Opinie o Silesia Group w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Silesia Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Silesia Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Group w Katowice

Musial

Jest 10-ty, nie odnotowałem pełnej wypłaty... Dostałem tylko kilka złotówek za L-4. Tak więc spotkamy sie w sądzie Panie [usuniete przez moderatora]. Chyba że do dwóch dni od umieszczenia tego postu dostane telefon od pana (zadawalający mnie $$). Z mojego świadectwa pracy nie wynika, że porzuciłem miejsce pracy... Popełnił pan mały błąd w zwolnieniu mnie i [usuniete przez moderatora]. Czekamy na telefon. Pozdrawiam [usuniete przez moderatora]

kolejny

ciekawe kto tym razem opuści nasze szeregi po 10 - tym ???

Denis

Chłopaki, jesteśmy z Wami. Zawsze i wszędzie.

kok

JORG - 2012-08-12 15:38:12 Mosial popieram cie w całości mnie zwolnił w ten sam dzien co zeszłem z posterunku wiedział jakie mam problemy rodzinne,ale nie szedłem do niego nawet sie tłumaczyć bo wiedziałem jaka to gnida i olałem sprawe najgorsze jest w tym że przez ten cały czas pracy z nim życie bym za gnoja oddał taka praca i niestety odpłacił mi sie dyscyplinarką no cóż jakby to on powiedział ŻYCIE,szkoda mi całej ekipy z pracy bo dobrze sie z wami pracowało, co sie to rzadko spotyka tak zgrana ekipe były wyjątki no ale to zostawię bez komentarza.daj znać jak bedziecie coś kombinować,przyłączę sie do was,pozdrowionka do naszej ekipy,JORG[usuniete przez moderatora] A my naiwni mu uwierzyliśmy i staliśmy się małymi (usunięte przez administratora) ...kami w stosunku do poprzednich szefów. Teraz głupio spojrzeć im w oczy, jak się spotka na ulicy.

Czy po rozmowie w Silesia Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
JORG

Kolo

Optymalizacja pracy, [usuniete przez moderatora] za zaoszczędzone pieniążki pojedzie do Bornego, albo nad ciepłe morza. Kiedyś takich to na taczkę i won.

lekko zawiedziony

Panie [usuniete przez moderatora] Jak nasze sprawy z kancelarią prawną? Lipa? Kto ma roszczenie do Pana [usuniete przez moderatora] leci na [usuniete przez moderatora]. Sprawy bezdomnych teraz też wyjdą gdzie trzeba. Nie mamy już nic do stracenia. Teraz my pokażemy jak to jest.

Optymista

A miało być tak pięknie.................. buahahahahahaha.

Kolega !!!

A kto został to został ???!!! Ciekawe co oni na ciebie [usuniete przez moderatora] mają. Nagrali cie??? Wiesz kiedy !!! Prawdziwych przyjaciół [usuniete przez moderatora] - zostali fałszywi koledzy przy tobie. Za to co zrobiłeś jesteś zwykłym [usuniete przez moderatora].

Reszta

Musial - 2012-08-07 22:09:32 co to ostatnich zajść w firmie...[usuniete przez moderatora] pokazał jaka można być [usuniete przez moderatora]... Z dnia na dzień [usuniete przez moderatora] na bruk kilku dobrych chłopaków!! Argumentował to wcześniejszą umową odnośnie licencji, niby miały być do końca lipca, Mamy sierpień ( po kontroli PIP\'u) przypomniało mu się... [usuniete przez moderatora] Nawet nie miał odwagi spojrzeć w oczy i podać faktyczny powód zwolnienia, jakim jest obniżenie kosztów utrzymania pracownika. W lipcu jeden z pracowników zapytał tego [usuniete przez moderatora], co z tematem licencji... Na co \"on\" odpowiedział ze na chwile obecną odpuszcza sobie... jedyne czego nie potrafię zrozumieć, to logiki w tym wszystkim... [usuniete przez moderatora] (usunięte przez administratora) nas na ulice... To powiedz mi dlaczego na nasze miejsce wziołeś ludzi takich samych jak my(bez licencji)?? Robota była zawsze zrobiona, zawsze można było polegac na grupie(choć każdy ma odmienne zdanie na ten temat), silesia nie naciskała na to aby grupa była licenjconowana... Były to twoje [usuniete przez moderatora] widzimisie!! Nie poszło ci z pipem... [usuniete przez moderatora], sam sobie to wymysliłeś, taka strukture zatrudnienia. Ale [usuniete przez moderatora] żeby odreagowywać złą sytuajcie w życiu przywatnym na pracownikach... To trzeba juz być zwykłym \"0\" kto jak to, ale grupa zawsze wiedziała najięcej i zawsze milaczała... bo najważniejsze było dla nas to, aby dobrze zrobić swoja robote, [usuniete przez moderatora] nawet jak [usuniete przez moderatora] dowodziłes akcją ewakuacyjna nikt sie nie odzywał!! A nie jest to zachowanie godne prezesa obecnej firmy... Tak, tak wiele jest \"materiałów, którymi można by kadre obciażyc... ale najpierw trzeba by zniżyć się do Twojego poziomu. Czyli poziomu równemu \"zero\"!! Na zakończenie powiem tylko tyle... [usuniete przez moderatora] do ludzi na których najbardziej mogłeś polegać. Trzymasz tych, którzy działają na twoją niekorzyść i zapewniam Cię, że przyłoze ręke do tego abyś nie podpisał kontraktu z scc na następny rok. Pozdrawiam [usuniete przez moderatora] (3,5 roku wzajemnej współpracy)Dzięki za wyrażenie opinii w moim i kilku innych imieniu. P.S. Teraz się [usuniete przez moderatora] zacznie jazda. Z wyrazami szacunku.

wyjeb....y

[usuniete przez moderatora] nie byli takimi [usuniete przez moderatora] jak ty Prezesie Komandosie z bajki o Siedmiu Krasnoludkach !!!!!! Za Spektry i Kameleona. Teraz pogadamy z kim trzeba o prochach, lewiznach, itp. posiedzisz [usuniete przez moderatora]

OPP

Jak człowiek przepracuje w jakiejś firmie 5 lat, to należy go docenić i pozwolić, by się dalej rozwijał, bo się sprawdza na tym stanowisku, a może awansował w międzyczasie, a już na pewno zna miejsce swej pracy. Jeśli pracuje u nas 10 czy 15 lat, to naprawdę trzeba o niego dbać, cenić jako fachowca. Jeśli jest z nami 20, 30, 40 lat, to zadbajmy o komfort jego pracy, o to, by czuł się jak w rodzinie i o to, by na stare lata nie musiał być na garnuszku dzieci czy opieki społecznej. Tak mówią szefowie, którym na sercu leży dobro firmy, a pracownika szanują, jak siebie samego. Pewnie, że zdarzają się wyjątki od tej reguły, nie wspominając zamierzchłych czasów niewolnictwa, kiedy to jedyną motywację do pracy stanowił strach przed razami pana. Każdy jednak przyzna, że o wiele lepiej wykonuje się swoje zdania, gdy człowiek jest doceniony i traktowany, jak człowiek, a nie jak śmieć. Prawda? TRZEBA BYĆ OSTATNIĄ [usuniete przez moderatora] ŻEBY PSUĆ COŚ CO DZIAŁA BEZ ZARZUTU I WSZYSTKO SIĘ MA OGARNIĘTE. PANIE SZEFIE TYMI LUDKAMI MŁODYMI ŚWIATA PAN NIE ZAWOJUJESZ .TRZEBA MIEĆ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA W OCHRONIE I ROZUMU W GŁOWIE ŻEBY WSZYSTKO DOBRZE UŁOŻYĆ . A PAN ???? GDZIE PAN PRACOWAŁ ??? W BIEDRONCE ??? ZWOLNIONE OSOBY NAPRAWDĘ BYŁY DOŚWIADCZONE I NA NIEJEDNEJ PRACY ZĘBY ZJEDLI . POWODZENIA Z KIBICAMI NA SILESII :) OPP

Musial

co to ostatnich zajść w firmie...[usuniete przez moderatora] pokazał jaka można być [usuniete przez moderatora]... Z dnia na dzień [usuniete przez moderatora] na bruk kilku dobrych chłopaków!! Argumentował to wcześniejszą umową odnośnie licencji, niby miały być do końca lipca, Mamy sierpień ( po kontroli PIP\'u) przypomniało mu się... [usuniete przez moderatora]. Nawet nie miał odwagi spojrzeć w oczy i podać faktyczny powód zwolnienia, jakim jest obniżenie kosztów utrzymania pracownika. W lipcu jeden z pracowników zapytał tego [usuniete przez moderatora], co z tematem licencji... Na co \"on\" odpowiedział ze na chwile obecną odpuszcza sobie... jedyne czego nie potrafię zrozumieć, to logiki w tym wszystkim... [usuniete przez moderatora]... (usunięte przez administratora) nas na ulice... To powiedz mi dlaczego na nasze miejsce wziołeś ludzi takich samych jak my(bez licencji)?? Robota była zawsze zrobiona, zawsze można było polegac na grupie(choć każdy ma odmienne zdanie na ten temat), silesia nie naciskała na to aby grupa była licenjconowana... Były to twoje jebane widzimisie!! Nie poszło ci z pipem... [usuniete przez moderatora] sam sobie to wymysliłeś, taka strukture zatrudnienia. Ale [usuniete przez moderatora] żeby odreagowywać złą sytuajcie w życiu przywatnym na pracownikach... To trzeba juz być zwykłym \"0\" kto jak to, ale grupa zawsze wiedziała najięcej i zawsze milaczała... bo najważniejsze było dla nas to, aby dobrze zrobić swoja robote, [usuniete przez moderatora] nawet jak najebany dowodziłes akcją ewakuacyjna nikt sie nie odzywał!! A nie jest to zachowanie godne prezesa obecnej firmy... Tak, tak wiele jest \"materiałów, którymi można by kadre obciażyc... ale najpierw trzeba by zniżyć się do Twojego poziomu. Czyli poziomu równemu \"zero\"!! Na zakończenie powiem tylko tyle... [usuniete przez moderatora] do ludzi na których najbardziej mogłeś polegać. Trzymasz tych, którzy działają na twoją niekorzyść i zapewniam Cię, że przyłoze ręke do tego abyś nie podpisał kontraktu z scc na następny rok. Pozdrawiam [usuniete przez moderatora] (3,5 roku wzajemnej współpracy)

nie związany z Silesią i Juventusem i innymi...

Widać jak mało wiesz o branży...( i nie podniecaj się w odpowiedziach na ten post bo nie ma sensu) pracowałem w Juventusie i jedno co mogę powiedzieć to to ,że jest to firma jak inne...kto to jest pracownik??? \\\[usuniete przez moderatora] na śmieciowej umowie\\\" (ale taka branża) Przeczytałem z nudów już dzisiaj opinie o kilku firmach i stwierdzam ,że zawsze jest jakaś szara , słaba myszka której coś nie pasuje i zatruwa atmosferę... Nie czytajmy opinii i for internetowych bo prowadzi to do rozstroju żołądka...czyli sraczki. PS.. Informuj dalej konkurencje o waszych planach i zamiarach...hahaha (full profesjonalizm) aha i z tego co pamiętam to budowę ochraniała inna firma! (chyba że mnie oczy myliły) kolejna gafa!!!

do silesio-grupowych

do juventusa - 2012-08-06 23:16:22 wyście już pokazali jakość - na budowie hahahahahahaha!!!!!Tak? Ale kto zatrudniał? Silesia? Juventus to firma ogólnopolska. Wystarczy wymiana kadry z UKŁADU no i ...... atrakcyjna cena dla Klienta. Pracownikom socjal. Do stycznia :-) Kochani. Rozmowy już trwają, ale nie tutaj. Tylko za granicą.

do juventusa

wyście już pokazali jakość - na budowie hahahahahahaha!!!!!

do Juventusa

Może i firma się zmieni, ale kadra ta sama :-) Powodzonka.

juwentus

WIKTOR NAVORSKY - 2012-07-26 14:56:21 portret psychologiczny większości pracowników ochrony scc: (w tym moj żeby nie było) Wykształcenie: - wykształcenie elementarne - bo po co inne - brak umiejętności posługiwania się przyborami piśmienniczymi - bardzo biedny zasób słownictwa - barak kwalifikacji jakichkolwiek Doświadczenie - ochrona marketu ,budowy ,parkingu Dodatkowe kwalifikacje: - umiejętność ściemniania opanowana do perfekcji :) znamy takie miejsca że żaden wielokrotnie przełożony nas nie znajdzie hahaha bo w sumie mu to na ręke :) Wymagania: Równy podział zysków z kontraktu firmy 3 miesięczny płatny urlop ubiór komandosa navy seals + farbki maskujące 75 dodatkowych dni na urlop na żądanie Wiec Panie i Panowie , koledzy i koleżanki kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień - w wolnym zrozumieniu zróbmy forum w wersji LIVE... Tymczasem wracam do pracy bo przerwę przeciągnąłem juz 30 minut hahaha PS: OCHRONA NAM WSZYSTKIM ŻYCIE URATOWAŁA!!! DOKŁADNIE \"NO PAIN NO GAME\"Czyli po przejęciu kontraktu przez nową firmę mamy już personel.

sdf

WN - 2012-07-26 22:23:07 nonono angielskiego nauczyłem się na zmywaku w Essex...nie jest the best ale podstawy znam hehehe Twój cytat odnosił się do kolegów powyżej...w sensie takim nie ma (usunięte przez administratora) nia nie ma życia...nie jest to dobre tłumaczenie ale dobrze odzwierciedla wpisy...Nie płacisz nie pracujesz. (nie dajesz w łapę to nie zarabiasz).

WN

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Group - Katowice