Agencja Ochrony ERA

Opinie o Agencja Ochrony ERA

Wrocław

Od 2017 roku na ochronie przynajmniej we Wrocławiu płacą 13 zł brutto (9.70 zł netto) na spokojnych obiektach (nie handlowych) więc nie jest już tak źle jak kiedyś. Szef/koordynator we Wrocławiu też jak na razie w porządku i oby było tak dalej. Nie wiem jak to na śląsku wygląda.

don kojote

Pracowałem w ERA-hozuf od 1994 roku super firma do 2000 r --odeszli starzy prezesi --firma idzie na dno -wszystko zbierają -wsio co popadnie--pracownik to już tylko numer jak w (usunięte przez administratora) spółek 10 pysków do złotówek oj dużo -pracownik to taka zapomniana strefa -a ktoto -300 godzin 900zł -panowie kto ma raka i pare miesiency życia--chyba wie co ma robic-bedzie to zapisane przez uczciwych ludzi-ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI- JA JUŻ ŚIĘ KŁANIAM GŁĘBOKO.

wertg

@wojciech no ale ogolnie atmosfera w pracy jest dobra? pytam bo dla mnie to jest jednak bardzo wazne..

wojciech

Firma nienajgorsza. Jedynie szefowa z socjalnego to tragedia. Pyskata, przmadrzala. Sprzety to zalatwia swoim ulubienca. Kreci walki na lewo i prawo.

W Zabrzu

Czy jest wolne stanowisko pracy , jeśli ktoś nie zajoł jeszcze moje miejsca i jest wolny , jeśli tak to bym wymagał i prosił o rozmowe o prace , bo mi na tym zależy , od dziś tak że prosze się skontrować się zemną pod numerem 733068518

kopiuj wklej

Jeżeli zleceniobiorca uważa, że jego umowa zlecenia posiada cechy właściwe dla stosunku pracy, może wnieść pozew o ustalenie stosunku pracy do właściwego sądu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy rozpatrują wyłącznie sądy pracy. Zleceniodawca powinien składać pozew do sądu właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania, miejsce wykonywania pracy albo miejsce położenia zakładu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy są zwolnione z opłat sądowychPowód w treści pozwu powinien wnosić o ustalenie stosunku pracy. Może również domagać się wyrównania wynagrodzenia, doliczenia dodatku za przepracowane nadgodziny, wypłacenie premii czy też ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy.pozdrawiam

kopiuj wklej

Aby dana umowa zlecenia została sklasyfikowana jako umowa o pracę, niezbędne jest ustalenie, że przeważający charakter w tej umowie mają cechy istotne i znamienne dla umowy o pracę. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego, cechami przesądzającymi, że dana umowa odpowiada umowie o pracę będą np.: osobiste wykonywanie pracy, podporządkowanie pracownika, a także świadczenie tej pracy w warunkach obciążenia podmiotu zatrudniającego ryzykiem prowadzenia zakładu pracy. W ocenie Sądu Najwyższego „podporządkowanie” należy traktować dość szeroko. Za podporządkowanie pracownika pracodawcy nie można uważać tylko i wyłącznie podporządkowania osobistego, ale należy także brać pod uwagę podporządkowanie organizacyjne, które przejawia się w powierzonych pracownikowi obowiązkach, polegających np. na wyznaczeniu miejsca i czasu pracy lub poleceniu osobistego pilnowania mienia.Wiec jesli obowiazki sa takie same jak pracownika na etat umowa zlecenie moze przez sad byc potraktowana tak samo . Nikt o was nie zadba dbajcie o siebie sprawdzajcie skladki w zusie bo to wasza przyszlosc jesli ktos oszukuje placac mniejsze skadki pozniej nie zdziwcie sie ze bedzie glodowa emerytura kazdy swoj los ma w swoich rekach pozdrawiam :)

ZAWÓD

Ile wam płacą za te tzw dobre wpisy , stare ciuchy obcinanie przerzucanie obciążenia ZUS na pracowników z 5 zł spadłem na 3.50 cała prawda o tej firmie NIE POLECAM DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

@ZAWÓD

-ERA CHORZÓW potenga zakład pracy chronionej 7500 pracowników-cały slask i sosnowiec-pracowałem 7 lat super firma wszystko -wczasy płatne 10 procent-dzieci kolonie zagranicom płatne10 procent--z małozonkiem 50 procent--sper-no wszystko ubrania-lato-zima-dbali o ludzi-pracowałem w tychach--Kier-Jan Kurek-chop z jajami-gry w szkata-no wszystko było ok--stara gwardia odeszła i ERA tez odeszła-zaczoł sie upadek czarna rozpacz-niepolecam tej firmy dla nikogo-som lepsze firmy uczciwe-umowy na 3-5 lat ale umowy-3 zł 60groszy netto -ERA wstyd dla tak zasłurzonej firmy-chytrosc pieniodza.

@ZAWÓD

będzie się działo !

WEJDZIE USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE , FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik". Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister. Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki. Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.

zawód

używane ciuchy, zarobki obciążone z naszych wypłat a gorzej zapowiadają CIĘŻKO TU nie polecam

olo

ta firma to dno 600 zl wyplaty umowa zlecenie po 14 godzin lub wiecej a jak otworzysz gembe to zaraz zwalniaja

krzysiek

jestem ciekawy jak wygląda praca w ochronie w tej firmie jeśli ktoś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę.

kopec

Dyduś masz rację, NIE MA TU ŻADNYCH UMÓW O PRACĘ!!czysta ściema i tyle. przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! FIRMA SPADŁA NA PSY

dyduś

ERA to badziewie tylko zmieniają opakowanie a popatrzcie na tych dziadków na Platanie cyrk nie ochrona. Trzymajcie się daleko koledzy od tej firmy

kopec

Elektrociepłownia w Zabrzu to jeden z wielu obiektów w tej firmie gdzie brakuje pracowników wykwalifikowanych nie polecam tej firmy

dyrimp

ERA-emeryci,renciści,alkoholicy.Nie wiadomo za ilę się pracuje,wszystko wliczają w ogół,czy nadgodziny,czy cokolwiek,dogadać się absolutnie nie idzie,tylko robić,robic,o kase nie pytać, nie polecam tej firmy dnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Krzysztof

Era w porównaniu z innymi firmami wypada całkiem nieźle. Jak ktoś narzeka to niech ma pretensje przede wszystkim do naszego państwa, bo to nasze państwo odpowiada za to że jesteśmy zmuszeni pracować za takie psie pieniądze. Wybraliśmy sobie taką władzę która dała na to przyzwolenie i tak naprawdę ma w nosie zwykłych obywateli. Nic w tym państwie nie działa prawidłowo.

olo

Ja sobie chwale umowa o prace 1680zł br na ręke1220 160godz miesięczni co więcej trzeba praca jak praca wiadomo że milionów się nie zarobi ale jakiś grosz zawsze jest jedno co moge powiedzieć po przeczytaniu komentarzy że co niektórym sie czasy pomyliły czy się stoi czy sie leży tego jużnie będzie bardzo mi przykro.

darek

Właśnie robią nabór na zusy w bielsku. Brak umowy o pracę, tylko zlecenie.Jak zwykle brak stawki godzinowej tylko widełki, ile możesz zarobić. Dodatkowo jest napisane że wypłacą ci między 80 a 100 procent stawki z widełek, buahaha! Robota dla niepełnosparwnych umysłowo.

max

Pracowałem wcześniej w ERZE,później w SOLIDZIE I ZNOWU wróciłem do ERY i nie żałuje .Atmosfera b.dobra ,komendanci ok /szczególnie jeden z KATOWIC / ZAROBKI MOGŁY BY BYĆ LEPSZE.

ZORRO

Zarobek waha się od 1000zł do 1100zł -za takie niebezpieczeństwo!!wiec nic stabilnego- jedyna umowa to -zlecenie.NIE MA ŻADNEJ UMOWY O PRACĘ!!czysta ściema i tyle. Zarabiaja i maja umowy -te wszystkie emerytki które siedzą w biurowcu przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! -jest ich tam od groma.FIRMA SPADŁA NA PSY

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony ERA - Zabrze

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony ERA?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony ERA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony ERA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony ERA?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony ERA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony ERA