Era ochrona

Wodzisław Śląski

Opinie o Era ochrona

Dobromir

Nie masz racji, 6,40 zł to stawka podstawowa brutto, dochodzą jeszcze dodatki itp. Wszyscy pracownicy zarabiają minimalne 1600 zł brutto / miesiąc, to nie jest majątek ale jest.....

Adik

MIAŁEM SIĘ ZATRUDNIĆ W ERA OCHRONA I ZROBIŁ BYM BŁĄD DOWIEDZIAŁEM SIĘ ILE NA PRAWDE DOSTANĘ NA CAŁYM ETACIE 6ZŁ40GR BRUTTO SZOK! A KIEROWNICTWO MÓWIŁO MI CO INNEGO Preżnie cię (usunięte przez moderatora)I! MYŚLELI ŻE ZNALEZLI JELENIA ZA 760ZŁ NA RĘKĘ NA CAŁYMY ETACIE NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÓWILI ŻE 1600ZŁ BRUTTO! A PRAWDA WYSZŁA NA JAW!! NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!!!! DODATKOWO KCIELI MNIE ZATRUDNIĆ BO MAM ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI ZŁÓDZIEJE!!!!!!!!

Zostaw opinię o Era ochrona - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Era ochrona