ERA Sp. z o.o.

Opinie o ERA Sp. z o.o.

Stefan

Nadgodzin nie ma jeśli ktoś pracuje na dyżurach. O czym wy piszecie, może ktoś firmy pomylił?

Hmm era wielkie obietnice to tylko obietnice kłamią oszukują pieniądze w kopertach idą cały czas żadnych nadgodzin nie płacą są osoby na etacie i pracują po 300 godzin legalnie dostaje przelew za etat około 160 godz. reszta w kopercie to jest oszustwo skarbowe teraz urząd skarbowy się weźmie za nich ponieważ, jest to zgłoszone i udokumentowane zdjęciami i grafikami .Morze teraz zaczną uczciwie traktować ludzi . nie Bede pisała nazwisk komendantów ponieważ to dostał urząd skarbowy z wytycznymi .pracuje w erze 5 lat o 5 zadurzo 90% tak robi począwszy od Chorzowa po regiony. człowiek normalny nieprzepracuje etatu bo urokami pokrywają inny co śpi na posterunkach pracuje po 300 godzin ale reszta dostaje w kopercie .

Piotr

Zła atmosfera pracy Moje sugestie dla ERA Sp. z o.o.: Ciągle kombinacje ze strony pana Roberta Puchała ludzie uciekają z pracy są zastraszania ciągle najpierw z grupą inwalidzkie potem nie ciągle coś w postaci przepisywanie godzin na pracowników oszustwa urlopowe

@Piotr 25.10.2018 13:22

Niewyplacane pieniądze za nocne godziny a gdy trzeba to Puchała bierze na siebie ewentualnie szukaj baranów emerytów co przepisać w przypadku umowy straszne zapewniam że mamy nagrania

@Piotr 25.10.2018 13:34

Jedynym plusem są zwroty za leki oraz benzynę przy grupie umiarkowanej ale trzeba samemu sobie załatwiać sprawy to jest jak (usunięte przez administratora) kierownik znika po 13 godzinie ma swoich ulubieńców co za niego pracuje ukrucily się dodatki powinien ten pan zostać zamknięty do więzienia źle opinia dla firmy stary lis a w alstomie i tak wiedzą kim ten pan jest może pociąg ukradła ochrona to dno straszne pracowałem wiem co pisze Pozdrawiam pana Roberta szanuj ludzi.zero kultury

@Piotr 25.10.2018 13:22

Mogę każdego dnia tygodnia pisać godziny wyjścia tego pana z pracy jak i to co dzieje się na obiekcie wstawiamy filmy jak ludzie podchodzę do tego .6 miesięcy ciężkiej pracy i poniżania. Ubraniania używane ciągle problemy z monitoringiem co na to flota??brak szkolenia poruszania się po torach??pan (usunięte przez administratora) też przemyka oko pan od bhp z alstom

@Piotr 25.10.2018 13:46

(usunięte przez administratora)opowiada ludziom historię i uciekają ludzie niech ktoś zrobi porządek z tymi kryminalistami

Szukasz pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ERA Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pol
@Administrator 07.04.2018 13:28

Firma Era to jedyny zakład pracy chronionej w Chorzowie.

Olo
@Administrator 07.04.2018 13:28

Panie administratorze strony dla czego cenzuruje Pan wpisy które są zgodna z regulaminem wiem że prawda boli ale o to chodzi żeby bolało chyba że jest Pan pod dyktando Prezesów to gratuluje.Wybiera Pan wpisy które pasują firmie Era już dawno nie widzałem takiej obłudy.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w ERA Sp. z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@Administrator 24.06.2018 10:07

Bardzo źle doświadczenie materiał dla prokuratury okręgowej Art 286 oszustwa ze strony pana (usunięte przez administratora) przepisywanie godzin jak i sprzątania fikcyjne

Mala

Nie polecam tej firmy. Oszukają na czym się da. Dziwne ze PIP i Urząd Skarbowy jeszcze się nie wzięły za tych złodziejów.

We

Firma dno... Układy, układy i jeszcze raz układy.... stawki głodowe jak wszędzie w tego typu firmach. Wiele obietnic bez pokrycia. Osoby niepełnosprawne traktowane jak śmieci, choć to na nich głównie firma się bogaci biorąc dofinansowania z PFRON. Lewizny na porządku dziennnym, omijanie składek poprzez wypłacanie godzin na osoby słupy... Kierownicy handlują obiektami z innymi firmami, biorąc łapówki. Zdarzają się przypadki, ze pracownicy pracują w przyczepach campingowych bez ogrzewania w zimę.... Tragedia!!! Jednym słowem.... Kolesiostwo i przekręty, kosztem zwykłych pracowników. Nie polecam.

Wiesz jak wyglądają zarobki w ERA Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Zazenowana

Zenada!niby firma zatrudniajaca osoby niepelnosprawne a zatrudniaja wszystkich, po czym pozniej osoby z orzeczeniem sa traktowane przez innych jak smiecie jeszcze w dodatku nie wywiazuja sie z umowy,mialam przyznane paczki na Mikolaja dla dzieci i do dzisiaj ich nie widzialam!niech sie nazra tymi paroma slodyczami.Region wschod masakra!!!oby jak najmniej takich pracodawcow!

Zosia

Nie rozumiem ludzi narzekających na firmę ERA i wytykających, że zatrudnia osoby niepełnosprawne. Która firma dziś tego nie robi ? Każdy przychodząc na rozmowę o pracę sam decyduje czy warunki, które zostały mu przedstawione akceptuje czy nie. Jeśli przyjmuje i godzi się na nie to czemu potem ma pretensje nie wiadomo do kogo !!! Tak jak wspominałam pracuję w firmie od ponad roku i nie narzekam bo nie mam na co. To co zostało mi przedstawione podczas rozmowy i NA CO SIĘ DOBROWOLNIE ZGODZIŁAM otrzymuję !!!

Zakręcona

ja nie narzekam na pracę w era sprzątam na tesco i jestem zadowolona. Zarabiam dużo więcej niż rok temu, pieniądze zawsze na czas o co chodzi, na co tu narzekać.

kasia

Jestem osoba niepelnosprawna, chora psychicznie. Nie stwarzam zagrozenia innym. Dostaje renty 700 zl a za leki place 400 zl na 2 mce. Gdzies pracowac musze. Wkurzaja mnie wpisy ze jestem gorsza. Do rzeczy jednak- przyjeto mnie do firmy Era na stanowisko kierownika. Mam grupe P wiec super, lepsze dofinansowanie. Mialam dostac umowe o prace, a dostalam umowe zlecenie. Jako kierownik nie mialam podstawowego sprzetu. Maile do zarzadu pisalam z tel, drukowalam w domu. Kserowali mi na obiekcie handlowym. Umowe zlecenie podpisalam dopiero gdy sie zwalnialam. Rozwiazanie umowy zlecenia mialam dostac na maila, nigdy nie dostalam.

zosia19801

Jestem zatrudniona w firmie ERA i zadowolona z pracy. Wypłata jest na czas (nigdy nie zdarzyło się opóźnienie), praca blisko miejsca zamieszkania. Korzystam z licznych świadczeń dla pracowników, bo posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Pracuję tu już kilka lat - nie widzę powodu do szukania innej pracy.

Niedorozwoj

Jedna wielka żenada Kierownictwo firmy Era na rerenie Tesco Lubin to Osoby niekompetentne ktore traktuja ludzi jak Psychopatow 3 miesiace zwodzenia i czekania na podpisanie umowy Pan Milosz i Pani Agnieszka kierownictwo Era Lubin Tesco - Tacy Ludzie nie Powinni zajmowac takich stanowisk

Pracownik. Na szczęście były.

Po latach pracy w Erze mam następujące doświadczenia: Przymusowe i fikcyjne zarazem "prośby" o zatrudnienie na zleceniu podpisywane przy przyjęciu zapewne jako zabezpieczenie na wypadek kontroli PIP , zlecenia wystawiane na warunkach umowy o pracę za (do grudnia 2016) połowę pensji minimalnej (ok. 3,70 zł na godzinę netto), w 2015 roku fikcyjne zdublowane umowy zlecenia dla uniknięcia składek na ZUS -wystawiane jako obowiązkowy dodatek do zleceń na ochronę. Pod normalną umową podpisywało się, że niby sam nie chcę składek, bo przecież mam drugą umowę - o dzień wcześniejszą, podkreślam - FIKCYJNĄ i na 50 zł. Praca śmieciobiorców i etatowców na tych samych stanowiskach razem za zupełnie różne pensje - etatowiec zawsze za minimalną plus ew. nadgodziny za stawkę godzinową plus 1 zł (to się w Erze nazywało Premią!) zamiast nadgodzin zgodnych z KP, zaś śmieciobiorca zawsze za 3,70 netto. Nadto niejako poza konkursem dodam, że Era jest jedyną znaną mi firmą z branży ochrony, która w swoich ogłoszeniach w 2016 roku wprost zaznaczała (podając symbole chorób), że nie tylko szuka pracowników niepełnosprawnych, co jest w ochronie codziennością, ale że przede wszystkim mają to być osoby chore psychicznie, z chorobami narządu wzroku, cierpiące na epilepsję lub upośledzone. Nie ujmując prawa do pracy takim ludziom z całym przekonaniem uważam, że NIGDY i w żadnym charakterze nie powinny one pracować w ochronie ponieważ stwarzają zagrożenie dla siebie i innych. Ale o tym się głośno nie mówi na stronie www Ery też jakoś tych ludzi nie ma, tylko ciągle ten smagły James Bond :))

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie ERA Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o ERA Sp. z o.o. - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERA Sp. z o.o.