Agencja Ochrony ERA

Zabrze

Opinie o Agencja Ochrony ERA

niewolnik

No coz pracuje tu dosc dlugo i co moge napisac niepelnosprawni pracuja po godzinach i z laski placi sie psie pieniądze . Prawo pracy lamane praktycznie na kazdym kroku.A ze pieniadze wyplacane sa terminowo to tylko dlatego by firma nie stracila dotacji z Pfron.Za to nie ktorzy sbie chwala poniewarz uciekaja z pracy i zamiast 7 godz. pracuja 4 albo 5 godz. i kierownictwo przymyka na to oczy.Na pijanstwo tez przymykaja oczy. Tak ze dla osdoby w miare uczciwej nie polecam ...szkoda nerwow.Co dalej premie sa ,a jak dla zwyklych roboli tylko w regulaminie.Kto chce uczciwie pracowec uczciwie za 1450 zl. Nie polecam.Brak dodatkow,jubileuszy.A na koniec paska z wyplaty nie widzialem od 6 lat.Chorzowski Probet daje lepsze warunki.

mASA.....

SUPER OCHRONA..... PRACOWNICY NIE MUSZĄ SIĘ BAĆ KONTROLI :) JUŻ TRZECI ROK WCHODZĘ PIJANY !!

Dolan

Era Wroclaw płacą 13 brutto bo to minimum mniej nie mogą w innych firmach można załapać się na lepsze stawki a na prawdziwej ochronie nikt tu się nie zna żenada. Mam porównanie w branży od 15 lat. :(

Niedorozwoj

Era - Tesco Lubin - kierownictwo to Osoby niekompetentne i żalosne podejscie do pracownikow oraz starajacych sie o prace - Żenada NIE POLECAM !!!!!!

Zbig

Firma dobrała świetną ekipę zarządzającą i rozrastają się we Wrocławiu. Komendant ochrony bardzo w porządku, podobnie jak szef ochrony. Z dyrektorem nie miałem okazji porozmawiać ale z tego co mówią współpracownicy jest konkretnym gościem który nie kręci jak w innych firmach

Maja

@Wrocław do ważne, że dobrze pracuje się z obecnymi koordynatorami. A co więcej możesz powiedzieć na temat swojej pracy?

Wrocław

Od 2017 roku na ochronie przynajmniej we Wrocławiu płacą 13 zł brutto (9.70 zł netto) na spokojnych obiektach (nie handlowych) więc nie jest już tak źle jak kiedyś. Szef/koordynator we Wrocławiu też jak na razie w porządku i oby było tak dalej. Nie wiem jak to na śląsku wygląda.

don kojote

Pracowałem w ERA-hozuf od 1994 roku super firma do 2000 r --odeszli starzy prezesi --firma idzie na dno -wszystko zbierają -wsio co popadnie--pracownik to już tylko numer jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spółek 10 pysków do złotówek oj dużo -pracownik to taka zapomniana strefa -a ktoto -300 godzin 900zł -panowie kto ma raka i pare miesiency życia--chyba wie co ma robic-bedzie to zapisane przez uczciwych ludzi-ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI- JA JUŻ ŚIĘ KŁANIAM GŁĘBOKO.

wertg

@wojciech no ale ogolnie atmosfera w pracy jest dobra? pytam bo dla mnie to jest jednak bardzo wazne..

wojciech

Firma nienajgorsza. Jedynie szefowa z socjalnego to tragedia. Pyskata, przmadrzala. Sprzety to zalatwia swoim ulubienca. Kreci walki na lewo i prawo.

kopiuj wklej

Jeżeli zleceniobiorca uważa, że jego umowa zlecenia posiada cechy właściwe dla stosunku pracy, może wnieść pozew o ustalenie stosunku pracy do właściwego sądu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy rozpatrują wyłącznie sądy pracy. Zleceniodawca powinien składać pozew do sądu właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania, miejsce wykonywania pracy albo miejsce położenia zakładu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy są zwolnione z opłat sądowychPowód w treści pozwu powinien wnosić o ustalenie stosunku pracy. Może również domagać się wyrównania wynagrodzenia, doliczenia dodatku za przepracowane nadgodziny, wypłacenie premii czy też ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy.pozdrawiam

kopiuj wklej

Aby dana umowa zlecenia została sklasyfikowana jako umowa o pracę, niezbędne jest ustalenie, że przeważający charakter w tej umowie mają cechy istotne i znamienne dla umowy o pracę. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego, cechami przesądzającymi, że dana umowa odpowiada umowie o pracę będą np.: osobiste wykonywanie pracy, podporządkowanie pracownika, a także świadczenie tej pracy w warunkach obciążenia podmiotu zatrudniającego ryzykiem prowadzenia zakładu pracy. W ocenie Sądu Najwyższego „podporządkowanie” należy traktować dość szeroko. Za podporządkowanie pracownika pracodawcy nie można uważać tylko i wyłącznie podporządkowania osobistego, ale należy także brać pod uwagę podporządkowanie organizacyjne, które przejawia się w powierzonych pracownikowi obowiązkach, polegających np. na wyznaczeniu miejsca i czasu pracy lub poleceniu osobistego pilnowania mienia.Wiec jesli obowiazki sa takie same jak pracownika na etat umowa zlecenie moze przez sad byc potraktowana tak samo . Nikt o was nie zadba dbajcie o siebie sprawdzajcie skladki w zusie bo to wasza przyszlosc jesli ktos oszukuje placac mniejsze skadki pozniej nie zdziwcie sie ze bedzie glodowa emerytura kazdy swoj los ma w swoich rekach pozdrawiam :)

ZAWÓD

Ile wam płacą za te tzw dobre wpisy , stare ciuchy obcinanie przerzucanie obciążenia ZUS na pracowników z 5 zł spadłem na 3.50 cała prawda o tej firmie NIE POLECAM DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

@ZAWÓD 22.04.2016 15:34

-ERA CHORZÓW potenga zakład pracy chronionej 7500 pracowników-cały slask i sosnowiec-pracowałem 7 lat super firma wszystko -wczasy płatne 10 procent-dzieci kolonie zagranicom płatne10 procent--z małozonkiem 50 procent--sper-no wszystko ubrania-lato-zima-dbali o ludzi-pracowałem w tychach--Kier-Jan Kurek-chop z jajami-gry w szkata-no wszystko było ok--stara gwardia odeszła i ERA tez odeszła-zaczoł sie upadek czarna rozpacz-niepolecam tej firmy dla nikogo-som lepsze firmy uczciwe-umowy na 3-5 lat ale umowy-3 zł 60groszy netto -ERA wstyd dla tak zasłurzonej firmy-chytrosc pieniodza.

@ZAWÓD 22.04.2016 15:34

będzie się działo !

WEJDZIE USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE , FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik". Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister. Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki. Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.

zawód

używane ciuchy, zarobki obciążone z naszych wypłat a gorzej zapowiadają CIĘŻKO TU nie polecam

olo

ta firma to dno 600 zl wyplaty umowa zlecenie po 14 godzin lub wiecej a jak otworzysz gembe to zaraz zwalniaja

krzysiek

kopec

Dyduś masz rację, NIE MA TU ŻADNYCH UMÓW O PRACĘ!!czysta ściema i tyle. przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! FIRMA SPADŁA NA PSY

dyduś

ERA to badziewie tylko zmieniają opakowanie a popatrzcie na tych dziadków na Platanie cyrk nie ochrona. Trzymajcie się daleko koledzy od tej firmy

kopec

Elektrociepłownia w Zabrzu to jeden z wielu obiektów w tej firmie gdzie brakuje pracowników wykwalifikowanych nie polecam tej firmy

dyrimp

ERA-emeryci,renciści,alkoholicy.Nie wiadomo za ilę się pracuje,wszystko wliczają w ogół,czy nadgodziny,czy cokolwiek,dogadać się absolutnie nie idzie,tylko robić,robic,o kase nie pytać, nie polecam tej firmy dnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Krzysztof

Era w porównaniu z innymi firmami wypada całkiem nieźle. Jak ktoś narzeka to niech ma pretensje przede wszystkim do naszego państwa, bo to nasze państwo odpowiada za to że jesteśmy zmuszeni pracować za takie psie pieniądze. Wybraliśmy sobie taką władzę która dała na to przyzwolenie i tak naprawdę ma w nosie zwykłych obywateli. Nic w tym państwie nie działa prawidłowo.

olo

Ja sobie chwale umowa o prace 1680zł br na ręke1220 160godz miesięczni co więcej trzeba praca jak praca wiadomo że milionów się nie zarobi ale jakiś grosz zawsze jest jedno co moge powiedzieć po przeczytaniu komentarzy że co niektórym sie czasy pomyliły czy się stoi czy sie leży tego jużnie będzie bardzo mi przykro.

darek

Właśnie robią nabór na zusy w bielsku. Brak umowy o pracę, tylko zlecenie.Jak zwykle brak stawki godzinowej tylko widełki, ile możesz zarobić. Dodatkowo jest napisane że wypłacą ci między 80 a 100 procent stawki z widełek, buahaha! Robota dla niepełnosparwnych umysłowo.

max

Pracowałem wcześniej w ERZE,później w SOLIDZIE I ZNOWU wróciłem do ERY i nie żałuje .Atmosfera b.dobra ,komendanci ok /szczególnie jeden z KATOWIC / ZAROBKI MOGŁY BY BYĆ LEPSZE.

ZORRO

Zarobek waha się od 1000zł do 1100zł -za takie niebezpieczeństwo!!wiec nic stabilnego- jedyna umowa to -zlecenie.NIE MA ŻADNEJ UMOWY O PRACĘ!!czysta ściema i tyle. Zarabiaja i maja umowy -te wszystkie emerytki które siedzą w biurowcu przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! -jest ich tam od groma.FIRMA SPADŁA NA PSY

Wolf

Firma powoli schodzi na psy. Likwidują grupy interwencyjne , podpisują "partnerstwa" zamiast Ery na interwencję jedzie zupełnie inna firma kogucik. W tej chwili 1 grupa na 2 ,3 , 4 miasta. Czasy dojazdu 20-30 minut.Stare i zdezelowane samochody.Ludzie traktowani bardzo przedmiotowo. Na nockach 1 osoba ! Zarobki od miesiąca poszły w dół o ponad 50gr/1h. Dyrekcja nie radząca sobie z całym tym bałaganem.

liza

to jest prawda zaprosili na rozmowe wyludzili pieniadze a pracy nie ma,panie zastraszonemusza wykonywac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polecenia jakiegos pseudo szefa

Bocianessss

ERA-emeryci,renciści,alkoholicy.Nie wiadomo za ilę się pracuje,wszystko wliczają w ogół,czy nadgodziny,czy cokolwiek,dogadać się absolutnie nie idzie,tylko robić,robic,o kase nie pytać(usunięte przez administratora)

nessa24

dajcie już spokuj erze super firma nie narzekam i pracuje juz parę lat w tej o to własnie firmie

maki

witam a jak to wyglada na chwile obecna ?.

To jest prawda gdy sie odezwiesz nie po mysli przełozonych to idziesz do zwolnienia !!!!

era to badziewie

lars

to jest wszystko nic. pracownik na grupie inwalidzkiej jest zatrudniony na umowe zlecenia za 580.00 zl na mc.z nadgodzinami za 800.00 zl netto czy im dotacje zabrali o co tu chodzi cy takie sa za zasady dzialania firmy ;ERA ;

umowa zlecenie podpisywana co miesiąc brak stawki godzinowej wszystko na gębę(usunięte przez administratora)

ja

zgadzam się z Olkiem, nie polecam tej firmy a odnośnie tego co napisał sb: łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu to byłem ja jarząbek czyli wazelina i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owłaz oraz uprzejmie donoszę

Rat

olek ma racje firma dno pracuje po 14 godzin maks co zarobiłem to 750zł

firma dno przeważnie emeryci pilnują i dużo pijaństwa na posterunkach ochrona jest pod wpływem alkoholu i to firma toleruje takie zachowanie strach coś dać im pilnować bo sami wynoszą portierzy

sb

Olek co Ty bredzisz ?? Gdzie tak jest ?? 14 i więcej godzin ?? Czytałeś to co napisałeś ?? 600 zł - to masz na zleceniu przy najmniejszej stawce ( ciekawe dlaczego :D ) za max 11 dni pracy po 12 godz. Ile z tego pracowałeś ?? Zastanów sie co piszesz.

olek

niskie zarobiki ! umowa o dzieło lub na zlecenie ! a o normalnej umowie mozna sobie pomazyc przyjmuja masowo i masowo zwalniaja a ludzi traktuja jak w obozie przez 12h nie mozna było sie napic , czy wyjsc do WC TRAGEDIA

anonim - 2009-10-02 18:03:29 jestem ciekawy jak wygląda praca w ochronie w tej firmie jeśli ktoś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę. nikomu nie polecam pracy w firmie era niskie zarobki mało godzin a o umowie o pracy można sobie tylko pomarzyć.

Anonim 2

Bardzo źle dostajesz dziurawy camping w którym pilnujesz co 2 dni podpisujesz papiery związane z umową na dworze gdy już jest ciemno a Twoja stawka to około 4zł netto. Co 2 dni pilnujesz jak są robotnicy bo jak ich nie ma to pilnujesz 1 dzień w ciągu 2 tygodni a Twoja wypłata opiewa w wysokości 300-400zł

nessa24
@anonim 02.10.2009 18:03

dajcie barany spokuj erze pracuje w niej kilka juz lat i nie narzekam

Zostaw opinię o Agencja Ochrony ERA - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony ERA