Opinie o LADOR w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LADOR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LADOR o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LADOR w Sosnowiec

garnek z zoo

firma jak firma wykorzystują chorych ludzi jak się tylko da nie polecam

polo

Ha ha jacy aktywni pajace :-P

oko
@polo

Aktywni a szczególnie jak śpią w pracy

polo

Panowie Antywalek i zoolog po co płakać, zmieńcie pracę nieudaczniki. Wam się wydaje, że ochrona na polegać na siedzeniu a może najlepiej na spaniu. Jesteście żałośni, umiecie tylko płakać i żądać a od siebie co ?

@polo

panie polo to przyjedż pan w nocy na zoo to zobaczysz jak się pracuje w budynku dyrekcji zoo na pietrze rozłożone czarne materace z foteli a na nim chrapią panowie dowódcy, a najlepsze jest to że pod drzwiami pani dyrektor a propos panie disco polo to ty jesteś żałosny donosicielu

antywałek
@zoolog

ten polo to chyba jeden z tych koń by się uśmiał dowódców z zoo

Antywalek

Nie wie bo jestem w pracy w zoo w Chorzowie

oko
@Antywalek

Anty ty sam sobie przeczysz

zoolog

zgadza się to samo jest na zoo w chorzowie tak zwani dowódcy z 1 grupą inwalidztwa zrobili se papiery kwalikowanych i gnębią wystraszonych ludz z żółtymi papierami, a tak wedle mojej opini jak z 1 grupą inwalidztwa można zrobić kurs kwalifikowanego czy nie ma żadnych kontroli z zuz i mops może by się tym zajeła Panstwowa Inspekcja Pracy

Firma LADOR prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZĄTACZKA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
zoo

nie polecam przegrywają przetarg za przetargiem za chwile będzie praca tylko w biurze

ważący

beznadzieja ta niby firma a szczególnie p.sopas

bbbbbb

A ty swoją wypowiedzią dajesz świadectwo o sobie. Forum to ma na celu wyrażanie konstruktywnej opinii o firmie a nie czyimś wyglądzie i posturze. Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz. Nie zawsze to jak ktoś wygląda jest związane z obżarstwem ale ze schorzeniami na które posiada orzeczenie aby móc pracować jak osoba niepełnosprawna w LADORZE. Pozdrawiam wszystkich zgrabnych i powabnych..... :)

serdelkowa
@bbbbbb

tak tak na pocątek zmiany 3kila parów i słój musztardy, a potem sraczka i już po robocie tak że nie pajacuj o chorobie z obżarstwa

bbbbb
@serdelkowa

A ty nie obrażaj ludzi. To jest tylko i wyłącznie co je i w jakich ilościach i gówno ci do tego. Patrz na siebie, czy sam jesteś taki idealny...??

bbbbbbbbbbbbb
@bbbbb

naucz się ortografii już ci tłuszcz na ślepia uderzył

rabin

najlepiej jak se te dwa palanty wujok i patela umyją luloki i to pod wrzątkiem

zoolog

wujok umyj se luloka gdy będziesz wędził ścierwo dla kumpla z pieczątką s.o.p.a.s

zoo

lador to przegrana firma -nie dbają o pracowników -nie ma pasków do wypłaty - nie wolno zachorować bo straszą zwolnieniem, a przede wszystkim oszukują na urlopach -zero dostarczania na obiekty materiałów higieny - nie polecam pracy w ladorze

zajezdnia

w ladorze na obiektach gdzie specjalistą organizacji pracy jest endriu s w skrócie sopas gdy dochodzi do powtórnego przetargu to lador przegrywa z innymi firmami

pajace z zoo

wujok jak tam twoja nowa lasencia

wiki

omijać to bezprawie szerokim łukiem, gdzieś mają pracowników - pomału ale systematycznie przegrywają coraz więcej przetargów

ala
@wiki

masz racje szczególnie nie polecam tej firmy a szczególnie obiektu na zoo w chorzowie i pracy pod kier a.s

kuku
@ala

racja kier a.s beznadziejny typ

Pozytywna_22

Pracuje od dwóch lat jako pracownik ochrony w Firmie Lador, wykonuje zlecane obowiązki skrupulatnie. Kierownika mam na prawde super (wyrozumiały, pomocny, a przede wszystkim człowiek który bez przyczyny nie powie że coś jest nie tak). Jak najbardziej z czystym sumieniem mogę polecić prace w tej firmie.

@Pozytywna_22

w ladorze niema normalnych kierowników

gar

wujok jakiś ty piękny wszystkie dzieuchy z ladora lecą na ciebie

Rot
@gar

Wujak a może sms do przyjaciela

@gar

wielka kulawa małpo uwędzić mięcho i kiełbaski dla kumpla

alba

el comendante garnek czy koniaczek i wiertara już jest dana

@alba

e w tym roku czyrak na tyłku comendante gar dał tylko laurke

ioj

@Bart wiaodmo ze kazdy kto sie ubiega o prace w jakiejs firmie to najlpier chce jak najwiecej sie na temat tej firmy dowiedziec mam racje? dzieki za odp

kuku

ta jak masz chory łeb to przyjmą bez problemu

Nikt

Premie??? A co to takiego???

Bartek.B.

Największą mendą w Lador jest A.Solarz, kierownik z Ladora na URSA w D.G- Ząbkowice. Zwalnia ludzi i oszukuje nawet tych którzy pracują o wiele więcej godzin, bo takie są wymogi chwili jak to określa ten buc kierownik. Zwyczajnym był pracusiem jak każdy z pracujących w Lador, ale mu się trafiła gratka dzięki donosicielstwu na ludzi i został mało wartym kierownikiem. Zwolnił też chłopaka na wózku inwalidzkim który miał pracę na monitoringu i wcale się tym nie przejmuje bo nie dostał do rączki. T , że chłopak nie ma z czego żyć to jemu to zwisa i powiewa, zwyczajna szuja i (usunięte przez administratora)

ala
@Bartek.B.

ten chłopak ma za co żyć tym się nikt nie przejmuje że trzeba za niego robić i dostawać te same pieniądze a po resztą facet nie jesteś w temacie bo tego chłopaka po miesięcznej przerwie przyjeli z powrotem do pracy

tryb
@Bartek.B.

największym leniem na usra jest pani pracująca cały czas na noc na umowę zlecenie przychodzi do pracy i chciała by zawsze iść na pierwszy patrol żeby później spać przykryta jakąś śmierdzącą szmatą z pod namiotu a jak dowódca chcę jej powierzyć obowiązki na poster nr 3 lub dwa to ona oburza się i mówi że do tego syfu i brudu nie pójdzie

pikuś
@tryb

ta śmierdząca (usunięte przez administratora) to śpiwór

parwel

mikrofala z 2 nie oburzaj śię przyniosą ci liste do podpisu

Zostaw merytoryczną opinię o LADOR - Sosnowiec

• Jak się pracuje w LADOR?

Zobacz opinie na temat firmy LADOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LADOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LADOR
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.

LADOR