ERA Sp. z o.o.

Chorzów

ERA Sp. z o.o.

Opinie o ERA Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ERA Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pol
@Administrator 07.04.2018 13:28

Firma Era to jedyny zakład pracy chronionej w Chorzowie.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w ERA Sp. z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Mala

Nie polecam tej firmy. Oszukają na czym się da. Dziwne ze PIP i Urząd Skarbowy jeszcze się nie wzięły za tych złodziejów.

We

Firma dno... Układy, układy i jeszcze raz układy.... stawki głodowe jak wszędzie w tego typu firmach. Wiele obietnic bez pokrycia. Osoby niepełnosprawne traktowane jak śmieci, choć to na nich głównie firma się bogaci biorąc dofinansowania z PFRON. Lewizny na porządku dziennnym, omijanie składek poprzez wypłacanie godzin na osoby słupy... Kierownicy handlują obiektami z innymi firmami, biorąc łapówki. Zdarzają się przypadki, ze pracownicy pracują w przyczepach campingowych bez ogrzewania w zimę.... Tragedia!!! Jednym słowem.... Kolesiostwo i przekręty, kosztem zwykłych pracowników. Nie polecam.

Wiesz jak wyglądają zarobki w ERA Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Zazenowana

Zenada!niby firma zatrudniajaca osoby niepelnosprawne a zatrudniaja wszystkich, po czym pozniej osoby z orzeczeniem sa traktowane przez innych jak smiecie jeszcze w dodatku nie wywiazuja sie z umowy,mialam przyznane paczki na Mikolaja dla dzieci i do dzisiaj ich nie widzialam!niech sie nazra tymi paroma slodyczami.Region wschod masakra!!!oby jak najmniej takich pracodawcow!

Zosia

Nie rozumiem ludzi narzekających na firmę ERA i wytykających, że zatrudnia osoby niepełnosprawne. Która firma dziś tego nie robi ? Każdy przychodząc na rozmowę o pracę sam decyduje czy warunki, które zostały mu przedstawione akceptuje czy nie. Jeśli przyjmuje i godzi się na nie to czemu potem ma pretensje nie wiadomo do kogo !!! Tak jak wspominałam pracuję w firmie od ponad roku i nie narzekam bo nie mam na co. To co zostało mi przedstawione podczas rozmowy i NA CO SIĘ DOBROWOLNIE ZGODZIŁAM otrzymuję !!!

Zakręcona

ja nie narzekam na pracę w era sprzątam na tesco i jestem zadowolona. Zarabiam dużo więcej niż rok temu, pieniądze zawsze na czas o co chodzi, na co tu narzekać.

kasia

Jestem osoba niepelnosprawna, chora psychicznie. Nie stwarzam zagrozenia innym. Dostaje renty 700 zl a za leki place 400 zl na 2 mce. Gdzies pracowac musze. Wkurzaja mnie wpisy ze jestem gorsza. Do rzeczy jednak- przyjeto mnie do firmy Era na stanowisko kierownika. Mam grupe P wiec super, lepsze dofinansowanie. Mialam dostac umowe o prace, a dostalam umowe zlecenie. Jako kierownik nie mialam podstawowego sprzetu. Maile do zarzadu pisalam z tel, drukowalam w domu. Kserowali mi na obiekcie handlowym. Umowe zlecenie podpisalam dopiero gdy sie zwalnialam. Rozwiazanie umowy zlecenia mialam dostac na maila, nigdy nie dostalam.

zosia19801

Jestem zatrudniona w firmie ERA i zadowolona z pracy. Wypłata jest na czas (nigdy nie zdarzyło się opóźnienie), praca blisko miejsca zamieszkania. Korzystam z licznych świadczeń dla pracowników, bo posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Pracuję tu już kilka lat - nie widzę powodu do szukania innej pracy.

Niedorozwoj

Jedna wielka żenada Kierownictwo firmy Era na rerenie Tesco Lubin to Osoby niekompetentne ktore traktuja ludzi jak Psychopatow 3 miesiace zwodzenia i czekania na podpisanie umowy Pan Milosz i Pani Agnieszka kierownictwo Era Lubin Tesco - Tacy Ludzie nie Powinni zajmowac takich stanowisk

Pracownik. Na szczęście były.

Po latach pracy w Erze mam następujące doświadczenia: Przymusowe i fikcyjne zarazem "prośby" o zatrudnienie na zleceniu podpisywane przy przyjęciu zapewne jako zabezpieczenie na wypadek kontroli PIP , zlecenia wystawiane na warunkach umowy o pracę za (do grudnia 2016) połowę pensji minimalnej (ok. 3,70 zł na godzinę netto), w 2015 roku fikcyjne zdublowane umowy zlecenia dla uniknięcia składek na ZUS -wystawiane jako obowiązkowy dodatek do zleceń na ochronę. Pod normalną umową podpisywało się, że niby sam nie chcę składek, bo przecież mam drugą umowę - o dzień wcześniejszą, podkreślam - FIKCYJNĄ i na 50 zł. Praca śmieciobiorców i etatowców na tych samych stanowiskach razem za zupełnie różne pensje - etatowiec zawsze za minimalną plus ew. nadgodziny za stawkę godzinową plus 1 zł (to się w Erze nazywało Premią!) zamiast nadgodzin zgodnych z KP, zaś śmieciobiorca zawsze za 3,70 netto. Nadto niejako poza konkursem dodam, że Era jest jedyną znaną mi firmą z branży ochrony, która w swoich ogłoszeniach w 2016 roku wprost zaznaczała (podając symbole chorób), że nie tylko szuka pracowników niepełnosprawnych, co jest w ochronie codziennością, ale że przede wszystkim mają to być osoby chore psychicznie, z chorobami narządu wzroku, cierpiące na epilepsję lub upośledzone. Nie ujmując prawa do pracy takim ludziom z całym przekonaniem uważam, że NIGDY i w żadnym charakterze nie powinny one pracować w ochronie ponieważ stwarzają zagrożenie dla siebie i innych. Ale o tym się głośno nie mówi na stronie www Ery też jakoś tych ludzi nie ma, tylko ciągle ten smagły James Bond :))

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie ERA Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o ERA Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERA Sp. z o.o.