Opinie o Silesia Group w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Silesia Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Silesia Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Group w Katowice

śmiać mi się chce...

śmiać mi się chce... - 2012-07-26 19:25:07 buhahahahahahhaa!!!!!! jak widać nic co ludzkie nie jest ci obce...oprócz obcych języków...oczywiście ten wpis zacytowany powyżej tyczy się biednego człowieka o nicku \\\" nie mam kasy\\\" natomiast co się tyczy awansu..hmmm, jakie to polskie...roszczeniowe podejście do życia...nie wiem jak szef, ale ja bym ci odmówił. trochę nie z tej strony zaczynasz!!! ale nerkę sprzedaj ( no bo przecież nie mózg...)!!! parę groszy dostaniesz... a czemu ty od szefa chcesz pieniądze??? przecież proponowałem w moim wpisie gdzieś tam wyżej...skontaktuj się z dziewczynkami, tymi co ten filmik na you tube mają nakręcić i zarabiać na jego emisji...wiecie ile kasy zarobicie? przecież takich (usunięte przez administratora) jeszcze na you tube nie było...przy was jackass to jakieś popierdółki normalnie...

śmiać mi się chce...

WIKTOR NAVORSKY

portret psychologiczny większości pracowników ochrony scc: (w tym moj żeby nie było) Wykształcenie: - wykształcenie elementarne - bo po co inne - brak umiejętności posługiwania się przyborami piśmienniczymi - bardzo biedny zasób słownictwa - barak kwalifikacji jakichkolwiek Doświadczenie - ochrona marketu ,budowy ,parkingu Dodatkowe kwalifikacje: - umiejętność ściemniania opanowana do perfekcji :) znamy takie miejsca że żaden wielokrotnie przełożony nas nie znajdzie hahaha bo w sumie mu to na ręke :) Wymagania: Równy podział zysków z kontraktu firmy 3 miesięczny płatny urlop ubiór komandosa navy seals + farbki maskujące 75 dodatkowych dni na urlop na żądanie Wiec Panie i Panowie , koledzy i koleżanki kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień - w wolnym zrozumieniu zróbmy forum w wersji LIVE... Tymczasem wracam do pracy bo przerwę przeciągnąłem juz 30 minut hahaha PS: OCHRONA NAM WSZYSTKIM ŻYCIE URATOWAŁA!!! DOKŁADNIE \"NO PAIN NO GAME\"

wkur....ny

nie mam kasy - 2012-07-26 11:40:57 Kierownicy sie pisza bo maja druga lewa wyplate za lewe godziny. Siedem tysi na miesiac i wycieczka git! Czy moge awansowac???Ludzie. Czego wy jeszcze chcecie? W Spektrze było źle w Kameleonie do (usunięte przez administratora) y, a w SilesiaGroup jeszcze gorzej. Zacznijcie wymagać od siebie. Zróbcie studia podnieście kwalifikacje, licencje i idźcie w (usunięte przez moderatora) do innej roboty. Zostańcie dyrektorami, kierownikami i prezesami. Nie wymagajcie od prezesa bez honoru że dotrzyma obietnic. Wasz los jest w Waszych rękach.

Czy po rozmowie w Silesia Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
nie mam kasy

Przewóz osób pracowników niezadowolonych

(usunięte przez moderatora) organizuję wycieczkę do lasu . W zakopanem...na żywo!!! Najlepszy sposób na wypoczynek, ograniczona ilość miejsc. bez ukrytych opłat. na miejscu gry i zabawy...

ten co widział

No, widać po tym czym jeżdżą, że mają ciężko :-)

jeszcze

Tak. Wszystko to robota byłych prezesów. Co jest źle, to ich wina. Tylko my pracujemy tutaj i widzimy co jest, a ich już nie ma. (usunięte przez moderatora).... Wyrypiecie każdego pracodawcę i zawsze.

zmęczony

dajcie już spokój, czy wy nie widzicie że to jest robota starych prezesow? przecież wszystko im się rozsypało - nie mają nic do roboty to wypisują pierdoły w sieci, przecież nawet (usunięte przez moderatora) ten ich (usunięte przez administratora) już coraz głośniej narzeka.... a wy dajecie się sprowokować, dajcie spokój im tylko o to chodzi żeby nas skłócić

grupa

pracownik - 2012-07-25 08:02:39 (usunięte przez administratora) - 2012-07-25 07:29:39 Ale to są NASZE zapracowane pieniądze. Kiedyś była gadka jak to poprzednicy z Kameleona kupowali nowe luksusowa auta i jeździli na wakacje za NASZE i zarabiali dziesiątki tysięcy !!!!! A teraz??? 60 tysięcy dla siebie???? Domy budujemy???? Wakacje w egzotycznych krajach????? Wyjazdy do Sulinowa???? A my???? (usunięte przez moderatora) piszą jak to fajnie i na nas psy wieszają, bo mają z tego kaskę, a nas się zastrasza. Kim robić jak trzeba się godzinami i pieniędzmi dzielić??? Gdzie mamy iść???? Teraz?? Jak pomagaliśmy przy zmianie firmy Prezesowi w zeszłym roku to było fajnie - teraz jesteśmy jak śmieci. Jak się nie podoba to WON !!!!!!!o czym Ty chłopie gadasz??? jakie domy?? luksusowy 20-letni mercedes? wam się ludzie chyba na oczy rzuciło, a Sulinowo to faktycznie luksus - szczególnie że spanie w namiocie, gdybyś maił okazję kiedyś pogadać z szefem to może byś się dowiedział jak to fajnie jest ogarnąć wszystko, zresztą załóż firmę i spróbuj... czy to jest za trudna na twój mały móżdżek? od razu uprzedzę wpis o tym że jestem (usunięte przez moderatora) - NIE NIE JESTEM ale staram się być obiektywny - jedyną obietnicą jaką pamiętam były ETATY i to mamy, a jeśli były jeszcze jakieś dane słowa to przypomnij... chyba że piszesz to ty gruby prezesie (usunięte przez moderatora) i wtedy nawet nie musisz odpowiadać bo twój nick wszystko tłumaczy...masz racje, kiedyś gadałem z szefem na jadalni można normalnie o wszystko zapytać i problemu nie ma a jak sie zastanowie to nie wiem czy chciałbym tak miec z jednej strony dyrekcja i ojciec dyrektor a z drugiej takie (usunięte przez administratora) jak tutaj szkoda słów, dla mnie niech zarabia ile chce, ja mam etat i jest ok. tak jak było obiecane... a wy mądrale którym jest źle ujawnijcie sie to pogadamy (usunięte przez moderatora)hehehe

(usunięte przez administratora) - 2012-07-25 07:29:39 Ale to są NASZE zapracowane pieniądze. Kiedyś była gadka jak to poprzednicy z Kameleona kupowali nowe luksusowa auta i jeździli na wakacje za NASZE i zarabiali dziesiątki tysięcy !!!!! A teraz??? 60 tysięcy dla siebie???? Domy budujemy???? Wakacje w egzotycznych krajach????? Wyjazdy do Sulinowa???? A my???? Dupowłazy piszą jak to fajnie i na nas psy wieszają, bo mają z tego kaskę, a nas się zastrasza. Kim robić jak trzeba się godzinami i pieniędzmi dzielić??? Gdzie mamy iść???? Teraz?? Jak pomagaliśmy przy zmianie firmy Prezesowi w zeszłym roku to było fajnie - teraz jesteśmy jak śmieci. Jak się nie podoba to WON !!!!!!!o czym Ty chłopie gadasz??? jakie domy?? luksusowy 20-letni mercedes? wam się ludzie chyba na oczy rzuciło, a Sulinowo to faktycznie luksus - szczególnie że spanie w namiocie, gdybyś maił okazję kiedyś pogadać z szefem to może byś się dowiedział jak to fajnie jest ogarnąć wszystko, zresztą załóż firmę i spróbuj... czy to jest za trudna na twój mały móżdżek? od razu uprzedzę wpis o tym że jestem (usunięte przez administratora) - NIE NIE JESTEM ale staram się być obiektywny - jedyną obietnicą jaką pamiętam były ETATY i to mamy, a jeśli były jeszcze jakieś dane słowa to przypomnij... chyba że piszesz to ty gruby prezesie (usunięte przez moderatora) i wtedy nawet nie musisz odpowiadać bo twój nick wszystko tłumaczy...

menda

herfligg

oszukany - 2012-07-24 10:14:18 Tak. Ale Prezes zawsze podkreśla, że jako były oficer Wojska i komandos Służb Specjalnych ma honor i jest uczciwy. To gdzie słowo, które nam dał????Jak ci nie pasuje kmiocie to się zwolnij, a daj innym pracować. Albo idź do PIP-u kapusiu jeden. Wiemy kim jesteś mendo.

tej

Czytam to forum i zastanawiam się czy pracownik ochrony na Silesii to (usunięte przez moderatora). Źle Wam cały czas. Umowy to mało, pensje też. Czego Wy jeszcze chcecie. Było studiować, mieć dobre zawody i prowadzić firmy. A tak mali nieudacznicy, najemne (usunięte przez administratora) jeden tylko jęczycie zazdroszcząc innym sukcesów i zarobków. Śmiech na sali (usunięte przez administratora) .

święty spokój

Nie piszcie już tutaj, bo znowu będzie przerąbane w robocie. Ta atmosfera udziela się wszystkim i znowu będą po nas jeździć jak po szmacie.

oszukany

esg

Ale że co miało być lepiej? co oznacza "jest jak jest"? p. (usunięte przez moderatora)obiecał nam pełne etaty i to dostaliśmy - co jeszcze miał obiecać? że będziemy zarabiać dwa razy tyle? a pomyslałeś mądralo że do tego to silesia musi więcej zapłacić? a pomyślałeś ile trzeba zapłacić zusowi i skarbowemu od pełnego etatu?? (usunięte przez administratora) wszystkim wydaje się że pieniądze rosną na drzewach.... szkoda gadać ciągle wam źle, to może trzeba było się uczyć i zostać lekarzem a nie siedzieć i narzekać, ja się nie uczyłem i mam co mam ale przynajmniej nie jęczę że cały świat mnie oszukuje...

do esg

esg - 2012-07-23 17:33:02 Czytam wasze opinie i się zastanawiam o co wam chodzi, pracuje w scc już kilka lat i nie rozumiem, za Spektry było źle , za Kameleona było źle teraz jest źle... to może trzeba zmienić obiekt? macie umowy o pracę? macie wysokie podstawy? czemu nie zostaliście w kameleonie? przecież była możliwość? szefo zarabia? a co ma wam oddawać pensję? załóżcie swoją firmę i proszę bardzo, będziecie prezesami. A może to piszą grubaski z poprzedniej firmy i nie warto w ogóle odpowiadać? nie wiem ale mam wrażenie że zawsze będzie wam źle nawet jak byście w euro zarabiali....Ale pan (usunięte przez moderatora) obiecał poprawę, a jest jak jest

esg

W Czeladzi koło Ojca Dyrektora. He, he.

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Group - Katowice

Silesia Group