Agencja Ochrony ERA

Opinie o Agencja Ochrony ERA

RAFAŁ

Era zabrze to oszołomy ,pajace ,siedzą w tym chlewiku i ludzi w ciula robią

Jak oceniasz pracę w firmie Agencja Ochrony ERA? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Alojka

jestem ciekawy jak wygląda praw tej firmie. jeśli koś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

Zabrzanin80
@Alojka 09.03.2018 19:40

jestem bardzo zadowolony z tej firmy zarobki jednakowe jak wszędzie ale jest dbałość o pracownika wypłaty zawsze przed czasem firma ta d lamnie nie jest jak pracodawca tylko jak rodzina komendanci bardzo sympatyczni można zawsze na nich polegać nigdy nie powiedzieli nic złego aby kogoś skrzywdzić. W tej firmie pracuje się przyjemnie a pracowałem w kilku innych firmach .

Tomasz
@Alojka 09.03.2018 19:40

Czy jest tu ktoś co pracuje na Fortum - w tym kontenerze biurowym od strony ul. Korczoka ?

Czarny

Zostałem oszukany przez koordynatora, miałem pracować w Polkowicach.Mial zadzwonić bo kłamał że tam likwidują zaklad,oszust jeździ Skodą. Widać że zakład nie warty polecenia.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Ochrony ERA?

Płotka

Era na Slasku wygrala wszystkie jednostki wojskowe. Po wielokrotnym odwlekaniu podpisania umowy, namawianiu, obiecywaniu stawki 15 zl, straszeniu ze maja swoich ludzi oraz lapaniu sie innych sztuczek musiala w koncu odstapic od wejscia na jednostki wojskowe ( przejela tylko chyba trzy zadania z szesciu). Tak wiec panowie z ochrony jesli sie chce mozna wygrac nawet z tak duza firma jak Era ( w zeszlym roku wygral i musial zrezygnowac Stekop) i uzyskac w miare godziwa stawke 17zl /godzine. Trzymajcie sie razem , a osiagniecie swoj cel. Zyczenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018.

Mati
@Płotka 29.12.2017 07:59

Witam i co w końcu Era weszła na te jednostki wojskowe , prosze o informacje bo chcę sie zatrudnić u nich, i czy warto, czy mam szukac cos innego. Acha prosze o informacje pan Adam to kto to jest za figura w ochronie , dziekuje za informacje oraz pozdrawiam

:-)

Wlodarze z Ery oraz innych pseudo firemek niech w koncu wezma sobie do serca i z tym sie pogodza ze czasy niewolnictwa sie skonczyly na swiecie w 19 wieku,a w branzy ochroniarskiej 2 lata temu.Albo traktujecie zasoby ludzkie czyt.pracownikow jak partnerow,lub caly czas myslicie iz mozna kupic kamienice wraz z lokatorami i wyrzucic ich na bruk w przypadku nie przyjecia Waszych warunkow.Mysle ze przekaz jasny i czytelny.Szanujcie ludzi a to zaprocentuje w przyszlosci.A do wszystkich pracujacych w branzy:ZNAJCIE SWOJA WARTOSC,DZIALAJCIE W KOLEKTYWIE I NIE DAJCIE SIE ZASTRASZAC!

niewolnik

No coz pracuje tu dosc dlugo i co moge napisac niepelnosprawni pracuja po godzinach i z laski placi sie psie pieniądze . Prawo pracy lamane praktycznie na kazdym kroku.A ze pieniadze wyplacane sa terminowo to tylko dlatego by firma nie stracila dotacji z Pfron.Za to nie ktorzy sbie chwala poniewarz uciekaja z pracy i zamiast 7 godz. pracuja 4 albo 5 godz. i kierownictwo przymyka na to oczy.Na pijanstwo tez przymykaja oczy. Tak ze dla osdoby w miare uczciwej nie polecam ...szkoda nerwow.Co dalej premie sa ,a jak dla zwyklych roboli tylko w regulaminie.Kto chce uczciwie pracowec uczciwie za 1450 zl. Nie polecam.Brak dodatkow,jubileuszy.A na koniec paska z wyplaty nie widzialem od 6 lat.Chorzowski Probet daje lepsze warunki.

mASA.....

SUPER OCHRONA..... PRACOWNICY NIE MUSZĄ SIĘ BAĆ KONTROLI :) JUŻ TRZECI ROK WCHODZĘ PIJANY !!

Dolan

Era Wroclaw płacą 13 brutto bo to minimum mniej nie mogą w innych firmach można załapać się na lepsze stawki a na prawdziwej ochronie nikt tu się nie zna żenada. Mam porównanie w branży od 15 lat. :(

Niedorozwoj

Era - Tesco Lubin - kierownictwo to Osoby niekompetentne i żalosne podejscie do pracownikow oraz starajacych sie o prace - Żenada NIE POLECAM !!!!!!

Zbig

Firma dobrała świetną ekipę zarządzającą i rozrastają się we Wrocławiu. Komendant ochrony bardzo w porządku, podobnie jak szef ochrony. Z dyrektorem nie miałem okazji porozmawiać ale z tego co mówią współpracownicy jest konkretnym gościem który nie kręci jak w innych firmach

Maja

@Wrocław do ważne, że dobrze pracuje się z obecnymi koordynatorami. A co więcej możesz powiedzieć na temat swojej pracy?

Wrocław

Od 2017 roku na ochronie przynajmniej we Wrocławiu płacą 13 zł brutto (9.70 zł netto) na spokojnych obiektach (nie handlowych) więc nie jest już tak źle jak kiedyś. Szef/koordynator we Wrocławiu też jak na razie w porządku i oby było tak dalej. Nie wiem jak to na śląsku wygląda.

don kojote

Pracowałem w ERA-hozuf od 1994 roku super firma do 2000 r --odeszli starzy prezesi --firma idzie na dno -wszystko zbierają -wsio co popadnie--pracownik to już tylko numer jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spółek 10 pysków do złotówek oj dużo -pracownik to taka zapomniana strefa -a ktoto -300 godzin 900zł -panowie kto ma raka i pare miesiency życia--chyba wie co ma robic-bedzie to zapisane przez uczciwych ludzi-ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI- JA JUŻ ŚIĘ KŁANIAM GŁĘBOKO.

wertg

@wojciech no ale ogolnie atmosfera w pracy jest dobra? pytam bo dla mnie to jest jednak bardzo wazne..

wojciech

Firma nienajgorsza. Jedynie szefowa z socjalnego to tragedia. Pyskata, przmadrzala. Sprzety to zalatwia swoim ulubienca. Kreci walki na lewo i prawo.

kopiuj wklej

Jeżeli zleceniobiorca uważa, że jego umowa zlecenia posiada cechy właściwe dla stosunku pracy, może wnieść pozew o ustalenie stosunku pracy do właściwego sądu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy rozpatrują wyłącznie sądy pracy. Zleceniodawca powinien składać pozew do sądu właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania, miejsce wykonywania pracy albo miejsce położenia zakładu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy są zwolnione z opłat sądowychPowód w treści pozwu powinien wnosić o ustalenie stosunku pracy. Może również domagać się wyrównania wynagrodzenia, doliczenia dodatku za przepracowane nadgodziny, wypłacenie premii czy też ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy.pozdrawiam

kopiuj wklej

Aby dana umowa zlecenia została sklasyfikowana jako umowa o pracę, niezbędne jest ustalenie, że przeważający charakter w tej umowie mają cechy istotne i znamienne dla umowy o pracę. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego, cechami przesądzającymi, że dana umowa odpowiada umowie o pracę będą np.: osobiste wykonywanie pracy, podporządkowanie pracownika, a także świadczenie tej pracy w warunkach obciążenia podmiotu zatrudniającego ryzykiem prowadzenia zakładu pracy. W ocenie Sądu Najwyższego „podporządkowanie” należy traktować dość szeroko. Za podporządkowanie pracownika pracodawcy nie można uważać tylko i wyłącznie podporządkowania osobistego, ale należy także brać pod uwagę podporządkowanie organizacyjne, które przejawia się w powierzonych pracownikowi obowiązkach, polegających np. na wyznaczeniu miejsca i czasu pracy lub poleceniu osobistego pilnowania mienia.Wiec jesli obowiazki sa takie same jak pracownika na etat umowa zlecenie moze przez sad byc potraktowana tak samo . Nikt o was nie zadba dbajcie o siebie sprawdzajcie skladki w zusie bo to wasza przyszlosc jesli ktos oszukuje placac mniejsze skadki pozniej nie zdziwcie sie ze bedzie glodowa emerytura kazdy swoj los ma w swoich rekach pozdrawiam :)

ZAWÓD

Ile wam płacą za te tzw dobre wpisy , stare ciuchy obcinanie przerzucanie obciążenia ZUS na pracowników z 5 zł spadłem na 3.50 cała prawda o tej firmie NIE POLECAM DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

@ZAWÓD 22.04.2016 15:34

-ERA CHORZÓW potenga zakład pracy chronionej 7500 pracowników-cały slask i sosnowiec-pracowałem 7 lat super firma wszystko -wczasy płatne 10 procent-dzieci kolonie zagranicom płatne10 procent--z małozonkiem 50 procent--sper-no wszystko ubrania-lato-zima-dbali o ludzi-pracowałem w tychach--Kier-Jan Kurek-chop z jajami-gry w szkata-no wszystko było ok--stara gwardia odeszła i ERA tez odeszła-zaczoł sie upadek czarna rozpacz-niepolecam tej firmy dla nikogo-som lepsze firmy uczciwe-umowy na 3-5 lat ale umowy-3 zł 60groszy netto -ERA wstyd dla tak zasłurzonej firmy-chytrosc pieniodza.

@ZAWÓD 22.04.2016 15:34

będzie się działo !

WEJDZIE USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE , FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik". Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister. Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki. Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.

zawód

używane ciuchy, zarobki obciążone z naszych wypłat a gorzej zapowiadają CIĘŻKO TU nie polecam

olo

ta firma to dno 600 zl wyplaty umowa zlecenie po 14 godzin lub wiecej a jak otworzysz gembe to zaraz zwalniaja

krzysiek

jestem ciekawy jak wygląda praca w ochronie w tej firmie jeśli ktoś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę.

kopec

Dyduś masz rację, NIE MA TU ŻADNYCH UMÓW O PRACĘ!!czysta ściema i tyle. przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! FIRMA SPADŁA NA PSY

dyduś

ERA to badziewie tylko zmieniają opakowanie a popatrzcie na tych dziadków na Platanie cyrk nie ochrona. Trzymajcie się daleko koledzy od tej firmy

kopec

Elektrociepłownia w Zabrzu to jeden z wielu obiektów w tej firmie gdzie brakuje pracowników wykwalifikowanych nie polecam tej firmy

dyrimp

ERA-emeryci,renciści,alkoholicy.Nie wiadomo za ilę się pracuje,wszystko wliczają w ogół,czy nadgodziny,czy cokolwiek,dogadać się absolutnie nie idzie,tylko robić,robic,o kase nie pytać, nie polecam tej firmy dnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Krzysztof

Era w porównaniu z innymi firmami wypada całkiem nieźle. Jak ktoś narzeka to niech ma pretensje przede wszystkim do naszego państwa, bo to nasze państwo odpowiada za to że jesteśmy zmuszeni pracować za takie psie pieniądze. Wybraliśmy sobie taką władzę która dała na to przyzwolenie i tak naprawdę ma w nosie zwykłych obywateli. Nic w tym państwie nie działa prawidłowo.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony ERA - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony ERA