Agencja Ochrony ERA

Opinie o Agencja Ochrony ERA

Olo Nowy wpis

Chamska rozmowa już na samym początku. Oferta pracy a jak zadzwoniłem to zachowanie rekrutera jakby łaskę robił że Cię zatrudni. Taka postawa może zastanowić jak są traktowani pracownicy tej firmy. Pan M chyba szuka jednak głupich i naiwnych.

Kazik

Jestem obecnym pracownikiem ery w obecnym zagrozeniu era nie robi nic aby chronic swoich pracownikow ochrony mienia wiadomo ze sa to osoby z grupy wysokiego zagrozenia mamy duza styczność z ludzmi niestety nie mamy maseczek oraz rękawiczek ochronnych które powinny być na pytanie o te rzeczy prosta odpowiedz NIE MA ale pracować mamy może ktoś zrobi pozadek pozdrawiam

Iwona
@Kazik

Oczywiście masz rację - pracownicy ochrony mienia są teraz osobami z grupy wysokiego ryzyka. I nie ulega wątpliwości to, że powinniście być wyposażeni w maseczki i rękawiczki ochronne. A czy rozmawialiście na ten temat bezpośrednio z samym Dyrektorem ERA? Jestem tego ciekawa.

kazik
@Iwona

Niestety pytanie zadaliśmy bezpośrednio naszemu komendantowi nie pomijaliśmy drogi sluzbowej

kazik
@Iwona

Niestety pytani zadaliśmy bezpośrednio naszemu przelozonemu czyli komendantowi nie pomijaliśmy drogi sluzbowej

Nina Nowy wpis
@Kazik

Skoro tak wam źle to czemu się trzymacie ręce mi nogami tej firmy jak coś nie pasuje to możecie odejść a nie biadoli C ja mam zamiar się przyjąć do firmy i pracować uczciwie a co kto robi to mam gdzieś abym ja się wywiazywala że swoich obowiązków po to idę do pracy.

Kosyl Nowy wpis

Era wygrała przetarg na NszW we.Wrocławiu na ul. Fieldorfa Myślą że powstawiają swoich ludzi z grupą inwalidzką i tu będzie zderzenie ze ścianą i to bardzo bolesne . Dyrekcja czyli właściciel obiektu nie pozwoli na takie cwaniactwoi już parę lat do tyłu była taka cwaniarska firma i tak chcieli zrobić wytrzymali 3 miesiące i po prostu porzucili obiekt nie wytrzymali kar naliczanych za przekręty myśleli że powprowadzaja leśnicy ludków z pfronem i pracownika za darmo. Nie w tym szpitalu.!!!!!!!

ERA Chorzów Nowy wpis

Era to jest Gong Olsena o nie ochrona .Większość ich pracowników to alkoholicy i szajbusy z symbolami 01-u i 02-p czyli przyznanymi na chorą głowę.Bo za zatrudnienie takich ludzi PFRON wypłaca największe dofinansowanie do wynagrodzenia .Komendanci też mają takie same orzeczenia.Kierują tych biednych i chorych ludzi do pracy w sądach zusach i szpitalach na główne wejścia robiąc z nich i całej firmy pośmiewisko. Po całej Polsce krąży więc hasło " Media Market nie dla Idiotów a ERA Tylko Dla Idiotów !". Wpisują na siłę urlopy po 24, 36 lub 48 godz. co miesiąc żeby upchać na każdym miejscu jednego pracownika więcej.Co 2 lata organizują szkolenia na kwalifikacje za pieniądze z PFRON-u żeby dać zarobić znajomemu emerytowanemu majorowi SB który je prowadzi, a one nic nikomu nie dają bo ludzie nie przechodzą badan lekarskich potrzebnych do wpisu na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej.

W Zabrzu

Czy jest wolne stanowisko pracy , jeśli ktoś nie zajoł jeszcze moje miejsca i jest wolny , jeśli tak to bym wymagał i prosił o rozmowe o prace , bo mi na tym zależy , od dziś tak że prosze się skontrować się zemną pod numerem 733068518

Maciej

Trudne są testy na sprawność?

niewolnik

No coz pracuje tu dosc dlugo i co moge napisac niepelnosprawni pracuja po godzinach i z laski placi sie psie pieniądze . Prawo pracy lamane praktycznie na kazdym kroku.A ze pieniadze wyplacane sa terminowo to tylko dlatego by firma nie stracila dotacji z Pfron.Za to nie ktorzy sbie chwala poniewarz uciekaja z pracy i zamiast 7 godz. pracuja 4 albo 5 godz. i kierownictwo przymyka na to oczy.Na pijanstwo tez przymykaja oczy. Tak ze dla osdoby w miare uczciwej nie polecam ...szkoda nerwow.Co dalej premie sa ,a jak dla zwyklych roboli tylko w regulaminie.Kto chce uczciwie pracowec uczciwie za 1450 zl. Nie polecam.Brak dodatkow,jubileuszy.A na koniec paska z wyplaty nie widzialem od 6 lat.Chorzowski Probet daje lepsze warunki.

Observe
@niewolnik

Tylko nie PROBET...akurat zostało dzisiaj złożone przeze mnie wypowiedzenie..wciskanie urlopu..po pasek trzeba jeździć..na żądanie..na rozmowie kwalifikacyjnej..wszystko pięknie...A w rzeczywistości inne warunki pracy...mają ludzi z nic..

Nina
@niewolnik

Nie rozumie Cię narzekasz a siedzisz tam skoro tak źle to czemu się nie zwolnisz

pracadlakazdego

firma wprowadza w blad potencjalnego pracownika w oglszeniu sa bledy

Maciej
@pracadlakazdego

Czy pomimo błędów w ogłoszeniu zdecydowałeś się aplikować do Agencji Ochrony ERA? Jeśli tak, to może opiszesz jak wyglądał proces rekrutacyjny i ile czekałeś na odpowiedź z firmy?

Gutek

A jak jest teraz w kwestii zabezpieczenia przed pandemia?

Dudek

pracuję w Era już kilka lat, na obiekt dostaliśmy już dawno rękawiczki lateksowe, maseczki mamy obiecane, na razie nie są zalecane. Wszystko zależy od obiektu, tam gdzie jest duża styczność z ludźmi na innych obiektach pracownicy dostali już maseczki tydzień temu. Róbmy swoje i trzymajmy kciuki oby firma przetrwała ten cały kryzys....

Alojka

jestem ciekawy jak wygląda praw tej firmie. jeśli koś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

Zabrzanin80
@Alojka

jestem bardzo zadowolony z tej firmy zarobki jednakowe jak wszędzie ale jest dbałość o pracownika wypłaty zawsze przed czasem firma ta d lamnie nie jest jak pracodawca tylko jak rodzina komendanci bardzo sympatyczni można zawsze na nich polegać nigdy nie powiedzieli nic złego aby kogoś skrzywdzić. W tej firmie pracuje się przyjemnie a pracowałem w kilku innych firmach .

Tomasz
@Alojka

Czy jest tu ktoś co pracuje na Fortum - w tym kontenerze biurowym od strony ul. Korczoka ?

obcy
@Tomasz

ja ci napisze tak ze era to zlodzieje zeruja na psycholach bo kasa im leci zero szacunku dla ludzi jak mozna taka kase wyplacac po zmianach to najgorsza z najgorszych firm po juwentusie sekuritasie i tp po taniochu jada pisze dopiro teraz bo sam robilem na fortum ale juz w innej firmie daj spokuj (usunięte przez administratora) smrod kobity zywcem cie zjedza zreszta masz wtyki to se tam porobisz

RAFAŁ

Era zabrze to oszołomy ,pajace ,siedzą w tym chlewiku i ludzi w ciula robią

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czarny

Zostałem oszukany przez koordynatora, miałem pracować w Polkowicach.Mial zadzwonić bo kłamał że tam likwidują zaklad,oszust jeździ Skodą. Widać że zakład nie warty polecenia.

Płotka

Era na Slasku wygrala wszystkie jednostki wojskowe. Po wielokrotnym odwlekaniu podpisania umowy, namawianiu, obiecywaniu stawki 15 zl, straszeniu ze maja swoich ludzi oraz lapaniu sie innych sztuczek musiala w koncu odstapic od wejscia na jednostki wojskowe ( przejela tylko chyba trzy zadania z szesciu). Tak wiec panowie z ochrony jesli sie chce mozna wygrac nawet z tak duza firma jak Era ( w zeszlym roku wygral i musial zrezygnowac Stekop) i uzyskac w miare godziwa stawke 17zl /godzine. Trzymajcie sie razem , a osiagniecie swoj cel. Zyczenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018.

Mati
@Płotka

Witam i co w końcu Era weszła na te jednostki wojskowe , prosze o informacje bo chcę sie zatrudnić u nich, i czy warto, czy mam szukac cos innego. Acha prosze o informacje pan Adam to kto to jest za figura w ochronie , dziekuje za informacje oraz pozdrawiam

:-)

Wlodarze z Ery oraz innych pseudo firemek niech w koncu wezma sobie do serca i z tym sie pogodza ze czasy niewolnictwa sie skonczyly na swiecie w 19 wieku,a w branzy ochroniarskiej 2 lata temu.Albo traktujecie zasoby ludzkie czyt.pracownikow jak partnerow,lub caly czas myslicie iz mozna kupic kamienice wraz z lokatorami i wyrzucic ich na bruk w przypadku nie przyjecia Waszych warunkow.Mysle ze przekaz jasny i czytelny.Szanujcie ludzi a to zaprocentuje w przyszlosci.A do wszystkich pracujacych w branzy:ZNAJCIE SWOJA WARTOSC,DZIALAJCIE W KOLEKTYWIE I NIE DAJCIE SIE ZASTRASZAC!

mASA.....

SUPER OCHRONA..... PRACOWNICY NIE MUSZĄ SIĘ BAĆ KONTROLI :) JUŻ TRZECI ROK WCHODZĘ PIJANY !!

Dolan

Era Wroclaw płacą 13 brutto bo to minimum mniej nie mogą w innych firmach można załapać się na lepsze stawki a na prawdziwej ochronie nikt tu się nie zna żenada. Mam porównanie w branży od 15 lat. :(

Niedorozwoj

Era - Tesco Lubin - kierownictwo to Osoby niekompetentne i żalosne podejscie do pracownikow oraz starajacych sie o prace - Żenada NIE POLECAM !!!!!!

Zbig

Firma dobrała świetną ekipę zarządzającą i rozrastają się we Wrocławiu. Komendant ochrony bardzo w porządku, podobnie jak szef ochrony. Z dyrektorem nie miałem okazji porozmawiać ale z tego co mówią współpracownicy jest konkretnym gościem który nie kręci jak w innych firmach

Maja

@Wrocław do ważne, że dobrze pracuje się z obecnymi koordynatorami. A co więcej możesz powiedzieć na temat swojej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony ERA - Zabrze

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony ERA?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony ERA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony ERA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony ERA?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony ERA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony ERA