Era

Chorzów

Opinie o Era

zadowolony pracownik

Dla mnie osobiście ale to jest moja ocena liczy się człowiek lojalny wobec swojego pracodawcy uczciwy i który identyfikuje się z firmą i jej celami. Jednak wymagania przedsiębiorców stawiane przez zakłady gdzie pracujemy są bardzo wygórowane w kwestii wieku pracowników ochrony. Gdybym to o demnie zależało stawiałbym właśnie na osoby co do których wypowiedziałem się w pierwszym zdaniu ponieważ dla mnie liczy się przyzwoity i odpowiedzialny dobry kolega w pracy z jakim przychodzi mi pracować w naszej firmie a nie jego wiek Oczywiście przedsiębiorcy chcieliby tzw komandosów ale która fima ochrony sprosta tym oczekiwaniom

OPOS
@zadowolony pracownik 2 tygodnie temu

KTO TY JESTE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ILE TOBIE PŁACĄ ZA TE WPISY ERA NIE MODERUJCIE NASZEJ KRYTYKI ZOSTAWCIE KOMENTARZE NIECH LUDZIE ZNAJĄ PRAWDĘ

użytkownik zarejestrowany

Proponuje trochę ostudzić emocje - na forum jest miejsce dla wszystkich komentarzy, które są zgodne z jego regulaminem. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować wielu kwestii, więc nie ma sensu oskarżać siebie wzajemnie. Na pewno wiele informacji, które przekazałeś @zadowolony pracownik to bardzo dobre wieści dla osób, które poszukują tego typu zatrudnienia. Terminowość wypłaty często jest kluczowa, dla stabilizacji w życiu. A w jakim wieku są zatrudniani pracownicy?

z ostatniej chwili

Do wszystkich piszących nieprawdę Cieszy mnie wczorejszy wyrok sądu w sprawie obrażania wpisami w internecie posłanki nowoczesnej. Niech to będzie przestroga dla hejterów ponieważ skończycie z wyrokami bo tutaj wpisy są jeszcze bardziej obraźliwe i nieprawdziwe zarówno w stosunku do pracodawcy i jego działalności jak i pracowników firmy

Piotr M

Dobra nie ma co gdybać wszyscy po prostu jak dla mnie jak jest serio coś nie tak to niech się zwolnią nie którzy i tyle nie ma co batali toczyć wszyscy co pracują razem powinni grzecznie ze sobą żyć a nie walić z ryjem do kogoś i tak dalej jestem tam urzędnikiem słyszę dużo jak pracownicy się kłócą z kierowniczką ale ona też nie jest bez winy ja tutaj nikogo nie bronie ale wszyscy powinni żyć w zgodzie bo chłopaki się starają jak mogą pochwalić parę osób za pokoje a że czasem naprawdę coś ktoś spierniczy albo wyjdzie nie tak jak trzeba nikt nie jest robotem ani mistrzem w tym zdarza się ale to nie powód żeby od razu z ryjem do pracownika skakać i kłótnie robić im bo czasem mam wrażenie że to jest traktowanie jak by nikt na niczym się nie znał a wystarczy powiedzieć parę razy sprawdzić i po kłopocie do Rafello i Pisowski Niemen panowie trochę was poniosło ale nie dziwie się czasem pracuje na 4 piętrze i jak dla mnie pokój mój naprawdę dobra robotę odwaliło dwóch panów a przy okazji z nami można się dogadać prywatnie w razie czego jak coś jest nie tak i nie trzeba to załatwić z Kierownictwem podejść do nas pogadać nie ma co się bać dogadamy się zawsze pozdrawiam Piotr M

zadoolony pracownik

w komentarzu z dnia 2017-09-07 15:39 napisałem jaki mnie łączy czas pracy z naszą firmą. Jeżeli chodzi o P Karinę TO JEST OSOBA KTÓRA PISZE NA WIELU PORTALCH FIRM OCHRONY proszę się w nie zagłębić bo P Karina wiele firm oczernia w swoich komentarzach to tyle o tej Pani a może Panu Czy się poprawiło? Mojej i osobie, kolegom i koleżankom z ochrony tak poprawiło się znacznie finansowo choć wiemy ponieważ nie jesteśmy ślepi firmy mają ciężko przy tylu zmianach w gospodarce i dlatego się cieszę że w tej firmie znalazłem swoje miejsce która radzi sobie w nowej sytuacji i ma na wypłaty w terminie. A co się nie poprawiło to to że jest ten i wiele innych portali czego kiedyś nie było w których oczernia się firmy i ich poniekąd pracowników. Czy tak ma wyglądać internet?

Karina
@zadoolony pracownik 19.09.2017, 13:46

Jak ty czlowieku mozesz tak perfidnie na forum publicznym klamac pod moi adresem ze oczerniam firmy na roznych portalach niby po co i w imie czego napisalam co mnie spotkalo w erze i na tym koniec a ty nie wypisuj takich falszywych informacji pod moim adresem to tyle z mej strony

zdowolony pracownik
@Karina 3 tygodnie temu

Pani Karino w odpowiedzi na Pani komentarz - Karina z dnia 2017-09-08 08:56 wypowiedziałem się obiektywnie co odzwierciedliłem w swojej odpowiedzi w dniu 2017-09-08 15:22 Więc uważam że Pani krytyka jest całkowicie nie na temat ale rozumiem Pani czy też Pana intencje a mianowicie kreowanie niedobrej firmy. Szanowny Panie czy też Pani upieram się przy tym by udać się na spotkanie do siedziby firmy tam pracują przełożeni osób które nadzorują komendantów i wyjaśnić całe te nieporozumienie i opisać na forum Bardzo jestem ciekawy i czekam z zaciśniętymi kciukami na załatwienie przez Pana tej sprawy

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że komentarze są dość podzielone - ale w gruncie rzeczy nawet osoby niezadowolone są głownie rozczarowane faktem, że już nie pracują w Erze @Karina? Czy dobrze zrozumiałam? Może ta sytuacja jest nieporozumieniem? @zadowolony pracownik a jak długo pracujesz w firmie? Czy Twoje warunki zatrudnienia w tym czasie uległy poprawie?

zadowolony pracownik

Po zapoznaniu się z komentarzem P. Kariny zauważam ogromny żal do P. komendant. Jednak nie zgodzę się z P. Kariną że P. Komendant mogła w taki sposób potraktować Panią ponieważ osoby na kierowniczych stanowiskach w naszej firmie wykazują się w mojej ocenie dużą empatią i profesjonalizm. Do tej pory współpraca z komendantami a miałem z kilkoma przyjemność współpracować układała się bardzo dobrze. Więc na bazie moich doświadczeń, dobrych doświadczeń nie mogę zgodzić się na opisane zdarzenie jakiego doświadczyła Pani Karina. Jeżeli czuje się P. Karina pokrzywdzona to co stoi na przeszkodzie by udała się Pani do Siedziby naszej firmy przecież tam pracują przełożeni Pani Komendant i wyjaśniła swój problem CHYBA ŻE JAK SĄDZĘ TEN PROBLEM NIE POWSTAŁ a twórca tego komentarza wymyślił sobie całą tą historię, wtedy proszą napisać co dalej i wtedy uwierzę w to co napisała Pani Karina

zadowolony pracownik

Do Alicji Uważam że nie powinno się oczerniać w komentarzach żadnej a nawet tej firmy która może się borykać z trudnościami finansowymi '' OCZYWIŚCIE W NASZEJ FIRMIE NIE WYSTĘPUJE TEN PROBLEM '' powiem więcej należy szanować swojego pracodawcę Pani Alicjo pyta Pani o warunki socjalne itd. to dlatego jestem zadowolony pracownik i wierzę że nie tylko ja ale i inni moi koledzy w tej firmie gdyż spotykam się z nimi i rozmawiamy o działalności naszej firmy i nikt nie wypowiada się wulgarnie i źle o naszej firmie. Dlatego wiem że te brzydkie komentarze są nieprawdziwe i niejednokrotnie powielane z innych portali Ja i moi koledzy zaufaliśmy firmie a firma zaufała nam więc związany jestem tutaj pracą od 6 lat i ten fakt uprawnia mnie do stawienia czoła tym niegodziwościom jakie zamieszczane są przez autorów komentarzy

DOT

Ja pracuję w Erze w ochronie już 7 lat i w porównaniu do innych firm z branży uważam ją za najlepszą.

użytkownik zarejestrowany

@zadowolony pracownik a możesz napisać, jak Tobie osobiście pracuje się w Erze? Możesz odnieść się do tych aspektów zatrudnienia, jakie wymieniłam w komentarzu wyżej, jak benefity, socjal itp.?

zadowolony pracownik

Do Micky Panie Micky wstydzę się za Pana, jest mi przykro że pisane przez Pana treści są wymierzone przeciw dobrym pracownikom, dobrej drużynie kadry zarządzającej przedsiębiorstwem Era Przeglądając wpisy w innych firmach, podobną stosuje Pan taktykę. Ne powinien Pan także obrażać, używać niecenzuralnych słów i td Wpisy od Pana ignoruję bo są one oznaką słabości, próżności i naruszenia przez Pana dóbr osobistych naszej firmy Era Kończąc proszę by Pan zrobił rachunek sumienia i żył z tym sumieniem w zgodzie nie pozwalał na to by całego Pana zawładnęło te zło w komentarzach których jest Pan autorem

użytkownik zarejestrowany

@zadowolony pracownik, zgadzam się z Tobą, że każda dodana tutaj opinia powinna być poparta dowodami, ale tak jak napisałeś często się tak nie dzieje. W Twojej wypowiedzi też niestety tego brakuje, czy mógłbyś napisać jakie warunki pracy oferuje Era? Umowa, godziny pracy, socjal, premie, szkolenia? To najbardziej liczy się dla innych ludzi.

zadowolony pracownk

Do Alicji. Opinie nie są podzielone bo przecież nie można dzielić opinii po prostu nie da się podzielić opinii będącej pomówieniem, nieprawdziwym nie popartym dowodem kłamstwem Ludzie którzy wypisują te wszystkie brednie pojawiają się w nieznacznie zmienionych komentarzach na innych forach, czy w ten sposób próbują rozładować swoją flustrację? czy też mają problemy z poczuciem niższości a nie powinni. W naszej firmie pracownicy są traktowani z godnością i poszanowaniem więc po co to, pisanie nieprawdy. Ja jestem i moi koledzy zadowoleni z przełożonych i z pracy w firmie era Chorzów i na tym koniec

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że opinie o pracodawcy są mocno podzielone. To w zasadzie normalne w każdym miejscu pracy, gdzie pracuje wiele osób. Pytanie - jak konkretnie prezentują się same warunki zatrudnienia?

zadowolony pracownik

kochany Rodeo nie podpisuj mój komentarz Pismem Świętym nie bądź prześmiewczy Jeżeli następne 2 komentarza mi oceniać to uważam że piszesz chałotycznie i niekonsekwentnie. Jestem przekonany że ten komendant o którym wspomniałeś to lipa bo przecież osoba na tym stanowisku powinna bronić firmy a nie ją obrażać i dlatego uważam że to lipa. Jeżeli chodzi o zatrudnianie ludzi z grupami to jest proces naturalny w firmach z ZPHR-em i tu Ameryki nie odkryłeś Szfindle o których wspominasz są łatwe do udowodnieni przez organy a więc tak potężna firma nie połasi się na pieniądze ludzi którzy uczciwie je zarobili więc daruj sobie te pomówienia i obrażanie dobrej marki firmy ERA Dodam na koniec że nie przedstawiłeś żadnych dowodów na swoje zarzuty więc piszesz kłamstwa ZASTANAWIAM SIĘ SKĄD TACY LUDZIE SIĘ BIORĄ KTÓRZY MAJĄ TYLE JADU I NIENAWIŚCI W SOBIE

zadowolony pracownik

dodam jeszcze do powyższego komentarza że, Era mym pasteeeeerzeeem nie brak mi niiiiczeeeego

zadowolony pracownik

Do Pana który podpisał się jako RODEO Czy Pan wie że komentarz który Pan zamieścił jest obraźliwy? Dziady czy degeneraci których Pan użył to pojęcie zastrzeżone dla wąskiej grupy społecznej i wcale nie wykluczonej społecznie i to nie znaczy że dziad czy degenerat to zły człowiek. Proszę uderzyć się w pierś i więcej tak nie pisać.

@zadowolony pracownik 11.08.2017, 11:11

To była opinia o firmie, w sensie dyrekcja, kierownictwo, a nie o pracownikach. Nikt mi nie powie że zastępowane ludzi normalnych, alkoholikami "bo mają grupę ", czy też brak uposażenia obiektu w podstawowe rzeczy ,albo ubrania wydane raz na zawsze w dodatku po kimś bez możliwości nowych itd , to normalne zjawisko. Albo nakłanianie ludzi zdrowych do "załatwienia sobie grupy " czyli de facto nakłanianie ludzi do składania fałszywych zeznań. Albo z dotacji i podwyżek otrzymanych dla ludzi bez grupy, zrobienie szwindla polegającego oczywiście na przywlaszczeniu sobie tych podwyżek ale na wymianie ludzi, na tych lepszych, na tych z grupą . Przykro mi,nie widzę powodów, dla których miałbym się uderzyć w pierś. Dno i wodorosty i chamstwo i nic więcej

@zadowolony pracownik 11.08.2017, 11:11

Po resztą u mnie to nawet sam komendant powiedział że już ręce opadają bo nie mają obiektu gdzie nie byłoby jakiegoś degenerata ani tygodnia gdzie ktos nie wyleciałby za wódkę. I że nic na to nie poradzi bo takie idą wytyczne z góry aby takich przyjmować. Z jednej strony ludzie schorowani a z drugiej potrafią przez dwa tygodnie tankowac

@Piotruś Pan piszesz o łamaniu prawa przez firmę. Czy możesz napisać więcej w tym temacie? O jakim łamaniu prawa konkretnie wspominasz? OPLUWAĆ NASZĄ UCZCIWĄ FIRMĘ BĘDĄC ANONIMOWYM W INTERNECIE TO WY SIĘ NIE BOICIE NO KTÓRY BĘDZIE TAKI ODWAŻNY I PODPISZE SIĘ Z NAZWISKA I IMIENIA I NA JAKIM OBIEKCIE SĄ NIEPRAWIDŁOWOŚCI 

Wiem od znajomych że w Chorzowie prowadzone są kursy tam też jest siedziba firmy i dział zatrudnienia

nieładny komentarz

Do Pisowski Niemien tylko na tyle ciebie stać? nie pisz bzdur bo jak to czytam to mi z ręki wypadły flaki z olejem a moje gały rozbiły się o płytki chodnikowe I czy to ładnie pisać tak na tego co ci podał rękę i daje zarobić na chleb? NIEŁADNIE OJ NIEŁADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisowki Niemen
@nieładny komentarz 08.08.2017, 14:05

Po pierwsze jak by szanowali pracowników to by było okej a tutaj nie ma szacunku nic tylko pysk wszystko zle po godzinach nie płacą na chleb zarobić za takie pieniądze skończ aahahaha bo się mułu najesz doczyść idealnie jak nie to poprawka po drugie wcześniej pracowałem jak jeszcze był super brygadzista to nie było tego problemy jak można akryl kłaść na podłogi z lakierem smiechu warte strasznie pracowników nie wiem jak dyrekcja bo jej nie znam ale bryg i kierowniczka niech się ogarnie i zacznie traktować ludzi normalnie grzecznie podchodzić do sprawy a nie z ryjem nikt tutaj nie jest na smyczy trzymany nikt nie pracuje na akrod może wcześniej mnie trochę poniosło ale Era powinno zobaczyć z Chorzowa co się wyrabia za 1000 tys zl to wszędzie jest praca na pewno nie z takimi warunkami

Pisowski niemien

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] urządz i Marzene smiec nic wiecej kur..... sprzataczka 15 letnia bez celu usiadze pogada pojdzie pojedzie hahaha ale zycie cie dopadnie za te przekrety oszustko i nie tylko wywalasz pracownikow bo tak chcesz oj skrage pojdzie na ciebie umowy lewe i nie tylko napisze tak nie przychodzcie do pracy na urzad bo poniewaz maszyny stare jak swiat psuja sie kaza robic po 4 albo wiecej pokoi nie ma ludzi bylem na rozmowie to smiech na sali tysiac zl chcesz zarbiac to tam pracuje ale dzadza ci takie zeczy z ich wymyslu ze szkoda slow nie polecam nikomu Wroclaw

Rafello

Ja napisze swoja na temat pracy w urzędzie miasta pracowałem tam długi czas ekipa jak ekipa do polimerów świetna kierownictwo banda śmieci nie jaka Marzena 15 lat sprzątala i nagle jest kierwonicza od tego wielkie g sie zna na robocie kaze robic po 4 pokoje wyglada jak pokemon pewnie maz jej nie daje dobrze jak ja bym mial taka zone to bym ja powiesil jako ozdobe w boazeri ze swiniarni wierzy tym emerytkom a Era ma to gdzies nic nie da sie zaltwic nawet skargi poszly ale oni sobie z tego nic nie robia do tego kazda sprzataczka rzadzi sie na swoim pietrze nie jaka Jadzka byla brygadzistka kolejny smieci ktory powinien zdechnac i odjesc na emeryture brudne nogi zeby niech se zrobi chinska pjiaczka po za tym mieli placic ryczaltowo a placa jest na godzinie sprzatac jakies szafy czy polimery maja cos z szafami zwiazane smiechu warte gdzie takich ludzi biora przeciez to jest sie nadaje do osrodka do lubiaza mam nadzieje ze ci co zostali pojda z tez bo to jest nie mozliwoscia co sie tam wyrabia takie osoby jak Marzena czy Jadzka powinni usuwac od razu i wiele innych Era przeczytaj sobie to

@zadowolony pracownik 18.09.2017, 11:57
I to kolejny przykład jak Pan ogromnie kłamie i usiłuje wprowadzić tylnimi drzwiami fałszywe informacje dla dobrych pracowników...

@olo 18.09.2017, 16:08
prosze sprawdzić jak p.marzena pracuje na tym obiekcjie i jakie sa opinie na jej temat,a pozniej pisac....

Panią Marzeną zajmijmy się później po wyjaśnieniu od Pana w kwestii wynagrodzeń

olek

Pare słów o Era w Tesco Lubin. P. Agnieszka mogla miec problem z komputerem czy tez drukarka. Z prostych względów nie ma go na wyposażeniu biura. Kierownik bez komputera.... Poza tym .... eh szkoda gadać. Nie polecam.

niedorozwój

witam chcialbym takze przekazac swoja skromna opinie na temat tej Firmy - żenada !!!! Pan Miłosz ktoremu podlega Tesco w Lubinie i Pani Agnieszka (kierowniczka) ds Sprzatania takze w Tesco Lubin to Osoby niekompetentne i dziwie sie ze tak duza firma zatrudnia takie osoby, Milosz zwodzil mnie przez 3 miesiace zmieniajac za kazdym razem date spotkania w sprawie pracy potem otrzymalem nr do Pani Agnieszki Ktora od miesiaca ma problem albo z drukarka albo jakies inne obiekcje , po interwencji w kadrach ruszylo sie ale nie stety na moja niekorzysc, otrzymalem mimo zrobionych badaniach i wypelnieniu wszelkich dokumentow wiadomosc (na pewno mial na to wplyw rozmowy mojej z kadrami) i ze niestety nie moga nagle podjac ze mna wspolpracy bo 10 lat temu gdy bylem na rencie mialem duzo chorobowego. Traktuja Ludzi jak niedorozwoi jedna wielka zenada i paranoja powinno sie zwolnic dzieci ze stanowisk kierowniczych i zaczac normalnie pracowac na swoja opinie. Nie polecam nikomu tej Firmy bo to strata czasu i nerwow. Z pozdrowieniami dla Kadry Era z Tesco w Lubinie woj.Dolnoslaskie !!!

ala

U Wszelkie firmy cateringowe, ochroniarskie i sprzątające w Polsce to przeważnie zakłady pracy chronionej zatrudniające na umowę o pracę osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Umowa zlecenie? Na umowę cywilno prawna zatrudnia mnóstwo firm mimo ze z dana osobą nastąpił i trwa stosunek pracy. Za taki fakt rzeczy należy obwiniać rząd a nie firmy na rynku polskim, które próbują przetrwać w dobie kapitalizmu.

Mtek

Śmieszna jest ta firma, za przeproszeniem dyrekcja to zwykłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Po ustawowym podniesieniu stawki do 13 na godzine, jeździli po obiektach i skamlali jak te pieski od kontrahentów o podwyżki. Dostali je. Dostali podwyżki do kontraktów dla osób zatrudnionych na zlecenie, I co zrobili? Ludzi zatrudnionych na zleceniu zastąpili paralitykami. Najpierw dali ludziom umowy na nowych stawkach które sami otrzymali, ludzie zadowoleni, pobrali kredyty itd a te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypnęły się i zastąpili ich niepełnosprawnymi, zarobili podwójnie

Piotruś Pan
@Alicja 25.05.2017, 10:58

Przepraszam, potrafisz czytać? Cały ten wątek to ślad tego jak w Erze ceni się kasę (z PFRON-u), a jak traktuje ludzi. Pracowałem za 3,70 netto, wystarczy? Nie? Podpisywałem fikcyjne szkolenia. Mało? W 2015 podpisywałem KŁAMSTWO jakobym zrzekał się składek na ZUS. Co ty na to? Nie wiem. Ale wiem co na to PIP (sto procent uznania moich pretensji) i wkrótce dowiem się co na to sąd.

olo

No nie moge sami prawnicy co jeden z drugim robił w ochronie kancelarie sobie pozakładajcie.Tyle w temacie.

olo

A tak na marginesie to każdy widzi co podpisuje co jest w umowie jak do szkoły jeden z drugim miał pod górke to co mieć do garbatego pretęsje że ma dzieci proste. Czy ktos kogoś na siłe trzyma.

ja wiem

PREZESI Z ERY CZY WIECIE ŻE NA OBIEKTACH W ZABRZU OBOWIĄZKOWEJ OCHRONIE LUDZIE STOJĄ BEZ UPRAWNIEŃ ZA WASZĄ FIRMĘ TEŻ SIĘ ZABIORĄ ORGANA DO KTÓRYCH PISALIŚCIE DONOSY NA PORZĄDNE FIRMY OCHRONY DNO I TYLE O WAS I DLA WAS LUDZIE OMIJA FIRMĘ BO ODPOWIEDZIALNOŚĆ MOGĄ WAS UBRAĆ

użytkownik zarejestrowany

@Towarzysz Stalin byłby z ERY dumny :-) jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Towarzysz Stalin byłby z ERY dumny :-)

Jeśli jesteś tak zdesperowany że chcesz przyjąć się do pracy w firmie Era Chorzów to powinieneś wiedzieć że firma ochroniarska Era tak naprawdę nigdy niczego nie pilnowała i nie pilnuje poza pilnowaniem czy na ich konto bankowe wpływa gotówka na czas i w odpowiedniej kwocie a motto życiowe pt."alkoholu i pacierza nigdy nie odmawiam" które w tej firmie obowiązuje od zawsze jest utrwalane głównie przez osoby o Ubecko,Sbecko,Milicyjnej prowieniencji i korzeniach!!!!!!!!

Micky
@Towarzysz Stalin byłby z ERY dumny :-) 09.05.2017, 09:00

Z twojego wpisu nic nie wynika czlowieku, firma ochraniarska ktora niczego nie pilnuje? To za co placa pensje? Za siedzenie pod firma?

Rumcajs

Macie rację, bo to jest zakład pracy chronionej, praktyki typu poobsadzać obiekty świrami czy ślepcami to normalka w takich zakładach, z tym że w Erze to już przyjmuje wymiar nie normalki tylko patologii. Oni nawet z jakichś powodów uwielbiają ludzi psztryknietych acz nie certyfikowanych czyli bez grupy np emerytów po podstawówce. Patologiczna firma w której absurd goni absurd. Jedynym plusem są wypłaty na czas i to wszytko

użytkownik zarejestrowany

@RoLks, co masz konkretnie na myśli? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Byłeś/Jesteś pracownikiem Era?

Piotruś Pan
@Alicja 28.04.2017, 11:17

Nazwy i nazwiska w języku polskim się odmienia. Był pracownikiem ERY, nie ERA. Nie tylko on, ja również. Sprawa w PIP a wkrótce sąd. Za łamanie prawa poniosą karę.

Karina
@Alicja 28.04.2017, 11:17

Pracowalam dla Ery na zleceniu na obiecie DS1 w Ligocie przeszlo dwa i pol roku bez jakichkolwiek L 4bylam na kazde zawolanie bardzo dobrze wykonywalam swoja prace co poswiadczyc kierownictwo obiektu pracowalam do 31.082017 moja komendantka mimo niezadowolenia kierownictwa zagwarantowala mi przeniesienie na monitoring na Bankowa od 1wrzesnia skonczylo sie na tym ze perfidnie oszukala mnie pozbawiajac pracy co dla mnie bylo szokiem nie odbiera telefonow odemnie nawet nie potrafi w ludzki sposow wyjasnic mi dlaczego w tak perfidny sposob oszukala mnie Postapila ze n mna jak ze zuzytym smieciem zapewniajac ze pracuje na innym obiekcie Podlosc perfidia i nawet nie potrafie tego nazwac

RoLks

Dziady, nie firma

@RoLks 28.04.2017, 11:03
Dziady, nie firma

Dziady to może nie, bo tacy mają jakiś honor, ale bidoki i degeneraci jak najbardziej ;)

Wrocław

Od 2017 roku na ochronie przynajmniej we Wrocławiu płacą 13 zł brutto (9.70 zł netto) na UMOWIE O PRACĘ na spokojnych obiektach (nie handlowych) więc nie jest już tak źle jak kiedyś. Szef/koordynator we Wrocławiu też jak na razie w porządku i oby było tak dalej. Nie wiem jak to na śląsku wygląda.

Mietek

Co z tego że obowiązuje minimalna stawka godzinowa na zleceniu skoro powoli rezygnują ze zleceń? Takie firmy jak Era gloryfikują pie4dalaniętych z literką p Owszem, pieniądze wypłacają ale z tego co mi wiadomo ludzi na zleceniach zastępują niepełnosprawnymi

Tenida
@Do psychicznej 12.08.2017, 19:04
jako chora psychicznie jesteś ubezwłasnowolniona więc nie masz zdolności do czynności prawnych, więc nie możesz założyć sprawy....

oj,chłopie nie jesteś anonimowy.... Uważaj bo się psychiczni wkurzą. Jako.że w/g ciebie są ubezwłasnowolnieni,to za obicie mordy też nic nie dostaną......

@Tenida 14.09.2017, 16:21

Obrażanie w internecie nie jest bezkarne Przedsiębiorca nie jest bezsilny wobec oczerniających go w internecie . Obrażanie firmy za pośrednictwem sieci może być uznane za naruszenie dóbr osobistych, zniesławienie lub czyn nieuczciwej konkurencji. Ochronę można wyegzekwować zarówno, gdy prawa przedsiębiorcy naruszane są przez serwisy polskie i na portalu zagranicznym. ŚWIĘTE SŁOWA - ten chłop nie jest anonimowy

użytkownik zarejestrowany

@patryk sz jeżeli to prawda, polecam zgłosić tę sprawę do odpowiednich służb.

patryk sz

oszusci zlodzieje nie wyplacaja piniedzy

Tysol

Od stycznia 2017 r. obowiązuje minimalna stawka godzinowa dla pracujących w ramach umowy zlecenia. Jeśli Twój szef zapłacił Ci mniej niż 13 zł brutto (ok. 9,7 zł netto) poinformuj nas o tym! Wypełnij poniższy formularz, a my przekażemy informację do właściwego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy, która dokona kontroli. Uwaga! Zapewniamy osobom zgłaszającym pełną anonimowość. https://www.tysol.pl/formularz

Byly pracownik

Możecie zgłosić, że jesteście zatrudnieni na umowę zlecenie. Jeśli nadzoruje cię zleceniodawca, bezpośrednio lub przez swoich pracowników (brygadzista, kierownik) to mamy do czynienia z umową o pracę a nie zlecenie. Na umowę zlecenie nie ma się również grafiku... Skargę można złożyć online przez stronę: https://www.pip.gov.pl/pl/kontakt-inne/57468,aby-przejsc-do-strony-formularza-nalezy-wybrac-odpowiednia-jednostke-panstwowej-inspekcji-pracy.html

Nick

Na szczęście pocieszmy się faktem że na tle bogatych ludzi, Ci z ery kierownictwo, to zwykłe łachmytki :)

Agula 79

Mój mąż pracuje w tej firmie od ponad 10 lat.Pracuje Mu się dobrze,zarobki odpowiednie.Jest strażnikiem parkingu w Katowicach na os.1000 lecia.Mąż ma orzeczenie o stopniu niepewności -1 stopień choruje na zanik mięśni.Dziś oznajmił swojemu "szefowi"że będzie musiał wsiąść L4 od połowy Lutego(10 dni) ponieważ nie da rady pogodzić pracy i rehabilitacji...czasami tak bywa poprostu.Niestety spotkała go przykra rozmowa z "szefem"na dodatek w obecności drugiego pracownika tego parkingu.W rozmowie mąż usłyszał od przełożonego że firma nie potrzebuje takich ludzi którzy chodzą na L 4 i zastraszanie iż będzie musiał chyba go przenieść gdzie indziej na parking.To chyba wbrew prawu!Taki przełożony nie powinien chyba pracować na stanowisku które wykonuje!Uważam że dyrekcja powinna się zainteresować tym jak ten przełożony wykonuje swoje obowiązki.Nie zdziwię się jak to nie pierwszy taki przypadek!Zastraszanie i upokarzanie to nie w stylu tak prestiżowej firmy jak ERA. LICZĘ NA ZAINTERESOWANIE SIĘ TĄ SPRAWĄ!

były erowiec
@Agula 79 29.01.2017, 18:07

Ludzie wy jesteście od zarabiania, a nie od ględzenia dla ery jesteście maszynka do zarabiania kasy na te biura kierownictwo i ich limuzyny i hotel czary las.

Pracownik Era

Ja jako pracownik gospodarczy w Castoramie mam 10 zł/h netto. Nie jest źle. Umowa zlecenie, bez grupy.

Mietek

Orientuje się ktoś co ze zleceniami od nowego roku? Jakoś nie chce mi się wierzyć aby dali ludziom 12-13 na godzinę

grupa

Xxs 2016-12-13 20:13:0 no widzisz dla Ciebie nic dla mnie wiele, moze i przegrywaja w kasynie tyle to ich sprawa ja Swoje dostane a ile no zgodnie z obowiazujacym prawem!!!a mowisz ze sie nie odwolali przejdz do pokoju Radcow prawnych to sie dowiesz ze robili co mogli ale coz prawda byla po wlasciwej stronie. Pokazalem tylko ze nawet wielka firma schyli kark przed zwyklym czlowiekiem jak ja i jestem z siebie zadowolony ze udowodnilem ze lamia prawo!!!!

Fradek
@grupa 14.12.2016, 00:24

No i Brawo. Napisz do ZUSu. Przyślą medal dzielnemu obywatelowi

Xxs
@grupa 14.12.2016, 00:24

Zarobili na tobie ze 100 tys, oddali w formie kary 2 tys do budżetu państwa ,tylko obywatel dalej gołodupiec :)

grupa

Baju baju w Paragwaju 2016-12-04 20:36:55 ale ja mam w d... to co podpisywalem bo skoro by chcieli tak bardzo byc ferr jak to sie przedstawiaja w ogloszenieach nie lamali by prawa pracy ja im to udowodnilem ze za lamania prawa trzeba placic a klienci firmy Era no coz jesli kogos nie interesuje kto pilnujego jego firmy to sa warci tego jakich maja wspolpracownikow. Dyr Lukasz ktory mnie zatrudnil zaplacil kare 2250xl ktore nałożył na niego sad za zatrudnienia na umowe zlecenie gdy ist:nieje stosunek pracy.Niestety w Polsce chyba nie ma firmy w tej branzy ktora nie lamala by prawa pracy :(

Xxs
@grupa 11.12.2016, 16:27

PS. Będziesz miał odszkodowanie czy rekompensatę toć daj znać bo na razie gadanie o gruszkach nie wierzbie.Niby twierdzisz że prawo po twojej stronie, wszystkich ukarali, tylko że nic z tego nie masz.

ala
@grupa 11.12.2016, 16:27

Trzeba dobrze czytać co się podpisuje a nie miec to w d.. Jezeli dalej będziesz podpisywać wszystko jak leci nie czytając to nie widzę przed Toba świetlanej przyszlosci. Po to człowiek uczyl się czytać w szkole aby czytać m.in. wszelkiego rodzaju umowy i uczyl się matematyki m.in by liczyć kasę

grupa

Baju baju w Paragwaju nie rozwalilem systemu pokazalem ze firma lamie prawo a ja im to udowodnilem!!! ja chce od nich tylko to co mi sie nalezy!!!

grupa

splash 2016-11-18 21:34:02 Widzisz osoba ktora zatrudnia na umowe zlecenie kiedy istnieje "stosunek pracy" podlega karze od 1000zl do 30000zl i czekam juz na wyrok jaki dostanie ten dyr ktory ze mna zlecenie podpisal napisze po rozprawie ile dostal.

1980
@Baju baju w Paragwaju 28.11.2016, 11:12
Napisz też co sobie z tym wyrokiem wytarł ;) Wiesz ja to pracowałem w takiej firmie gdzie kolo oficjalnie zrobił zebranie i o...

No to zrozum teraz, potulna owieczko, żeby nie powiedzieć mocniej, że sens właśnie w tym, żeby poprzez sprawy w sądach i zgłoszenia w PIP m.in. uświadomić potencjalnym klientom Ery, że "ochroniarz" za 3,70 nawet palcem nie kiwnie gdyby coś. Że taka ochrona to żadna ochrona. W związku z czym lepiej wynająć inną firmę, płacącą normalne stawki, bo wtedy ma się prawo czegoś od ludzi wymagać. I chodzi tez o to żeby odzyskać to czego nam nie wypłacono. Pensja minimalna w 2016 - ok. 1350 Moje wypłaty - 600-750 zł I to mi oddadzą choćby za sto lat. Z odsetkami za zwłokę.

Baju baju w Paragwaju
@1980 03.12.2016, 00:37

A Widziałeś co podpisujesz czy może byłeś naprany? Podpisałes umowę zlecenie . "klientom firmy Era" - oni mają gdzieś ile zarabia cieć ;) a że palcem nie kiwnie to żadna tajemnica, nie kiwnie nawet jak będzie zarabiał 50 na godzine, mają ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej kontraktowej, delitowej itd i właściwie to każdy ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co zrobi cieć Po resztą w każdej jednej ochronie jest to samo, ten sam schemat

grupa

Wiec tak w dniu 8.11.2016r Sąd wojwodzki odrzucił apelacje firmy Era i podtrzymal wyrok stwierdzając ze stosunek pracy isnial w okresie Mojej pracy tym samy drodzy panstwo po dwóch latach zakończyłem walkę o Swoje prawa ktore udalo mi sie wygrac pozostało jeszcze kwestia ukarania dyrektora który mnie zatrudnił ale tez napisze tutaj jaki byl wyrok pozdrawiam "nikos" pisalem do Ciebie

splash
@grupa 15.11.2016, 21:11

Jak ukarania dyrektora? To jego tez za tyłek będą ciągnąć?

Zostaw opinię o Era - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Era