa. Muszą zatrudniać inwalidów bo stawki w przetargach są żenujące. Ciekawe czy najniższa chociaż płacą, czy etat czy 1/16, a reszta na zlecenie. A normalnych to chyba w całe nie zatrudniają?

@Lis polarny

Dziękujemy za pytanie. W Łodzi firma realizuje kilka kontraktów, w tym jeden naprawdę spory, w związku z czym otworzyliśmy w Łodzi kolejną filię. Jeżeli chodzi o rekrutację, nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00 i zapewniamy, że nie narzeka na brak zajęć. Oczywiście, branża ochrony jest branżą specyficzną, natomiast nie jest jedyną branżą, w której rotacja jest spora. Nasza firma funkcjonuje na rynku od ponad 17 lat, wciąż się rozwijamy i otwiera nowe filie w różnych częściach Polski. Snucie domysłów na temat jej codziennego funkcjonowania nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, dużo częściej kompletnie nie. Oczywiście, wiele osób posiada jakieś zdanie na temat procesów rekrutacyjnych i specyfiki naszej firmy, ale to zupełnie normalne. Telefon rekrutacyjny służy właśnie temu, aby udzielać konkretnych, ważnych informacji. Ma ułatwiać proces rekrutacji np. takim osobom, które mogą mieć problem z obsługą komputera (stworzenie CV itp.). W licznych wątkach na tym portalu również wielokrotnie odpowiadaliśmy na rozmaite pytania dotyczące płac, rodzaju, okresu, specyfiki zatrudnienia.

boruta
@Lurkujacy

Tak. Żeby przy takich stawkach zapłacić najniższą to tylko grupa, bo nie da rady. Stara babcie na taki obiekt posadzisz i da radę. Nie można tego powiedzieć o obiektach przemysłowych albo logistycznych, gdzie takie osoby nie poradziły by sobie. Typowa firma co zaniża stawki w przetargach. Innych obiektów w Łodzi to chyba nie mają i nie będą mieli. Nie ma sensu nawet dzwonić.

@Lurkujacy

Znaczy że on tylko takie obiekty mają za z prztargów państwowych żyją? A tam na Śląsku też? W Łodzi ta ja w życiu o tej firmie nie słyszałem, dlatego tu czytam co to za cudo. A na szpitalach kiedyś po mniej niż najniższa płacili. A opinie tu to są dziwne. Jakieś paczki na święta, pytania o benefity. Kto to pisze pracownicy czy ktoś inny?

Anton
@Lurkujacy

No wreszcie coś konkretnego ktoś napisał. A jak z nadgodzinami? Jak umowa o pracę to nadgodziny jakieś są czy nie, a jak są to liczone dodatkowo płatne, czy na umowę zlecenie? Mówił coś o tym? Jakąś graranja zatrudnienia, czy miesiąc albo pół roku?

Lolek
@Wszedłem po opinie

Dobra, pojawiło się ogłoszenie i pytanie dlaczego stawki godzinowej nie ma? Pracujesz więcej niż normę, czy tylko tyle ile w miesiącu np. 168? Co znaczy ktoś rezygnuje to masz przyjść? Nawet jak nie moja służba to mam przyjść? A ta umowa to na ile pół roku, rok czy ile? Jaka grupę wymagają? Firma że slaska jest chyba to za dużo nie wiadomo. A gdzie w łódź biuro mają?

Zeta
@Wszedłem po opinie

Jak byś się coś mugl dowiedzieć od id gościa to pisz. Mnie interesują takie rzeczy: czy firma jest wypłacalna, czy terminowe wypłaty, jakie umowy i na ile, czy studentów też zatrudniają, czy grafik może być elastyczny, no i czy nie ma kar finansowych dla pracownika. Bo w łódzi to o nich, znaczy o firmie nikt nie słyszał. No i gdzie mają biuro. Dlaczego stawki nie podają. Solid np. podaje. Żeby się nie okazało że coś nie tak. Bo dowiedzieć się coś tu to z cudem graniczy. Na innych firm go work to normalnie o takich sprawach pisza, a tu wielka tajemnica. Pozdro.

Lis polarny
@Zeta

Wiem że: jak grupa to etat ( bo by ich pfron ściągnął), nadgodziny na zlecenie, po to są dwie spółki, zlecenie w innej niż UOP. Żadnych nadgodzin 50%,100% płatnych nie ma na umowę o pracę. Studentów to chyba nie zatrudniają. Najniższa ustawowa pensja. O benefitach żadnych gość nic nie wie. Klasyka w ochronie. Praca do następnego przetargu. W innych firmach ludzie piszą o warunkach, a tu nic. Rotacja jest wiadomo , ktoś coś innego znajdzie to odchodzi. A tu to propaganda hula pracodawcy, a jest mało różowo. Ogólnie robota dla inwalidów.

ona
@Lis polarny

Nikt nie podaje konkretnych informacji dlatego że są one do kazdego pracownika dostosowywane indywidualnie.Zalezy czy ktos ma grupe,emeryture,czy to jest jedyne zrodlo dochodu.Na jednym obiekcie moga mieć orzeczenia a na innym nie,na jednym beda sami kwalifikowani na innym nie.To zalezy od kontrahenta.Jedni zycza sobie tylko umowy o prace a gdzie indziej mogą byc umowy zlecenia, jesli idzie o stawki też moga byc roznice, pracodawca na danym obiekcie zarobi wiecej moze ciut wiecej zapłacic, wypłaty za etat są terminowe zreszta jak i za zlecenie.Tyle ze pracownicy nie rozumieja czesto ze od 25 do konca miesiaca to nie znaczy że 26 jest po terminie.Atmosfera zalezy od pracownikow,jak ktos klotliwy to wszedzie bedzie zle.Nie bronie i nie gloryfikuje pracodawcy,bo zdarzaja sie niedociagniecia,ale mnie pracuje sie od kilku ladnych lat dobrze ale wychodze z pozycji ze to praca nie koncert życzen chociaz i te są czasem spelniane,to moja czwarta firma a jestem tu kolejny rok.Samemu trzeba sie przekonac jak jest. Są tacy ktorym wszedzie jest zle i kazdy pracodawca go (usunięte przez administratora) a kazdy wspolpracownik jest wredny,czasem kontakty z innymi sa rozne bo ludzie sa rozni i rozne maja schorzenia.Potrzeba troche wyrozumialosci

@ona

Tak, na pewno tak jest? To dlaczego pracodawca odzywa się tu tylko chwaląc się jak to się nie rozwija, jak to oni pracownika szanują itd., a nie udziela żadnych odpowiedzi na zarzuty o zatrudnianie na nierejestrowana działalność gospodarczą, chodzi o nadgodziny? A nie! Odpowiada że wszystko spoko tylko ludzie to umów nie czytają i prawa nie znają! Podobnie z dyskryminacja ludzi bez grup, odpowiadają ze są zakładem pracy chronionej. A tylko okreslony procent musi być inwalidów naprawdę a nie wszyscy. Nawet przez telefon unikają szczegółów jak ognia. Wszyscy co tu chwała tych pajaców to trole z firmy. Masz ty rozum i godność człowieka?

Filia w Łodzi mieści się przy ul. Rzgowskiej 92, zaś nr telefonu kontaktowego to 518 180 806.

pączek
@ona

A co 26 to nie po 25? Jak 25 jest w weekend to powinna wypłata być przed weekendem. Naprawdę tak późno macie wypłaty? I różne stawki? To jak jednemu płacą 30 zl, a drugiemu 20? Z zpchr to ludzie bez grupy zawsze byli po części finansowani z dopłat. Bo nie wszyscy muszą być z grupą. A jak mają schorzenia psychiczne i są "wredni" to niech się leczą i w domu siedzą. Kto dopuszcza takich łudź do pracy. A źle to na pewno tym którzy się nie dają wykorzystywać. A nadgodziny to 50%, 100%? Ta pewnie na śmieciówkę, więc nie pisz głupot tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 77 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.